מסכמים סיבוב :: בוחרים את מצטייני הסיבוב הראשון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י HapoelFan, ‏28/12/12.

1. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

מקובל עליי.

אגב, לאוהד דורטמונד שהגיב ראשון, אני מסכים עם אור כהן ולא מבין את הסתירה בהודעה שלך. אפלאיי גם לא מצדיק את הכסף, גם המאכזב וגם צריך לקבל יותר הזדמנויות?

כמה משחקים של שאלקה ראית העונה? יש משחקים שאם אפלאיי לא עולה לשחק בהם אנחנו בחיים לא יוצאים עם נקודות. החתמתו בעיניי היא הברקה יוצאת דופן של הצוות המקצועי שתפס כאן "דג שמן", רק חבל שהפציעה שלו הושיבה אותו ביציע במחזורים האחרונים והוא לא יכול היה לתרום. אני בטוח, בלי כל צל של ספק, שאם הוא היה משחק בחלק משבעת המשחקים האחרונים, היינו מנצחים חלק מהם. לא זוכר שחקן שרץ כל כך הרבה, עושה לחץ על כל המגרש, מוביל את ההתקפה, חד, בעל סיומת טובה, קבוצתי.. שחקן אדיר ואני מייחל לכך שהוא יישאר כאן כי הוא משפר גם את שאלקה וגם את הבונדסליגה.

2. OriRR Member

1. השחקן המצטיין: ריברי
    2. השחקן המאכזב: הונטלאר, מלך השערים של העונה שעברה בסיבוב גרוע ולטעמי אחת הסיבות לנפילה של שאלקה.
    3. בעל פוטנציאל להפתיע בסיבוב הבא: אני חושב שאני אלך על מולר ממיינץ.
    4. הקבוצה המפתיעה ביותר: פרנקפורט, עולה חדשה שנמצאת במקום גבוה ומצליחה לשמור עליו.
    5. הקבוצה המאכזבת ביותר: דורטמונד, למרות שהיא לא בעונה גרועה עדיין ציפיתי שבליגה היא תהווה פקטור לבאיירן.
    6. הקבוצה שהציגה את הכדורגל היפה ביותר: באיירן מינכן
    7. השחקן שצריך לקבל יותר הזדמנויות: אין לי שם מסוים..
    8. שוער הסיבוב: אוליבר באומן, השוער עם הכי פחות ספיגות חוץ מנויר.
    9. מאמן הסיבוב: יופ היינקס.
    10. הפעולה המפתיעה של הסיבוב: הפיטורים של סטיבנס.
    11. רכישת הסיבוב: דאנטה, מי ציפה שהוא יהיה הבלם הפותח של באיירן ועוד באיזה כושר.
    12. נרכש העונה ולא מצדיק את הכסף עד כה: חאבי מרטינס
    13. נבחרת הסיבוב:
    באומן, לאם, דאנטה, הומלס, שמלצר, קרוס, מייר, מולר, שורלה, ריברי, קיסלינג.

3. eran levy Member

באופן אישי נהניתי מאוד מהסיבוב הראשון. אצלנו, בבונדסליגה 2, הוא התחיל שבועיים קודם, כבר בתחילת אוגוסט, כך שאין טענות. הרטה בדרך לבונדסליגה, יש אחלה סגל ואחלה קבוצה ובן שהר משחק כמו גדול - יותר טוב מזה אין כרגע. באופן אישי אני שמח על היכולת של אוניון ברלין העונה. ברלין חזקה חשובה לכדורגל.

1. השחקן המצטיין: תומס מולר. תשעה שערים, שבעה בישולים, אחראי באופן ישיר ליותר מ-30% משערי באיירן מינכן. מולר לא נהנה מהילת הכוכב שיש לפרנק ריברי, ודווקא בשל עובדה זו אני מעניק לו את התואר. תומס, תבלה.
    - גם בליגה השניה יש לי שחקן שארצה לציין (למרות שאני לא בטוח שמישהו מתייחס כאן לליגה השניה בסיכום) וזה רוני. גם הוא עם תשעה שערים, שבעה בישולים, הוא מנווט את המשחק של הרטה ברלין ובין מצטייני הליגה עד כה. אישית הוא השחקן המצטיין שלי.

