מנצ'סטר יונייטד 2022/23- עידן חדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י prica9, ‏11/6/22.

1. alexshw Member

2. MaxAaRons Member

מה שווה החובב בלסטין אם הוא עלה 40 מיליון ליש"ט והוא כל חודש נפצע בברך לחמישה חודשים?
    איזה מועדון מתועב אנחנו אוהדים.
    שמו עליו כסף כאילו מינימום מדובר באיזה ניימאר או ויניסיוס.
    בסוף זה כולה חובב אומת נאצים שנפצע כל שני וחמישי ומחמם ספסלים בריינגרס.

אבל קיי700 החליט שהוא generational talent .
    טפיייי בפרצוף של וודורד.

3. k_700 Member

חחחח המאמן שלו משחק איתו פעם בשלושה חודשים.
    איך אפשר בכלל לבנות משהו שקרוב לכושר משחק ככה?
    מתי הפעם האחרונה שקיבל יותר מרבע שעה, במשחק גביע ההוא מול ליברפול?

כמובן שגם סביר מאוד שעשינו עבודה גרועה מאוד הן באבחנה של הקרע שלו, בניתוח, בשחזור של הניתוח ובשיקום.
    אבל כשאתה נותן לשחקן כדורגל לשחק דקות משמעותיות פעם בשלושה חודשים אל תצפה שהוא מתפרק לחתיכות.

שנה שעברה שיחק קבוע, נכנס להמון מאבקים ולא מתח שריר. למה זה קרה? כי היה לו כושר משחק.

הוא ביי פאר הקיצוני הכי טוב שיש לך לימין.
    עונה שלמה הזדיינו עם אנטוני, פאליסטרי, גארנצ׳ו, ראשפורד, מקטומיני, חניבעל באגף רק כדי לנסות אותו פעם ראשונה בהרכב במחזור ה-36 ולגלות את מה שהיה כל כך ברור מתחילת העונה לרובנו.
    תמצית ההתנהלות השכונתית של המאמן הזה העונה שממדרגה של מאמן שהשאיר טעם לעוד הפך לחובבן שמחכה למכתב פיטורים כבר חצי עונה.

נערך לאחרונה ב: ‏12/5/24
  4. one united Member

לא רק שאמאד הקיצוני הכי טוב שלנו, הוא גם בשקט יכול לקבל הזדמנויות לשחק מאחורי החלוץ..........בכלל אני חושב שהוא לא פחות מוכשר מגארנצ'ו,נראה בשל מהרגע הראשון רק שהמאמן הדפוק הזה לא משחק איתו כמעט.. הוא מהיחידים שאני לא חושב פעמיים אם להשאיר אותם בשנה הבאה.

DaveTheSave ו-k_700 אוהבים את זה.
  5. MaxAaRons Member

Bruno Fernandes raises possibility of leaving Manchester United
    עבר זמן מה מהראיון של האפס המאופס.
    אני מקווה שתגיע מסעודיה ובמהרה,אי אפשר לשחק עם השמעאק הזה ב10 ,אלא אם כן בדאבל פיבוט משחקים רוי קין ומאקללה.
    ראיתי כל כך הרבה פוסטים ברשת שבגלל ההיעדרות שלו הפסדנו,כמה שאוהדים שלנו מטומטמים.
    פרננדס החמיץ 4 משחקים ב4 שנים ולספור את כמות ההשפלנו שספגנו איתו על כר הדשא אפשר לספור רק במחשבון.
    על ראשפורד בכלל אין מה לדבר.

תראו איזה ת'רד מטומטם :
    Are Bruno and Rashford a problem? | RedCafe.net
    ברור שהם הפאקינג בעיה :
    1)רכיכות מנטליות.
    2)מרוויחים כמו הכוכבים בליגה שאונסים את הליגה כבר שנים - והם לא ברמה הזו.
    3)לא ורסטילים בשיט.
    4) לא מתאימים לכדורגל מודרני.
    5)אף קבוצת טופ לא תשתין לכיוון שלהם אם הם עוזבים זה רק לפריז או סעודיה.
    רק בעולמו של משתמש מסוים הם כוכבים בסיטי או בריאל.

