מנצ'סטר יונייטד 2022/23- עידן חדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י prica9, ‏11/6/22.

1. k_700 Member

לא הזכרתי את השם של rvn אפילו פעם אחת בהקשר שלו, תפסיק לשקר.

אין ספק שהוא צריך רוטציה איתו. לדעתי קארגר פשוט לא מכיר אותו ואני לא מאשים אותו. הוא אפילו שואל שם מה הוא נותן?
    ובכן, לא שיחקנו לרגע העונה על היתרונות שלו. לרוב חיפשת שהוא יקבל כדורים עם הגב לשער מול קו הגנה שלם. זה בדיחה, הוא לא לוקאקו או קווין דיוויס.

היתרונות הכי בולטים בו זה לשחק עם הפנים לשער, לקבל כדורים לרגל, להוביל את הכדור קדימה בכדרור, לנצל את התנועה שלו וכמובן הכדורי רוחב.
    תסתכל על כל השערים שלו באטלנטה ותראה איזה טיימינג נהדר היה לו בכדורי רוחב.
    כמה כאלה הוא קיבל השנה?

בשורה התחתונה. כובש יותר מהxg שלו, השלים מספר מגוחך של משחקים עם 90 דקות ונתן 15 שערים ב-30 הופעות בגיל 20-21.
    כלומר, נתן הספק נאה בתנאים לא תנאים.

אני רק חושב כמה מדהים הוא היה יכול להיות ביונייטד של שנה שעברה.
    עם וורחהוסט הכבד לא הייתה לו בעיה להוריד אותו אחורה ולשחק איתו 10 ועד שיש לו חלוץ טכני ומהיר עם בעיטה טובה הוא תוקע אותו טארגט מן לכדורים ישירים. זה בדיחה.

כל חלוץ בעולם לא היה נשכר מהכדורגל שלנו העונה.
    הזכירו שם את ג׳קסון? אני לא רואה אותו כובש חמישה שערים בכדורגל שלנו העונה.

2. MaxAaRons Member

אתה מצפה מחלוץ שעלה 75 מיליון ליש"ט והוא מטר 91 לעשות עבודה של טרגט מן אם זה מה שנדרש ממנו.
    ואני מזכיר לך שגם אני וגם משה אוחיון ביקרנו אותו על פעולות בשליש האחרון של המגרש כשהוא מגיע עם הפנים לשער בכדרור ובעיקר לוקה במסירה האחרונה.
    וגם על כך שהוא לא מספיק קליני באופן כללי.
    יותר מידי החמצות ומצבים שחלוץ טוב מסיים בקלות.
    זה נכתב מידי דיון מחזור ,מגובה בארכיון :)

שמע -זכותך לחלק הנחות ,שוברים,קופונים ותלושי מזון.
    רק שהצוות והמטומטם שרכש אחוזים במועדון לא חושבים כמוך.
    זה ברור לכל בר דעת שהשחקן הזה לא מסוגל להיות חלוץ הרכב גם בקבוצה שרצה לטופ 4 (חלילה שנדבר על אליפות ,מילה גסה).

אם אני מסתכל על הנתונים.
    אז למעשה יש לך 5 שערים באלופות (שזה בהחלט מרשים) ב6 הופעות,מעורבות בשער כל 100 דקות בערך.
    ו9 שערים ו2 בישולים בפריימר ליג הוא מעורב בשער כל 238 דקות בפריימר ליג - שאיך להגדיר זאת ? ... נתון מזעזע ועל סמך הנתון הזה הייתי נותן לו לשחק במילואים או משאיל אותו לפיורנטינה שנואשת לחלוץ.

3. k_700 Member

מה קשור הגובה שלו? הוא אף פעם לא הצטיין בצורה יוצאת דופן באוויר או באופן כללי עם הגב לשער.
    בלינק אפ באטלנטה הוא היה רגיל לשחק אפילו מאחורי עוד חלוץ כשהוא זה שעוזר להוביל את המשחק קדימה, עם הפנים לשער.

לא כל חלוץ שהוא יחסית גבוה הוא מפלצת בגובה. אתה צריך לדעת איך לשחק עם החלוץ שלך נכון. לא זוכר שבקיץ מישהו איפשהו ציין שהדרך לשחק עם הויילן זה לשלוח לו כדורי גובה קדימה ולקוות שיוריד לך אותם. אם זה הרעיון אז בזבזו לחלוטין 65 מליון ליש״ט.