2. השחקן המאכזב: טים ויזה - רקורד עשיר ואפס יכולת. טים ויזה הוא הסמן הראשי של כשלון הופנהיים העונה.

3. בעל פוטנציאל להפתיע בסיבוב הבא: אריסטיד באנסה - אין סיבה מיוחדת, משום מה אני מסמפט את הבחור וחושב שהוא מסוגל להפגין כדורגל ברמה גבוהה יותר מזו שהוא הציג עד עכשיו. באנסה יכול לעשות את ההבדל בין ירידה להישרדות עבור אוגסבורג.

4. הקבוצה המפתיעה ביותר: כולם מדברים על פרנקפורט, אבל שוכחים שהקבוצה השקיעה הון כדי לחזור לליגה. זה לא נוטל מאום מאלמנט ההפתעה, שכן אף אחד לא האמין שפרנקפורט תהיה בצמרת הגבוהה בתום הסיבוב, אבל למרות כל זאת הפתעת העונה שלי היא פורטונה דיסלדורף. הקבוצה בעלת התקציב הנמוך בליגה סיימה אמנם את הסיבוב במקום ה-13, אך עם 21 נקודות ליגה היא יכולה לתכנן ביתר יעילות את הבטחת ההישארות בעונת החזרה שלה בשלב מוקדם יחסית. דיסלדורף לא מבקיעה יותר מדי אבל יש לה הגנת ברזל, מהטובות עד כה בליגה. יש לה מרקם מרתק ואני מייחל להישארות מהירה שלה.

5. הקבוצה המאכזבת ביותר:הופנהיים - אף פעם לא אהבתי את הקבוצה העשירה והמפונקת הזו. לא אתחיל לאהוב אותם העונה כשהם מצהירים בפתיחתה הצהרות פומפוזיות ונמצאים בסוף הסיבוב מתחת לקו האדום עם מאזן מזעזע. מצדי שירדו ליגה.

6. הקבוצה שהציגה את הכדורגל היפה ביותר: באיירן מינכן. 7-44, אין מה להוסיף.

7. השחקן שצריך לקבל יותר הזדמנויות:הייתי רוצה לראות את מוריץ לייטנר משחק יותר ולא מתפקד כחילוף הקבוע של קלופ.

8. שוער הסיבוב:זו לא חוכמה לבחור במנואל נוייר עם ההגנה שלו, אז אני הולך בכל הכוח על אוליבר באומן. 18 שערים ב-17 משחקים, הוא נותן עונה גדולה ובזכותו (אבל לא רק) פרייבורג נתנה אצלי פייט רציני לפורטונה על תואר "הפתעת העונה".

9. מאמן הסיבוב:נורברט מאייר - מכלום עושה פלאים.

10. הפעולה המפתיעה של הסיבוב: אין מתחרים למעבר של דיטר הקינג לוולפסבורג.

11. רכישת הסיבוב: רנה אדלר. יכולת גבוהה, שומר על המבורג בחבורת הצמרת ועם סיכוי לא רע בכלל לכרטיס אירופי.

12. נרכש העונה ולא מצדיק את הכסף עד כה: חאבי מרטינז.

4. Der Rotbart Member

אור ויובל - מבחינה לוגית טהורה זה יכול להיות - אם הוא היה מקבל יותר הזדמנויות אולי הוא לא היה כל כך מאכזב. אבל מעבר ללוגיקה ברור שאני לא מסכים עם הקביעה הזו.

5. aloneli Member

אני מסכים עם יובל לגבי אפלאיי ולדעתי הוא החתמה טובה.
    דודי איך בדיוק רובן איכזב אותך אם הוא שיחק רק 5 משחקים בלבד העונה בליגה?בזבוז משכורת אולי אבל אכזבה ממש לא.אם כבר מדברים במעט מעט שהוא שיחק הוא היה סביר פלוס.

