מפגש אייסוקר - חנוכה 2011

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Sir Alex Ferguson, ‏12/12/11.

1. N-S-N-O Member

לי אין בעיה עם הקדמת השעה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    אפילו יותר טוב.

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

דיברתי עכשיו עם מקס, גם לו אין בעיה להקדים את השעה, כלומר אנחנו כבר 9 (דור ואביב עוד צריכים לאשר) שאין להם בעיה להקדים את שעת המפגש ביום רביעי...

3. Ice Cream חסה

להקדים ל-10 בבוקר בהוד השרון זה ריאלי?

4. Raulito Madridista

מילא אלה שאוהדים קבוצות בארץ ולא רוצים לפספס משחק מעניין מהמנוי - אבל מה זה השטויות האלה להזיז את המשחק כדי לא לפספס חלילה משחק אחד מחגיגת הכריסמס? נו באמת.
    לא יכול להגיע למפגש אם זה ביום שלישי, יש כאלה שבצבא שלא יכולים לקחת חופש מתי שבא להם ובטח לא בהתראה כזאת.
    הקדמת המפגש בצורה כזאת תיצור בעייה לאלה שרחוקים, לי אישית זה נשמע רעיון מעניין למרות שכשחושבים על זה - מצחיק לקום מוקדם גם ביום חופש כמעט כמו בצבא. אבל בשביל כדורגל עושים הכל

נערך לאחרונה ב: ‏16/12/11
  5. snake eyes Member

ככל הנראה יש לי גם סידורים בערב אז להזיז את המפגש ליום אחר יהיה לי הכי אופטימלי
    אבל גם להקדים את המגרש יהיה לי סביר (תלוי באיזה שעה כי ביטלו את הקו ברחוב שלי לעזריאלי
    אז אני צריך למצוא קו אחר).
    המגרש לא שייך לביה"ס? שלא נבוא ויהיה שם תפוס..... אני מוכן לזרום עם הרוב..... רק תודיעו
    מוקדם ולא בדקה ה-90 לכולם.

6. xavi6 Member

אף אחד פה לא מוכן להיתפשר, לא האנגלים ולא הישראלים. בחייאת. רוצים ב11? סבבה. כנראה אני אגיע, לא מבטיח כלום.

7. StevieG Member

דור, יש כאלה פה שכדורגל ישראלי לא מעניין אותם, ולא מפסידים אף משחק של הקבוצה שלהם באנגליה. אני לא שם לעצמי עבודה בכלל בימים שיש את חגיגת הכריסטמס, אז למפגש אני אגיע? אין סיכוי בחיים.

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אני ואבירם (שגרים הכי רחוק, למרות שיש מצב שבאותו יום אני אגיע מת"א) יכולים להגיע ב10:00 לעזריאלי, אין סיבה שכל השאר לא יוכלו.

הרעיון לקום מוקדם ביום חופש בשביל לשחק כדורגל, לאכול שוארמה ואז לסגור את הערב במשחק של הקבוצה שלך בפתח תקווה/באר שבע/ת"א/ירושלים הוא לא פחות ממושלם (עבורי לפחות). זה "יום חופש" אמיתי, אין יותר כיף (שוב מבחינתי לפחות) לבלות ככה את יום החופש שלי (מה גם ש10:00 בבוקר בעזריאלי זה לא כזה מוקדם עבור רוב האנשים, זה לא שנפגשים שם ב08:00).

ירדן, ישראלים? אנגלים? אני ואבירם הולכים למשחקים של הקבוצות שלנו בישראל ואנחנו נגיע, אני חושב שזה אומר הכל. לא הבנתי למה אתה לא יכול להבטיח? מה ההבדל המשמעותי מבחינתך בין להפגש בהוד השרון ב11:00 לבין להפגש שם ב13:00? השעתיים האלה לא כאלה קריטיות, הכי גרוע (כמו אצלי ואצל עזרא) חותמים על יום שלם של חופש ולא חצי יום.

DeLaHaza, מכיוון שיש אנשים שמגיעים מרחוק, השעה שהצעתי היא 10:00 בבוקר בעזריאלי ו11:00 בהוד השרון.

דביר, דור וירדן חשוב שאחרי שכתבתם את הדעה שלכם תתנו תשובה סופית אם אתם מגיעים, כי אם שלושתכם מגיעים אנחנו כבר 11 ואז אפשר באופן רשמי להודיע שהמפגש יתקיים ביום רביעי ה28/12 רק שעת המפגש הוקדמה.

http://i40.tinypic.com/20uea2w.Xxx

9. Ice Cream חסה

הסיכויים שאני אגיע לא גבוהים כי אני צריך להיות ב-6 וחצי בר"ג ולעבור ברחובות לפני זה- אלא אם עוד תצליחו להעביר את המפגש ליום שלישי (לכמה אנשים אין אפשרות לקחת יום חופש ביום הזה?)

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה צריך להיות ב6 וחצי ברמת גן? אני צריך להיות ב7 בבאר שבע. אם אתה צריך לעבור בדרך ברחובות פשוט תצא איתי ב4 ואז תספיק הכל ואפילו תהיה לפני 6 וחצי ברמת גן.

אני, חבר שלי, דור, אריאל ועזרא לא נוכל להגיע אם המפגש יערך ביום שלישי. מכיוון שכבר היה דיון תכנון והרוב המוחלט קבע שהמפגש יערך ביום רביעי, ואותו רוב גם אמר שאין לו בעיה לקיים את המפגש מוקדם ביום רביעי, אז המפגש הוא ביום רביעי והדיונים פשוט מיותרים.

http://i35.tinypic.com/szkh9i.Xxx

11. xavi6 Member

אני לא יודע מה יהיו המשמרות שלי בצבא ואם יתנו לי בוקר\צהריים\ערב. אני מקווה שזאת שאיתי לא תדפוק לי גימלים או שיהיה לה משהו חשוב, כי אם הכל יהיה בסדר אני אצטרך להיות בצבא ב-5. אם אני אצטרך להיות שם משמרת בוקר אני לא אוכל להגיע, וגם חופש אני לא אקח כי אין אף אחד חוץ ממני וממנה.

12. Tony Adams Member

קיצר, חבר'ה, כמו שזה מסתמן אפשר לסגור את זה על 10 בעזריאלי. 11 במגרש.
    תתחילו לאשר מהתחלה.

מגיע.

13. WellNeverDie Member

אני מגיע.
    לצורך העניין אני מעדיף ברביעי כמו שנקבע אבל אם אין ברירה - אוכל להגיע גם בשלישי.

14. StevieG Member

אני אגיע.

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה בסדר, זה סופי, הטורניר ברביעי ה28/12 בשעה 11:00 בהוד השרון (10:00 בעזריאלי).

אני מגיע, גם חבר שלי כמובן, וגם אריאל ומקס.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/12/11