מנצ'סטר סיטי 2017/18: גווארדיולה בעונה שנייה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Kompany, ‏19/7/17.

1. Coutinho10 Member

התבלבלתי כמובן, חשבתי על בוסקטס בזמן שכתבתי על אינייסטה (שהיה בהרכב עוד ב 2006) אבל מה שרציתי לכתוב בכל אופן זה שהפך אותו לשחקן אחר, בעל מעמד אחר ותפקיד שונה אחרי שנע בין עמדות הקישור אצל רייקארד. אצל פפ הוא הפך מאחד הטובים בליגה לאחד הטובים בעולם.

נערך לאחרונה ב: ‏21/7/17
  2. Raulito Madridista

בואו ננתח את פפ נקודתית לפי כל קבוצה ספציפית בה הוא מאמן. את מה שעשה בברצלונה לא צריך לקחת לו. פפ אגב מעבר לתארים בקצב ולכדורגל ההתקפי על סף שלמות - הוא גם ידע לבצע התאמות קטנות בעת הצורך. בארסה כן באה לשלוט בכדור ולשחק את המשחק שלה בכל מגרש, אבל בברנבאו ראינו את בארסה לפעמים עם איזה ייצור כמו מאקסוול או קייטה בהרכב כדי להוסיף עוד איזון, עוד שחקן שיעשה הגנה ויהיה לטובת הקבוצה.
    רייקארד גם כן היה חשוב בברצלונה והוא הקים את היסודות וגם שבר את הבצורת. יכול להיות שאם סדר המינויים היה הפוך למשל בארסה לא הייתה מצליחה. בארסה של פפ הייתה כמעט בלתי-מנוצחת בניגוד לקבוצה של רייקארד ואני לא מדבר על שתי העונות האחרונות הגרועות אלא גם כשבארסה זכתה בתארים.

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

עצם זה שגווארדיולה כבר שנה בסיטי (והרבה שנים לא בברצלונה) ואני ממשיך לקרוא כל הזמן על דברים שהוא עשה בברצלונה מספר את כל הסיפור לא?

Esomech, oranfu, אלעד ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  4. Raulito Madridista

אני לא יודע למי מיועדת השאלה, אבל שים לב:
    1. אני אומר שוב ושוב שההתאקלמות של פפ באנגליה הייתה זוועה ולדעתי עם כיס כזה פתוח וסגל שחקנים טוב שקיבל - אין נסיבות מקלות. לא הייתה שיטת משחק באמת אופיינית, לא היה אופי, לא היה קרוב אפילו להישגים(גם באירופה זו אכזבה). בליגה האנגלית לא הייתה איזו מפלצת מולה פפ התמודד.
    2. הכישלון בסיטי לא אמור להשליך על מה שקרה בברצלונה ויש אנשים שמפקפקים בעבודה שלו שם. אגב, בתקופה בבארסה הוא כן התמודד עם מפלצת - ריאל מדריד של מוריניו הייתה קבוצה מאוד חזקה וגם זו של פלגריני האמת.

אגב, דנילו שחקן מנצ'סטר סיטי, 36 מליון יורו זה סכום ההעברה. עניין של דקות\שעות עד שזה יוכרז כרשמי. קצת תמוה בעיניי אבל תיהנו.

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני פשוט נכנס לפה כדי לקרוא על ליגה אנגלית וכל הזמן בדיון של סיטי או בדיון על סיטי אני שומע על בוסקטס ואינייסטה.

Raulito אוהב/ת את זה.
  6. סיונרה Member

לא נכון שלא הייתה שיטת משחק אופייניץ, הוא דאג לשים בכל שבוע לפחות שחקן הגנה אחד בתפקיד שלא שיחק בו מעולם, וזה אתגר לא קטן בהתחשב בעובדה שיש מספר מוגבל של שחקנים בסגל ושל תפקידים בהגנה.

yonmu אוהב/ת את זה.
  7. cmon city Member

רכש טוב. מדוע לא קיבל הזדמנויות בריאל?

8. Scouser Member

כי הוא לא היה מספיק טוב וכי הוא התחרה עם המגן הימני הטוב בעולם. בעיה.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

9. תונל Member

ברור לכולם שגוארדיולה נכשל עונה שעברה.
    אבל זה שבחלון הזה הוא (או הבעלים) פעל מהר לא הופך את זה לפזרנות לא מחושבת. שיחרר זבאלטה וסאנייה, הביא ווקר. היה צריך שוער, הביא את אדרסון. שיחרר נוליטו ונאבאס, הביא את סילבה (גם אם לא בסדר הזה).
    דנילו בתור גיבוי לכמה עמדות בהגנה גם די מתבקש כרגע.
    אם כבר תלונה הוא שיחרר יותר שחקנים ממה שהביא (נראה לי), אבל יש עוד זמן להביא מגן שמאלי שאין לו במיוחד אם גם קולארוב עוזב.

לתכלס, נכון שהמשחק היום הוא רק משחק אימון ועוד ראשון אבל וואלה הם לא נראו טוב. פפ שיתף צעירים ומנגאלה ונאסרי שבטח לא ישארו או לא יראו דקות, הייתי מצפה לראות את סילבה החדש משחק. אדרסון הדבר הראשון שעשה היה טעות שעלתה בגול, אבל אומרים שהוא טוב אז נראה. בגזרת החלוצים אני עדיין לא משוכנע שאפשר לבנות על ג'זוס ולכן לדעתי עדיף להשאיר את איהנצ'ו או לפחות את בוני...
    זה שנאסרי נראה הכי מסוכן היום אומר הכל. נחכה לראות אותם בהרכב החזק.

Der Kaiser אוהב/ת את זה.
  10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה הסיכוי שפפ הולך השנה להפתיע ולשלב את פיל פודן ברוטציה? חתיכת ילד מוכשר הצוציק הזה.

11. k_700 Member

לא קיים(הסיכוי).

12. oranfu Member

לא חסרים להם שחקנים מאוד מאוד מוכשרים בנוער. לצורך עניין, אולי ה-כישרון שלהם (ג'דון סאנצ'ו) עכשיו עלה לכותרות שמסרב לחתום על חוזה כי הוא רוצה הבטחות לגבי המסלול שלו בבוגרים ולא מרוצה ממה שקיבל עד היום (וזה למרות שכבר דווח שהם יתנו לו הרבה מאוד כסף על מנת שיחתום על חוזה).

13. cmon city Member

המגן השמאלי לו ייחלנו מגיע.
    57 מיליון יורו (למי איכפת?) על מנדי ממונאקו. וולקהאם.

Uli Hoeness אוהב/ת את זה.
  14. golding מנהלים

זו החתמה טובה מאוד. האמת שרענון השורות בעמדות הfull backs הוא הכרחי ושלושת השחקנים שהגיעו/יגיעו מוסיפים לכם כל כך הרבה אתלטיות. הבלמים עדיין בינוניים כמובן, לכן אני לא בטוח עד כמה ההגנה באמת תשודרג.

Uli Hoeness אוהב/ת את זה.
  15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש תכנון על בלם בכלל?
    אולי עוד יילכו על ואן דייק.