6. alexshw Member

7. MaxAaRons Member

אף מיליארדר לא ישלם 6.2 מיליארד.
    לפני 20 שנה הם קנו את יונייטד ב700 מיליון.
    עוד 20 שנה יונייטד תהיה שווה את אותו כסף.(3-4 מיליארד).
    יש גבול לצמיחה בשווי ,מועדוני הספורט בpeak של השווי שלהם.
    תמיד יכול לבוא מטומטם כמו בוהלי\באלמר שלקח את הקליפרס.
    אבל הגלייזרים לא קיבלו שום הצעה על המועדון (רטקליף בא לעשות סיבוב sportwashing ).
    לא בטוח שיקבלו גם 3-4 מיליארד הצעה.

חניבעל להרכב אוהב/ת את זה.
  8. חניבעל להרכב Member

ברונו לא בהכרח אשם, כי בנבחרת הוא השתלב טוב בכדורגל מודרני. הבעיה לדעתי שלמעט מצבים שאנתוני מנסה לייצר בעצמו שאר השחקנים זורקים את האחראיות על ברונו. אני די בטוח שהוא אחראי על 90 אחוז מהמצבים שלנו כי כל פעם שלטמבלים האלה אין רעיונות הם פשוט מחזירים אליו את הכדור.

זה הרבה יותר קשה להפתיע כשכולם יודעים שהכדור יגיע אליך, ושכל האחראיות היא עליך.

9. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין ספק שפרננדס לא מנהיג ושהוא דמות רעילה. לא ברור איך הוא קפטן. אבל בלעדיו ליונייטד אין התקפה, בטח כשאריקסן כבר עמוק לתוך הפנסיה.
    אם יונייטד מעיפה אותו, היא חייבת מחליף ברמה גבוהה, ואפילו יותר מאחד (כי פרננדס שחקן שלא מפספס משחקים בגלל פציעות, אז הוא "חסך" להחזיק לו מחליף בסגל עד כה).
    האם ליונייטד יש את הפריבילגיה הזאת, כשבהגנה שלה יש אוסף פיסחים וחיגרים, ואין אף קשר נורמלי לצד מאיינו?
    הבעיה עם פרננדס זה לא שהוא לא טוב מספיק לשחק ביונייטד, אלא שהקבוצה על הכתפיים שלו וזה גדול עליו, בעיקר מנטלית. יונייטד צריכה להשקיע את הכסף בהגנה, מרכז הקישור (מאחורי פרננדס) ואולי גם בעמדות של שוער וחלוץ.
    מסכים איתך לגבי ראשפורד, זה שחקן שאי אפשר לבנות עליו ואם אפשר להוציא הרבה כסף עליו בגלל הדרכון שלו, זה רעיון טוב.

MaxAaRons אוהב/ת את זה.
  10. alexshw Member

לא יודע אם הוא כזה רעיל בחדר הלבשה. ברור שהוא לא מנהיג. התגובות שלו למתרחש גרועות.
    אבל מעל הכל הוא פליימייקר מהזן הישן. זו הבעיה המרכזית.

11. k_700 Member

מנהיג למה? לקבוצה שההתקפה שלה נסובה סביב מקטומיני או מארסיאל/וורחהוסט ואנטוני בעונה שעברה?
    אני רואה אותו עושה עבודת הנהגה לא רעה בכלל בנבחרת כבר 3 שנים.

יש לי הרגשה שאם אודוגרד או ברנרדו סילבה היו פה במקומו היו אומרים עליהם את אותם דברים.

״לא מנהיגים״, ״פליימייקר מהזן הישן״.

גם באין כדורגל שאנחנו משחקים הוא מוצא דרכים לכבוש, לבשל, לארגן מצבים. הוא נפצע לראשונה כשהוא גם בכושר הכי טוב שלו.
    יבינו כמה קשה למצוא פליימייקר איכותי ושלם כמוהו רק אחרי שיעזוב.

