מצעד הגאווה בירושלים

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י אלי מתחן, ‏7/7/06.

1. M_T_A Member

על זה בדיוק נאמר:
    יש שלושה סוגים של שקרים- שקרים, שקרים מלוכלכים וסטטיסטיקה.

2. spurs229 Member

ואין הומואים דתיים וערבים?

3. אלי מתחן Member

סביר להניח שלא. הרי כל התופעה הזאת היא עניין של אופנה. אם זה היה טבעי לחלוטין, אנשים שנמשכים לגברים לא היו מתלבשים אחרת, מדברים אחרת ועושים דברים בצורה שונה מכאלה שנמשכים לנשים.
    כל העניין הזה רק גורם לי לחשוב שההומוסקסואליות זה תופעה תל אביבית שנובעת מאופנה ותו לא. כמובן שבעולם אפשר להגדיר את זה בצורה שונה, לפי שם העיר הליברלית בכל מדינה.

4. spurs229 Member

זה לא אופנה ותו לא. חלק קטן מזה זה אופנה, הרוב זה גנטיקה. אתה לא יכול להגיד שזה אופנה כי אז גם אתה למשל יכול להחליט שזה סבבה ולצאת עם גברים, כאשר מצד שני זה די דוחה אותך. הם פשוט נמשכים לבני המין שלהם. לא אופנה ולא נעליים. ויש הרבה מאוד הומואים ערבים ודתיים, בערך כמו חילונים. אצלהם זה "לא באופנה" לחשוף את זה.

5. Julian Joachim Member

הויכוח הזה מתדרדר מאוד, אני חייב לציין.

אני מפנה אותכם לתגובות הקודמות שלי. אני מבטיח לכם שאין שום שאלה שלא עניתי עליה שמה.

ואגב זיו, ג'אסט פור דה סייק אוף ארגיואינג... אז כן, היו כמה צעדות עוני, ולפני 35 שנה היו גם כמה צעדות על רקע קיפוח עדתי וכו'. סתם כדי לבטל עוד טיעון מצחיק שהעלת.

6. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואו. פשוט וואו. אני נדהם מכמות האנשים שמסרבים לראות בהומואים אנשים מן המניין. "לא טבעי... לא חינוכי... סטייה של הטבע...". עוד מעט תצאו עם כרס הבירה שלכם והמבטא הדרומי ותירו בהם. בורים.

7. אלי מתחן Member

מה לעשות, אם ה' היה רוצה שנקיים יחסי מין עם גברים אז הוא היה נותן לנו רחם כדי שנוכל להתרבות תוך כדי.
    אין לי שום בעיה עם מעשים כאלה כל עוד הם בחדר המיטות, כמו שאין לי בעיה עם אנשים שלא מוכנים לנגב את הנזלת שלהם מתוך עיקרון כל עוד זה לא מול העיניים שלי.

8. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

ויש לך בעיה עם גבר ואישה שיתחרמנו מול העיניים שלך? ועם אישה ואישה? יחי הצביעות.

9. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא, לא, אתה לא מבין - לגבר ולאישה מותר להתנשק ברחוב, לגבר ולגבר אסור! כי זה מפריע לאדון ולר בעיניים!

10. אלי מתחן Member

יש מוסכמות חברתיות. עובדה שלא בכל מקום התופעה הזאת מתקבלת בעין יפה, ואחד מהם זה ירושלים.
    וכן, אני גם נגעל מלסביות כמעט באותה מידה כמו מהומואים.

11. Julian Joachim Member

ולר, לפחות אצלך הבנתי מאיפה הכל מגיע. קשה לך להבין שלא כולם מסתכלים על הכל בראייה של "מה אלוהים חשב כשהוא ברא אותנו". לא כולם מאמינים בכלל באלוהים...

12. אלי מתחן Member

אז האבולוציה.
    מטרתם של יחסי המין אצל כל בעלי החיים היא ליצור צאצאים שימשיכו את קיום אותו הזן למשך כמה שיותר זמן. בין גבר לאישה יש ליחסי מין מטרה מוגדרת מראש, גם אם לפעמים הם נועדו לסיפוק רגעי, בעוד בין גבר לגבר, קיום יחסי המין לא יתרום במאום להמשך קיומו של המין האנושי. לכן הדעה שלי היא שזה לא טבעי.

13. Julian Joachim Member

ולר אתה מזיין את השכל.

לפי מה שאתה אומר זה גם לא טבעי שאנשים יזדיינו סתם, בשביל הכיף, ולא בשביל להתרבות. בפועל זה קורה, אני עושה את זה, אתה עושה את זה וכולם עושים את זה.

14. אלי מתחן Member

מודה שזה נשמע קצת מטומטם, אבל בראש שלי ההסבר הרבה יותר טוב.
    בכל מקרה, מה שאני מנסה להגיד זה שהדבר הטבעי זה יחסים בין גבר לאישה וההוכחה לכך היא שאפשר להתרבות באמצעותן, וזאת הטענה שלי ללמה יחסי מין בין גבר לגבר\אישה לאישה הם לא טבעיים.

15. Julian Joachim Member

והטענה שלי היא שבסופו של דבר רובנו לא מזדיינים בשביל להתרבות (לפחות לא ברוב חיינו) אלא בשביל להנות, ואם ככה, זה קצת צבוע לא לתת לאחרים להנות ממה שהם נהנים ממנו (מבטיח לך שאותי זה לא בדיוק מגרה, אני פשוט לא מתעסק לאחרים בתחתונים).