משחקי ההכנה, קיץ 2013 :: אאודי קאפ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Yotam, ‏19/7/13.

1. dudi Member

להאם לטעמי ממלא מקום לנסיונות של פפ לקראת גצה, קרי גצה ישחק את השחקן החופשי סטייל להאם, ופפ יחזיר את השחקן הטוב בעולם בשנת 2012-13 ובתקווה אישית שלי גם 14 לצד שמאל.

לגבי המשחק הרבה בלאגן, טיאגו מעט התרגש, ולמעט דקות של רצינות פה ושם היה יותר קרקס שאולי בהרכבים מלאים היה נראה יותר עסיסי.

בכל מקרה כרגע עובדתית אנחנו בטופ העולמי, ויש פוטנציאל רק להמשיך ולעלות גבוהה.

2. aloneli Member

כמה שפפ יכול לשחק עם העמדות בכל זאת צריך שיהיה סדר מסויים.מה שאומר שריברי צריך לשחק באגף שמאל ולא כמספר 10,טוני קרוס או טיאגו לא יכולים לשחק כקשר אחורי בטח שלא כקשר אחורי בודד.אין בעיה שאחד מהם יכנס ביחד עם חאבי ושוויני לקישור.
    ממה שנראה ממשחקי ההכנה זה שפפ כנראה לא ישחק עם גצה חלוץ וטוב שכך(או שאני מקווה שהוא חושב כך).בעיקר בגלל שראינו את מולר עולה כחלוץ מה שאומר ששם כנראה הוא ישחק ומנדזו ופיזה יהיו המחליפים שלו.שאקירי יהיה מחליף של רובן וריברי וגצה מה שטוב שהוא גם יכול להינכס ברוטציה עם רובן וריברי וגם בשלישיית הקישור.

3. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעט רשמים לגבי המשחק אתמול: מחצית ראשונה נפלאה של אלופת אירופה, טיפה יותר חדות ופחות זלזול ליד השער והיינו יורדים למחצית בתוצאה האהובה עלינו(4-0). אמנם היריבה לא הייתה בשיא כוחה אך בהחלט אפשר היה לראות את באיירן מפעילה הרבה לחץ לכל אורך המגרש, הנעת כדור מושלמת בקישור, וכל זה ללא שווני ומרטינז שהיו הברומטרים של באיירן אשתקד. מולר נראה כאילו הוא בכלל לא יצא לפגרה, שרף קילומטרז גבוה על הדשא בתור חלוץ חוד, המון תנועה ובריחה לאגפים. ריברי בכלל נראה כאילו מבחינתו זה גמר הצ'מפיונס ולא סתם משחק ראווה, מדהים איך גם אחרי חמש שנים בבאיירן הוא ממשיך לתת את הכל בכל משחק. גם את טוני קרוס שחזר מפציעה ארוכה היה תענוג לראות וכמובן טיאגו שהוא פשוט רכש עצום למועדון בכל קנה מידה. רובן אמנם חזר לסורו אבל כנראה שיש דברים שלא משתנים וטוב ולרע. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

בקיצור, אם חשבנו שהשיא מאחורינו, באיירן מוכיחה לנו שיש לנו עוד הרבה הרבה לאן לשאוף. רק שיתחיל כבר.

4. dudi Member

בלי ריברי, ונוייר מחר בסופר קאפ בדורטמונד.

5. OriRR Member

היום בשעה 20:00 שטוטגרט תפגוש את אולימפאקוס למפגש הכנה.

