משחקי בית א' בקופה אמריקה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏11/6/15.

1. DRORIKO Member

יש להם את אחד הקהלים הכי טובים בעולם. התצוגת עידוד שלהם במונדיאל הרשימה אותי אפילו יותר מהתצוגה של הנבחרת על הדשא.

2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

שוב, במונדיאל ההגנה המזעזעת הזו הראתה מה יש למכור מול ברזיל. ושוב, יגיעו המשחקים האלו נראה, ברור שההגנה היא נקודת תורפה אבל מפה ועד "אין סיכוי" המרחק גדול. גם ההגנות של ארגנטינה וברזיל לא מרשימות אגב.

הגול השני הגיע מקרן, אתה מדבר על המהלך לפני בטח (שגם בו הסגירה באמצע לא טובה)... נו כן, גם היו התקפות מסוכנות מהאגפים, מישהו אמר אחרת? אבל הבעיה היום בהגנה הייתה היכולת החלשה של שניים משלושת הבלמים לפני כל דבר אחר.

3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

עוד כמה מילים על מקסיקו. הרבה דיבורים על קורונה לפני המשחק ובכלל, שוב הראה שיש לו כישרון אבל עדיין חסר לי הרבה יותר תאכלס. התחיל טוב אבל נעלם מהמשחק בהמשך. גם מדינה שאמור להוביל במשחק ההתקפה די אכזב היום ובכלל, אין לי כוח להיכנס לברר את העניין בפורומים מקסיקנים וממקומי חסר הידע קשה לי להבין את הייבוש של פאביאן שנראה כמו החלטה מקצועית. חימנס ו-ווסו המעצבן היו מבודדים בדקות רבות, זה הספיק מול ההגנה הצ'יליאנית היום אבל הררה צריך לשפר את התמיכה בהם. ראול חימנס הפתיע לטובה, לא רק בתוך הרחבה. הארגנטינאי מנגד בטח יזכה להמון קרדיט עם שני גולים, אבל אני לא מתלהב ממנו.

מי ששוב הרשים לדעתי היה אלדרטה בצד שמאל, מהזווית הלא נוחה בא צילמו את הפציעה שלו (במהלך המסירה לווסו בגול השלישי) אני מהמר שזה משהו רציני ושבמקרה הטוב הוא מפספס רק את המשך הקופה. חבל.

4. DRORIKO Member

סליחה התכוונתי לראשון

5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

תיארתי בתגובה שלי את הגול הראשון כמו שאני רואה אותו, תקרא עוד פעם למעלה. "המגן" לא היה רלוונטי שם, שלושה בלמים היו גם היו וטעו בכמה דרכים שונות במהלך.

6. Hapoel_Tel_Aviv Member

חבל שנגמר, לא זוכר הרבה זמן משחק של נבחרות שהוא דו צדדי ובאיכות טובה, הקצב במשחק הזה אדיר, ממש מהדקה ה15 ככה ועד הסיום - שתי הנבחרות משחקות טוב, לפרקים זאת הייתה מכסיקו ובמחצית השנייה בעיר צ'ילה, המשחק או בכלל 2 נבחרות, למרות שהשערים נבעו בעיקר מטעויות בהגנה ולצ'ילה פסלו גול אחד חוקי לפחות. (לא הבנתי עד עכשיו על מה השער של ואלדיביה נפסל)
    יהיה אכזרי אם צ'ילה לא תסיים את הבית הזה במקום הראשון ואני מקווה שמקסיקו תעלה ביחד איתה כי כשיש מולה נבחרת טובה היא משחקת כדורגל טוב, אסור שבוליביה תעלה משתי המקומות הראשונים על חשבון אחת מהם ואם אפשר אז גם לא מהשלישי.
    עד עכשיו צ'ילה הכי מרשימים בטורניר, במיוחד החלק ההתקפי, אבל עם הגנה כזאת יהיה להם קשה לעמוד מול ארגנטינה.

idans10 אוהב/ת את זה.
  7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

הטענה היתה שהבחור שהוריד לואלדיביה את הכדור עם הראש, היה בנבדל כאשר מסרו לו.

