מצעד הגאווה בירושלים

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י אלי מתחן, ‏7/7/06.

1. אלי מתחן Member

גם אני לא, ושיעשו את זה ככל שתרצה דרכם.
    אבל אי אפשר לא להכיר בעובדה שזאת מוזרות, ושאי אפשר לתת במה למוזרויות במצעדים, ובתוכניות טלוויזיה ולהפוך את זה לדבר שכל ילד חולם להיות.

2. Julian Joachim Member

אולי תגזים עוד קצת. תיכף תתחיל להפיץ את הפרוטוקולים של זקני השושן, שם יספרו על איך שירזי וחבריו לברנז'ה ההומואית מתכננים איך לאכול ילדים קטנים אחרי שהם יאנסו אותם.

די כבר, די.

3. FelaKaT Member

למה הם צריכים לעשות מצעד? למה שכל חברה שהיא שונה לא תעשה מצעד? שהפדופילים יצאו לרחוב ויהיו גאים במה שהם עושים? הרי לפי איך שהחברה שלנו מתקדמת זה לא תלוש מן המציאות שבעוד 30-40 שנים הפדופילים יהיו חלק מהחברה. למה אנשים שנמשכים מהחיות לא ידפקו את הסוסים שלהם לעיני כל? למה כל אותם תומכי הומואים לא מוכנים ולא רוצים שילדהם יהיו הומואים? למה ההומואים בוחרים לעשות את המצעד שלהם במקום שהרוב מתנגד להם ולא מעבירים את המצעד שלהם למקום שזה לא יתגרה באחרים? נכון, שהמתנחלים עשו "צעדה" נגד פינוי גוש קטיף, החרדים עשו "צעדה" לרב כדורי והאוהבים מצעד לאהבה, אבל כל אלו הצעדות הללו נובעים מערכים טבעיים אצל החברה, בעוד שמצעד הגאווה הוא צעדה שבא להביע את מה שדפוק ושונה בחברה.
    שיעשו את מה שהם רוצים לעשות אבל שלא יעשו את זה לעיני כל, אפרופו צביעות, הצבועים היחידים הם אותם תומכי הומואים שלא מוכנים שילדיהם יהיו הומואים, כאמור.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/7/06
  4. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אבהיר את הנקודה שלי - אין לי בעיה שמי שמתאים לו שיעשה מה שבא לו מתחת לסדינים, אני יכול גם לחיות עם ילדים שלא מקבלים מבנות מעדיפים למצוץ אחד לשני, מה שמפריע לי (ובמיודח במדינה ליברלית כמו קנדה זה מורגש, מה שהולך בארץ זה עוד איראן בהשוואה לזה תאמינו לי), זה שלאט לאט העדפה מינית הופכת לעניין של בחירה, וזה לא ככה.

5. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד טיעון?לא ענית לשום טיעון שלי לעניין.

ונכון שיש הומואים חרדים וערבים אבל 99 אחוז מהם מן הסתם לא ילכו למצעד הזה ויתחרקו ממנו כמה שיותר
    ,הרוב בגלל שהם לא יצאו מהארון.

הבעייה העיקרית שלי עם המצעד היא שהוא הולך להיות בירושלים שזה המקום שהכי פחות מתאים לעשות
    את המצעד מכל הסיבות שאמרנו כבר בדיון הזה,בכלליות אני לא נגד המצעד אבל זה די מוזר שעושים
    מצעד כזה.

6. אלי מתחן Member

אני ממש רואה קשר בין מה שאני רשמתי למה שאתה.

7. M_T_A Member

עזבו את הקטע של הטבעי או לא טבעי. גם ככה כל העולם שלנו לא טבעי.
    טבעי זה לגור במערות, לצאת למסעות ציד, לברוח ממותות ולמות בגיל 20-30.
    אפילו עם הקטע ההזוי שהם עושים פסטיבלים בגלל ההעדפות המיוניות שלהם אפשר להסתדר.
    מה שבאמת מרגיז זה שהם עושים את המצעד בירושלים רק בשביל להתגרות באנשים.
    למה לא בתל אביב או באילת? ברור לכולם מה המטרה של המצעד בירושלים

8. RMCF Member

חלאס כבר להשוות את ההומואים לפדופילים. פדופיליה זה לא חוקי לעומת הומוסקסואליות. קיום יחסי מין עם ילד קטן, בין אם הוא מבין את העניין ובין אם לא, זה אונס.
    ולהגיד שהומוסקסואליות זה לא בסדר כי זה לא בדרך הטבע, ומצד שני להזדיין בשביל הכיף זה קצת אדיוטי.

לגבי הנושא, להיות הומו זה גנטי, אבל להתלבש בצורה שונה ולקיים מצעדים זה כבר סתם תופעה מעצבנת בדיוק כמו פריקים, ערסים וכו'.

