משחקי בית ג' בקופה אמריקה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏14/6/15.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הייתי צריך לחפש בשביל לגלות למי התכוונת :)

אני חושב שקארדונה צריך להיכנס במקום מחייה, אבל פקרמן הולך על חילוף אמיץ אחר שמוציא מגן ומכניס את איברבו. אמיץ אבל נכון כנראה, גם ככה ארמרו היום לא עוצר אפילו פרה עם שלוש רגליים.

2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אקוודור נפרדת מהקופה, קולומביה עם שעתיים של כסיסת ציפורניים - תיקו בין ברזיל וונצואלה והיא בחוץ!

ג׳קסון נראה טוב ונייד בדקות ששיחק, הרבה יותר מפאלקאו, אבל ברגע האמת ביזבז מצב מצוין בצורה מרתיחה.

גאלסה נראה טוב מאוד ולא רק בעצירת בעיטות, קורא את המשחק נהדר וחתך התקפה סופר מסוכנת אחת לפחות (זו שטאו פגע בו בראש בקטנה) בצורה מצוינת.

Don Joan Roman ו-Hapoel_Tel_Aviv אוהבים את זה.
  3. itay7 Member

לא חושב שראיתי אי-פעם נבחרת פרואנית כ״כ סולידית מבחינה הגנתית, סמבראנו סוף-סוף מנהיג את ההגנה ולא עושה שטויות, אסקואס יכול להפוך לבלם אדיר ואדווינקולה השתפר משמעותית בפורטוגל. תוסיפו לזה את המשחק החכם של באיון, שחקן שהיה אמור להיות הקשר האחורי של העתיד של פרו והפך לבדיחה ובגיל 27 משחק פשוט מצוין.
    הבעיה הגדולה היא שפרו טובה בטורנירים קצרים וזה יכול להטעות, אבל יש הרגשה טובה הפעם, יותר מאצל מארקאריאן. פרו מבינה את מקומה ואיך היא צריכה לשחק.

4. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מצטער, לא מגיע לנו להעפיל גם אם יעשו לנו טובה. נבחרת ברמה של קולומביה שכובשת שער בשלושה משחקים ומשחקת זוועה בשניים מהם, פשוט לא ראויה.
    העתק של ונסואלה: שוב חאמס לא במשחק, שוב פאלקאו לא קשור, שוב הקישור שלא עובד, שוב חוסר ריכוז, שוב יותר מדי כדורים ארוכים, שוב ניסיונות לפרוץ הגנה במקום לנסות וגם לאיים מרחוק.

5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

שם את הבית, הרכב ו-20 המשכורות הבאות שלי שהמשחק בין ברזיל לונסואלה נגמר בתיקו

6. ייא Member

לא עקבתי אחרי החוקים אבל איך זה הגיוני שלא משחקים מחזור סיום באותה שעה?!

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ברזיל נגד ונצואלה, פוטנציאל ״לביזיון המשחק האחרון״ - תיקו מעלה את שתי הנבחרות לשלב הבא. תיקו אפילו מצוין לברזיל שהיא הנבחרת ממנה מצופה לקחת את היוזמה במשחק, כי בכל תוצאת תיקו היא תהייה הראשונה בבית. ביזיון סטייל קורדובה-סלטה לא נראה פה אני בטוח, אבל אם לקראת הסיום יהיה שוויון קשה לי להאמין שמישהי תהמר ותתאבד על הגול.

פרו תסיים שנייה כנראה, שלישית רק במקרה של תיקו רב שערים במשחק הנותר, מה שמסדר לה את רבע הגמר הכי נוח על הנייר. ברזיל תעלה מהמקום הראשון או לא תעלה בכלל, מה שאומר שאם היא ממשיכה היא תיפגש עם פאראגוואי ברבע לפני מפגש אפשרי עם ארגנטינה בחצי.

