מעקב אישי - אחרי מי?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏2/8/02.

1. נדב_ירוק_בלב Member

וידוקה-עכשיו הבנתי
    זה לא מילה גסה בכלל

2. דל-פיירו המלך Member

הדיון הוא על מי שצריך לשים מעקב לא על מי שחקן טוב!!
    זאת אומרת שאפשר לשים מעקב על טל בן חיים ואלון אבמרמוביץ' ואז נראה מי פה צודק-אישית אני חושב שאין מה לשים מעקב כי שני הבלמים האלה פשוט פשוט גרועים בטרוף-ושניהם יגמרו באחי-נצרת!!
    אבל בגלל שיש פה ויכוח-פשוט תשימו אותם במעקב!!!
    לטעמי אפשר לשים למעקב בלם צעיר אחר שישחק בעונה הקרובה דווקא בליגה השנייה-טל חן,זה שחקן מצויין,עם עתיד גדול מאד לשחק בשנים הקרובות באחת הקבוצות הגדולות ולהיות שם מנהיג כמו בנאדו-ואני חושב שאם הוא יעזור להפועל חיפה לחזור לליגה הראשונה-הוא יעבור לקבוצה גדולה כמו מכבי חיפה,מכבי תל אביב,ביתר והפועל תל אביב!!

בקשר להתקפה-אני חושב שראובן עובד הוא שחקן מדהים,עם איכויות מצוינות-ולדעתי יצליח בגדול בתל-אביב ומשם יעבור לאירופה ויצליח שם כמו רביבו-אני מאד מקווה!! השנה צריך לשים עליו עין ולבדוק אותו כי השנה הוא צריך להפוך לכוכב!!

יניב קטן-כולם כבר יודעים מה הוא שווה,הוא שיחק מצויין עם חיפה באירופה ושיחק גם בנבחרת אז יש לו ניסיון אבל חסר לו דברים בסיסיים של חלוץ שהוא צריך ללמוד-אז בעזרת שום שיתן לו את עמדת החלוץ הוא חייב השנה לפרוץ כי אם לא-אז הלך עליו-הוא כבר לא יהיה כוכב!!

ערן לוי-הוא באמת שחקן מצויין-אבל עדיין הוא לא בשל מספיק בשביל לפרוץ-תנו לו השנה לקבל מעט דקות כדי לראות אם הוא מצליח-ותשאילו אותו בשנה הראה לראשון או נתניה כזאת שיקבל דקות משחק ואז נראה מה מתפתח לנו פה-בתקווה לחלוץ ברמה גבוהה!!

אושליגון-מישהו הזכיר אותו פה ואני חושב שזה מיותר כי הוא לא שחקן ישראלי ועליהם אנחנו צריכים לדבר-אין לו פונטנציאל להתאזרח כמו רוסו כי הוא רוצה להיות כמו יעקובו-להצליח בחיפה לקבל כסף ודקות משחק ואז לקפוץ לאירופה!!
    אז לטעמי לא צריכים לעקוב אחריו למרות שהוא יכול להיות שחקן מצויין!!

אז זהו-אני הוספתי את טל חן-מה דעתכם???

3. דל-פיירו המלך Member

שכחתי-
    בקשר לזנדברג-חשוב לשים אותו במעקב כי הוא אמור להיות כישרון גדול אבל בגלל הילדותיות שלו ובגלל שהוא עשה טעות מרה שלא הצטרף לירוקים-אני חושב שהוא יפול אבל מעניין לראות מה יהיה איתו השנה!!!

ישראלביץ'-הוא יתאזרח והוא מאד צעיר ולדעתי הוא יהיה כישרון גדול מאד שיעזור גם לנבחרת שלנו וגם כמובן למכבי חיפה-אני צופה לו הרבה שנים בחיפה וההצלחה רבה!!
    השנה אנחנו נראה אם הוא באמת כזה טוב כמו שאומרים-נקווה מאד!!