משה ביקר לצורך הביקורת. אף פעם לא היה ענייני.אם רשם על הויילן ביקורת זה רק כדי להכניס שוב את הפאנץ׳ ליין האלמותי שהארי קיין או ויקטור אוסימאן, הטופ קלאס, היו לוקחים את הקבוצה הזאת לבד למאבק אליפות או לכל הפחות טופ 4. הוא כנראה עדיין מאשים אותו שהוא לא מייצר לעצמו מצבים כשאנטוני, גארנצ׳ו, קאסמירו ואריקסן לידו משחקים כדורגל של לזרוק את הכדור למעלה או להתחרות מי הורג יותר ציפורים בבעיטות עקומות מחוץ לרחבה.
    מת לדעת אם בראש שלו עדיין קיימת התיאוריה המצחיקה שמה שהיה חסר לנו העונה זה בסך הכל חלוץ שיתן 20+ שערים.

הוא מאוד קליני. להגיד על חלוץ שמנצל את המעט מצבים שמייצרים לו בצורה כל כך נהדרת לשחקן בן 21 שהוא לא קליני זה בדיחה.

וורחהוסט היה חלוץ בקבוצה שרצה לטופ 4 רק לפני שנה. מארסיאל היה החלוץ שלך לפני 3 שנים כשעשית טופ 4 וקצת אחר כך קבאני.
    לא רואה דבר אחד שהם במצבם עושים טוב מהויילן. אתה לא קרוב לטופ 4 לא בגלל הויילן, אלא בגלל המאמן שלו.
    הנטיה המדהימה בדיון איתך תמיד לחפש את הבעיה האחרונה בכל הרכב שלא יהיה באמת מתעלה על עצמה בכל פעם מחדש.

נערך לאחרונה ב: ‏18/5/24
  4. MaxAaRons Member

לא הבנתי את הפסקה האחרונה.
    הרי שאם פרננדס נשאר הוא מתקבע ל10 וכמובן שהחלוץ 9 זה הוילנד כשפרננדס מאוחריו.
    בהרכב כזה- אני משוכנע שתתעורר בעיה ,הן טקטית והן בכיבוש שערים.
    על מנת לפחות לפתור את המיס מאץ הטקטי הצעתי שהוילנד ישאר בספסל ופרננדס ישחק false9 כמו במשחק האחרון.
    מה הבעיה בזה יקירי?

*אתה זוכר שאת העונה הקודמת שהפכת לעונה טובה עבור fc Hollywood כבשת 58 שערי ליגה?

5. k_700 Member

ברונו הוא משחקני הקישור הכי גמישים שאני מכיר.
    הדבר הכי רחוק מ״להגביל״ אותך למשהו.
    הבן אדם יכול לשחק בכל עמדה בקישור שהיא לא 6 טהור.

לחשוב שאתה משחק 4321 רק כי ברונו פה זה הרי בדיחה.
    אתה משחק במערך כזה קודם כל בגלל העדפות של מאמנים.
    סולשאייר שיחק במערך הזה בכל החצי שנה לפני שברונו הגיע.
    טן האח משחק במערך הזה גם כשברונו לא משחק. העדפה, לא הגבלה.

כן אני זוכר מצוין את העונה שעברה.
    הינה כל המספרים הרלוונטיים מעונת 22-23:
    GENERAL Goals scored - 8th Goals conceded - 7th GD - 6th xG - 6th xGA - 8th xGD - 6th SHOOTING Shots - 4th Shot distance - 11th Shot quality (NPxG/shot) - 7th CREATION Chances created - 2nd Build up attacks - 7th Direct attacks - 1st xT - 7th POSSESSION Possession % - 7th Field tilt % - 7th Passes into final 3rd - 6th Carries into final 3rd - 6th DEFENDING PPDA - 8th High turnovers - 7th Defensive line height - 14th

ברוב המספרים אתה איזור המקום 6 בטבלה, חלק בינוני לאיזור שיפולי הצמרת, חלק צמרת גבוהה.
    הייתה לך הגנה חזקה, התקפה שחיפשה לכבוש, לא היית מסיים כמו שצריך והיה חסר לך חלוץ.
    גם בן אדם שלא ראה דקה אחת מהקבוצה של שנה שעברה יבין את זה רק מהמספרים.

במספרים העונה אתה בתחתית הליגה ברוב התחומים האלה.
    הדבר האחרון שאני יכול להגיד שחסר לי זה חלוץ שיתן 20+ שערים וזה היה מציל לי את העונה.
    חלוץ שהיה נותן מספר כזה כנראה היה צריך לבעוט 10 פנדלים ולייצר לעצמו עוד 5-6 שערים כי שום עמדה אחרת במערך לא מתפקדת.

נ.ב.
    מקבל מחשבה שעבור הסכום הנכוון אפשר לשקול למכור אותו בגילו. טענה מקובלת ולכל שחקן יש מחיר.
    רק מראש מזהיר שזה יהיה ממש ממש לא קל למצוא לו מחליף איכותי שגם ירצה לבוא לפה.

