משחקי ההכנה לעונת הכדורסל 2006/7

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏8/10/06.

1. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

חשוב מבחינה מנטאלית, אולי כן. אבל זה שנגמר 9 ולא 20 לא בהכרח אומר שום דבר מבחינה מקצועית.

2. Julian Joachim Member

אחד המשחקים הכי שכונתיים שאני זוכר, אפילו בתור משחק הכנה. מצחיק ששלח הציג את המשחק בתור "רמה גבוהה" אבל מילא.

אין לי מושג איך אנשים התלהבו עד עכשיו מביינום. שחקן לא משהו בכלל. נמוך, חודר לא משהו (למרות שזה עניין שצריך להתרגל כשמגיעים לשחק באירופה) וגם לא בדיוק הכי קבוצתי. ביחד עם ביופורד שנראה לא הכי בעניינים בינתיים, אני די מרוצה. בתור אוהד הפועל כמובן.

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצד אחד ביינום נמוך וקולע לא משהו מהשלוש אבל מצד שני הוא מוסר לא רע והוא אתלט מדהים והוא חודר
    טוב מאוד[ברגע שהוא יבין לא ללכת עם הראש בקיר יותר מדי].

ביופורד רואים שיש לבחור כדורסל אבל הוא קצת משוגע נראה לי,ספאחיה יצטרך לסדר את הברגים
    גם בראש שלו.

4. GUTE Member

למכבי חסרים המון דברים. אני לא חושב שצריך לשפוט את מכבי יותר מדי לפי המשחק היום. הקבוצה חדשה לחלוטין וגם עדיין הסגל לא סגור. אומנם חסר רק שחקן אחד , אבל זה שחקן מאוד משמעותי.
    אני מקווה שהנואל פליקס הזה ייתן קצת תפוקה.
    ליאור אליהו יכול להתפתח להיות כוכב ענק. מזמן לא צמח פה בארץ שחקן ישראלי אתלטי כל כך.

5. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

בנתיים פילדלפיה הפתיעו את פיניקס 100-103 (כה אופייני לתחילת עונה). מכבי ישחקו מול נאש ומריון של הסאנס http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx

6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

עוד קצת פרטים על המשחק בין הסאנס לסיקסרס:

אייברסון לא מזלזל באף קבוצות NBA כמו שעשה מול ברצלונה, קלע 29 נק' וחילק 5 אסיסטים. נאש עם עוד ערב במשרד 9 אסיסטים, ומריון קלע 25 נק'.

במכבי אולי כבר מחר יעלה למגרש הרכש הטרי:

http://mad.walla.co.il/w/18-200/250578-18.Xxx
    נואל פליקס, מכבי צריכים מישהו קשוח למטה

כדי להתחיל לשלב אותו, כי זה בסך הכל משחקי אימון, והשחקנים צריכים לשחק כמה שיותר אחד עם השני כדי ליצור את החיבור. כמובן שזה יקח הרבה זמן בכל מקרה, אבל מכבי היו קצת יותר מידי "רכים" לדברי אליהו, והוא צודק. לכן נואל יכול לעשות תפנית בצבע, וכל המשחק יראה אחרת לגמרי.
    אני מאמין במכבי העונה, לא יודע למה, זה פשוט נראה נכון, וטוב שזה נבנה לאט.. וכן כן הפסדים זה טוב בהתחלה.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מכבי נראית לא טוב.

מכבי ניצחה עד עכשיו את כל המשחקים בהם הייתה פייבוריטית ברורה ומוני מיהר לצאת בהצהרות של "לקנות מנויים", ב-2 המשחקים נגד יריבות כמו סן אנטוניו וצסק"א מכבי לא הצליחה לתת פייט בכלל. מכי הפסידה בקלות וביינום באמת נראה רע מאוד. קצת מדאיג האמת.

