משחקי ההכנה לעונת הכדורסל 2006/7

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏8/10/06.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

דייר השנה אין בכלל ספק שמכבי לא ברמה של שום דבר שדומה לאן בי איי.
    מכבי לפי המשחקי אימון לא הצליחה לתת פייט מכובד לצסק"א אז לדבר על האן בי איי זה טיפשי ויומרני מדי.

אבל אין לי ספק שמכבי בשיאה, עם שאראס, פארקר ושאר הלהקה הייתה ברמה של אן בי איי ועולה על כמה קבוצות שם.

2. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוב, גם מכבי הזו לא ברמה של האן בי איי. כמו שאמרתי במשחק נתון היא בטח הייתה יכולה לנצח אפילו את דטרויט, אבל לאורך עונה גם מכבי הזו הייתה קורסת.

מדובר במנטליות ובכושר שונה. אל תשכח שמכבי התכוננה לכל משחק שבוע מראש (אני לא מחשיב את הבדיחות בליגה, למרות שראינו שגם מכבי הגדולה יכולה להגיע לא מוכנה למשחקים בליגה ולקבל 25 בראש מהפועל ת"א), שזה שבוע של לימודים על הקבוצה, אימונים ומנוחה. באן בי איי מקסימום השחקנים יראו איזו קלטת על היריבה, וגם זה לא תמיד.

מכבי בשום שלב לא הייתה קבוצת אן בי איי לגיטימית. בשום שלב.

3. Waters Member

אני לא חושב.

תראה אנשים אומרים ששאראס הוא שחקן גדול והNBA תתאים לו והנה הוא הגיע לשם וממש נבלע. כנ"ל עוד שחקנים ששיחקו במכבי ו"היו מוכנים לNBA" כמו נייט הפמן ששיחק כמה דקות ברפטורס, נפצע ומאז הוא מוגדר כנעדר.
    אל תחשוב. אני לא אומר ששאראס, פרקר וווייצ'יץ' (שגם עליו דיברו בהקשר של הליגה הטובה בעולם) הם שחקנים לא טובים.
    הם שחקנים מצוינים. אבל עדיין לא מוכשרים מספיק לככב בNBA.
    אני מניח שיש המון שחקנים שמשחקים כיום בNBA שבכללי - השחקנים שאמרתי כאן עולים עליהם ברמה אבל זה עדיין לא אומר שאם נחבר את כל הכוכבים האלה - ווייצ'יץ', פרקר, שאראס, הפמן - נעשה קבוצה שתצליח או אפילו רק תשרוד בNBA.

אין מה לעשות. לליגה הטובה בעולם חוקים משלה ולא סתם קוראים לה - "הליגה הטובה בעולם". המנטאליות היא שונה שלא נדבר על סגנון המשחק.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הקטע זה חיבור.
    שאראס נבלע כי הוא לא מחובר לקבוצה כל כך.

יש למישהו ספק בנוגע לחיבור של מכבי ההיא...? זאת הייתה הקבוצה הכי מחוברת באירופה אם לא בעולם....(קצת מגזים). מבחינת עומס סבבה בטוח היתה קריסה.
    אבל אם נעמיד את מכבי של היא מול כל קבוצה באן בי איי במתכונת של משחק בשבוע, לדעתי מכבי הייתה מסיימת במאזן חיובי.

5. Waters Member

זה נורא תלוי.
    אתה גם לא יכול להגיד שאם היו משחקים משחק בשבוע אז מכבי הייתה מסיימת כך וכך כי במצב שאתה מתאר זה שינוי מנטאלי מקצה לקצה בשביל קבוצות NBA שיום הן בניו יורק למשחק נגד הניקס ובערך שעתיים אחריי המשחק השחקנים כבר על מטוס לאינדיאנה למשחק נגד הפייסרס.
    המנטאליות היא שעושה את הליגה חסרת סיכויים בשביל האירופיים ורק מעטים מהאירופיים שמגיעים לליגה הזאת מצליחים בה (ובגדול אם יורשה לי לומר).

נערך לאחרונה ב: ‏15/10/06
  6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אתה לא מבין את הנקודה שלי. אני לא רוצה להכניס את מכבי למסגרת האן בי איי. זה ברור שבמסגרת של משחק כל יומיים מכבי היתה קורסת.
    אני אומר שאם מכבי משחקת כל פעם נגד קבוצה אחרת. נגיד משחקי אימון. מכבי מנצחת את הרוב.