12. one united Member

קיי, אבל השנה הוא שיחק הרבה שלפניו 3 שחקנים שאתה מחזיק מהם- גארנצ'ו,הוילן וראשפורד.....אז איך כאשר לפניו 3 שחקנים טובים עדיין אנחנו נראים יותר מידי פעמים כהתקפה הכי אנמית-משעממת-אימפוטנטית. אני מדבר על הרגעים הרבים שהכדור כבר ברגלינו , אנחנו נראים חסרי רעיונות לחלוטין וכביכול, על פי תפיסתך לפחות יש לנו 4 שחקנים מצוינים מקדימה, אז איך זה מתישב יחד?

13. k_700 Member

ומה שיחקת השנה?
    עזוב שמות.
    מה הסגנון שאתה משחק השנה?
    אתה משחק סגנון ישיר, כדורים ארוכים, לוחץ בשלושה בלוקים שונים בגבהים שונים על המגרש, לא שומר על הכדור לרגע, רק מחפש כדורים ארוכים שיפלו ברחבה למקטומיני.
    הסגנון הזה לא משרת את ראשפורד, לא משרת את הויילן(בחייאת, הבן אדם מקבל כדור ברחבה כשהוא עם הפנים לשער פעם בחודשיים), זה כדורגל שישרת את פורסט, קבוצה במקום ה17.

זו בדיוק הדמגוגיה.
    להציג לי את השמות לידו מבלי להתייחס לסגנון המאוד יחודי שאנחנו משחקים העונה. סגנון שיש לו גם תוצאות בשטח.
    אתה אחרי שפילד(יורדת היסטורית, נזכיר) הקבוצה שמאפשרת ליריבה לייצר הכי הרבה מצבים והתקפית אתה לא מייצר כלום.

אם נניח היו את הכלים שציינת בכדורגל של שנה שעברה ועדיין היינו נראים ככה, הייתי אומר, העברת פה נקודת נכונה.
    אבל בשנה שעברה, כשעוד שיחקת כדורגל, יצרת לא מעט מצבים, אפילו מצבים איכותיים, אבל היית חסר רגל מסיימת.
    לברונו היה חלק עיקרי בזה שייצרת המון מצבים בשנה שעברה.

אני שוב אדגיש.
    ברונו זה שחקן שישרת אותו משחק של כדור לרגל, לא כדורים ארוכים לשטח.
    גם אדוגורד כזה, גם סילבה כזה.
    מה אתה חושב שתחליף את ברונו בסילבה עם הסגנון החירייה הנוכחי כשכל הקבוצה עובדת בשביל מקטומיני ותקבל תוצאות אחרות?
    תקבל אחד לאחד את מה שאתה רואה העונה.
    תקף גם לאודוגרד.

כשהיית קרוב ללשחק כדורגל, ראית בדיוק מה הוא מסוגל לתת לך ולא במשך עונה אחת.

אני זוכר מישהו שהיה צועק עליי פעם בשבוע איך לא הבאנו את אוסימאן ומה ה20-30 שערים שלו היו נותנים לנו העונה(לפחות כמה לבלים קדימה, ״מאבק אליפות/תעודת ביטוח לטופ 4״).
    מה ה-20 שערים של אוסימאן נותנים לנאפולי העונה שלא משחקת כדורגל? אני שומע קצת צרצרים בגזרה הזאת.
    אז מה הוא גם שחקן לקבוצות תחתית עכשיו? הסיפור די פשוט.
    באין כדורגל גם שחקני כדורגל מיוחדים לא יוכלו להושיע.
    תקף גם להארי ״המאמי״ קיין וטוטנהאם של השנה שעברה.

