מראדונה נגד כל העולם - ארגנטינה בדרא"פ

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Franco, ‏24/5/10.

1. Raulito Madridista

http://img413.imageshack.us/img413/9089/higuainseratitularestre.Xxx

אתר ה-AS מדווח כי מראדונה גיבש לעצמו את הרכב הנבחרת במשחק הראשון של המונדיאל בעוד שבוע, והיגואין בפנים. לכתבה עצמה אין יותר מידי ביסוס, פרט לכך שהיום חילק מראדונה את הסגל לשתי קבוצות וההרכב הראשון, בו לקח חלק היגואין, הביס 4-0 את ההרכב השני. החלוץ כבש שלושער ומסי הוסיף שער נוסף. המשחק עצמו ערך שעה, 30 דקות בכל מחצית. מראדונה בחן מערך חדש של 3-4-3 והצלע השלישית בהתקפה הייתה טבז. ההרכב הראשון היה: רומרו; סמואל, דמיקליס, היינצה; גוטיירז, מסצ'ראנו, ורון, די-מאריה; טבז, מסי והיגואין.

השאלות המרכזיות מבחינתי היא האם היגואין תורגל בהרכב משום שדייגו מיליטו עדיין לא כשיר במאה אחוז(על כך לא הייתה לי פיסת מידע), ומהן ההשלכות של השלושער הזה, אם בכלל.
    הרכב גרוע מאוד של מראדונה, דרך-אגב. גוטיירז ממש מיותר, לא עדיף להוסיף עוד בלם?; מראדונה מאכזב בינתיים, הוא חושב שהוא משחק פרוו נגד חבר שלו והם קבעו התערבות על 20 שקל. הרכב כזה משמעותו לזלזל באוהדים. אבל יש עוד זמן אז ניהיה אופטימים.

2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ובאימון ראשון בו מראדונה תירגל 11 מול 11 ישנה הפתעה קטנה במערך אותו בחר להציב. השחקנים שהוצבו בהרכב הראשון היו

רומרו, סמואל, דמיצ'ליס, היינסה, גוטיארס, מסצ'ראנו, ורון, די מריה, מסי, טבס והיגוואין.

כלי התקשורת מנתחים את המערך בשתי דרכים:
    2-1-4-3 ; כלומר שלישיית בלמים, די מריה וגוטיארס באגפים, מסי מתחת לצמד החלוצים.
    2-1-3-4 ; רביעייה אחורית עם גוטיארס כמגן ימני, שלישייה באמצע ומסי מתחת לחלצים.

ככה או ככה, מראדונה הולך על התקפה בניגוד לרוב המשחקים שלו כמאמן ארגנטינה עד כה. ראוי לציין כי דיאגו מיליטו וצ'ינו גארסה לא לקחו חלק בתרגול עקב פציעות.

3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

זה לא היית אתה שטענת ש-4 בלמים זה מערך לא טוב?

4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה באמת משנה? אולי כדאי לנעול את הדיון הזה ולחלק לכל משתמשי אייסוקר 3 חצים ומטרה שמצוייר עליה בגדול תמונה של מראדונה. עושה רושם שהבנאדם לא יכול אפילו לתרגל דברים באימון מבלי לקבל ביקורות.

5. Raulito Madridista

אין כאן שום סתירה בתגובה שלי. לפי דעתי, גם מערך של ארבעה בלמים וגם ה-3-4-3 המוזר הזה - מדובר בשיטות גרועות מהיסוד, אולם מערך של ארבע בלמים הוא מעט יותר נורמלי ומקנה לנבחרת יותר יציבות. במקרה ומראדונה בוחר במערך השני, לא רק שהוא מסתכן כשלושה שחקנים בלבד יש לו בקו האחורי - גם לא תיהיה מספיק עזרה מהקישור האחורי, כי מסצ'ראנו הוא 'הגרזן' היחיד של הנבחרת. ורון יהיה יותר הרפתקן ממנו, וגוטיירז הוא שחקן משלים שלא תורם בצורה רצינית לא להתקפה(הוא שחקן מהיר וחזק אבל יש ליקויים במשחק שלו, אחרת הוא היה משחק בקבוצה גדולה יותר) ולא להגנה. שוב, זה נדמה כי מראדונה מנסה לבנות מערכים שמתאימים למשחק מחשב, כדי לשבץ את השחקנים הפייבוריטים שלו.

