מנצ'סטר יונייטד 2022/23- עידן חדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י prica9, ‏11/6/22.

1. avdz7 Member

אני מבין את תחושותייך אמיר, בעיקר כי אין בחוץ אופציות טובות מספיק.
    אבל עם זאת אני חושב שטן האח עשה יותר מדי פשעים העונה, כאלה שנתנו לי להבין באופן חד משמעי שהוא לא מתאים לנו.
    יותר מדי שיאים שליליים. יותר מדי התבטאויות בתקשורת כאילו שהבנאדם מנותק ולא מבין איפה הוא נמצא.
    וכמובן קבוצה לא מאומנת בצורה מזעזעת, וזה בלשון המעטה. אפס תביעת אצבע של מאמן.
    זה לא מקרי שאנחנו ושפילד ספגנו הכי הרבה בעיטות. האין קישור שלו זה דבר שהוא חסר תקדים.
    בנוסף, עושה רושם שחלק לא מבוטל מהשחקנים שלנו לא ממש שמים עליו ככה שאני בספק עד כמה הוא יכול להמשיך לאמן אותם.

לא רואה עבודה גדולה שלו בקידום השחקנים הצעירים.
    מאיינו הוא סופרסטאר - לא זכור לי שחקן כזה צעיר שמציג לבל כזה של כדורגל, ולגבי גרנצ׳ו הוא ממש שחק אותו העונה. לא התנהל איתו חכם.
    ומה עם אמאד? הפלסטין חינם הזה היה צריך לשחק הרבה יותר דקות ממה שקיבל. בטח ובטח כשרב הזמן האופציה שלך זה אנטוני.
    אותו אנטוני שהוא הביא בסכום כסף בדיוני לחלוטין - שחקן שהוא אימן אותו תקופה ארוכה ואמור לדעת מה הוא שווה. אותו שחקן שנכון לכרגע שם עליו קצוץ..

צריך לזכור שכמו שהוא הביא לנו את הגביע, הוא היה במרחק פנדלים מלעוף בבושת פנים מול פאקינג קובנטרי אחרי שמיטת יתרון של 3-0.

נערך לאחרונה ב: ‏27/5/24
  2. Raulito Madridista

ההרכב שעלה נגד מנצ'סטר סיטי היה לטעמי מאוד מאוזן, עם אמרבאט, עם סקוט מקטומיניי שלא באמת היה חלוץ אלא שחקן שרץ ויודע לעשות לחץ, גם הילד המוכשר שלהם במרכז השדה. ברונו פרננדש היה יכול לשחק באמצע ולא היו צריכים תרומה הגנתית שלו. להיפך אני אחד מאלה שממש לא עפים על המאמן שלכם וכמובן שהזכירו יפה את חצי הגמר שהיה מביך. ביותר מדי משחקים הייתה תחושה שגם אם אני הייתי המאמן המצב היה יותר טוב. בורות באמצע, יכולות בסיסיות של כדורגל לא היו לקבוצה, שיא הפסדים. גם במשחקים שהיא הפסידה בתוצאות צמודות - זו הקבוצה שבעטו מולה הכי הרבה לשער העונה או אחת מהשלוש האלו.

רשתות חברתיות? יש את הדף של מועדון האוהדים. אין בעיה עם חגיגה ו-30 פוסטים ותמונה, אבל יותר מדי מילות שבח, זה היה משחק אחד טוב בעונה שהיא כאוס. לא מעט פעמים קראתי גם אצל ניסים חליבה או יוסי עדני שהם דפי כדורגל נייטראלים על למה לטן האח מגיע עוד צ'אנס והאם יונייטד בדרך לעידן חדש וכו' וכו'.

3. MaxAaRons Member

אמיר ע כמובן צודק ב200%.
    נכון שטן פן מאמן מזעזע ויכול להיות ששוב כמו שאמרתי ,מנגר אחר אולי כן יעשה טופ 4.
    אבל אם איניוס לא ימכרו את מרבית השלד המזעזע בסגל - אז זה לא משנה כי עונה אחרי המנגר החדש יקבל השפלות הן באירופה והן בליגה ולא יעשה טופ4.

הבעיה היא ב: ראשפורד ,אנטוני,קזמירו,מרטינז,אוננה,מאונט,המגנים העלובים ,הבלמים הפציעים בסגל ועוד.

4. MaxAaRons Member

אגב - אני כל העונה הזו מטנף על המערך 4231.
    כל העונה אני אומר אולי כדאי להתאים לאייל ברקוביץ' תפקיד שונה (שוב קיי700 יתחיל להגיד שברקו משחק באותה עמדה. למרות שאת השער למאיינו הוא בישל מעמדת 9 :) :)

איך שברקו התחיל לשחק שמאוחריו יש 3 קשרים אנחנו מנצחים כולל את שיטי.
    למה גברנו על שיטי ויכלנו לתת להם 3 במחצית?
    כי זה היה ברקו+מאיינו+אמארבט+מקטומיני VS דה ברוינה ,רודרי,קובא,האלאנד (גם אם סילבה יודע לצופף לאמצע ).
    הקישור שלנו שהוא במחציתו קישור של שפילד יונייטד עדיין גבר על זה של שיטי.