נערך לאחרונה ב: ‏13/5/24
  14. MaxAaRons Member

קיי700
    סילבה עדיף על שטח קטן.
    אודגארד עדיף בכל הקשור למשמעת טקטית.
    זה גם בכלל לא משנה לי כי אני שונא מערך 4231.
    אבל זה שאתה משווה את אייל ברקוביץ מליסבון לצמד השחקנים הספציפית הנ"ל זה מצחיק יש להם התאמה יותר טובה לכדורגל המודרני.
    ברונו הוא 10 של שנות ה90,שחקן סטטי ברמות,הוא מוסר מצוין אבל הכל דרך עמידה במקום ובניגוד לדזרוקאף וזידאן ושאר ה10 של שנות ה90 אין לו דריבל בשיט.
    אין לו מקום בהרכב באף קבוצת טופ כיום.
    לא מכניס אותו בהרכב של :
    לברקוזן,פסז,אינטר,באיירן,סיטי,ריאל,ארסנל,ליברפול,בארסה.
    מהקבוצות האלו יכולה לצאת איזה אלופה בליגה המקומית\צאמפיונס,שאר הקבוצות שהוא אולי שווה הרכב ניוקאסל,יובנטוס,צלסי ,אתלטיקו,מילאן ושות לא שוות אליפות\אלופות גם בפיפא,שחקן דרג ב' במקרה הטוב ,והוא לא שווה סרט קפטן בקומריישל קלאב +חוזה חדש ל400 אלף בשבוע עד גיל 46 (גם את החוזה הנוכחי הוא לא שווה לדעתי).
    נגמרו טיעוניי.
    אתה ועוד אנשים יכולים לא להסכים -שלכם.

15. k_700 Member

סילבה לא עדיף על שטח קטן, זה קשקוש חסר כל ביסוס.
    מה זה משנה המערך?
    אז תשחק 433 עם אריקסן וקאסמירו ליד הקשר הנוסף שלך. מה אתה חושב שתראה שם כדורגל אחר?
    המאמן שלך רוצה כדורגל ישיר של כדורים ארוכים.

אם כבר, זו העונה הראשונה באנגליה שברונו משחק במיקום הכי נמוך שלו על הדשא ביחס לעונות האחרונות.
    הוא קצת חזר לחיים בחודש וחצי האחרונים כשנתת לו לשחק גבוה יותר בדשא.
    ברוב העונה הוא משחק כחלק מהקישור והתפקיד שלו לקדם מהר את המשחק בכדורים ישירים קדימה.

אתה הקבוצה שמשחקת הכי פחות retention ball בליגה עם לוטון ושפילד.
    אי אפשר לקחת שום סגנון לקיצון, בטח כזה שלא משרת את הסגל, ולצפות לתוצאות אחרות.

תשים את אודוגרד פה אבל תגיד לו שבכדורגל שלנו לא שומרים על הכדור לשנייה ורק צריך להעיף קדימה כדי שיפלו כדורים ברחבה לקשר שאמור לשחק לידו ואתה תקבל בדיוק את אותו חרא. במקום שיהיה את דקלן רייס ופארטי שיעשו עבודה הגנתית לידו יהיה שם מקטומיני וקאסמירו של העונה. אני רוצה לראות את זה ואז את הביקורת שתרשום על משחק ההגנה של אודוגרד.

אם היית אוהד נאפולי היית שולח את אוסימאן לקטאר אחרי העונה הזאת(וגם אתה מאלה שרצו שנשלם 250 מליון יורו מהכסף שאין לנו כדי להביא אותו). תראה איך נאפולי משחקת העונה, תראה מה ה-17 שערים שלו נותנים לה.
    בעולם שלך גם אוסימאן זה פתאום חלוץ בדיחה שלא מתאים לכדורגל מודרני. הכל שחור או לבן ומותאם לבוקס סקור.
    אין שום דבר באמצע. אין חשיבות לסגנון ולעבודת אימון.

אגב, לברקוזן משחקת עם שני מספרי 10 על הדשא בכל רגע נתון.
    מעניין אם גם וירץ בדיון הזה הוא פליימייקר לפיורנטינה של שנות ה90.
    נוטה להאמין שהוא רק צריך חצי שנה רעה פה כדי שנגיע לשם.

הדיון האינפנטילי הזה על מערך בקבוצת כדורגל מבלי לשקלל את הסגנון, עבודת ניהול הסגל וההכנה של המאמן ליריבות הוא כנראה הדיון השני הכי מטומטם בפורום הזה אחרי דיון ה״חלוץ הטופ קלאס המוכח שמבטיח טופ 4 באנגליה״.
    ברכות, משה ניצח אותך בנקודות.