9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

ב ד י ו ק.
    באמת עזבו את הטבעיות,בעידן של ניתוחים פסלטיים והכל..
    הקטע הבאמת מרגיז זה המיקום וכל התירוצים על ירושלים בתור עיר גדולה או סמל הם לא קשורים.

10. אלי מתחן Member

אם זה היה גנטי ההומואים לא היו נולדים כי הם לא מתרבים.

11. FelaKaT Member

עד מחציתה של ה120 גם הומוסקסואליות לא הייתה חוקית ברוב מדינות אירופה, אך עם "התקדמות החברה" זה הפך לחוקי ועם איך שהחברה שלנו מתפתחת היום זה לא תלוש מן המציאות שבעוד כמה דורות גם הפדופילים יעשו מצעדים.

12. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

במבינו, ביחסים הומוסקסואלים, שני הצדדים מעוניינים, בעוד בפדופיליה הילד מן הסתם לא כל כך מעוניין. כנ"ל לגבי אלה שמזיינים סוסים (אני לא ממש יודע מה החוק בעניין, אבל בכל זאת). ואין שום צביעות בכך שאדם רוצה שהבן שלו יביא לו נכדים, ולא יסבול מדילמות, בדידות, סטיגמות ואנשים חשוכים (כמו חלק מהאנשים בדיון הזה) למשך כל חייו.

אולי לא מתאים לערוך את זה בירושלים, אולי המצעד היה מצליח יותר במקום אחר - מה אכפת לכם לעזאזל? מה אכפת לכם אם זה בירושלים, בדימונה או בעזה? זו בחירה שלהם, הם עשו את השיקולים שלהם ובחרו בירושלים. מן הסתם הם לא בחרו במקום בשביל לעצבן, הרי יש אפשרות שהמצעד אפילו יבוטל עכשיו.

ופולדש, נקודה אחרונה - אתה לא צריך לנסות להבהיר שאתה לא הומו, בגלל שאתה תומך בקיום המצעד. מי שחושב שאתה הומו בגלל זה, הוא אדיוט.

13. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוב, במבינו - אין שום דבר לא חוקי או מוסרי בהומוסקסואליות. שני הצדדים רוצים, וואלה יופי. פדופיליה זה כבר אונס, תפסיק לקשקש ולעשות את עצמך תמים.

ולר, מחקרים כבר הראו שזה גנטי, שחלק גדול מההומואים בכל חייהם לא ממש נמשכו לבחורות, אפילו יש מקרים של אחים הומואים! ככה שאת התיאוריה המדעית שלך, שאני בטוח שהגעת אליה אחרי מחקרים וסקרים רבים, אתה יכול לזרוק לפח.

14. FelaKaT Member

בהולנד קיימת מפלגה פוליטית שנאבקת על זכותם של ילדים בני 2 ומעלה להיות חופשיים מינית, בעוד 10-20 שנים המפלגה הזאת תקבל מספיק קולות ותוכל להעלות חוק לסדר היום ולהפוך את הפדופיליה לחוקי, בכל מקרה, כמובן שזאת הייתה דוגמא אקראית ואתה יכול להפוך את הפדופיליה עם אנשים שבוחרים לקיים יחסי מין עם חיות(לפי מה שאני יודע החוק מתיר לגברים לקיים יחסי מין רק עם חיות ממין נקבה) או נשים שגזר ומלפפון עושים להן את זה.
    וכמו שאמרתי-גם הומוסקסואליות הייתה מחוץ לחוק עד לפני כמה דורות והעונשים שהאנשים היו מקבלים עליה לא היו פשוטים כלל, אתה יכול להמשיך להתכחש לזה אבל זה היה המצב אז וכפי שכבר אמרתי זה לא תלוש מן המציאות שבעוד כמה דורות דברים שכעת נראים לנו כדברים לא מוסריים יהפכו לדברים לגיטימיים.

נכדים אפשר להביא גם אם אתה הומו, ואת כל הדילמות, בדידויות וסטיגמות ניתן לפתור אצל פסיכולוג ותרופות. אתה יודע טוב מאוד שאלו לא הסיבות שאתה לא תרצה שהבן שלך לא יהיה הומו.

אגב, אני דורש לזה הוכחות. לפי כל מה שאני קראתי אין שום הוכחה חותכת לכך שזה גנטי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/7/06
  15. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

בני אני מסכים עם רוב מה שאתה אומר ואני בטוח שהומואים זה תופעה גנטית.
    אבל דבר אחד אתה טועה,הם עושים את זה בכוונה בשביל לעצבן ולקבל פירסום ועובדה שהם מקבלים
    פירסום,עצם זה שנפתח פה דיון על זה [ולא חיים פתח אותו אם אני לא טועה] מראה כבר כמה זה כן
    הזיז דברים פה במדינה..
    הם עושים את זה במיוחד בשביל לעצבן את החרדים בירושלים ובשביל לקבל יותר פירסום ע"י זה.

בקשר לשאר הדברים אני דווקא מסכים איתך.