משחקי ההכנה, קיץ 2013 :: אאודי קאפ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Yotam, ‏19/7/13.

1. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

טיאגו שחקן שחקן. איזו טכניקה מרשימה, זריזות, מהירות, ביטחון במרכז השדה, יכולת מסירה מופתית. חתיכת שחקן!

2. BvB Member

באיירן פשוט מפחידים ההתקפה תמיד רעבה לא משנה אם זה משחק ידידות,סופר קופה או כל משחק אחר.
    גם ההגנה לא סופגת יותר מגול-שתיים למשחק,בשנה שעברה בכל המסגרות אני לא זוכר שבאיירן קיבלו 3 גולים במשחק אחד.
    יהיה מעניין לעקוב השנה אחרי פפ וקבוצתו בעיקר בליגת האלופות.

3. OriRR Member

שאלקה מסיימת בתיקו 1:1 נגד בשיקטאש. לשאלקה כבש יוליאן דרקסלר. בשיקטאש איזנה את התוצאה משער של פדרו פרנקו.
    אה ובסוף לא היה שידור כמובן זה אחרי שצ'רלטון הורידו את המשחק מלוח השידורים. עכשיו זה לא שזה קרה כמה שעות לפני אלא כמה דקות לפני. לא ייאמן איזו חוצפה.

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1069275_10151594905279037_48801087_n.Xxx

4. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

פשוט התרשמתי מטיאגו. איזו נוכחות ואיזה שחקן קשוח ונבון. אני חושב שפפ הביא אותו כי הוא בונה עליו מאוד וכנראה זה על חשבון מרטינז שגם אותו אני אוהב. מרטינז הוא רק גרזן וטיאגו הוא גם גרזן וגם בעל תכונות התקפיות וניהוליות טובות בהרבה. לדעתי זה הראשון שאפשר לקבוע שיהיה על הספסל בעונה הבאה.

כל השאר זה עסקים כרגיל. רובן מבשל לריברי, ריברי לרובן, מולר גם כובש בלי בעיות, אין חדש תחת השמש.

5. Der Rotbart Member

אם אנחנו כבר בענייני ניחושים פרועים אז אני הייתי חושב שנראה את מרטינז כבלם ליד דאנטה ובואטנג כמגן ימני http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

6. OriRR Member

אאוגסבורג ניצחה אתמול 1-0 את מונאקו. הנה השער היחיד שהובקע במשחק:

משחקים נוספים בהמשך השבוע:
    - 22.7 המבורג תתמודד מול ווסטהאם
    - 23.7 הרטה ברלין מול פאלרמו
    - 23.7 ורדר ברמן מול ליפצייג
    - 24.7 שאלקה מול סאות'המפטון
    - 24.7 באיירן מינכן מול ברצלונה
    - 27.7 באייר לברקוזן מול ויטסה
    - 27.7 המבורג מול אינטר
    - 27.7 פרייבורג מול אתלטיק בילבאו
    - 27.7 שאלקה מול אל סאד

הסופרקאפ הגרמני יתקיים ב27.7 כאשר האלופה באיירן מינכן תמודד נגד בורוסיה דורטמונד

נערך לאחרונה ב: ‏21/7/13
  7. OriRR Member

למי שמעוניין, תקציר המשחק שאלקה נגד בשיקטאש:

8. JohnTerry26 Member

אני מאוד מסופק לגבי הדברים האלו (חוץ מזה שטיאגו פנומן). ה"מראה" של טיאגו מבחינת ברצלונה זה צ'אבי/אינייסטה ובוודאי לא בוסקטס, אני לא ראיתי את המשחק אתמול כשטיאגו וקרוס שיחקו מאחור לבדם אבל לא נראה לי שתראה דבר כזה במשחקים רציניים יותר כי טיאגו לא קשר אחורי שיושב מאחור. מרטינז הוא לגמרי הבוסקטס שלכם, ועל שתי המשבצות האחרות יתחרו שוויני, טיאגו וקרוס לדעתי.

