מפעלים לא חשובים :: האיטלקיות באירופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏25/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

איפה לעזאזל הסמיילי שמוחא כפיים?! אה הנה מצאתי :sm_eusa_clap: כי מגיע ליובנטוס כפיים על העונה האירופית הזו וגם על הגמר. תודה לך יובנטוס. הבאתם לי רגעים רבים של שמחה. זה פרוייקט שלא היה מספיק מוכן בכדי לזכות בטורניר (למרות שעם קייליני זה יכל להיות אחרת), לכן אין מקום, אפילו הקטן ביותר, לבוא באיזשהן טענות לאלגרי. אני מקווה בשבילו ובשביל הכדורגל האיטלקי שבשנה הבאה ההנהלה תתן לו יותר כלים, בעיקר לגוון ולשנות מהספסל. אין לי טענות לאף אחד הערב (האמת שיש, לטבז, אבל זה משהו שאני מרגיש מלהט המשחק והבירות). שוב פעם הסמיילי הזה. סעמק איפה הוא... לא משנה. כפיים!

2. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

בחיי שרציתי בכל מאודי שיובה תזכה בצ'מפיונז, אבל באותה מידה הייתה לי תחושת הקלה בסיום אחרי שברסה ניצחה. הדבר האחרון שהיה חסר לי זה אוהדי יובה שיתחילו להשוות בין יובה זו לבין אינטר שלנו ב-2010. קצת ילדותי מצידי, אבל הייתי חייב לשתף :)

כל הכבוד לחמורים השחורים-לבנים על עונה מדהימה!

3. JR-Riquelme Member

טבז למה? אם כבר פירלו לא היה מדויק וקצת איכזב. טבז ניסה לעשות פעולות והיה טוב מאוד לדעתי.

4. eran.m Member

היו לו הזדמנוית שבהן יכול היה לאיים באופן הרבה יותר משמעותי ובמקום זה בעט ליציע או לאלוהים יודע לאן ואיך...

הטעויות שהיו בהגנה של יובנטוס בשני השערים הראשונים שספגו היו שערורייתיות , חור בתוך ה 16 ואי חזרה להגנה לאחר שפוגבה ( ספק ) הוכשל היה אמור להיות שם במרכז כדי למנוע את אותה מתפרצת , אבל הוא נשאר שרוע על הדשא , לא חושב שמילאן - 2007 ואינטר - 2010 היו עושות טעויות כאלו ( בגלל חומר השחקנים ( וחוצמיזה ששתיהן הגיעו פיבוריטיות לאותם גמרים אבל זה סיפור אחר) ) ...

:(

מצב נושא:
הנושא נעול.