נערך לאחרונה ב: ‏6/6/10
  6. Jose Mourinho Member

ציניות...

7. מראדונה Member

גוטיירס לא תורם להגנה?
    הסיבה היחידה שהוא בהרכב,אפילו בסגל היא בגלל העבודה ההגנתית הנפלאה שהוא עושה.

אני הייתי רוצה לראות אותו כמגן,בהזדמנויות המעטות שקיבל על העמדה הזאת הוא דווקא הרשים.

8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

כנראה שאני לא מבין אותך, 4-4-2 כמו שארגנטינה הציגה מול גרמניה הוא המערך הכי לא "משחק מחשב" שיכול להיות, הוא סולידי ומשעמם וזיכה את מראדונה בכינוי בילארדיסטה בארגנטינה. אבל גם אותו ביקרת וטענת שהוא ממציא משהו חדש (שהראתי לך כבר שזה לא נכון). את המערך ההתקפי יותר (שנוסה בבכורה שלו במוקדמות אם אני לא טועה) שהוא מנסה אתה מבקר גם כן בכך שעדיף שיחליף את גוטיארס בבלם - משמע חזרה למערך של 4 בלמים שגם אותו ביקרת.

יש מערך אותו לא תבקר?

9. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

שמונה שחקנים של נבחרת ארגנטינה נלקחו לבדיקת פתע של פיפ"א לאיתור סמים, דבר שגרתי בתקופה האחרונה כשפיפ"א מפתיעה נבחרות שונות גם לפני שהגיעו לדרא"פ.

בארגנטינה העלו זכרונות ממקרה מראדונה ב-94, אז לראשונה ראינו שחקן מלווה ממרכז המגרש על ידי אחות לבדיקות, אך אני חושב שכולם צריכים להיות מודאגים יותר משם אחד ברשימה הזו.

יש סיכוי בכלל שאצל אריאל גארסה לא יגלו שרידים לחומרים אסורים? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

קון כבר שיא בעבר

11. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

ואם עוד פעם יבדקו את מרדונה?

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אם כבר, נראה לי הכי פחות מדאיג.

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מישהו יכול לאשר לי שקרלוס בילארדו אמר שהשחקן שכובש את שער הניצחון בגמר המונדיאל יכול לקחת אותו מאחור? את הידיעה הזאת פרסמו בעיתונות ההולנדית.

תגידו ברצינות, לא מספיק שמארדונה הולך לרוץ עירום אנחנו יורדים עוד כמה רמות למטה? תארו לכם שמאמן באירופה היה אומר כאלה דברים...מצטער, אבל השתגעתם שם בדרום אמריקה?

14. Diablito Member

עם כל האהבה שלי לקון.. אני מעדיף אותו על הספסל..
    דעתי האישית היא שבמונדיאל לא צריך לזכור לאותם שחקנים ש4-8 שנים לפני נתנו טורניר טוב או אפילו במוקדמות.. צריך להתייחס לרגע.. השחקנים החמים, הפוגעים צריכים לפתוח.
    אני לא מאמין שהייתי אומר את זה לפני שנה אבל כן.. אני ועוד רבים אחרים בהחלט מעדיפים את מיליטו על אגוארו או טבז בהרכב.. וסביר להניח שזה מה שיקרה..
    חבל לי שעל עקרונות ומשחקי כבוד קמביאסו יפסיד ככל הנראה את המונדיאל האחרון שיוכל לשחק בו.. פספוס אדיר לנבחרת.

15. benos Member

אחרי הביזיון של ההתאחדות שאירחה אותם סיפקה להם כרטיסים יש לפחות חדשות טובות חלקית בגזרת הבארה, 10 מהם גורשו מדרום אפריקה וחזרו לארגנטינה תחת משמר של שוטרים חמושים, בין ה-10 יש גם את אחד מראשי הבארה של סאן מרטין דה טוקומאן שחשוד ברצח, אני אישית לא שמעתי שיש להם בארה כל כך מסוכנת אבל אם הם נסעו לדרום אפריקה אז יש להם כנראה בארה לא ממש סימפטית. מקווה ששאר הזבל יעופו משם ולשחקנים יהיה שקט מהזבלים האלו אבל זה רק משאלות כנראה ולא המציאות.