תכלס שחושבים על זה יש לדורטמונד כמה תותחים בספסל:שיבר,לייטנר,פרישיץ' שכמעט ולא מקבלים הזמדנות להוכיח את עצמם.או שקלופ לא סומך על הספסל שלו כל כך או שהוא לא חזק ברוטציה.

6. dudi Member

ערן נהניתי לקרוא, אך עדיין חושב שמולר לא שני לריברי אלא שלישי קרוס במקום שני של מצטייני הסיבוב ללא ספק.

בחירה מעניינת בכל זאת.

7. AS R Member

1. השחקן המצטיין: ריברי, לא מבין כמה כאן לא בחרו אותו.
    2. השחקן המאכזב: הונטלאר נמצא בירידה די חדה ביחס לעונה שעברה.
    3. בעל פוטנציאל להפתיע בסיבוב הבא: אני חושב שגומז יחזור בסיבוב הבא אחרי הפציעה ויכבוש בצרורות. הוא טוב יותר ממנזוקיץ'.
    4. הקבוצה המפתיעה ביותר: פרנקפורט.
    5. הקבוצה המאכזבת ביותר: שאלקה.
    6. הקבוצה שהציגה את הכדורגל היפה ביותר: באיירן, נו באמת.
    7. השחקן שצריך לקבל יותר הזדמנויות: אין לי שם ספציפי.
    8. שוער הסיבוב: רנה אדלר.
    9. מאמן הסיבוב: יופ היינקס.
    10. הפעולה המפתיעה של הסיבוב: לא מתעמק בליגה הזאת עד כדיי כך.
    11. רכישת הסיבוב: רנה אדלר, שוער מצויין.
    12. נרכש העונה ולא מצדיק את הכסף עד כה: שיבר. נכון שהוא שיחק מעט, אבל עדיין הייתי מצפה ממנו ליותר. הוא נראה מאוד אנמי ובטח שלא אחד שמהווה אלטרנטיבה ללבנדובסקי, שעשוי לעזוב.

8. dudi Member

'לא מבין' זה בעדינות כן?

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

סיבוב שעבר מבחינתי בתחושות מעורבות
    מצד אחד האוייב האוסטרי שוב שולט בזירה המקומית
    מצד שני שטוטגארט עם סיבוב סולידי יחסית למה שהורגלנו בשנים האחרונות (בתחתית) ואם הסיבוב השני יהיה כמו בשנים האחרונות אז אולי אפשר לחלום על ליגת האלופות על דאובונו וכעסו של נדב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

1. השחקן המצטיין: דנטה
    אני לא חושב שצריך להסביר
    הגיע כאלרנטיבה לבואטנג והיה לחלק משמעותי באחת ההגנות הטובות באירופה

2. השחקן המאכזב: הונטלאר ודייגו
    למרות ההתעוררות של האחרון שניהם בסיבוב שהם ירצו לשכוח

3. בעל פוטנציאל להפתיע בסיבוב הבא: דניאל דידבי
    רק חזר מפציעה וכבר הראה הברקות של מה הוא מסוגל לעשות למען הקריאטביות הלוקה בחסר של משחק הקישור השוואבי
    בנירנברג הוא הראה שהוא יודע לבשל ולכבוש בצורורת
    הוא צעיר דינמי ומוכשר מאד
    הגיע הזמן דניאל

4. הקבוצה המפתיעה ביותר: פרנקפורט
    שאפו לארמין פה
    לקח את הקבוצה למרומים שאö אחד לא שיער שהוא יקח
    עד כמה הם טובים אפשר לראות במשברון שפקד אותם וממנו הם יצאו כמו גדולים

5. הקבוצה המאכזבת ביותר: הופנהיים וולפסבורג
    שוב אין מה להסביר
    הופנהיים עם תקציב מכובד ורכש לא רע חלמה על אירופה ונמצאת במקום שממנו אפשר לרדת ליגה
    וולפסבורג שוב השקיעה סכומים אדירים ונמצת רק במרכז הטבלה
    עם הקינג אבל הם עשו את הבחירה הנכונה הוא יכול להוביל אותם לצמרת הגבוהה

