מסכמים עונה באייסוקר!: מיהו תגלית העונה שלכם?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏21/5/06.

1. ברוק Member

טוטו תמוז ללא ספק- יהיה אחד החלוצים הכי טובים בארץ, רק בן 17 עם מהירות אדירה ויכולת התקפית נדירה.. 12 גולים בעונתו הראשונה בליגת העל זה השיג יפה מאוד!
    לדעתי הפריצה של איתי שכטר תבוא עונה הבאה

2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

בחירה קשה , כל המועמדים היו נהדרים העונה .

אבל הלכתי בכל זאת על טוטו תמוז מכיוון שעל ברוכיאן שמענו על הכישרון שלו והוא הראה לנו את זה בצור נהדרת.
    שפונינג עשה עונה טובה לצד כל ה'כוכבים' שאיכזבו סביבו , אבל היו כמה משחקים שהוא פשוט נעלם.
    שכטר פתח את העונה נהדר ומאז שהתגייס הוא נעלם.

וטוטו תמוז הראה לנו שיש על מי לסמוך בשביל חלוץ לנבחרת עם כוח פריצה נהדר וקור רוח מול השער , יכל להיות מתמודד ראוי למלכות השערים אם היה פותח את העונה מתחילתה

3. moti286 Member

אביחי ידין,
    שחקן שאף אחד לא שמע עליו שהפך ליהיות גורם מרכזהי בהשראות של כפר סבא העונה, מחזיק כמעט לבד את הקישור האחורי,
    לא משחק באולימפית מכיוון שלא שירת בצבא וחבל...

4. ReL Member

בלי צל של ספק טוטו תמוז הוא תגלית העונה, שחקן שעולה מהנוער וכובש 11 גולים?! מתי זה קרה לאחרונה בליגה שלנו ? טוטו חלוץ טוב מאוד ויתרום עוד לנבחרת , הרווחנו ובגדול .

5. עד המוות הפועל Member

6. SeRgInHo Member

טוב, אולי אני לא אובייקטיבי, אבל יובל שפונגין הוא התגלית שלי. משחק כמו אחד בן 25. יש עתיד לילד.

7. Paolo Maldini שחקן ותיקים

אני אגוון קצת.
    טוטו תמוז באמת היה מצוין ועם תמיכה טובה הוא יכול להיות אחד המובילים בארץ בעתיד.
    את יובל שפונגין נהנתי מאוד לראות העונה, שחקן מוכשר מאוד שמכבי ת"א חייבים להשאיר בקבוצה.
    איתי שכטר גם הוא חלוץ טוב אבל הוא צריך להתקדם לקבוצה טובה יותר כדי להתפתח.
    אני לא יודע אם תגלית זו ההגדרה הנכונה, אבל השחקן שאני הכי אהבתי לראות העונה מבין המועמדים הללו הוא אבירם ברוכיאן. כמעט כל משחק שלו היה מעולה, לפעמים כשרואים אותו יחד עם ברק יצחקי ומאור מליקסון, קשה להבין למה גאידמק מחפש את ההצלחה ברוסיה ובצרפת כשיש לו מתחת לאף צעירים כל כך מוכשרים.

8. ManUtd Fan Member

תמוז ללא ספק...הוא משחק כמו שחקן גדול שמשחק כבר הרבה זמן בארץ, הוא משחק כאילו יש לו ניסיון, טכניקה משובחת, פיזיות...עניין של 4 שנים מקסימום עד שנראה אותו באירופה, והוא ייצג אותנו בכבוד שם. שחקן נפלא, ואני לא חושב שזה מגיע למישהו יותר ממנו. השער של נצרת עילית היה נפלא, מראה על הדריבל שיש לו. שחקן נפלא.

9. burning soil Member

ההתלבטות שלי היתה בין טוטו לשפונגין.

שפונגין באמת נתן עונה יפה לשחקן שרק עלה מהנוער,אבל מכבי ת"א נותנת בקביעות
    את הבמה לשחקני בית כך שפריחת צעירים היא דבר יחסית שיגרתי בשבילי,אבל באמת
    כל הכבוד לו...

הלכתי על טוטו תמוז בגלל הסיפור האישי,הגיל הצעיר שבו הוא החל לשחק ולכבוש בליגה,
    וכמובן היכולת הבולטת שלו,נקווה שהרווחנו חלוץ לעתיד.

10. הרצליה Member

טוטו טוטו ושוב פעם טוטו.

ילד בן 17 עם 11 שערים שהוא משחק בקבוצת תחתית, אין מה להרחיב מעבר לזה.

נערך לאחרונה ב: ‏21/5/06
  11. עד המוות הפועל Member

זה שהוא משחק בקבוצת תחתית לא אומר כלום
    דווקא שם הוא יכול לבוא לידי ביטוי הרבה יותר טוב

12. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

ועדיין,בתחילת העונה הוא היה שחקן נוער שציפו ממנו להיות שחקן הרכב,אבל הוא הפך לכוכב
    וכבש 11 שערים,אני חושב שזה הישג ענק לילד בן 17 שעולה מהנוער וזאת עונה ראשונה שלו.

13. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

לדעתי דווקא שחקן שמככב בקבוצת תחתית שווה יותר מאחד שמשחק בקבוצת צמרת ואני אנמק למה.

שחקן שמככב בקבוצת צמרת מן הסתם שלידו ישחקו שחקנים טובים שישתפו איתו פעולה, ימסרו לו כדורים ויתרמו בצורה טובה יותר מאשר בקבוצת תחתית.

שחקן שמככב בקבוצת תחתית לוקח חלק די גדול על עצמו ומנסה לעזור ולתרום לקבוצה לשרוד בליגה - והוא אכן עשה זאת [טוטו תמוז].

נערך לאחרונה ב: ‏22/5/06
  14. Zizou10 Member

טוטו תמוז לוקח בגדול, לא מזמן חגג 18 ופשוט חלוץ ענק למרות שהוא עוד צריך להשתפר, פיזי, מהיר, כוח מתפרץ, יודע להתמקם ברחבה. תענוג לראות אותו משחק, מעניין מאוד יהיה לראות איפה הוא ישחק בעונה הבאה.

15. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אני בדעת מיעוט עצבנית,אבל זה מה יש.

טוטו תמוז כמובן הוא מבין הצעירים פה זה שיש לו הכי הרבה פוטנציאל להגיע רחוק,ואין ספק בכך. אבל לגבי העונה,אני חושב שטוטו,כמובן שהיה פנטסטי,אבל קיבל לא מעט עזרה מקישור טוב שכלל את שבחון המצויין וחסן(מתי שהוא רצה להתעסק בכדורגל..) ואל תשכחו את אלנתן סלמי שעזר לו לא מעט.

בנצרת עילית לעומת זאת לאיתי שכטר לא היה כלום.כלום ושום דבר. ישראלביץ היה במרבית העונה אנמי,הישראלים לא היו ברמה כל כך גבוה(בטח שלא ברמת שבחון וחסן) והזרים,איזה זרים ואיזה נעליים. ולעומת זאת ראינו את איתי שכטר לוקח כדור מכלום ויוצר מצבים וכובש. אז נכון שהקבוצה כולה חלשה גם אתה לא נופל מאחראיות,אבל בניגוד לתמוז שהיה לו לא מעט עזרה, שכטר באמת נשא לבד את ההתקפה של נצרת אחרי כל הפלופים של הזרים. תמוז היה פנטסטסי,אבל אני בוחר בשכטר.