מנצ'סטר יונייטד 2022/23- עידן חדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י prica9, ‏11/6/22.

1. k_700 Member

אני מתקשה לראות אותם משאירים אותו.
    ג׳ים לא נראה לי אחד שמקבל החלטות מהבטן או מחליט החלטות לבד.
    הוא צירף סביבו מספיק אנשים שנראה שלא מחזיקים בכלל מטן האח וכבר תקופה ארוכה עובדים למצוא את המחליף שלו.

הדיווח של וויטוול דרך אורנסטיין נועד כנראה להראות ״שיש תהליך קבלת החלטות מסודר״ ולא מגיבים מהבטן או חוזרים על השכונה מסיום העונה ההיא עם ואן חאל.
    אני אגב לא פוסל שזה יכול להראות טוב עם מק׳נה. הוא חסר נסיון אבל במעטפת נכונה לידו ועם צינון ברמת הציפיות ההתחלתית יכול להבנות פה משהו.
    הסגל גם יוצער מאוד כבר בתחילת הקיץ הקרוב דבר שיכול לעזור לו כמו כן, הוא מכיר את רוב שאריות הסגל שישארו.
    אני לא אתפלא אם כן יחפשו דמות מעט יותר מוכרת ומנוסה(טוכל) ובמצב הנוכחי גם זה יכול להיות שיפור על הקיים.

נמאס לי לחזור על זה אבל לא מוצא שום סיבה למכור הקיץ את ראשפורד, מאונט, אוננה, שואו, מרטינז, ברונו אלא אם מישהו מהם ידחף מאוד לעבור.
    הצרות האחרונות שיש לי בסגל.

צריך ריבילד די רציני, חלקם גם כנראה יגררו סימני שאלה סביב הכשירות אבל מצד שני אתה לא נאבק על אליפות מחר ואתה לא בצ׳מפיונס.
    כלומר אפשר להתחיל לבנות בסבלנות. אין הוקוס פוקוס כשכל הצוות חדש מהניילונים.
    זה יקח יותר מחלון או 2 לראות ניצנים.

עם בנייה נכונה בקיץ אפשר להאבק על טופ 4 בעונה הבאה, זה הכיוון.

2. cheddar Member

3. alexshw Member

סולשיאר מאמן פח אבל כנראה טוב בזיהוי עוזרים. גם במולדה וגם ביונייטד העוזר עולה עליו בכישורי אימון.

4. MaxAaRons Member

5. alexshw Member

25 שנה כנראה למשחק הכי מצוץ מכל הכיוונים.
    לא מזכירים את זה, אבל פרגי לא רק שניצח עם חיסרון מאוד משמעותי של קין וסקולס, אלא גם ניצח קבוצה גרמנית. לא היו יריבים פחות נוחים לפרגי באירופה מאשר הגרמנים. כמנג'ר אברדין הוא הודח 3 פעמים על ידי קבוצות גרמניות, עבר רק את באיירן וניצח את המבורג בסופרקאפ(מפעל משני יש לומר).
    במדי יונייטד הודח על ידי דורטמונד, באיירן פעמיים ולברקוזן. למעשה בשיטת בית וחוץ הוא עבר רק את שאלקה(של מאמן יונייטד לעתיד רנגניק) וכמובן ניצח את הגמר המדובר.

אמיר ע, one united ו-avdz7 אוהבים את זה.
  6. Andrei Kanchelskis Member

עוד צריך לציין שדווקא שני שחקנים(שרינגהאם וסולשיאר) שכמעט ולא זכו לדקות משחק באותה עונה בצ'מפיונסליג(ובכלל בכל המסגרות)היו אלה שהבקיעו עבור יונייטד את שני שערי הניצחון. כמו כן זה היה כמובן משחקו האחרון של שמייכל בשער מנצ'סטר יונייטד, ועובדה פחות ידועה היא שזה גם היה משחקו האחרון בשורות השדים האדומים של יאספר בלומקוויסט-קשר אחורי שוודי מוכשר מאוד שיותר מדי פציעות גמרו לו את הקריירה בגיל צעיר מאוד.
    אחלה לילה ואחלה זיכרון שאני מברך על הזכות שהייתה לי לחזות בו בשידור ישיר והוא היווה עבורי פיצוי ענק על הפסדה של בית''ר ירושלים בפנדלים להפועל ת''א בגמר הגביע שבוע לפני כן.

7. Sturridge Member

הסיפורים האלה אף פעם לא נכתבים בהרכב מלא.
    צ׳לסי הגיעה לגמר מול באיירן עם בוסינגווה בלם. זה לא יכול להיות אחרת.

8. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

75M אירו על 8 הופעות בהרכב בכל המסגרות, שער אחד ובישול אחד. איזו עסקה.

9. alexshw Member

ניצחון של צ'לסי הירואי. אלא שב 2012 כבר היו יותר אפשרויות לבנות סגלים רחבים מאשר ב 1999.
    אפילו הגדילו את כמות השחקנים בספסל.

10. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם עכשיו, אני די על הגדר בעניין העתיד של טן האח. יש הרבה סיבות להיפרד ממנו, כמובן, וקשה לי להאמין שאפשר להתרומם מהעונה הזו. מצד שני, כן היו דברים חיוביים גם בתוך כל הכאוס ובין העובדה שנשארה לו שנה בחוזה והעובדה שאני לא מתלהב מהמאמנים הרלוונטיים אלינו כרגע, האפשרות שניתן לו עוד צ'אנס תחת המבנה החדש לא ממלאת אותי חלחלה.

