מראדונה נגד כל העולם - ארגנטינה בדרא"פ

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Franco, ‏24/5/10.

1. elRoy Member

בנוגע לעניין של התקשורת יש לי דווקא משהו לומר, מראדונה לוקח פה הימור ענק בגלל הפה הגדול שלו. מצד אחד אם הוא מביא לנו את המונדיאל.. הבן אדם ענק. גאון. באמת. מצד שני, אם הוא מפשל פה.. נוצר מעיין מצב מסובך, כי הרי אף אחד בהתאחדות לא יפטר אותו (זה ברור מאליו למה), ולהתפטר? הבן אדם עם אגו לא מהעולם הזה.

בכל אופן אני לא אוהב את ההמולה התקשורתית הזאת מסביב לנבחרת, כי לרוב הסוף ברור.. מקווה להתבדה.

VAMOS ARGENTINA CARAJO!!

2. אסף ראסינג Member

זה אשכול ארגנטינה המוני לעומת אשכול הליגה הארגנטינאית היותר אותנטי.
    בכל זאת, ארגנטינה זו ארגנטינה וחייבים להפגין נוכחות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx
    אני כותב פה את רשימת המספרים הרשמיים של ארגנטינה למונדיאל, לרוכשי החולצות או סתם למתעניינים:

(תקלה- תיכף יתוקן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx )

אני דווקא מאמין שניקח את המונדיאל , לא יודע למה, אבל גם אם לא, זה לא כל כך יכאב לי.
    מאז שהתחלתי לעקוב אחרי ראסינג הנבחרת פחות חשובה לי.
    יחד עם זאת במונדיאל 2006, שהיה גם טיול בר המצווה שלי, סבלתי מאוד מההפסד נגד גרמניה ולקחתי את זה קשה.
    מי יודע מה יהיה הפעם?

נערך לאחרונה ב: ‏28/5/10
  3. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

חצי מהאנשים שאני מכיר שאוהבים כדורגל אוהדים של ארגנטינה בנבחרות..ו99% אין להם שום קשר למדינה...

וגם עליי הצליחו להשפיע בגיל צעיר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

4. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אליאס, סיקור פשוט פנטסטי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx שאפו ענקי!

אני דווקא אצנן כאן את ההתלהבות, קשה לי לראות את ארגנטינה מגיעים רחוק מדי, וכשאני אומר רחוק, מבחינתי כל דבר פחות חצי גמר זהו כישלון. דווקא ארגנטינה ידעה לשים בצד את העלייה המסובכת מהמוקדמות ולהתרכז במונדיאל בלבד, אבל יש לי הרושם שהפעם הם לא יוכלו לעבוד על כולם והיכולת הגרועה במוקדמות תמשיך גם במונדיאל. עד כה ממה שראיתי לא התרשמתי ואלא אם מסי יחליט להופיע גם במדי האלביסלסטה ולא רק בברצלונה, לאוהדים הארגנטינאים צפויים רגעים לא פשוטים. לטעמי ההתאחדות היתה צריכה למנות מישהו קצת יותר רציני לתפקיד מאשר את דיאגו, שיכול עם עינייני האגו שלו לחרב את הטורניר עבור ארגנטינה. יש לאלביסלסטה קאדר שחקנים מדהים, אולי בין השלושה הטובים במונדיאל, אבל בעמדת המאמן היא מפגרת הרחק מאחור. אני דווקא אשמח אם היא תצליח, אני מחזיק אצבעות לכל הנבחרות הדרום אמריקאיות במונדיאל. בבית המוקדם היא תיתקל בקשיים אבל שלא ימנעו ממנה את המקום הראשון, אח"כ הסיפור צפוי להסתבך.

5. elRoy Member

?Zanetti va al Mundial!
    (עכשיו אתם מרגישים מה שאני הרגשתי..)

ועכשיו:
    ראיתי את הכתבה בעיתון OLE וישר קפץ לי הלב, אבל לא, הוא לא הולך לשם בתור שחקן אלא בתור פרשן טלוויזיה ביחד עם זידאן, מוריינטס, פיגו ועוד שחקנים.. אה, וגם ביאנצ'י (שגם אותו הייתי רוצה לראות, מלבד זאנטי, עכשיו בנבחרת.. אבל נעזוב את זה כרגע).

בהצלחה לו.

נערך לאחרונה ב: ‏28/5/10
  6. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מודע לכך שאין אפשרות גבוהה שפאסטורה יישחק בהרכב. התהייה שלי הייתה בעיקר לגבי איך המשחק מול קנדה השפיע על המיקום שלו ברוטציה - כלומר האם עכשיו יכול להיות שהוא "קודם" לעמדת המחליף הראשון/שני או משהו בסגנון.