8. GUTE Member

לירן, אני בכלל לא דואג. נכון שמכבי נראית לא משהו אבל כמו שסלע אמר , הכי טוב להפסיד את המשחקים האלה על ההתחלה ולאמוד את הבעיות כבר עכשיו. לא ציפיתי שמכבי יתנו פייט לסן אנטוניו . אחרי הכל הספרס הם כרגע אולי קבוצת הכדורסל הטובה בעולם. בנוגע לצסקא , זו קבוצה שרצה כבר שנתיים ברציפות. הסגל שלה פשוט זהה לחלוטין והם לא עשו שום שינויים. התרגילים עדיין אותם תרגילים ואף אחד לא צריך להסתגל לקבוצה. אטורה מסינה פשוט מאמן נפלא , פשוט תענוג להסתכל על המשמעת שיש לשחקנים שלו. אם תיזכר במכבי של פתיחת עונת 04-05 (הקבוצה נשארה זהה פחות או יותר לעונת 2004) אז תראה שגם אז מכבי נראתה מחוברת כבר בהתחלה.

9. GUTE Member

מכבי ת"א מפסידה הערב לפיניקס בתוצאה 119-102.

מכבי פתחה את המשחק טוב עם יד חמה מאוד של ייסאיטיס וניהול משחק טוב של ביינום. הרוטציה הרחבה של ספאחיה עושה טוב לישראלים. יכולת מצויינת של גרין שלקח על עצמו הרבה בהתקפה וקיבל ביטחון. לדעתי זהו המשחק הטוב ביותר מאז משחק הפתיחה שלו נגד ז'לגיריס לפני שנתיים.

הרבו לקלוע למכבי : ליאור אליהו עם 21 נק' הלפרין עם 12.

10. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

יש סגל עמוק וטוב למכבי, ועוד קצת זמן כולנו נהנה מכך. למרות הניצוצות, והשיפור ביכולת, ברגע שפיניקס לחצו על הדוושה אז פשוט לא היה סיכוי, כי זה לא כוחות. מכבי קיבלו העונה יופי של משחקי הכנה מול אלופת אירופה, וקבוצות אנ בי אי. הכנה קשה זה דבר טוב, וזה יסתיים ביום ראשון מול קליבלנד.

11. GUTE Member

נדמה לי שב19 לחודש יש מכבי נגד טורונטו.

12. burning soil Member

ב-17 מכבי מול לברון ג'יימס.

13. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/he/4/48/SteveNash2.Xxx

סטיב נאש, כוכב פיניקס, נשאל האם לדעתו מכבי ת"א וצסק"א מוסקבה יכולות לשחק ב-NBA, וסיפק את דעתו. "לא שיחקתי נגד צסק"א, אבל מכבי, כמו שהיא היום, תתקשה שם, במיוחד כשהקבוצות ייכנסו לכושר בעוד חודש", אמר נאש, "אני יודע שזו לא הקבוצה הטובה ביותר של מכבי בחמש השנים האחרונות, אבל זו עדיין קבוצה טובה עם מאמן מצוין".

זו האמת. כשקבוצת NBA לוחצת על הדוושה (גם אם הם התאמנו שבועיים בלבד), זה לא כוחות, ושלא נדבר על עוד חודש מהיום.

נערך לאחרונה ב: ‏12/10/06
  14. GUTE Member

והוא ללא ספק צודק. ראינו מה קרה למכבי ולצסקא כשהן משחקות שני משחקים תוך 24 שעות. הן פשוט נפלו מהרגליים.

15. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנשים שטוענים שמכבי ברמה של האן בי איי לא מבינים על מה הם מדברים...

מכבי תקרוס באן בי איי. אין לה (מספיק) עומק, אין לה כושר.

מכבי בהחלט יכולה להתעלות ולנצח במשחק נתון קבוצת אן בי איי, ואפילו קבוצה חזקה מהאן בי איי. אני לא מזלזל לרגע במכבי. אבל לאורך עונה שלמה, 3-4 משחקים בשבוע, 82 בעונה, מכבי לא תשיג יותר מ10 נצחונות. יותר מזה, במרבית המשחקים היא תאכל תבוסות.

מה גם שמכבי של העונה חלשה בהרבה ממכבי של השנים האחרונות.