מסכמים עונה באייסוקר!: מיהו אנדרייטד העונה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏21/5/06.

1. הרצליה Member

אל תסטו מהדיון.

אני בוחר באסולין, שהוא לדעתי חלוץ מצויין, ועצם העובדה שהוא מלך השערים של בית"ר כבר מראה משהו, שגם שהוא הבקיע בצרורות, אגאנסו קיבל את הקרדיט מפרננדז.

גם שטראובר היה בסדר ולדעתי היה השוער הטוב ביותר העונה.

2. reda Member

למה שלא יתייחסו אליו ככה? אחרי התכנית של עמנואל רוזן שהשוו תחיים שלו ושל טל בן חיים למה שלא יתייחסו אליו כמו עצלן?

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם ראית את התוכנית,אז בתוכנית עצמה אמרו שרביבו הוא אחד מהשחקנים שאוהבים יותר להתאמן
    ושהוא מגיע 40 דקות לפני כולם לאימון,דווקא לפי מה שאני מכיר בכדורגל אין לו תדמית של עצלן.

4. M_T_A Member

גם הראו שם שהוא אחד השחקנים היחידים בארץ שמתאמן בחדר כושר מרצונו גם אם האימונים שלו לא הכי רציניים.
    להיפך, הוא יצא שם יחסית בסדר, זה בא במטרה להראות שגם השחקנים הכי משקיעים בארץ לא עושים כלום ביחס לאימונים של קבוצת מרכז טבלה באנגליה.

5. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

קשה,קשה ביותר.

לדעתי השלושה המובילים הם שבחון,רביבו ושטראובר. היה לי קשה להחליט אבל בסוף הלכתי על שבחון. בואו נאמר את האמת,שלושתם היו מצויינים ולא הוערכו מספיק,אבל על רביבו פה ושם שמענו,ועל שטראובר גם היו מחמאות (ברור שלא כמו שהיה צריך לקבל..) אבל על שבחון לא שמעתי פשוט כלום. הפועל פ"ת השנה מבחינת תקשורת זה תמוז,ורק תמוז. הבחור שהשקיע כל כך הרבה מאמצים וכבש בדיוק את אותו מספר שערים של תמוז,בנוסף ללא מעט בישולים ומשחקים מצויינים,נדחק הצידה.
    זאת הבחירה שלי.

6. idans Member

כל שחקני מ.ס אשדוד..ללא יוצא מהכלל

7. Shibhon Member

אחד השחקנים שבדרך כלל לא מוערך מספיק הוא אוהד כהן .
    שוער מצויין שלהבדיל משאר השוערים הישראלים , יודע גם לצאת לכדורי גובה .
    הפסד שלנו שהוא לא משחק בנבחרת .
    הוא יכל לתרום שם הרבה .

8. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

איברהים ע'בדול ראזאק.
    הוא אולי הזר הכי טוב שאי פעם היה בכדורגל הישראלי, אבל רק בגלל שהוא היה מבכבי נתניה הוא לא מקבל את התהילה שלה הוא ראוי. אני אף פעם לא הבנתי מה שחקן כמוהו עושה בליגה שלנו, אני גם בחיים לא יבין. לדעתי עוד 4-5 נראה אותו בפסגה של אירופה, כי לשם הוא שייך.
    בעונה הבאה הוא יחסר לי מאוד. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד פעם,כנראה לא קראת את התגובה האחרונה שלי,איך זר שנמצא בקבוצת אמצע טבלה הוא יכול להיות
    זר יותר גדול משורה אובראוב?איגבני יעקובו,ניקולאי קודריצקי,האמר שאלוי,צ'אנוב,פישונט וכו..
    מה הוא עשה?איזה הישג הוא הביא לקבוצה שלו?עליית ליגה?אפילו העונה הוא לא הזר הכי טוב של נתניה..
    יש את מסודי...

על מה שרשמת עוד בדיון הקודם בקשר לאנסומבו ודירסאו הבלגתי..
    אם עכשיו דירסאו ללא קבוצה גאידמק זורק את אנסומבו תמורת דירסאו ומוסיף עוד את אסולין ואת הבת
    שלו ככה על הדרך...

ודרך אגב..לא רק שרזאק לא הזר הכי טוב אי פעם בישראל הוא גם לא הכי טוב בישראל כרגע
    והוא אפילו לא מס' 2 וגם לא 3..
    כי מעליו יש את דירסאו,לרואה מסודי ובוקולי..ובטוח שחכתי לפחות עוד איזה אחד או שניים.

הוא אמנם שחקן גדול ובטח ובטח שמעל הליגה שלנו,אבל להשוות אותו לשחקנים כמו דירסאו או לרואה
    זה לא רציני,לפחות לא לפי מה שהוא הראה עד עכשיו.

10. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן כן, ותיכף תגיד לי שקובי בראיינט או לברון ג'יימס הם לא שחקני הכדורסל הטובים בעולם, כי הם עפו בשלבים הנמוכים של הפלייאוף.
    מה שאמרת באמצע האשכול זה הדבר הכי מטומטם שאפשר להגיד. זאת 'חכמה גדולה' להצטיין בקבוצה כמו מכבי חיפה, אבל הקושי הוא לסחוב קבוצה שלמה על הגב ולהחזיק אותה לגמרי לבד. זאת גדולה אמיתית.
    אני לא מצפה ממך לחשוב שאיברהים ע'בדול ראזאק הוא זר טוב, כי את זה רק האוהדים של מכבי נתניה יכולים לראות ממה שרואים ממנו במשחקים או באימונים (תיכף תגיד לי שיצא לך לראות משחקים של מכבי נתניה. כן, בטח).
    וגם ראובן עטר אמר באחד הראיונות שהוא חושב שהוא הזר הכי טוב שיש בליגה. ב-"שישי חי ובועט" בקטגוריה "הכדורגלן והדוגמנית".

נערך לאחרונה ב: ‏25/5/06
  11. EladLR Member

לירן שטראובר
    שוער תותח שפשוט זילזלו בו לאורך כל העונה ובעצם במו ידיו הציל את מכבי מירידה.

12. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל כן יצא לי לראות המון משחקים של נתניה,כולל משחקים שלה בליגה הלאומית ורזאק שחקן
    ענק..אתה יכול ללכת אחורה בפורום ולראות לא מעט תגובות שלי שמתלהבות ממנו,אבל להשוות
    אותו לשחקנים כמו יעקובו,שורה או פישונט זאת שטות גמורה.

רזאק אפילו לא היה הכי טוב העונה בנתניה,אז איך הוא בדיוק הזר הכי טוב בישראל?

ורזאק הוא אחד כזה??איך בדיוק?כי לא הייתה לו התקפה עם קימוטו ואוקוצ'ה?או שלא היה לו קישור
    עם מסודי ובנין?

נו באמת?תיכף תבוא אמא של בלילי ותגיד שרק מהמשפחה שלו יכולים לראות שהוא חתיך וחלק...
    כמו שרשמתי קודם..יצא לי לראות את נתניה לא מעט ולא רק העונה ורזאק בין השחקנים הטובים בליגה,אבל
    בטח ובטח לא בין הזרים הטובים שהגיעו לליגה[לפחות לא כרגע עם מה שהוא עשה]
    ושוב פעם,קודם שהוא יהיה השחקן הכי טוב בקבוצה שלו ואז נתחיל לדבר הלאה.