מצעד הגאווה בירושלים

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י אלי מתחן, ‏7/7/06.

1. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושב שזה המצב, ריינמן. היחידים שתוקפים ומלבים את כל העניין הם החרדים, לא נראה לי שהמטרה היתה לעצבן אותם וליצור בעיות מיותרות.

במבינו :

1) אז אולי תסביר לי מדוע אתה לא היית רוצה שבנך יהיה הומו? מה, לא בגלל שהוא יגדל ילד בלי אמא, שכל החיים יתנכלו אליו (פסיכולוג ותרופות, הרגת אותי)?
    2) פעם גם הכנסיה היתה רודפת את מי שאמר שכדוה"א לא עגול. אז?
    3) שוב אתה מכניס את עניין הפדופיליה, מה הקשר בדיוק? נראה לך שזה יצליח באמת? שאנשים יסכימו שסוטים יגעו להם בילדים?

2. FelaKaT Member

בדיוק מאותה סיבה שאני לא רוצה שהילד שלי יוולד פוזל או עם מגבלה כל שהיא.

אני אוהב את המשפט הזה:אין הפרט מעיד על הכלל.

אם העניינים ימשיכו להתקדם כמו שהדברים מתקדמים עכשיו אז זה לא יהיה דבר שרחוק מהמציאות, בכל מקרה, אמרתי לך שזאת סתם דוגמא אקראית ואתה יכול להחליף את זה עם כל סטייה אחרת שעולה לך בראש.

אגב, אני עדיין מחכה להוכחות שהמחקרים הוכיחו שהומוסקסואליות הוא עניין גנטי.

3. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

קראתי את זה בידיעות. בכל מקרה אחרי חיפוש קצר בגוגל :

NRG

פורום כלשהו

מחקר איטלקי

לא הבנתי מה אתה רוצה לגבי ה"אין הפרט מעיד על הכלל".

עוד מעט גם תגיד שבעתיד, רצח יהיה חוקי. זה שווה בדיוק כמו הטענות על פדופיליה.

4. RMCF Member

ואיך זה קשור בדיוק?

נו אז מה שפעם הומוסקסואליות לא הייתה חוקית ועכשיו היא כן? למה אתה משווה את זה דווקא עם הפדופיליה? למה שלא תגיד "אם הומוסקסואליות לא הייתה חוקית פעם ועכשיו היא כן, אז בטח גם רצח יהיה חוקי בקרוב!". פדופיליה זה אונס (אתה לא חושב שילדים מגיל 2 הם חופשיים מינית - קצת לא הגיוני?), ואונס זה פשע. יחסי מין בין שני גברים זה חוקי, כי אף אחד לא נפגע כאן (אם זה לא אונס, מן הסתם).

ודווקא החברה באמת התקדמה בתחומים מסוימים. פעם אמונות תפלות היה לגיטימי, והיו הורגים נשים חפות מפשע כי חשבו שהן מכשפות. גזענות כלפי שחורים באמריקה הייתה לגמרי בסדר, זה אפילו היה ההגיון היחיד וכו'. גם לקבל את ההומואים זה התקדמות (לצערי כמה בפורום הזה עדיין לא "התקדמו").

5. FelaKaT Member

אחר חיפוש קצר יותר.

זה נאמר בגלל זה:
    פדופיליה היא לא רק בטווח הגילאים 0-5, אלא מעבר לכך. זה לא רחוק מהמציאות שבעוד מספר דורות יסכימו לקשיש בן 60 לגעת באיבר מינו של ילד בן 15 אם הוא לא כופה עליו את הדבר ועושה את זה מתוך בחירה, יכולים לעשות הגבלת גיל אך העיקרון פה ברור.

זה ברור, אבל אי אפשר להתעלם גם מהנסיגה בתחומים מסוימים.
    אני לא אומר שצריך להפלות אדם בגלל שהוא מעדיף גבר, שיעשה מה שהוא רוצה, איך שהוא רוצה ומתי שהוא רוצה רק שיעזוב אותי ועוד מיליונים בשקט ולא יעשה שום תהלוכות על העדפותיו המיניות.

6. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה המארגנים חשבו,שהחרדים יפרסו שטיח בצבעי הגאווה וייתנו להם כיבוד?הרי זה ברור שאם
    הולכים לעשות מצעד כזה בירושלים החרדים יתעצבנו.

Bambino D'oro כבר עשרות פעמים קראתי בהמון מקומות שכל הנושא הזה קשור לגנטיקה,משהו
    שקשור לכרמוזונים...אין לי ספק שזה קשור גם לגנטיקה.
    תחשוב על בנאדם שהוא הומו אבל לא יצא מהארון,אם זה לא גנטי אז מאיזה סיבה הוא הומו?הרי הוא לא רוצה
    את זה.

7. אלי מתחן Member

התיאוריה שלי היא לא מדעית, היא על פי ההיגיון.
    אתה יודע מה יכול להיות שזה באמת גנטי, אז מה ההבדל בין זה לבין מחלת נפש מסויימת?
    למה הומואים יכולים לקיים מצעדים וחולי נפש לא?

8. RMCF Member

כי חולי נפש סגורים במוסד? כי הם מסוכנים לסביבה? כי איך בדיוק הם יארגנו את המצעד?

תראו, גם אני לא מבין את הקטע של המצעד הזה (למרות שלא איכפת לי, שיעשו מה שבא להם), אבל לא נמאס לנסות למצוא איזו השוואה? זה נהיה פתטי כבר.

9. FelaKaT Member

תיכנס ללינק שהבאתי-יש לך שם את כל האפשרויות.

10. mr.shmactics Member

תראו... הקהילה רוצה שיכבדו אותה.. אבל למה שהיא לא תכבד חזרה?

יש בכל ישראל רק עיר אחת שמתנגדת למצעד הגאווה והיא ירושלים...
    ירושלים בפני כל העולם נחשבת לעיר קודש וכל המצעד הזה נחשב לטומעה בפני כל המאמינים..
    אז למה לא לכבד את ירושלים ולשמור על כבודה ופשוט לא לעשות בעיר הזאת מצעד גאווה ?
    זה יהיה כ"כ נורא אם לא יהיה בירושלים את המצעד הזה?
    כל הוויכוח הזה זה אנוכיות לשמה מצד הקהילה.

ד"א אני ירושלמי צעיר חילוני בן 18...ולא איזה פרימטיב.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/7/06
  11. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה לא יכול לבקש מההומואים לא לקיים את המצעד בגלל שהוא טומאה, משום שהם לא מחשיבים אותו לטומאה, ובטח לא למה שמוריד מכבודה של ירושלים.

במבינו, עשה טובה, אני נתתי לינקים שבהם מעורבים מחקרים, מה שהיה בויקיפדיה זה תיאוריות נטו שלא הוכחו.

12. FelaKaT Member

"כיום מקובלים ביותר הסברים ביולוגיים ולא פסיכולוגיים להומוסקסואליות, אף כי גם הם עדיין לא הוכחו במידה משביעת רצון."

אתה יכול להמשיך ללכת סחור סחור-לכולם ברור שהמצעד הזה מתקיים בירושליים אך ורק בכדי לעשות פרובוקציות ותו לא.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/7/06