המפתח לנצח קבוצות טופ 6 זה קישור אגרסיבי וחזק.
    בגלל זה פרגוסון לקח צאמפיונס ב99 בזכות רוי קין ובגלל שקין לא שיחק באיירן שלטו 90 דקות.
    ובאלופות הוא היה משחק עם קישור מעובה אחרי שהוא קיבל בראש מ2007 נגד מילאן.
    אין תחליף לקישור מעובה - מקווה שטן פח או המנגר הנכנס רואה את זה.
    אחרת מצפות לו שישיות ושביעיות בליגה ושלישיות ורביעיות באירופה.

5. one united Member

אני מנסה ללכת עם הראש שלך שצריך 3 קשרים חזקים מאחורי ברונו אבללל לי בכל זאת חשוב חלץ משמעותי מקדימה, אז אולי:
    3:4:3 , גם ככה אין לנו מגינים תוקפים אז בוא נוותר עליהם וננסה מעויין שבשפיץ הקידמי ברונו ולפנים שני קשרים/קיצוניים וחלוץ(כרגע הוילן).מה דעתכם?

6. avdz7 Member

אורנסטיין מפרסם שמקנה צפוי לחתום על חוזה חדש באיפסוויץ.
    חוץ מזה שאני לא מבין את ההייפ הזה עליו, עם מי אנחנו נשארים? דה זרבי וטוכל?
    מתחיל קצת להריח כמו הישארות של טן האח. מקווה מאוד שזה לא שם.

7. alexshw Member

אם יונייטד הייתה רוצה באמת את מקנה אז הוא היה חותם אצלה. שוב השאלה אם יונייטד עצמה יודעת מה היא רוצה?

8. k_700 Member

לא רוצה לדמיין איך היו מסתכלים על הגלייזרים אם בזמנו היו משנים את ההחלטה על ואן חאל כי ניצח גמר גביע.

נותר לקוות שזה קשקוש ויש שם.

9. MaxAaRons Member

אין מה להתפלא אם הם לא יפטרו את טן פח.
    סיר ג'ים רטקליף הוא מייק אשלי לעשירים.
    הבן זונה לפני חודש אמר בפודקאסט שהוא לא רוצה לבזבז הון עבור הצלחה.
    אז לשלם פיצוים של 15 מיליון ליש"ט?

טן האח לטעמי המאמן הכי כושל בליגה ואין לי ספק שהוא לא יעשה טופ 4.
    אז שוב- ג'ים צריך לבחור או 15 מיליון ליש"ט או או העפלה לאלופות שתעלה יותר מזה.

10. alexshw Member

11. k_700 Member

היה מצוין במשך כמה עונות.
    הראה פוטנציאל גדול מאוד בהתחלה, רעב שקרס עם הפציעות בשילוב עם מאמנים גרועים וחוזה גבוה מדי הביאנו עד הלום.

12. MaxAaRons Member

עצוב לי ש99 אחוז מהכדורגלנים בעולם לא ירוויחו כמו שהאפס הזה הרוויח כסף עד היום
    הוא אפילו לא שחקן לצאמפיונשיפ,שילך לבש של אוחיון כמו פטרוצי.
    סרטן בחדר ההלבשה ,מדליף ,עולה עם כפפות ב+10 מעלות חום.
    אם היה ישראלי בטוח היה שמאלני קיצוני ותומך bds.

13. Lebron Member

וואו שכחתי לגמרי שהוא קיים.

14. k_700 Member

הוא לא קיים יותר.
    מתקשה להאמין שהוא שורד שלושה ימי אימון בלי פציעה.

אמריקה או סעודיה.

15. Lebron Member

לא אתפלא אם ילך בדרכו של דה חאה ולא ימצא קבוצה שתקח אותו. במקרה שלו, זה יהיה מוצדק לחלוטין.
    אוכל חינם כבר שנים מהפראיירים הכי גדולים בליגה.

זה המבחן של רטקליף. תפקידו זה להפסיק את הבית זונות הזה.

יונייטד חטפה עקיצות על ימין ועל שמאל מאז שפרגי פרש. סאנצ'ז הדוגמה הכי בולטת, הוא ואוזיל בזמנו עשו יד אחת והחליטו שכדורגל לא מעניין אותם יותר. אחד עקץ את יונייטד, השני את ארסנל.
    אם אני זוכר נכון זה התחיל עם שווייני.

מי עוד נשאר בדד ווד?