6. הקבוצה שהציגה את הכדורגל היפה ביותר: דורטמונד
    שהם משחקים יפה אין קבוצה שיכולה להגיע לרמת היופי של משחק הצירופים והשילובים שלהם

7. השחקן שצריך לקבל יותר הזדמנויות: שלל צעירים גרמנים עם פוטנצייאל
    אמרה קאן (באיירן)
    אנטוניו רודיגר (שטוטגארט)
    ליאונרדו ביטנקרוט (דורטמונד)
    סיעד קולוסינאק (שאלקה)
    קווין פניוויטץ (וולפסבורג)
    מקסימיליאן בייסטר (המבורג)
    לוקאס רופ (גלדבך)
    וכו

8. שוער הסיבוב:
    9. מאמן הסיבוב:פבייאן גיפר
    לא נתנו לו סיכוי בלברקוזן והוא הוכיח לכולם

10. הקבוצה המפתיעה של הסיבוב: פורטונה ואיינטרכט

11. רכישת הסיבוב: דנטה

12. נרכש העונה ולא מצדיק את הכסף עד כה:כוכבי וולפסבורג
    אוליץ'
    דוסט
    נלדו
    וגו

13. נבחרת הסיבוב:
    גיפר (פורטונה)
    סבסטייאן יונג (פרנקפורט)- דנטה (באיירן)- מתיאס גינטר (פרייבורג)- קדלץ (לברקוזן)
    לארס בנדר וגונזאלו קסטרו (שניהם לברקוזן)
    ריברי (באיירן)-מאייר (פרנקפורט)-שורלה (לברקוזן)
    איביסביץ' (שטוטגארט)

נערך לאחרונה ב: ‏3/1/13
  10. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

1. השחקן המצטיין: טוני קרוס.
    2. השחקן המאכזב: קלאס יאן הונלטאר.
    3. בעל פוטנציאל להפתיע בסיבוב הבא: אם ישחק הרבה, אז מקסימיליאן בייסטר.
    4. הקבוצה המפתיעה ביותר: איינטרכט פרנקפורט.
    5. הקבוצה המאכזבת ביותר: הופנהיים. קבוצה עם סגל שאמור להתמודד על מקום לאירופה בדרך לליגה השנייה? ואנשים פה בוחרים בדורטמונד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx
    6. הקבוצה שהציגה את הכדורגל היפה ביותר: באיירן מינכן.
    7. השחקן שצריך לקבל יותר הזדמנויות: בייסטר, לאונרדו ביטנקורט.
    8. שוער הסיבוב: ברנד לינו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    9. מאמן הסיבוב: יופ היינקס וסשה לבנדובסקי.
    10. הפעולה המפתיעה של הסיבוב: הקינג עובר לאמן את וולפסבורג.
    11. רכישת הסיבוב: רנה אדלר ופיליפ וולשיד מועמדים, אבל במקום הראשון - דאנטה.
    12. נרכש העונה ולא מצדיק את הכסף עד כה: חאבי מרטינז (סכום מוגזם), לוק דה יונג, אלבארו דומיניגז.
    13. נבחרת הסיבוב:
    לינו
    אוקזיפקה - דאנטה - וולשיד - הומלס
    קרוס - ל. בנדר
    קסטרו - מייר - ריברי/מיולר
    קיסלינג

11. dudi Member

אני חייב לציין את הבחירה שלך לאמיתית למרות שלא ריברי מופיע על עמדת שחקן הסיבוב(לא נראה שיש עוררין ככל הנראה שחקן העונה מקווה שלא רק אצלינו בבונדסליגה), אבל! אם מישהו באמת נתן פייט בליגה זה טוני ושאפו על הבחירה.

12. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

השחקן המצטיין - באיירן מינכן. פעם אני חושב שזה מולר (עם המספרים המטורפים שלו קשה להתווכח), פעם אני חושב שזה קרוס הענק ענק ענק, פעם נדמה לי שזה ריברי שפשוט חבל על הזמן, פעם דווקא נראה לי שאולי דאנטה מתאים, פעם זה מנדזוקיץ' שבא לספסל ונתן 9 שערים כשלבאיירן היה חסר החלוץ הגדול ביותר שיש ולפעמים זה אפילו סופר מריו שבקושי שיחק ואם ניקח את מה שעשה כשכן שיחק זה מדהים. אז, כנראה, שתמיד צדקתי ואין דבר כזה השחקן הכי טוב וקבוצה היא השחקן הכי טוב.
    השחקן המאכזב - חצי וולפסבורג. אבל אם רק שחקן אחד אז כנראה הונטלאר.
    בעל הפוטנציאל להפתיע בסיבוב הבא - אני אענה על זה בסוף הסיבוב הבא.
    הקבוצה המפתיעה - פרנקפורט ולברקוזן דיי ראש בראש. וגם פורטונה. אף אחד לא ציפה מאף אחת מהן להיות איפה שהן היום.
    הקבוצה המאכזבת - הופנהיים. לא שאני החזקתי מהם יותר מידי. אבל להיות איפה שהם היום ופשוט בדיחת הליגה?
    הקבוצה שהציגה את הכדורגל היפה ביותר - הארלם גלובטרוטרס. כאילו שזה בכלל משנה משהו. ממה שהבנתי בכדורגל לא נותנים ניקוד על יופי. לא של המשחק ולא של השחקנים.
    שוער הסיבוב - נכון גיפר. אבל אדלר. בלעדיו המבורג היו איפה שהופנהיים.
    מאמן הסיבוב - קשה. יש כמה. היינקס, המאמנים של לברקוזן, פה ונורברט מאייר. כנראה שהיינקס קצת יותר מכולם. בכל זאת, באיירן, היא אחת החזקות ביבשת.
    הפעולה המפתיעה של הסיבוב - קירשהוף לבאיירן נחשב? קל להגיד פיטורי סטיבנס אבל שאלקה, והלדט במיוחד, הוכיחו כבר שהם מסוגלים לכל שטות. ככה שזו לא הפתעה. אז כנראה המעבר של הקינג (מאמן ענק) לוולפסבורג. מחזיק לו אצבעות.
    רכישת הסיבוב - הייתי אומר אדלר אבל הוא לא מפתיע. תמיד חשבתי שהוא ענק. אז זה דאנטה. בא כשחקן גיבוי והוא השחקן שלא החמיץ אף משחק בבאיירן וגם היה נהדר עד כדי כך שחלק מהחברים כאן יצביעו בעבורו כשחקן הסיבוב. וגם עלה גרושים. במונחים כליליים, ובטח במונחי באיירן. (רק לחשוב ששיבר עלה לדורטמונד יותר ממנו).
    נרכש העונה ולא מצדיק את הכסף - שיבר ולוק דה יונג. מי עלה יותר?

לירן - איביסביץ' בנבחרת הסיבוב שלך על חשבון קיסלינג? (אז איך אתה יכול לבוא בטענות לליצן מהנבחרת. זה שהשבוע אמר שהוא צריך לחשוב על שיטה חדשה. מה שאני אומר כבר 6 שנים).

נערך לאחרונה ב: ‏4/1/13
  13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מה קיסלינג עשה יותר טוב מודאד?
    איביסיביץ' השיג את הכל עם קישור פחות טוב ובלי קסטרו ככה ש...

14. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבקיע 12 שערים ואילו איבסביץ' רק 10. וגם צריך להזכיר שאיביסביץ' גם הבקיע מתוך זה 3 בפנדלים (מה שידידנו האנס יורג בוט יכול לספר שגם שוער יכול לעשות ולא צריך להיות חלוץ).
    אז כן, 5 שערים יותר.

15. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ב2 מתוך השלוש שהוא כבש הוא גם זה שהוכשל ברחבה.
    וקיסלינג גם עם שער מפנדל ככה ש...

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx