מפגש אייסוקר - יולי 2009

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י W.Rooney, ‏1/7/09.

1. Barrel Roll Member

מישהו הגיע מפ"ת?
    הייתם צריכים שוער במקרה?
    אולי מפגש הבא..

2. George Best Member

שטויות זיו, המפגש עצמו היה נהדר ומהנה כמו תמיד.

לגבי הסעיף השני, זה באמת היה אחד הרגעים המצחיקים.
    בסוף הוא לקח רק קולה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

3. xavi6 Member

מה לא יכולת לשלוח הודעה פרטית?!

ירדן, יואב בשער.

4. שער 7 Member

קראתי את כל הדעות בעמודים האחרונים, ושתיים מהן גרמו לי להזדהות מאוד עם הכתוב.
    אני מתכוון לדעות של ריקי ושל דור.
    קצת מוזר לי שאני נאלץ להסכים עם ריקי. אני יודע טוב מאוד על מה היא מדברת, ואני בטוח שגם במפגש הראשון שלה היה לה קשה להתאקלם (ולא רק מעצם היותה אישה). כולנו עוברים שינויים בחיים, וגם בין מפגש אחד למשנהו קורה שאנחנו צריכים להיפתח ולבוא לחשוף גם את הצדדים הפחות טובים שלנו, ולא תמיד יש לנו את הפרטנר שיודע לתת את העצה הנכונה. אם זה חבר שאנחנו מכירים מהעבר, מן הראוי שנלך איתו לאירועים חברתיים/מפגשים למיניהם. אנחנו לא חייבים להיפתח לכל אחד, כמו שאנחנו לא מצפים שאנשים יבואו ויושיטו לנו יד כאשר נזדקק לעזרה. עם הזמן זה יבוא ויתממש אצל כל אחד בקצב שונה.
    אני נשמע אולי דמגוג זול ואומר דברים שנשמעים לכם כמו פסיכולוגיה בגרוש, אבל זו המציאות וצריך להתמודד איתה. המשתמש גאל קלישי לא בחר באותו היום איך להתנהג, פשוט כנראה (תקן אותי אם אני טועה) קשה לו להתרגל לשינויים פתאומיים כמו לדבר עם חבורה גדולה של אנשים שלא כולם מכירים אותך ועברו חוויות מתקנות.
    לגבי ההודעה של דור : ירדן הוא טיפוס חביב, אבל לפעמים יש לו אובר-חביבות, והמקרה הזה הצדיק את הכינוי הנ"ל. לא התערבתי בזמנו, העדפתי להיות מנותק ולשמוע את הצדדים, או שפשוט בחרתי להתרכז בענייני שלי. עם זאת, דור פשוט מדהים אותי איך לבחור בגילו יש השקפה כל כך בריאה על החיים. אני פי יותר משתיים מגילו וזו פשוט תופעה.

הפעם היה מפגש נחמד, לא מדהים, אבל בהחלט נחמד. המפגש של חנוכה השנה היה אחד ההזויים ביותר, עם הגשם וההחלקות (אם מישהו זוכר). איפה המורה לטניס? עבר למגרש החלופי שלנו?