הוזכר שפאסטורה הראה שיש לו ביצים במשחק הידידות, אבל האם למראדונה יש ביצים? ידוע שמסי בנבחרת מאוד חלש, בטח ביחס להופעות שלו בברצלונה - אתם חושבים שיש אפשרות שבמידה וארגנטינה תיתקע במשחקים מול נבחרת כמו יוון, מראדונה יוציא אותו ויכניס את אגוורו או פאסטורה? מסי אנטאצ'בל בעיניי הצוות המקצועי או שלא?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/5/10
  7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני לא יודע מה היה מעמדו מראש לכן אני לא יכול לדעת אם קודם, זה היה המשחק הראשון והאחרון כהכנה למונדיאל לאחר פרסום הסגל - על פי המשחק הזה במערך ההתקפי הוא האופציה הראשונה אחרי מסי, את מקומו במערך ההגנתי אפשר רק לשער עדיין. מסי לא יוחלף להוציא קטסטרופות לדעתי, אך אם מראדונה יבחר לשחק עם ה 4-4-2 שכולל את ורון ומסצ'ה באמצע, אני משער על סמך האופציות שפאסטורה יהיה המחליף הראשון לורון קשישא (שזהו חילוף התקפי).

העניין שלא ידוע באיזו מהשיטות יבחר מראדונה להשתמש.

יותם, עם כל הכבוד למה שהוא הראה בפאלרמו (ואתה יודע שעקבתי לא מעט) אני לא בטוח שהוא מוכן לרמות ולמעמד הזה, יכול להיות שכן אבל לא צריך לבנות הרים על הבחור הרזה (תרתי משמע). זה לא כמו מסי ב 2006 שהיה לחץ על פקרמן לתת לילד לשחק. גם מול קנדה החלשה, למרות שהיה לו משחק טוב, הוא היה לא תכליתי ומזמז את הכדור לעתים. אבל לפי משחק ההכנה האחרון עושה רושם שמראדונה סומך עליו, לכן צפוי שיקבל דקות.

8. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני ראיתי אותו בפאלרמו ואם תבדוק אתה תראה שאני מאוד מסכים איתך ושלרוב התלהבתי מהרנאנדס הרבה יותר מאשר התלהבתי מפאסטורה. אני בסה"כ מנסה להבין את מקומו בהיררכיה, כי אני תופס ממנו שחקן התקפי ולא שחקן בעל תכונות הגנתיות. להיות שחקן התקפי בנבחרת הארגנטינאית זה ממש לא קל, כי יש לפנייך כל-כך הרבה כוכבים בעלי ניסיון והייתי סקרן לדעת אם יש אפשרות שהוא איכשהו יצליח להשתרבב ביניהם.

מוזר לי שהוא מהווה אפשרות לחילוף במקומו של ורון. ורון קשר 50/50 ואני זוכר אותו הרבה יותר אגרסיבי מפאסטורה. לשים אותו במקום המכשפונת נשמע לי כמו התאבדות. מי אמור לחפות בהגנה במצב כזה? אני יודע שגוטיירס יכול לעזור, אבל מה עם די-מאריה, הוא טוב מספיק בפן ההגנתי כדי לחפות על השחיף מפאלרמו?

השאלה על מסי לא ממש הייתה בהקשר של פאסטורה. אני יותר סקרן לדעת מה יקרה במצב שבו הוא מתופקד בתור חלוץ שני במערך 4-4-2 ונותן משחק נוראי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/5/10
  9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

במצב שחילוף כזה יעשה מדובר כמובן בשינוי שיטה ומעבר למערך שראינו מול קנדה, שם היה מדובר ביריבה חלשה לכן קשה להעריך את היכולת של הקשרים הנותרים לעשות להתמודד עם זה. כעיקרון לדי מריה יש יכולות הגנתיות (בלט במיוחד באולימפיאדה), לגוטיארס יש עוד יותר וגם מקסי לא פראייר. צריך גם לזכור שרוב הסיכויים שהמגנים יהיו כאלו שלא תוקפים כך ששחקנים מאחור לא יחסרו.

האמת שאין לי מושג, יש בעמדה כל כך הרבה כישרון שהילד לא צריך להיות אנטאצ'בל אולי, שווה לעבור שוב על המוקדמות ולבדוק את היחס למסי במשחקים שהעסק התחרבן אולי.

