מסכמים עונה באייסוקר- תגלית העונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏13/6/08.

1. Fabio Junior Member

1. דור מלול לא שיחק מספיק בכדי שיחשב כתגלית
    2. איתמר ניצן לפי דעתי תגלית אבל לא מספיק גדולה, לא הציג יכולת כזו מרשימה וקבוצתו ירדה ליגה.
    3. בירם כיאל לא מהשנה נחשב לכישרון גדול, והשנה הוא פרץ. שחקן מצוין, לא כזו הפתעה.
    4. לדעתי התגליות הגדולות הן עומרי קנדה, יובל אבידור ואלמוג כהן. בחרתי בסופו של דבר באלמוג כהן, משום שהוא בא באלמוניות מוחלטת. אני לא אובייקטיבי כלפי קנדה, אבל אל תשכחו שהעונה היה לו את טלקיסקי כקיצוני ימני.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/6/08
  2. Raulito Madridista

עמרי קנדה הוא התגלית שלי, והסיבות לבחירתו ברורות(אני רשמתי את הפיסקה עליו). כבר מהמשחק הראשון שלו בהפועל היה נראה שהוא עם ביטחון גבוה מאוד. הוא לא פחד לעלות קדימה בכל הזדמנות ולנסות לעשות דברים מעניינים עם הכדור, בניגוד לשאר השחקנים בהפועל שפשוט ברחו. השליטה שלו בכדור אבסולוטית, פשוט ברמה של קשר. השנה הוא בישל אולי רק שער אחד, אבל הוא תרם רבות למשחק של טלקיסקי, שלמשל עם בונדר, התרומה שלו הייתה פחות משמעותית. אני בטוח שקנדה יהיה אפילו טוב יותר בשנה הבאה וגם יישפר קצת את המשחק ההגנתי שלו, הוא ייצבור ניסיון ויילמד. החיבור שלו עם הקהל מדהים, נראה שהוא גדל בקבוצה ומשחק כאן מגיל חמש. ללא ספק אחת הרכישות הטובות ביותר של הקבוצה בשנות האלפיים.

במקום השני ניצב יובל אבידור. מחלוץ בינוני מאוד בליגה הלאומית ושחקן אלמוני, הוא הפך להיות מבוקש ברוב הקבוצות הגדולות. אני אישית הייתי רוצה לראות אותו בקבוצה שלי וחבל שזה לא ייצא לפועל. אבידור שחקן זריז מאוד, אולי המהיר בליגה. בניגוד לשחקנים מהירים שיודעים בעיקר לרוץ, ועם הכדור הם איטיים ומסורבלים, אבידור ידוע גם בטכניקה מצויינת. רק שיישפר את הסיומת שלו מול השער והוא יכול להגיע לנבחרת ישראל. יופי של שחקן.

כבר בשנה שעברה התרשמתי מבירם כיאל, ידעתי שיש בו פוטנציאל גדול, אבל השנה הוא הביא את השיפור הגדול והיה בעל הבית במרכז השדה. נקודת אור בודדה מהעונה החלשה מאוד של מכבי חיפה. שחקן שלא מפחד לצאת קדימה, לא מפסיק לשרוף שטחים וגם יודע מה לעשות עם הכדור. אם יילמד להימנע מצהובים מטופשים הוא יישדרג את המשחק שלו הרבה יותר. יחסית לעובדה שהוא שיחק תמיד לצידו של שחקן שהוא לא קשר אחורי מובהק או 50\50 אפילו, הוא עשה עבודת קודש.

איתמר ניצן עשה עבודת קודש בהרצליה. חבל לי שהם ירדו ליגה רק בגללו.

גם השניים הנותרים שווים איזכור, ללא ספק.
    אלמוג כהן התגלה כקשר אחורי לא רע בכלל. נתניה הרוויחה שחקן טוב לשנים הבאות. מה שכן, הוא שחקן מאוד מוגבל כאשר הכדור אצלו והוא צריך לשפר קצת את האלמנט הזה.
    חבל שדור מלול לא קיבל יותר צ'אנסים מניר לווין. בכל פעם ששיחק הוא שינה את המשחק לטובה והראה מה הוא יודע. מכבי צריכים לשמור עליו ולא לתת לו ללכת כמו רוב השחקנים שלה שמפוזרים ברחבי הארץ.

אני מקווה שבשנה הבאה נדבר כאן על השחקנים הבאים
    * ביבראס נאתכו *לירוי צעירי *טל בן-חיים

3. הרצליה Member

בואו נעמיד כמה דברים על דיוקם.
    מכבי הרצליה לא ספגה את מספר השערים הגבוה ביותר העונה,גם כפר סבא וגם אשדוד ספגו יותר.

איתמר ניצן לא הייתה הסיבה שהרצליה נאבקה עד הרגע האחרון, הוא שוער טוב והציל את מכבי הרצליה הרבה פעמים אבל לא ברמות שאתם מזכירים כאן.
    בואו ונגיד שאם מכבי הרצליה בסופו של דבר הייתה נשארת בליגה זה לא היה רק בזכות איתמר ניצן.

אני מקווה שאף אחד לא לוקח ברצינות את השטויות שאתה רושם כאן.

נערך לאחרונה ב: ‏15/6/08
  4. קובי ברייאנט Member

תגלית העונה ללא ספק זה יובל אבידור הוביל קבוצה קטנה לצמרת ולגביע אוופא שזה השיג וגם כבש הרבה ובישל הרבה ורוב המשחקים היה שחקן מציין והפעיל הרבה את חבריו לכן הוא ללא ספק שחקן העונה.

5. Pele Member

עומרי קנדה.
    הבחור הצעיר הזה הגיע להפועל והפך את הקבוצה לגמרי..

הרבה זמן לא היה לנו בארץ מגן עם יכולות התקפיות כאלה אדירות, עם כושר מדהים, עם לב ונשמה.

6. King Kenny Member

שניים מהשחקנים האלו לא יכולים להיות תגלית (ביברס ובן חיים), מקסימום פריצת העונה.

7. BeitaReaLiverpool Member

אני בחרתי את דור מלול. מכיוון שהוא התגלית הבולטת.
    מבין כל השאר, הוא הראה המון כישרון והמון יכולת.

8. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעונה שבה שחקני נוער רבים הצליחו לשדרג את עצמם במכבי נתניה, היה אחד שהתבלט מעל כולם. אלמוג כהן שיחק בשנה בקבוצה שיכלה בכיף להקצות 2-3 שחקנים נוספים לרשימה הזאת, ובכל זאת גרם לכך שבכל פעם שיזכירו את מכבי נתניה, ידברו עליו. בכל סדרת משחקים הוא הצליח להוסיף תכונה חיובית נוספת למשחק שלו. בשנה הבאה הוא יעמוד במבחן גדול.

עמרי קנדה מבחינתי הוא לא תגלית, משום שכבר בעונה הקודמת הוא היה מצוין. זה לא עזר להפועל פתח תקווה להישאר בליגה, אבל אי אפשר היה להתעלם ממנו ואפילו רציתי אותו מאוד במכבי נתניה בתחילת השנה. בסוף הגיע קלימי סבן ואני ממש מרוצה מהעניין.