למרות שהכל על הנייר וכל נבחרת יכולה לעשות פה חיים קשים, אני בטוח שהמארחת תשמח לראות את ארגנטינה וברזיל בצד השני, ואת קולומביה בבית.

8. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לשם שינוי זה משחק שאני אראה בלי לחץ. אם נעלה בגלל ניצחון של אחת הקבוצות, סבבה. אם יחליטו לשחק על תיקו, גם אקבל את זה כי אנחנו יכולים לבוא בטענות רק לעצמנו. פשוט לא שווים רבע גמר ביכולת הזו.

9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מקווה שאף אחד לא לקח את ההתערבות שלך...

אמרתי כבר שאני מאוהב בוויליאן? זה לא הז׳וגו בוניטו (מתי פעם אחרונה זה היה?), אין חלוץ אימתני בשפיץ וכבודו של ניימאר במקומו מונח יחד עם ההסכמה כמה הוא חשוב לנבחרת הזו. אבל וויליאן, רוביניו (האוברייטד הכי אנדרייטד בעולם), קוטיניו ופרימינו מרכיבים חוליית התקפה מספיק מוכשרת ואל לנו להספיד את הברזילאים בקופה.

golding ו-idans10 אוהבים את זה.
  10. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

צ'ילה-אורוגואי
    ארגנטינה-קולומביה

פארטידאסוס!!

11. Civil Anti Madridista

בנקודות הזמן הנוכחית קולומביה - ארגנטינה זה הגמר האולטימטיבי.

12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מצד אחד זו כנראה ההגרלה הכי קשה מלבד צ'ילה - מצד שני קולומביה מוכיחה שיותר טוב לה לשחק כאנדרדוג ומול נבחרות שבאות לשחק כדורגל. כשהנבחרות מצטופפות והולכות אחרוה כמו במקרה של ונסואלה ופרו, הרבה יותר קשה לנו לפרוץ את ההגנות שלהן, בעוד שמול ברזיל כשהמשחק פתוח, אנחנו גם מנצלים את הפוטנציאל ומגיעים למצבים. על הנייר זו תהיה סנסציה כשאו קולומביה או ארגנטינה יהיה בבית כבר בשלב רבע הגמר, אבל בפועל שתי הנבחרות מאוד מאכזבות עד עכשיו.

Hapoel_Tel_Aviv אוהב/ת את זה.
  13. itay7 Member

טוב אז לא הכול מושלם ושני דברים בעייתים קרו במשחק מול קולומביה, שקרלוס לובאתון ויוספמיר באיון קיבלו שניהם צהוב שירחיק אותם מהמשחק נגד בוליביה, ועכשיו צריך לסדר מחדש לגמרי את מרכז השדה. עכשיו הפציעה של רנאטו טאפיה הופכת לעוד יותר מורגשת (למרות שהיא הייתה מורגשת בכל המשחקים. לגארקה יש שתי אופציות - לעלות את אסקואס לעמדת הקשר האחורי, בה הוא משחק במלגר ובה הוא שיחק במשחקי הידידות בתקופה הקצרה של בנגוצ'אה, שיחד איתו יישחק אדווין רטאמוסו הוותיק, או לקחת את יואל סנצ'ס אחורה לעמדה של לובאתון (כמו במחצית השנייה נגד קולומביה) ולשחק יותר התקפי עם פארפאן, גררו ופיסארו/ריינה/קאריו. הייתי שמח לראות הרכב התקפי וקצת יותר צעיר מול האלטיפלאנו.

שני דברים שקצת נשכחו הם המרפק של חאמס לאדווינקולה שהיה שווה אדום והאגרוף של קוואדרדו לקואבה. אולי הדבר שהכי שווה לציין היא התגובה של הפרואנים, לא נכנסו לפרובוקציות, מהלך אחד אחרי זה אדווינקולה לקח נקי את הכדור לחאמס במקום "לנקום" בו, נראה שהפסיכולוג של הנבחרת גם עושה עבודה טובה.

נערך לאחרונה ב: ‏22/6/15