9. aloneli Member

האמת שטיאגו לא שיחק אפילו עם קרוס אלא עמד לבד בקישור האחורי וקרוס שיחק קצת יותר מקדימה.עדיין ברור שזה לא ההרכב הסופי כי השחקנים מקבלים עדיין מנוחה מהקונפדרציות אבל אני מקווה שכבר מחר מול בארסה נראה משהו שיהיה דומה קצת יותר להרכב ראשון,גם מבחינת המערך כדי שנוכל לתרגל זאת לפני הסופר קאפ בשבת.

חוץ מזה טיאגו רחוק מלהיות גרזן.מבחינה הגנתית הוא אולי הקשר הכי פחות מתאים לעמדה,גם מבחינת תיקולים וגם מבחינת עמידה נכונה במגרש.אבל הוא כן יכול לשחק נהדר שיש לצידו אחד כמו חאבי.נוסיף לכך את שוויני ונקבל משהו שנראה יותר כמו קישור במשחקים הבאים.אני בכל זאת מעדיף את קרוס כרגע.

נערך לאחרונה ב: ‏23/7/13
  10. Der Rotbart Member

אולי פפ לא מתכוון שיהיה גרזן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

11. aloneli Member

אני בטוח שלא ובגלל זה רשמתי שזה רק היה זמני עד שהשחקנים מהקונפדרציות יחזרו לשחק ואז כבר נראה משהו שנראה יותר כמו הרכב.מבחינת מערך זה נראה כמו 4-3-3.

12. OriRR Member

אתמול התקיימו שני משחקים, ורדר ברמן נגד ליפצייג והרטה ברלין נגד פאלרמו.
    הרטה ניצחה 2:1 את פאלרמו. תקציר:

ודר ברמן הפסידה 1:2 לליפצייג. תקציר:

13. aloneli Member

עוד נצחון על "היה לנו הרכב חסר ברצלונה".פפ חילק את הכוחות כמו שצריך אבל חבל שבארסה באה לבזבז לנו את הזמן ולאהודים שהשקיעו ובאו.אחרי הכל זה היה יכול להיות אחלה משחק הכנה לדורטמונד בשבת וזה סתם היה משחק מול קבוצה שעושה טובה שהיא הגיעה.

ריברי נראה מדהים.פירק את ההגנה של בארסה פעם אחר פעם ואחלה שיתוף פעולה עם אלאבה.אני מקווה שזה הראה לפפ שאין מה להזיז אותו משם.רק צריך להפסיק עם השטות הזאת שלאם קשר ולראות איך שוייני או חאבי נכנסים לשם.רבייעת ההגנה נראית טוב אבל עדיין בלי קשר אחורי יהיה לנו קשה כמו שמסי דילג לרחבה בשניות הראשונות עד למצב טוב.

14. Der Rotbart Member

מילא שלאהם משחק בקישור אבל ראפיניה בתור מגן ימני זה ממש לא זה. אבל יש לי תחושה אלון שזה לא חד פעמי. איפוא מרטינז יהיה זו שאלה טובה ויש לי תחושה שישחק כבלם או עם בואטנג בימין או כחלק משלישית בלמים עם בואטנג ודנטה.

אבל הדבר המובחן ביותר במחצית הראשונה - שרק בה באמת היה משהו שאפשר להתייחס אליו - הוא שכל עשר דקות בערך היו כיסאות מוזיקליים: פעם טייאגו מאחור וקרוס מקדימה ולהפך; פעם רובן בשפיץ ופעם מולר. די מוזר כל העסק אבל בהחלט לא משעמם.

15. OriRR Member

שאלקה ניצחה היום את סאות'המפטון בתוצאה 2:1. כבשו: קלאס יאן הונטלאר (דקה 57) וג'ואל מאטיפ (דקה 69). תקציר בקרוב. כמו כן נשארו לקבוצה עוד שני משחקי הכנה, הראשון ב 27.7 מול אל סאד והשני ב 29.7 מול לייפציג. שני המשחקים יתקיימו בפלטינס ארנה.

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/971544_10151601179974037_1418563817_n.Xxx