10. אסף ראסינג Member

מספרי השחקנים, בדיוק היום היו כמה שינויים:
    1 Diego Pozo
    2 Martin Demichelis
    3 Clemente Rodiguez
    4 Nicolas Burdisso
    5 Mario Bolatti
    6 Gabriel Heinze
    7 Angel Di Maria
    8 Juan Sebastian Veron
    9 Gonzalo Higuain
    10 Lionel Messi
    11 Carlos Tevez
    12 Ariel Garce
    13 Walter Samuel
    14 Javier Mascherano
    15 Nicolas Otamendi
    16 Sergio Aguero
    17 Jonas Gutierrez
    18 Martin Palermo
    19 Diego Milito
    20 Maximiliano Rodriguez
    21 Mariano Andujar
    22 Sergio Romero
    23 Javier Pastore

נערך לאחרונה ב: ‏29/5/10
  11. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aaarse: :aaarse:

מקסי נתן כל כךךך הרבה לנבחרת הזאת...מאוד מקווה שהוא יהיה בהרכב במונדיאל...

לגבי קון, לדעתי הוא יקבל ת'צ'אנס שלו, מקווה שיוכיח שמגיע לו להיות בהרכב

נערך לאחרונה ב: ‏29/5/10
  12. Jose Mourinho Member

בתור אוהד אינטר, הסגל של מראדונה למונדיאל הזה הוא האכזבה הגדולה ביותר מבחינתי, אפילו יותר מהסגל האפור של דונגה.

אין צורך להסביר שזאנטי הוא מגן הרבה יותר טוב(בשני הצדדים) ממה שגרסה, רודריגז והיינצה היו ואי פעם יהיו, אם כי היינצה לא רע כבלם.
    אין צורך להסביר שקמביאסו הוא קשר מרכז שדה הרבה יותר טוב מבולאטי וכנראה גם מסבה ורון עם כל האהבה וההערכה שלי כלפי 'לה ברוחיטה'.

שניהם גם מגיעים בכושר שיא הן מבחינת מקצועית והן מבחינה מנטלית, אחרי עונה חלומית ויכולים רק לתרום לאיכות ולמוראל של הנבחרת.

אם תראו את ארגנטינה מקבלת בראש מהאגפים או לחלופין לא מצליחה להיות דומיננטית במרכז המגרש, כולם יזכרו את שני הניפויים האלה של מראדונה.

13. benos Member

קשה לי להסכים עם זה, עזוב את זה שקאמביאסו לא טוב בנבחרת, מבחינה מקצועית אני לא חושב שקאמביאסו הוא שחקן שעדיף על ורון בעמדה ליד מסצ'ראנו, בפן ההתקפי ורון שחקן יותר טוב ככה שלטעמי כ-50/50 עדיף את ורון, כקשר אחורי טהור אני מסכים שעדיף את קוצ'ו, אפילו גם במערך של דובלה סינקו כמו בליברפול והרבה פעמים גם באינטר כשיש לך את פאסטורה לפניהם+שלושה שחקני התקפה עדיף את היכולות ההגנתיות הנהדרות של קוצ'ו שיחפו על ההתקפיות של פאסטורה.

14. בועז Member

אני מסכים שזאנטי היה צריך להיות בסגל הנבחרת. ללא קשר לגילו, הוא פשוט שחקן איכותי עדיין והוכיח העונה בטרבל של אינטר שמקומו עדיין בטופ העולמי.
    לגבי קאמביסו, יכול להיות שהיה צריך להיות בסגל, אבל הוא לעולם לא היה עולה בהרכב כי למראדונה יש שניים מועדפים כבר במקומו, הקפטן מסצ'ראנו ולידו ורון, שחקן השנה בדרום אמריקה שנתיים ברצף אם אינני טועה. אלא שאם מסצ'ראנו יפצע חלילה , או שיקבל כרטיס אדום ישיר( ובואו נודה שזה לא דבר שלא קרה כמה פעמים בעונה האחרונה...), מראדונה יהיה בבעיה.

אגב לגבי מראדונה, ואני אשמח לשמוע את דעתם של חובבי הכדורגל הארגנטינאי, יצא לי לקרוא דברים שאמר, ועד שהתעמקתי חשבתי שמדובר בפרחח אידיוט, אבל אחרי שקראתי יצאתי עם הרושם שמדובר בבחור חכם, קצת פרחח אבל חכם. אני מדבר על המשפט שגם מתנוסס בכותרת של הדיון הזה, אבל נניח אחרי שכבש את השער עם היד מול שילטון, שאלו אותו איך היה הגול והוא אמר משהו בסגנון " קצת עם היד של מראדונה, הרבה עם היד של אלוהים" . מעניין אם הוא עומד מאחורי המשפט הזה או שמישהו אמר לו להגיד את זה...... בכל מקרה, אשמח לשמוע את דעתכם.

15. מראדונה Member

ורון וקאמביאסו שחקנים בסגנון שונה.
    מבחינתי אי אפשר לוותר על עושה משחק ולהזמין קשר הורס במקום.

אבל מה כן, קאמביאסו היה צריך לבוא למונדיאל לפני מאסצ'ה.