5. xavi6 Member

חשוב לי להבהיר נקודה-אני מבין את מה שאתם אומרים, שער 7 וריקי וכל שאר החברה, אני יודע שאנשים מגיעים למפגשים עם גישות שונות-גם אני במפגש הראשון הייתי מאוד שקט ולא עשיתי המון רעש. אבל אני לא מדבר על זה, לא תקפתי אותו נטו בגלל ה"ביישנות" שלו, כי גם חזי היה מאוד ביישן, וגם שער 7 מאוד סגור, וגם אבירם במפגש הראשון לא ממש החליף איתי מילה, וגם דור היה מאוד מאופק, זה לא העניין. הבחור הזה שונה לגמרי, ההתיפיפות שלו גורמת לי להקיא, כמו ההתיפיפות של אייג'נט (פאק, לשמוע אותך אומר "אתה מגעיל" זה מצחיק כמו לשמוע את אלון מזרחי אומר למישהו "אתה טיפש") שפתאום מגלה צד בוגר, ופתאום כולם פה שוכחים שהוא התנהג בצורה מגעילה ולא רק אלי ספציפית (קפץ על תומר וכתב לו "פוזה פוזה פוזה" כי תומר שקל לראות את ליברפול, רמז לאחד שהוא איבד את הבתולים עם זונה באילת וכתב בסיום "גבר" ועוד אמר בדיון עצמו כתב שהרמה לא הייתה משהו לטעמו בצורה קצת שחצנית. בלי בכלל לדבר על ההתנהגות שלו אלי ספציפית. פתאום הוא נהפך לי לאיזה מסכן שנפגע מדברי, ממש לנגב את הדמעות, לא בכיתי ככה מאז טיטאניק) אפילו ההתנצלות שלי לא הייתה באמת כנה אלא רק כדי להרגיע פה את הרוחות ושיניחו לי בפרטי, אבל אני בניגוד אליכם לא קונה לשניה את השינוי בגישה שלו ואת כל ההודעות הנעלבות שלו. כמו שדור ומתן אמר-הפכתם אותו לקדוש מעונה, והוא רחוק מלהיות זה. הוא בישל את זה בעצמו. עכשיו באמת אחרי שהרוחות נרגעו והבהרתי את עצמי טוב יותר-נתראה ב2012, נקווה לפרצופים חדשים. נילך לבורגרנץ' מקס ואריאל, מבטיח.

ירדן, סוגר עניין והולך לעדכן ב"כוסיות מחו"ל"...

נערך לאחרונה ב: ‏26/7/09
  6. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

קצת מוזר לי שאני נאלץ להסכים עם ריקי.

7. 亚历山大帕托 Member

ירדן, אולי החברים שלך לא יגידו לך את זה, אבל כולנו מבינים מה ניסית לעשות. ניסית לנדות מישהו שאתה שונא כי הוא צחק עליך כמה פעמים, ואיך בחרת לעשות את זה? להציג אותו כך שגם אחרים ישנאו אותו ויגבו אותך בעניין הזה. בהתחלה הייתי מאוד סקפטי לגבי מה שנכתב על קלישי והנחתי שפספסתי את כל התכונות שניסית להלביש עליו בקשר לשחצנות שלו and what not, כי לא ראיתי שום דבר יוצא דופן בכל הזמן שאני קורא כאן. זה מה שניסית לגרום לאנשים להאמין, וכל זה היה בולשיט אחד גדול כי הוא עקץ אותך פה ושם.

לא קיבלת את הגב שרצית, זה התפוצץ לך בפנים, התנצלת. כשראית שהאווירה השתנתה והתחילו להגיד שאסור לעשות ממנו קדוש מעונה, גם אתה פתאום שינית גישה ושוב הוצאת את כל הזבל ועוד הוספת שלא באמת התכוונת להתנצל. אתה שוב מוכיח עד כמה אתה נקבה כי אתה לא עומד מאחורי המילה שלך אפילו, ואנחנו כבר לא מדברים על שטויות של פורום ברגע שהוצאת את זה החוצה בצורה כזאת.

לכל השאר - אם ירדן לא היה פותח במסע נקמה נגדו, גאלקלישי היה נשאר סתם מישהו שלא כל כך התחבר עם כולם על הפעם הראשונה, כמו רבים מכם כפי שהעדתם. בפעם הבאה זה כבר היה יכול להשתנות ולא היתה לכם בכלל סיבה לדבר עליו בכלל.

8. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה לי טעיתם בפורום,נכנסתם לאייסוקר ולא לפה

9. בועז Member

אין לכם חיים?

10. cazzo Il Capocuoco

אל תעליבו את הארכיאולוגים.

11. George Best Member

זה לקט מתוך ורדה רזיאל ז'קונט?

צריך לשפוך דלק על העמודים האחרונים של הדיון ולזרוק עליו גפרור.

12. xavi6 Member

אייג'נט, אתה רואה יותר מידי סרטי התבגרות אמריקאים...

ירדן, זומם להישתלט על העולם.

13. johnnie walker Member

לא, זה לא זה,
    הבחור פשוט בטוח שאת הטקסטים של אבריל לאבין כתב ניטשה ומאז הוא לא מפסיק לצטט אותם.

נערך לאחרונה ב: ‏27/7/09