7. SeRgInHo Member

הבעיה שמשחקי אימון לא מעניינים ת'תחת של קבוצות אן בי איי.

8. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוב זה תלוי...

אתה אומר שמכבי תשחק פעם בשבוע מול קבוצת אן בי איי - האם קבוצת האן בי איי גם היא תשחק אחת לשבוע, או שהיא תשחק במתכונת של אן בי איי, כאשר מכבי היא עוד יריבה?

אם התשובה היא השנייה, אז אני מסכים איתך. בעונה שעברה מכבי שיחקה מול אורלנדו ומול טורנטו, כששתיהן היו באמצע סדרה רצופה של משחקים (7 משחקים בשבועיים), כשמכבי התכוננה למשחקים הללו לא יודע כמה זמן מראש.

אם התשובה היא הראשונה - אז עדיין מכבי הייתה מהווה יריב, אבל לדעתי היא לא הייתה מסיימת עם מאזן חיובי אלא שלילי, למרות שסביר להניח שהמאזן היה מכובד.

9. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אני מסכים עם דאייר. בשביל לנצח קבוצת NBA, מכבי צריכה לשחק עם מוטיבציה חזקה במיוחד, משחק טוב מיוחד ועירני במשך כל המשחק. היא לא קבוצה שמסוגלת לשחק כך 82 משחקים, ואנחנו רואים שלפעמים הם מעט "מנמנמים" מול גבעת שמואל ודומותיה. אני מאמין שבNBA הם היו משיגים 20-25 נצחונות בעונת הראשונה, שזה יפה לקבוצה חדשה בליגה אבל רחוק ממה שאומרים (שהם קבוצת פלייאוף וכו'). מה שיותר חשוב זה עם איזה מאמן הם עושים את זה. עם פיני גרשון או דייוויד בלאט הם יכולים להיות קבוצת NBA לגיטימית, עם מאמנים כמו צביקה שרף או שרון דרוקר לא. את ספאחיה אני עדיין לא מכיר מספיק בשביל לשפוט.

10. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

קאריק, איך אתה מגדיר קבוצת פלייאוף לגיטימית? אני חושב שגם מכבי ההיא לא מסוגלת יותר מלנצח קבוצות תחתית כמו טורנטו שרק חזרו להתאמן.

11. GUTE Member

אתה חולם בישיבה על המחשב. מכבי הייתה מסיימת עם 10 ניצחונות ואני עוד לארג' פה. זה לא עניין של שיטה או ארגון קבוצתי, זה עניין של כושר , כושר , כושר , כושר, אתלטיות, ההרגל לשחק כל יום או כל יומיים וגם הכישרון הבלתי נגמר. שים את מכבי שבועיים במתכונת NBA מול קבוצות NBA ותראה מה קורה. וויצ'יץ פתאום נפצע בלי סוף, הלפרין נופל מהרגליים, שארפ מצטער שהוא לא פרש לפני כמה שנים.

12. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

הלילה מכבי משחקת על אדמת ארה"ב נגד קבוצת NBA שתפסה מקום בפלייאוף בעונה האחרונה (בעונה שעברה שיחקה מכבי מול אורלנדו וטורונטו שהיו קבוצות תחתית). מעניין באיזו גישה באים קליבלנד למשחק, כי זה לא יהיה נעים אם אכן הם באים לתת הכל כדי לנצח, ודווקא נשמח לקבוצה שבאה לשמור על שחקנים כיאה למשחק אימון.

אה כן, ולברון http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏17/10/06
  13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

וואי זה הלילה!!!! הייתי בטוח שזה מחר...

יהיה מעניין לראות לראות את נואל פליקס (הוא אמור לשחק נכון?) בפעולה ולבחון במי מדובר ומה היכולות שלו בערך.

קליבלנד קבוצה חזקה יש פה חשש כבד לתבוסה....

14. אלמוג23 Member

יאלה מכביייייייי!

נואל פליקס שחקן פשוט ענק! אתם תראו אותו היום בהופעה מצוינת.
    הוא שחקן בהגנה יותר מדהים מבאסטון , ההתקפה היא החיסרון אצלו..
    אני מקווה שמכבי תתחיל להתחבר , כי עד כה היא נראית גרוע.

:aaa031:

15. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב,מכבי לא הייתה יותר מדי טובה ודי חטפה על הראש אבל אין מה לעשות,צריך לראות איך היא תסתדר
    מול קבוצות אירופאיות כי הNBA הרבה מעליה.