משחקי ההכנה האחרונים לקראת היורו

הנושא בפורום 'פורום יורו 2004' פורסם ע"י rivaldo, ‏29/5/04.

1. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שזקני האוהדים של נבחרת אנגליה לא זוכרים שישיה של הנבחרת שלהם בכזו קלות... מתי הם כבשו 6 לאחרונה?

2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

לטביה במשחקה האחרון לקראת יורו 2004 מסיימת בתיקו 2 מאכזב מול אזרבג/יאן החלשה.
    ורפקובסקיס העלה בדקה ה53 את הלטבים ל1-0 , אבל בדקות 56 (גולייב) ו74(גורבאנו [פ] ) הפכה אזרבג'יאן את התוצאה ליתרון 2-1. 7 דק' לסיום השווה זמלינסקיס הלטבי ל2-2.
    http://www.euro2004.com/MultimediaFiles/Photo/Euro2004/Players/150647_220X220.Xxx זמלינסקי חוגג את השיוויון
    שוויץ אחרי ההפסד לגרמניה לפני כמה ימים ניצחה 1-0 בדקה ה90 (גיאגקס) את ליכטנשטיין החלשה.
    http://www.euro2004.com/MultimediaFiles/Photo/competitions/EURO/155615_MEDIUMSQUARE.Xxx גיאגקס נוגח את שער הניצחון
    צ'כיה ממשיכה להפגין יכולת טובה במשחקי ההכנה כאשר ניצחה היום את אסטונים 2-0 מצמד של מילאן בארוש (6 ו22) חלוץ ליברפול שמתחיל להתחמם לקראת הדבר האמיתי.
    http://www.euro2004.com/MultimediaFiles/Photo/Euro2004/Players/149662_220X220.Xxx
    רודי פלר יצא אתמול מהאיצטדיון באמסטרדם מחוייך בדקה ה75 כאשר ההולנדים נראה חלשים,היום לא נראה לי שיש לו סיבה לחייך כאשר בדקה ה70 גרמניה מפגרת 2-0 מול הונגריה בבית , צמד שערים של טורגהאלה (7 ו31) ההונגרי קבעו את התוצאה.

בעוד כחצי שעה (22:00) יפגשו במסך שלכם (במסך של יורוספורט ליתר דיוק) שני חלוצים ענקיים , גדולים , ואולי הטובים בעולם. תיירי הנרי ואנדריי שבצ'נקו כאשר צרפת תארח את אוקראינה.

3. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

הראל היית צריך להיות מעודכןhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx. שבצ'נקו יצא לקראת סוף השבוע חזרה למילאנו לניתוח של אחותו שהייתה צריכה לעבור ניתוח בלב ולכן הוא לא יישחק היום.

4. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

נבחרות היורו פשוט מאכזבות מרגע לרגע! עכשיו גרמניה מסיימת בהפסד ביתי 2-0 להונגריה עם צמד של טורגל במחצית הראשונה וקשה לי להאמין שפלר לא עלה בהרכב החזק שלו. בבית ד' צ'כיה הכי מרשימה כשהיא מנצחת במשחקי המבחן, לטביה לא מנצחת אפילו את האזרים, פלר עוזב את הארינה באמסטרדם בחיוך אחרי ההפסד של הולנד אבל הוא בעצמו היום מפסיד להונגריה בבית כך שמצבו לא יותר טוב. תמונה סוריאליסטית אני חייב לומר, הרי השחקנים חייבים לתת את כל כולם כדי להרוויח מקום ביורו אבל הנבחרות בכל זאת מפסידות...

5. John Barnes Member

איך אומרים? לא שופטים זמר לפי איך שהוא שר במקלחת.

6. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אהבתי את המשפט !

אבל יש בו משהו גם,תראה שבוע לפני היורו כל פציעה קטנה יכולה לגמור לשחקן את כל הטורניר שהוא מחכה לו מתחילת העונה,אז שחקנים משחקים להנאתם ולא נותנים מלחמה כמו שיתנו ביורו עצמו כי הם יודעים גליץ' לא טוב שהם יעשו יעקמו קרסול , תנועה טובה שלא יעשו ימתחו שריר , אז הם קצת מפחדים ושומרים על עצמם לקראת הדבר האמיתי.

שבצ'נקו הזה לא רציני,לא יכל לעשות משחק אחד ואז לטוס למילאנו , עכשיו ממשחק טוב ניהיה סתם משחק שצרפת הולכת לדרוס בו (למרות שבמחצית 0-0) .

7. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

שאחותו עומדת בפני ניתוח קשה אני מתאר לעצמי שזה קצת יותר חשוב ממשחק מול אלופת אירופה...

8. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה לי שצ'כיה בזחילה לוקחת את המקום הראשון בבית שלה. עם יריבות שאמורות להיות חזקות שנמצאות בכזה כושר עלוב, צ'כיה לא צריכה להתקשות הרבה.

9. Bayer04Leverkusen Member

בזחילה? הממ...טוב, נראה...

מה שבטוח הוא שגרמניה תשבור לה טוב טוב את כל השיניים לפני שהיא יוצאת מהמשחק באיצטדיון!!!
    יאללה דויטשלנדדדדדדדדדדדדדדד