משחקי בית א' בקופה אמריקה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏11/6/15.

1. DRORIKO Member

פנדל באבו אביו

2. Don Joan Roman Member

50/50 אני לא הייתי שורק אבל מבין את השופט, איזה באסה שפסלו לקוסם את השער שלו, איזו בעיטה נקייה ואיזה כדור לאלכסיס, הופעה משובחת של מספר 10. איזה שחקן עצום
    וכמובן פתחתי לו פה, החמצה גדולה למרות שהוא בעט בגאונות

נערך לאחרונה ב: ‏16/6/15
  3. DRORIKO Member

חחחח אוחנה בא להגיד שסקאוטרים מאירופה יסתכלו על ולדיביה, למזלו השער של מקסיקו קטע לו את הפדיחה באמצע

4. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לטעמי גם היה פנדל. בכל מקרה פארטידאסו!! וואו! ואלדיביה אכן נהדר וצ'ילה גם נראית יותר טוב בחצי הזה, אבל אופי ענק של המכסיקנים. יש לי הרגשה שמכסיקו יגנבו גול ניצחון.

5. Don Joan Roman Member

אני מסופק אם אוחנה או כל אחד אחר מערוץ הספורט להוציא את יהודה ארם וסלבה ברזילאי בכלל מכיר את ואלדיביה ואני לא מדבר על ראה אותו בכלל בפעולה אולי להוציא את המונדיאל האחרון

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

6. DRORIKO Member

זה בדיוק הפדיחה. עמיחי דיבר על הבעיטה של ולדיבה לשער שנפסל ואוחנה הגיב ב"יש הרבה סקאוטרים שעוקבים אחרי המשחק הזה" כשהוא מדבר מן הסתם על ולדיבה,מבלי לדעת שכבר פעמיים ניסו לצוד אותו באירופה (כי כמו הרוב הוא מכיר אותו רק מהקופה). למזלו שניה לפני שהוא בא להזכיר את השם שלו נפל הגול של מקסיקו.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  7. Hapoel_Tel_Aviv Member

כ"כ היה מגיע לאלכסיס לכבוש שער, משחק די טוב בשני המשחקים האלה למרות שעדיין לא כבש, גם לא נראלי שהיה נבדל בעת המסירה אבל הראו רק מזווית אחת ובאיכות לא משו.

8. Don Joan Roman Member

אהיה קצת קטנוני אבל ביקשו אותו באירופה הרבה יותר מפעמיים חחח פעם אחת שכנעו אותו והוא חזר מהר ל"ביצה" שהוא מכיר.
    ומה יהיה עם השופט שפסל עוד גול חוקי של צ'ילה

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

9. DRORIKO Member

אין דבר יותר מרתיח מנבחרת שמשחק כדורגל ברמה הכי גבוהה שיש ושופטים בני זונות גונבים לה את הניצחון. אני יכול רק להתנחם בזה שבקופה אם עשית 4 נקודות הבטחת את העליה לרבע

10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לא חושב שהבטחת עם 4, אם כל המקומות 3 סיימו עם 4 אחת לא עולה...

idans10 אוהב/ת את זה.
  11. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

היה שווה לקום. משחק נהדר של שתי הנבחרות. מכסיקו ראויים לכל המחמאות על המשחק שלהם, מצד שני זה סופר מתסכל לכבוש שלושה שערים בסנטיאגו ועדיין לא לנצח. צ'ילה הוכיחה שוב שבמגרש שלה היא יכולה לנצח כל נבחרת ולא סתם היא פייבוריטית לתואר, כאשר למעט החלק האחורי שהיה חלש היום, שאר הקבוצה פשוט תיפקדה בצורה נהדרת ואם לא הקיפוח מהשופט, הם היו רושמים ניצחון שני.

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

נהניתי מכל רגע של המשחק הזה חוץ מכמה דקות בהתחלה.

דרוריקו, דיברת על האגפים של ההגנה הצ'יליאנית, היום האסון היה דווקא באמצע. מדל במשחק הכי גרוע שאני זוכר אותו במדי הרוחה, אלבורנוס גם לא טוב ורק חארה פה ושם חיפה יפה. בשני הגולים שהגיעו ממשחק שוטף האמצע אכזב. בראשון זה היה איבוד כדור באמצע, לא קשור להגנה, ואז תיאום רע בין מדל לשני האחרים בקו נבדל שנמשך לחזרה לא טובה אחורה של חארה ומיקו לעמדות שלהם. בשלישי לא באמת צריך להסביר הא :) אולי אחת הסיבות היא שדיאס היה עסוק יותר בקו שמאל ביחס לבד"כ, ומבלי שהוא יהיה קשר אחורי קלאסי עדיין הוא עוזר יותר בסגירה.

פינייה דוחה, דוחה מחוץ למגרש ודוחה על המגרש.

אלכסיס ממשיך בבצורת בנבחרת עם יום סיומת פחות טוב.

מקסיקו עשו מחצית ראשונה מצוינת, הקשו מאוד על צ'ילה עם משחק לחץ ואגרסיביות, משהו שקצת נעלם במחצית השנייה בה צ'ילה שטפו אותם.

13. DRORIKO Member

אבל כדורגל זה 11 שחקנים,לא 6. עם הגנה כזאת מזעזעת מה יש לה למכור מול ארגנטינה וברזיל. כל פעם שהמקסיקנים הגיע לאיזור הרחבה זה היה 50 אחוז גול. אפילו עכשיו בדקה האחרונה שחקן שלהם פרפר מישהו באגף שמאל(איסלה אבל תקנו אותי אם אני טועה) ובמזל הם לא עשו מזה שער. לא רואה אותם פיבוריטים עם כזאת הגנה, וחבל כי יש להם התקפה שללקק את האצבעות

14. DRORIKO Member

והגול השני בא מהאגף,איפה היה המגן בדיוק?

15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

קודם כל לא ראיתי את ארגנטינה וברזיל מרשימים יותר מצ'ילה, אם כבר להיפך. דבר שני, הם נבחרת חזקה בכל מקרה + הביתיות שלהם שאצל צ'ילה זה דבר שמאוד משפיע (אחת הנבחרות הכי ביתיות בדרום אמריקה), אוטומטית הם פייבוריטים. נכון שהיום ההגנה לא עבדה, זה לא אומר שהיא לא תעבוד גם במשחקים אחרים, כי סה"כ יש להם שחקני הגנה טובים ושוער מצויין. בלי קשר, קרדיט למכסיקנים.