6. MaxAaRons Member

קיי העניין זה שהקוקסינל פרננדס נעלב ממהדלפה של איניוס לכתבלבים,שהם מוכנים לשמוע להצעה על כל שחקן בסגל מלבד שלושת הצעירים.
    מאז הוא התראיין לתקשורת בנושא אחרי המשחק מול ניוקאסל והתייחס לסוגיה +entourage המעאפן שלו נפגש עם איניוס (נסגר שהם בונים עליו).
    כשברונו זרק את הפצצה קודם לתקשורת לפני שהם הדליפו את הידיעה על שרק 3 שחקנים לא ברי-מכירה.
    פרננדס כבר התחיל לזיין את השכל בתקשורת (כל זה כי הוא רוצה חוזה חדש ושדרוג על ה240 אלף שלו לשבוע) ואמר "נראה מה יהיה אחרי היורו אם אני אשאר".

שורה תחתונה-
    האפס נשאר ? בלי חוזה חדש ,שיחתימו 2 קשרים פיזיים שישחקו לצד מאיינו ושפרננדס הכי קדמי במערך.
    האפס נשאר ? הוילנד לספסל ושיקבל בממוצע 10 דקות מהספסל בטח אם לא תהיה אירופה.
    האפס נמכר ? שיקנו עוד חלוץ ושהוילנד יקבל בממוצע 10 דקות מהספסל בטח אם לא תהיה אירופה.
    האפס נמכר ? שיבנו שלישית קישור ,מאיינו,גרזן סטייל פאלהינה ,וקשר 5050 סטייל גימארייש.
    בלי 10 של שנות ה90 ובלי 10 של שנת 2024 וירץ.
    די אי אפשר יותר עם ה4231 הזה ,זה עינוי.

כל כך פשוט,ואצה יודע למה ? כי זה ספורט פשוט ,זה ספורט שגם בנאדם שיש לו מנת משכל של בדואי אמור להבין בו 10/10 :)
    בגלל זה הבדואים מהמפרץ מצליחים יפה.
    הם כולה רחוקים 7 קילומטר ממך במקום שנקרא פרבר סטוקפורט.

7. k_700 Member

מה הבעיה? אתה לא רוצה לשלם לו כמו ראשפורד אל תשלם.
    אני מאמין שאפשר לנצל את ברונו עוד שנה, כדי שתהיה נחיתה קלה יותר למאמן הבא עם בנייה של סגל שיוסיף על עצמו עוד 5-6 שחקנים חדשים.
    אתה לא תמכור אותו למקום שהוא לא ירצה לעבור ואני מתקשה לראות אותנו מוכרים אותו עבור סכומים נמוכים(סטייל סאנצ׳ו). להחליף אותו בקיץ הקרוב בנוסף לעוד 4 עמדות קריטיות אחרות+ מאמן חדש+ הנהלה חדשה זו משימת התאבדות, ככה פשוט.

אתה צריך להחתים שני קשרים אחוריים פיזיים בין אם ישאר ובין אם ילך מהסיבה שאין לך כזה בסגל לעונה הבאה.
    הויילן צריך עוד חלוץ בסגל בין אם ברונו נשאר או הולך. איזה קבוצה בצמרת אין לה 2 חלוצים בסגל? רק לך.

לא הבנתי מה זה 10 של שנות ה90.
    הוא משחק בנבחרת לרוב wide playmaker בימין, בדיוק איך שסילבה משחק בסיטי. זה תפקיד משנות ה90?
    מה אודוגרד משחק בארסנל, 10 של שנות ה90? אם כן, זה נראה מצוין(עכשיו יתחיל הנאום הקבוע שאודוגרד הוא איזה שוס הגנתי שעושה דברים שברונו לא מסוגל ביום הכי טוב שלו לעשות בהגנה רק כדי שאני אגיב לך שזה טענה מופרכת).

וירץ משחק 10 בדיוק כמו שברונו משחק 10. הוא לא עובד יותר קשה ממנו בהגנה, הוא אפילו חלש ממנו פיזית.
    הוא שחקן מדהים(שאני בספק אם ירצה לבוא לפה בקיץ 25 כשיהיה השם הכי חם בשוק) ואני בטוח שאם היה פה היית שורף אותו בדיוק כמו ששרפת את ברונו.

הורנקאסל מהאתלטיק מדווח שנאפולי מגששת על גרינווד לעונה הבאה.
    יכול להיות מדהים עבורם, יכול להיות מעניין גם עבורינו.