משחקי יום שבת:
    - באייר לברקוזן - ויטסה 16:30
    - המבורג - אינטר 16:30 שידור ישיר בספורט 5 + live
    - איינטרכט בראוונשוויג - ווסטהאם 16:30
    - אוגסבורג - מלאגה 16:30
    - סלטיק - בורוסיה מנשנגלאדבך 17:00
    - פרייבורג - אתלטיק בילבאו 18:30
    - שאלקה - אל סאד 18:30 שידור ישיר בספורט 1

בנוסף, ביום שבת בשעה 21:30 יתקיים משחק הסופר קאפ בין באיירן מינכן לבורוסיה דורטמונד. המשחק יועבר בשידור ישיר בספורט 1 וספורט 1 HD

6. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

אחלה משחקים יש מחר. קלאסה שהמשחק שלנו לא מתנגש עם הסופר-קאפ. מת לראות את דורטמונד מושפלת.

7. dudi Member

המשחק של באיירן על שלל הסגל הטוב בתבל מושטט המון על ריברי שמקבוצה מדהימה מביא את הערך המוסף לבלתי ניתנת לעצירה, יעידו ארון התארים והפרשי השערים.

בלעדיו, בתוספת שווייני שהוא הלב של הקבוצה, ונוייר הכפפה מספר 1 ביבשת, ונקנח ברכש הנוצץ ביותר של שוק העברות העולמי ביחד עם ניימאר נקבל באיירן שתעמיד הרכב אדיר אבל דורטמונד היא אריה בפני עצמו ולא הייתי חותם כל כך מהר על פירוק.

ניצחון סולידי יספק גם הוא המטרה מעל הכל לזלול עוד תואר בכל מחיר!

#נעשה ונצליח!

8. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

מעולם לא אמרתי שבאיירן תשפיל את דורטמונד מחר. אמרתי שאני מקווה שדורטמונד תושפל.

9. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

יש לנו סגל עמוק וכל קבוצה חזקה באמת מסתדרת עם חיסורים של שחקנים במהלך כל העונה. יעלו לשחק, קרוס או שקירי וגם מולר יכול בשמאל, זה הכל קטנה כי זה גם ככה משחק הכנה נוסף ולא מעבר לכך.

10. BvB Member

אצלנו מחטיריאן לא ישחק,ויהיה מעניין מאוד לראות איך לבנדובסקי יישחק מול באיירן.

לדעתי זה ההרכב שיפתח:
    ויידנפלר
    גרוסקרויץ',האמלס,סוקרטיס(סובוטיץ'),שמלצר
    בנדר,גונדוגאן,רויס,בלצ'יקובסקי,סאהין
    לבנדובסקי(אובאמיאנג)

11. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

לדעתי זה יהיה ככה:

וויידנפלר, סוקרטיס, הומלס, סובוטיץ', שמלצר, גונדוגאן, בנדר, קובה, רויס, אובמיאנג, לבנדובסקי

אובמיאנג בכנף שמאל, סוקרטיס מגן ימני.

12. BvB Member

יכול להיות,קלופ מנסה גם את קרוסקרויץ' כמגן לפעמים,אם הוא ייפתח גם עם לבה וגם עם אובמיאנג,יהיה מעניין לראות.

13. OriRR Member

הרכבים משוערים לפי הבילד:
    https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1001394_10151763684644803_1718283299_n.Xxx

14. BvB Member

חח מסתבר שפגעתי בול! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

15. OriRR Member

מחצית בפלטינס ארנה והתוצאה היא 4:0 לזכות שאלקה. כובשי השערים: שאלאי (צמד), פארפאן (צמד).

אז נכון שזו אל סעד וזאת לא קבוצה ברמה גבוהה אבל אנחנו נראים מצוין עד כה. הכי מרשימים אותי הם פארפאן ושאלאי שנראה בינתיים כמו בינגו, מאוד מעורב במשחק, חד, משחק עם ביטחון ושם את הכדור ברשת. צפוי לנו מאצ'-אפ מאוד מאוד מעניין בגזרת החלוצים העונה. גם ג'ונס נראה טוב ובכושר.

אגב, מישהו יכול להסביר לי מה קרה לחולצה שלנו? שפכו לנו דלי צבע על החולצות או שצריך לפטר את האפסנאי? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx