מצעד העשור האלטרנטיבי

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י yonmu, ‏1/1/10.

1. Dimitar Berbatov Member

וואו, איך שכחתי את out of time.
    למרות שאת בלר של אחרי קוקסון ושל העשור האחרון פחות אהבתי בצורה משמעותית מזאת של The great escape ו-Parklife, זה הוא שיר נהדר ומהטובים ביותר של בלר.

2. spurs Member

מצד שני זה גם העשור שמוזיקת סוחרי הקראק(50 סנט וחבריו הבזויים) תפסה את מקומה במיינסטרים
    ביחד עם הליאור פרחי למינהם עם מוזיקת הערסים\פרחות

מוזיקת המיינסטרים הירידה.

בקהילה האלטרנטיבית היה עשור מעולה. המטאל\פאנק\הארדקור בפריחה

3. yonmu Member

אני התכוונתי מרשימת השירים שהיו לבחירה בגלגלצ (לפחות את מה שזכרתי), אבל נהיה פה דיון בהחלט מענין.
    מכל הלהקות שהיותר מבינים פה ציינו אני הכי אהבתי את הארקטיק מאנקיז, שלושה אלבומים מצוינים.

4. Engel Del Madrid Member

5. spurs Member

טוב רשימה שלי (ניסיתי לשלב כמה שיותר מוזיקת מיינסטרים למרות שאני לא מעורה בדיוק)

ללא סדר כלשהו

Papa roach - last resort
    linkin park - in the end
    blink-182 - first date
    system of a down - toxicity
    The Darkness -I Believe In a Thing Called Love
    Radiohead - 2 + 2 = 5
    green day - holiday
    BMFV- Hand of blood
    High on Fire - Blessed Black Wings
    Mastodon- The Wolf is loose
    Limp bizkit - my way
    Lamb of God - Redneck
    MCR- Welcome to the black parade
    Rise against - Prayer Of The Refugee

6. Wave Member

להקת העשור שלי היא ללא ספק ארקטיק מנקיז, עם אלבום הבכורה האדיר (שהוא גם אלבום העשור שלי) Whatever people say I am, That's what i'm not(ואם רוצים לבחור שיר עשור , אז מתוך האלבום - I bet you look good on the dancefloor) , למרות שיצאו עם אלבום הבכורה רק ב2006, הם להקת העשור שלי, והלהקה שאני הכי מצפה למוזיקה שלה בעשור הנוכחי.

נערך לאחרונה ב: ‏2/1/10
  7. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוזיקת המיינסטרים בירידה כי הקהל שמחפש מוזיקה טובה הלך לחפש אותו בשוליים.
    אחד הדברים שהכי מאפיינים את העשור הזה הוא המייספייס והאייפודים, לז'אנרים הרבה יותר קל לתפוס נישה ולאמנים להוציא אלבומים הרבה פחות מסובך מפעם.
    אין לי הרבה נקודות לשים עליהן את האצבע בניינטיז. הגראנג' והבריטפופ כאמור וזהו. גם בניינטיז היה לכם מקרנה ויא יא יא קוקו ג'מבו אתם פשוט לא זוכרים את זה מהסיבה שנוטים לזכור מה שטוב. אני חושב שהאלבום של MGMT היה מדהים ומיוחד, הוא אולי לא שלם כמו אוקיי קומפיוטר אבל מצד שני אוקיי קומפיוטר על כל גאוניותו היה מעין הבלחה שסחפה אמנים לערבב רוק עם אלקטרוניקה אבל לא ממש יצרה יצירות מופת אחרות. הפופ הממוסחר דווקא הגיע לשיא בניינטיז. בעשור האחרון ראינו הרבה פחות להקות בנים למיניהן או זמרות צעצוע סטייל בריטני. גם הזמרות צעצוע שפרצו בעשור הזה לפחות ניסו להיות משהו אחר (אבריל לאווין, ליידי גאגא).
    אני לא יודע אם העשור הזה היה טוב מהניינטיז אבל רע הוא בטוח לא היה, היו בו כמה שנים חזקות מאוד וכמה וכמה אמנים מעניינים, ונשאר לראות איזה מגמות יביא העשור החדש. אני אופטימי.