בסופו של דבר, אני צריך לסמוך על החבר'ה החדשים שאיניוס מביאים שהם יידעו לקבל את ההחלטה הנכונה. כי אנחנו יודעים שהבעיות שלנו גדולות הרבה יותר מזהות המנג'ר, ונוגעות למבנה המקצועי - ואז ההחלטות שהאנשים הללו יקבלו. אם הם לא יעשו את העבודה שלהם כמו שצריך, בכל מקרה נישאר תקועים.

SoD אוהב/ת את זה.
  11. Raulito Madridista

קודם כל ברכות על הניצחון אתמול והזכייה בגביע האנגלי, דיברתי עם חבר "אוהד שרוף" בבוקר, איחלתי לו בהצלחה ואמר "אין סיכוי". אני באמת חושב שזו אחת מהפתעות העונה באירופה מה שקרה אתמול. דווקא כשהקבוצה כל כך מתקשה ומנצחת יריבה גדולה ואת הקבוצה הטובה בעולם זה מעצים את ההישג של מנצ'סטר יונייטד, אני גם חושב שמגיע לברונו פרננדש להניף איזה מתכת. זה לא שיונייטד ניצחה בגמר איזו יריבה שהגיעה לשם בפוקס וזה אמור להיות מובן מאליו.

מה שכן החגיגות קצת יצאו מפרופורציה. לא מדבר על השחקנים. אני מדבר על דפי האוהדים בארץ ובכלל, הרשתות החברתיות, הפרשנים. אני באמת חושב שזה גביע שאין לו עתיד. כאילו אנשים שכחו שזו מנצ'סטר יונייטד ופעם היריבה בתכלת הוגדרה כ"שכנים הרועשים". הקבוצה הייתה פח אשפה מהלך, גופה, עונה של גיהנום. עמידה טקטית שאפילו בחוג כדורגל שלי בכיתות א-ב אתה לא רואה. אי אפשר לנתק את זה גם אם היו 90 דקות טובות בה התקבלו כמה החלטות טקטיות. אריק טן האח דיבר קצת יותר מדי אתמול, כאילו היה מכוכב אחר. הוא לא ה-בעיה, הוא גם לא הפיתרון.

כמעט עשור שהמועדון הזה מחוץ ללופ. הלוואי ויגיעו אנשי כדורגל נורמלים. היו תקופות קצרות מאוד שחשבת שיש דרך. המקום השני למשל, איזה רצף עם אולה גונאר סולשיאר, הקיץ בו טן האח הגיע, אבל כלום. והפערים גדלים. גם אם ליברפול תיתקע ותהיה שרויה בהלם בשל העזיבה של יורגן קלופ - לדעתי יש לה פער. צ'לסי סיימה את העונה הרבה יותר טוב מיונייטד. על סיטי מיותר לדבר וגם ארסנל.

12. k_700 Member

מה היה חיובי בעבודה שלו העונה?

אי אפשר למדוד שום דבר חיובי על סמך משחק אחד.

לא ראיתי אף אחד באף עמוד ישראלי מתלהב יתר על המידה.
    להיפך, הרוב המוחלט לא בעד להשאיר אותו גם אחרי שהביא גביע, זו לא טוטנהאם.

13. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

רשתות חברתיות הן מדד בעייתי מאוד. לא יודע לגבי ישראלים, אבל ראיתי המון תגובות בעדו בטוויטר באנגלית. בסדר, נראה מה אנשים יחשבו בעוד שבוע, לא יום אחרי זכייה בגביע.

לגבי דברים חיוביים בעבודה שלו - בעיקר הקידום של הצעירים, וגם העובדה שהקבוצה לא התפרקה לגמרי וכן נשארה מחוברת עד הסוף למרות כל הצרות. עם פחות פציעות - ומה שקרה בהגנה זה באמת פסיכי והיה מקשה על כל קבוצה - דברים היו נראים טוב יותר. עד כמה טוב? אני לא יודע. אבל נותרה בי הסקרנות לגבי השאלה מה יכול היה לעשות טן האח עם מעטפת איכותית שהיתה, למשל, יודעת לבחור את השחקנים הנכונים במקום לתת לו להביא את מי שנראה לו - כי בזה הוא בבירור לוקה בחסר.

14. k_700 Member

בסדר, נתן לכמה צעירים הרבה צאנסים בעיקר בגלל פציעות שיש לו מניות בכורה בהן.

הוא לא השתמש בצעירים האלה בצורה חכמה מספיק ובטח לא בסגנון שיטיב עם היתרונות שלהם.
    זה לא קייס מבחינתי להשארה בתפקיד.
    זה אפילו לא פוגש במינימום.
    שנה אחורה לא ראיתי את זה מגיע אבל זה הגיע ותוצאה בגמר לא צריכה לשנות את ההחלטה.
    גם לא השמות שיש בשוק.
    הייתי הולך על מישהו עם נסיון שיתן פה שנתיים של הבראה ומפה נמשיך הלאה.
    עדיף על המצב הנוכחי.

לגבי הטענה שהקבוצה לא התפרקה…. ובכן, יש לאן עוד לרדת? יש רצפה לסגל הזה, מזמן נגענו ברצפה.

נתנו הופעה אחת יפה בגמר, כשהכדורגל שאנחנו רגילים לשחק יכול להתאים לסוג כזה של הופעה במשחק של וואן אנד דאן.

15. alexshw Member

טן האח היה דיזאסטר מוחלט בעבודת אימון בסיסית.
    טן האח עשה לביתו.
    לא מכיר מאמן שיוותר על הכוח שניתן לו.

ללא פיטורי טן האח אין טעם בשינויים הניהוליים.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 4)

1. TooKy