משחקי בית ג' בקופה אמריקה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏14/6/15.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

זו לא העונה של פארפאן...

לא יודע אם מצוינים, לא רעים כן. אבל אני מכיר אנשים כאלו, לא סתם כתבתי את זה.

golding אוהב/ת את זה.
  2. golding מנהלים

שער גדול של ונצואלה. איך משאירים את רונדון פנוי ככה? מתכון לאסון.

הקישור של קולומביה נראה רע. מילא שחקני ההגנה, אבל כשהקישור מאבד כל כדור שני קשה ליצור הזדמנויות.

3. alexshw Member

רונדון החלוץ הטוב בליגה הרוסית אולי פרט להאלק. זה לא דבר של מה בכך.

4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

רונדון שחקן טוב אבל רוב הקרדיט להגנה של קולומביה שנרדמה במהלך הזה ולבחור שהכניס לו יפה בנגיעה. אלחנדרו גרה שעידן מכיר ולצערו היום מהכיוון הלא הנכון. הופעה טובה של גרה.

סאנצ'ס לא שיחזר את היכולת מהמונדיאל אלא יותר את זו מאסטון וילה וולנסיה לא היה טוב. לא סתם כתבנו על כמה הפציעה של גוארין משמעותית, גם של אבל אגילאר אולי, לפקרמן יש בעיה במרכז השדה ואולי יש מקום לחשוב על אלכסנדר מחייה להבא. זה לא אומר שלא צריך לתת קרדיט לקישור של ונצואלה שעשה חיים קשים מאוד לקולומביאנים.

חוץ מהבעיה במרכז שדה יש גם את פאלקאו שנראה כמו צל של עצמו ובאקה שאכזב היום, אבל זה אולי פחות מדאיג להמשך הטורניר כי מדובר בשחקנים איכותיים ויש להם גם גיבוי טוב בספסל.

קארדונה נכנס לא רע למשחק, יחסית לחבריו, טוב לראות אותו משתלב יפה בנבחרת וממשיך להתקדם.

5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

הכל שטויות, אנחנו רק מחפשים תירוצים לנקום בברזיל על המונדיאל. המטרה היא לגנוב את הקופה מהמקום השלישי....

וברצינות, אני לוקח מהמשחק הזה את היכולת של גרה. רואדה כנראה יבקש מהנהלת אתלטיקו נאסיונל לחדש לו את החוזה בקבוצה. משחק מצויין שלו.
    לגבי קולומביה אין מה להגיד, אף אחד פשוט לא הופיע. הקישור אפור זה נכון, אבל זה לא מה שהפסיד. כשההגנה לא עובדת, כשהקישור לא עובד, כשהמנוע לא עובד, אז גם החלוצים לא עובדים וככה זה נראה. גם בעוד שעתיים לא היינו כובשים. חבל, אבל אין מה לעשות, לא הגיע לקולומביה שום דבר מהמשחק הזה.
    העובדה שהיריבה הבאה זו ברזיל אמור להיות לטובתנו, שבד"כ קולומביה נראית טוב יותר כאנדרדוג, מה גם שנראה לי שבלתי אפשרי לשחק יותר גרוע ממה שהיה היום.

6. JohnTerry26 Member

ההרכב של ברזיל... מלא דמיון והשראה.
    Jefferson, Dani Alves, Miranda, David Luiz, Filipe Luis, Fernandinho, Elias, Neymar, Fred, Willian, Diego Tardelli

גם קוטיניו נפצע, אבל למה לא לשלב את פירמינו או דגלאס קוסטה?
    מה הקטע עם דויד לואיז לעזאזל? בכל חוזה שהוא חתם בחיים כתוב שהוא חייב לפתוח ואם לא הוא שורף תמועדון?
    דונגה החליט לא לזמן את אלבס אלא את דנילו ופאבינו, דנילו נפצע, אלבס מוטס ישר להרכב ותאכל זין פאבינו.

בדרך לעוד תיקו/הפסד של פייבוריטית.

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

האם דיאגו טארדלי יציג היום את הצגת היחיד געגועי לפרדג'י? לפחות יש לחלוץ עם השפם יורש שנושא את השם בכבוד אחרי שהוא כבר לא פה, אהבתי את הילד באינטר לא יודע יותר מדי על מה קרה איתו מאז באוקראינה.

8. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

דוידלואיז ממשיך להראות כמה הוא בלוף .

מזלו שהיימאר שם אחרי כמה דק להשוות

Hapoel_Tel_Aviv אוהב/ת את זה.
  9. itay7 Member

דביל אדווינקולנ, בחיים כבר לא ילמד סגירה אלכסונית, עד מתי נסבול ממנו...

10. Civil Anti Madridista

ניימאר ממשיך את המאזן המפחיד שלו בנבחרת - 44 שערים ב64 הופעות

Hapoel_Tel_Aviv אוהב/ת את זה.
  11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הייתי בטוח שג'פרסון בישל את הגול לקואביטה, כנראה לא ראיתי טוב.

טארדלי לא סקורר, אבל הוא עושה עבודה סבירה.

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אף פעם לא חשבתי שהוא יגיע לרמות שהוא משחק בהן היום, לא יודע אם הטינה שלי נגדו היא בגלל הוא השתיק אותי או בגלל הסגנון שכולל דברים כמו הזזת הספריי בשביל לקרב את הכדור. ניימאר מצוין, מחמאות גם לדני אלבס שהיה צריך לסיים עם שני בישולים מצוינים אילו טארדלי היה נוגח כמו שניימאר נגח (נכון, מצב יותר קשה, אבל עדיין).

זמבראנו עם הצלת העונה?

13. Hapoel_Tel_Aviv Member

לואיז...
    מחצית לא רעה, אולי הכי טובה עד עכשיו, פרו מפתיעים.

14. itay7 Member

קואבה עד עכשיו טוב מאוד, גם השעא וגם עוד כמה פעולות. באיון גם נראה כמו בקריסטל ולא כמו בעבר בנבחרת, יואל סנצ׳ס די מאכזב אותי כמו גם גררו. מקווה לראות את יורדי בחוד מתישהו ואולי גם את קאריו, נראה כמה זמן יחזיק האוויר להגנה/קישור ונראה האם ההרעלה הייתה בלוף לחלוטין או רק הגזמה והוא יצטרך לצאת מתישהו.

15. DRORIKO Member

הרבה זמן לא נהנתי ככה ממשחק של ברזיל. משחק כיפי,מהיר,מרווח מאד,שחקנים לא תקועים אחד בתחת של השני. כשבולטים מעל כולם נאיימר כמובן וויליאן שלטעמי לא מוערך מספיק.