8. gilad16 Member

משחק גדול, דו צדדי אבל צ'ילה היו הרבה יותר טובים.
    תחשבו רגע כמה החמצות של מקסיקו אתם זוכרים?
    שתיים בהתחלה בערך. צ'ילה הגיעה להמון, המון מצבים טובים
    הטוב במשחק: וידאל וולדיביה
    הרע במשחק: הבלמים של צ'ילה
    מסכן אלכסיס סנצ'ז, כל כך רוצה את הגול הזה.

9. itay7 Member

נראה שבחרתי לילה לא נכון לנוח בו, אמור להיות הבית הפחות מעניין לא?

דבר ראשון לגבי השיפוט, כמובן שבצ'ילה מתלוננים על השופטים הפרואנים שגנבו את המשחק, לא יודע, אני ראיתי בשני המקרים נבדל, קטנטן אבל נבדל, לא משהו שאפשר להגיד שבגללם הם לא ניצחו. מהצד השני גם הפנדל היה מוצדק, נראה לי עדיף שהצ'יליאנים יתרכזו בלהגן יותר טוב ולהעיף את פינייה מהטורניר...

התיקו של בוליביה מעלה אותם, מעולם לא קרה שקבוצה עם 4 נקודות לא עלתה, בדר"כ גם עם 3 יש קבוצה שעולה מהמקום השלישי (כמו פראגוואי פעם שעברה). חוץ מזה תיקו בין צ'ילה לבוליביה יעלה את שתי הנבחרות ואנחנו יודעים מה קורה במצבים כאלו בדר"כ...

מה שמעצבן בקופה זה שאי-אפשר להסיק ממנה כלום לגבי המוקדמות, כל פעם אקוודור שוברת שיאים של פתטיות בקופה ואז מעפילה למונדיאל.

idans10 אוהב/ת את זה.
  10. gilad16 Member

מעולם לא קרה אבל יכול לקרות.
    אקוודור בקופה משחקת מחוץ לבבית
    במוקדות מונדיאל היא משחקת גם בבית
    זה ההבדל הכי גדול.

11. itay7 Member

נכון שבמוקדמות האחרונות היא הוציאה באמת כלום נקודות בחוץ (רק שלוש) אבל עדיין בפעמים הקודמות היא הוציאה יותר נקודות בחוץ - 7.6 בממוצע בשלושת הטורנירים עם הלוח משחקים הנוכחי (יותר נכון הקודם כי סוף-סוף ישנו אותו עכשיו). הגובה של קיטו וכו' בהחלט עוזר אבל עדיין לא מסביר את ההבדל הכ"כ תהומי ביכולת, מילא היא הייתה עפה מדי פעם בבתים ומדי פעם ברבע-הגמר, אבל זה לא המצב.

12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ועדיין, אקואדור של השנים האחרונות היא ממש לא נבחרת שלא אמורה לנצח משחק בקופה כבר פאקינג 14 שנים ושוב זה קורה לה (ביכולת של מכסיקו אתמול, אקואדור ממש לא תנצח).

@itay7 בגול של ואלדיביה אולי, בגול השני ממש לא ראיתי נבדל. אני כמובן לא מאשים את הקוון, זה זה מסוג הנבלים שממש קשה בשבריר שניה להחליט, ולא בגלל זה צ'ילה לא ניצחו.

13. DRORIKO Member

בגלל זה הם לא ניצחו. הם נבחרת הרבה יותר טובה ממקסיקו

14. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לא. הם לא ניצחו כי הם לא ניצלו את המצבים הטובים שהיו להם. ברור שהם טובים יותר, אבל אם אתה לא מנצל, אתה לא מבקיע. לא היתה פה טעות שיפוט טרגית, היתה טעות שיפוט אבל אי אפשר לבוא אליהם בטענות, זה באמת היה קשה לצפות את זה תוך כדי משחק.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  15. DRORIKO Member

אז מה רצית שהם יבקיעו? 8 שערים? הנבחרת ניצלה 5 מצבים,זה די מרשים