מנצ'סטר סיטי 2017/18: גווארדיולה בעונה שנייה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Kompany, ‏19/7/17.

1. שימי שי Member

עם איך שיונייטד נראתה היום אני חושב שלפחות בדרבי יש לנו פור העונה. מוריניו הביא שחקנים גבוהים בלי טיפת טכניקה. בונקר וכדורים ארוכים ממאטיץ' ללוקאקו. תענוג.

2. שימי שי Member

מישהו יכול להסביר לי אם ואן דייק לא רוצה את סאותהמפטון וסיטי רוצה אותו מה תוקע את זה???

3. cmon city Member

לפי מה שהבנתי, ס'וטון מעדיפה שהשחקן 'ירקב ביציע' ולא יימכר.

בסופו של דבר לכל שחקן יש מחיר, תלוי כמה מציעים. כנראה שעד כה ס'וטון לא התרשמה.

4. k_700 Member

סוטון לא באמת תלך נגד ההגיון ותרקיב אותו ביציע רק שלא יעבור.

סוטון רוצה כסף.
    כשהתג מחיר שלו מתחיל לנשוק ל70 מליון פאונד היא פשוט תחכה לסוף החלון בידיעה שהצעות ממשיות יפלו על שולחנה.

גול, 2 מפגרים שסיטי תספוג במחזורי הפתיחה יזרזו את זה.

oranfu ו-golding אוהבים את זה.
  5. Mellow29 Kopite

מי אמר שסיטי רוצה את ואן דייק?

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  6. k_700 Member

רעשי רקע כללים.

מקבוצה שבזבזה באיזה 4 שנים 350 מליון פאונד רק על ההגנה והשוער אל תצפה ש70 מליום פאונד בסוף החלון על בלם ירתיעו אותם.

7. cmon city Member

ואן דייק יכול להיות גיבוי טוב, לא מעבר לזה.
    הבעיות של סיטי היו בשער ובעמדות המגינים, וטיפלנו בזה (מקווה). אני מאוד מאמין שסטונס הולך להיות טוב יותר, ואוטמנדי בלם מצוין.

8. k_700 Member

חחח גיבוי טוב לסטונס, אשרי המאמין.

9. Mellow29 Kopite

לא חושב שהסכום ירתיע אותם, ממש לא. פשוט אני חושב שאם היו ממש רציניים בקטע שלו ספציפית, הם כבר היו עושים מהלך.
    אם לשפוט על פי העיתונאים שמקושרים ליברפול, המועדונים האחרים בתמונה הם צ׳לסי וארסנל. אם לשפוט על פי העיתונאים של סיטי, הם לא מעוניינים בו.

10. Footballover Member

ניסיתי להחליט מה בפוסט הזה הכי מנותק מהמציאות, ואחרי התלבטויות רבות אני אלך על זה שאוטמנדי בלם מצוין. Really? טוב נו, ביחס לסטונס ומנגאלה כל אחד נראה כמו prime נסטה.

11. golding מנהלים

אני לא חושב שסיטי יכולה להציע סכום כזה כשהיא עדיין מתעניינת בשחקן התקפה כמו סאנצ'ז ואולי אפילו בקשר מרכזי. היא הוציאה המון כסף הקיץ ולזרוק 60-70 מיליון ליש"ט על בלם זה פשוט לא צעד נכון. אין לי ספק שבמחיר הנכון (ואני לא מדבר על מחיר מציאה, אלא על 40-50 מיליון) היא כבר מזמן הייתה הולכת על ואן דייק. למעשה, אני לא אתפלא אם התרחיש שקיי מתאר יקרה וסיטי תגיב בפניקה על מנת לרכוש אותו.

12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכל ההייפ סביב ואן דייק נעלמת העובדה שהוא לא שיחק מאז ינואר ולאף אחד אין באמת מושג איך הוא יגיב לפציעה הזאת במשחקים הרשמיים.
    דבר כזה אמור להוריד את המחיר שלו לכן אני לא באמת בא בטענות לקבוצה שחושבת ש60 מ' עליו זה מוגזם גם אחרי כל האינפלציה המטומטמת שיש בשוק.
    יש בדיקות רפואיות וכו', כמובן שבודקים שהשחקן כשיר כרגע, אבל אני לא יודע אם אפשר לחזות מה הסיכויים שעכשיו השחקן לא יהפוך להיות יותר "פגיע".
    מי שתלך עליו זה יהיה הסיכון המשמעותי בנוגע אליו, מבחינה מקצועית הוא אדיר ויכול להיות הכי טוב באירופה שנה שנתיים מהיום. תחשבו שבליברפול אם הוא מגיע הוא גם השחקן הכי טוב אחרי קוטיניו בכל מה שקשור לבעיטות חופשיות, הוא עד כדי כך טכני.

13. שימי שי Member

לא הבנתי מאיפה האמונה שלך שסטונס ישתפר הגיע הזמן להודות שסטונס זה נפילה של פפ וגם אם ישתפר הוא בחיים לא יוכל להתאים לצ'מפיונס. ולגבי אוטמנדי-אולי בולנסיה הוא היה בלם מצוין

14. cmon city Member

כבר אחרי עונה אחת להגיד שסטונס הוא נפילה זה מוגזם. הבחור בקושי סוגר 23 ועם המון אפשרויות להשתפר. באברטון הוא היה מצוין, בסיטי כנראה שתג המחיר והלחץ עשו את שלהם, אבל אני בוחר להאמין שבעונה השניה הוא יהיה טוב יותר. כי הוא התאקלם ומתחיל להבין איפה הוא נמצא. סטונס לא הולך להיות מסופסל, שילמנו עליו יותר מדי והוא בלם העתיד, אני בוחר לתמוך בו.

15. k_700 Member

אתה גם כנראה לא ראית אותו באברטון.

איך אפשר להגיד שהוא היה מצוין שם?(בעיקר בשנה וחצי האחרונות)?

ההגנה שלהם הייתה בית זונות.
    הטענה היחידה שעמדה לזכותו, מצד כל הגולדינגים שהגנו עליו, זה שהוא סבל ממשחק הגנה כללי חלש של כל הקבוצה.

המציאות הראתה מהשנייה הראשונה כמה הוא בעיה גדולה לסיטי בכל פעם שהוא משחק.

הוא בלוף מארץ הבלופים.

oranfu ו-Footballover אוהבים את זה.