נערך לאחרונה ב: ‏18/5/24
  8. MaxAaRons Member

Patrice Evra names Manchester United's 'most consistent player', he's impressed with his energy
    חחחחח הניגריטו הזה באמת על סמים קשים.
    “Even in games where the team didn’t do so well, he always demonstrated his quality,” Evra adds. “He has incredible physical power and is not afraid to face (up against attackers) one-v-one or even in two-v-one situations. He always accepts the challenge.

“For me, these are the fundamental characteristics that a full-back should have. Furthermore, Diogo is a very good person and a humble boy
    .”
    אלוהים ישמור כמה שהשחקני עבר שלנו מטומטמים.
    אלו שבעבר הכתירו גם את פרד לשחקן העונה.
    מעניין אם הרמן דורפן וחברים בפודקאסט משווים את דאלוט לקאפו.

9. alexshw Member

המיקום הכי נמוך של המועדון מזה 34 שנה, לא יכול לסכם בצורה יותר טובה את העבודה המזעזעת של טן האח, וכמובן בכלל את המצב הכללי של המועדון שפסק כבר להיות מועדון גדול בפועל. נשארה רק בועת כסף מנופחת.

עבודה רבה ל - INEOS, אבל לא רוצה לראות את כל התירוצים למה לא וכל החישובים כמה חלונות צריך בשביל לחזור לטופ. זה כבר שמענו משך שנים.
    בעונה הבאה חייבים לראות שיפור בפועל ומועדון הרבה יותר בריא שחושב כדורגל.

10. MaxAaRons Member

Manchester United: Sir Jim Ratcliffe says there is a very good case for new stadium to be publicly funded | Football News | Sky Sports
    המושיע מאולדהאם רוצה לבנות אצטדיון חדש :)
    מעניין כמה כסף הוא יעשה מהאדמות באיזור אולדטראפורד שהוא יחלוק עם זקני ציון.

בן אלף זונה עסקן מסריח.
    למי ששכח הוא רצה את צלסקי לפני שטד לאסו השתלט על המועדון.
    "אוהד מסור מאולדהם!@@###"
    #לאלומדיםכלום.

11. cheddar Member

פתאום פוצ' יהיה נחשב מישהו בכיר בשורטליסט של יונייטד במשחק הכיסאות המוזיקליים

12. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

בגדול, אם הייתי חלילה אוהד יונייטד שניסה עד עכשיו להשלים עם עוד שנה של טן האח או איזה סאות'גייט\טוכל אז הייתי קופץ על פוצ'טינו.

13. cheddar Member

כן הם בסך הכל צריכים לשמור על הגחלת במינימום סבל כרגע, זה עבודה שהוא יודע לעשות

14. oranfu Member

מתברר שאשוורת' הכוכב שלח בטעות מייל עם ההתכתבויות שלו עם בארדה (המנכ"ל הנכנס של יונייטד) לחשבון מייל של ניוקאסל.
    ההתכתבויות ביניהם התחילו בפברואר, לפני שיונייטד ביקשה מניוקאסל אישור לדבר עם אשוורת' ובזמן שבארדה כבר היה בכלל בחופשה כפויה מסיטי (הוא עדיין בסטטוס הזה עד אמצע יולי) בגלל המעבר ליונייטד ולמעשה אסור היה לו לעסוק בעניינים של יונייטד (וההתכתבויות הן עם חשבון אימייל של בארדה ב-INEOS). מדובר בהפרת חוזה של בארדה כלפי סיטי.

במיילים אשוורת' חושף בפני בארדה פרטים מההסכם בין ניוקאסל לברייטון במעבר שלו, למעשה הפרת הסכמי סודיות בין ניוקאסל לברייטון.

חוץ מהפרות חוזים והסכמי סודיות, יש כאן גם התנהלות שאינה מקובלת בין מועדונים וההתאחדות עלולה להעניש על זה.

כרגע עוד לא ברור אם ההתאחדות תחקור ותדרוש להעניש. בגלל שאלה יונייטד אני מניח שלא יקרה כלום, אבל יכול להיות שההתנהלות החובבנית והלא הוגנת כלפי ניוקאסל תעצבן אותם מספיק בשביל לדרוש חקירה.
    גם ככה ניוקאסל בינתיים מסרבים לשחרר את אשוורת' ליונייטד כי יונייטד מסרבים לשלם עליו וראטקליף עוד מעביר על ניוקאסל ביקורת פומבית על זה.

15. alexshw Member

אם אתה לא רוצה לשלם כמה מיליונים בשביל שתוכל להתכונן כמו בן אדם לעונה הבאה וכשיש הרבה עבודה, שוב צריך לתהות אם יש את המשאבים להחזיר את יונייטד לדרך המלך, כי תדרש השקעה רבה (וחכמה) הרבה יותר מכמה מיליונים.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 2, אורחים: 4)

1. Sturridge
  2. SoD