מנצ'סטר יונייטד 2021/22 - הבדיחה הזו כבר לא מצחיקה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏2/8/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. ZobyGadol Member

גווארדיולה זה אחד עם פילוסופיית משחק שרונאלדו לא מתאים לה בשום צורה

המדיה הנדסה לכם טוב טוב את השכל אבל יאללה נזרום איתכם עשיתם "מחטף" לסיטי.

2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

גריליש כן מתאים? מסי כן התאים לו קיץ שעבר?

Sir Alex Ferguson ו-oranfu אוהבים את זה.
  3. k_700 Member

לא אמרתי שהוא האופציה הראשונה או אפילו השנייה שלו.
    סיטי הציעו משהו באיזור ה150 מליון על קיין(עם בונוסים) ולוי נפנף אותם.
    על האלאנד דורטמונד הודיעה שלא תשמע בכלל לאף הצעה פחות מההצעות שהן צפונה ממה שהציעו על קיין.
    ברור שהשניים האלה היו בעדיפות עליונה לפפ בקיץ הזה ובמידה מסוימת הוא עדיין חושב שהם יכולים להיות שלו בקיץ הבא(כלומר אחד מהם).
    אבל מהרגע שרונאלדו הודיע שהוא לא ממשיך ביובנטוס אני לא רואה תסריט אחר חוץ ממה שדווח בזמן אמת, שהם הלכו עליו ALL IN בחוזה לשנתיים והיו מאוד קרובים להחתים אותו.

זה אופציה יחסית נוחה, היא לא חוסמת אפשרות להשיג את אחד מהכלים הכבדים כבר בקיץ הבא והיא מאפשרת להם להוסיף את הגרוש ללירה מכל הבחינות(ווינריות, נסיון במעמדים המאוחרים באלופות ומספרים שלא משקרים).

כשאתה מבטל את ההתעניינות שלהם בו אתה בעצם אומר לי שפפ בשמחה היה יוצא לעונה הקרובה עם ג'סוס ופראן טורס כחלוצים שלו.
    שזה הזוי.

4. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע מה עובר לפרגוסון בראש, אבל תמיד היה לו בליינד ספוט כשזה נוגע לחביביו ונאמניו.

5. Bruno Fernandes Member

פפ וקלופ לוקחים אולי רק גביע הליגה עם הסגל הזה.
    ראבק אין קשר אחד בסגל שמתאים לשיטות שלהם ,המשחק של שיטי בנוי טוב על רודרי שהוא קשר מחונן,ופרננדיניו גם בגילו יותר טוב מכל רכש ריאלי עבור המכונית הפרארי\איר בוס בצבע תכלת של הערבי.
    צמד שחקנים שיודעים להתמקם בהגנה,לזהות מתי יש מתפרצת ,טווח מסירה סביר ,וכמובן מימד דינמיות של פרננדיניו שחורש את האמצע.
    אין לנו אף אחד בסגל שמסוגל לעשות את זה.
    על ליברפול אין מה לדבר בכלל ,הקשרים שמה אנרג'ייזרים ,כל קבוצה שבאה לביירות עד לפני הקורונה סבלה ,זה בעיקר מאמצע המגרש ,גם שם יש טווח מסירה,ובניגוד לפרד שהוא גם וורקהורס,שמה יש לקשרים משמעת טקטית ,ולא חושבים כמו פרד שהוא הכי טוב בכל ההיבטים של המשחק,אשכרה חושב הוא זידאן הבן זונה,האובר-בטחון שלו דופק את כל הקבוצה,עכשיו זה שחקן בן 25-26 לא ילד שעלה מהנוער שיכול להשתנות,סבור שקלופ לא משחק עם אחד כזה כלל וכלל.
    גם הפאן ההתקפי של המגנים חשוד ביותר, מה פפ או קלופ ילמדו את ביסאקה לתקוף? מדובר במגן מוגבל התקפית ,הם מנג'רים לא מאמנים בקבוצות ילדים שילמדו א-ב של התקפה מגן.
    מניח שהם מקבלים סגל כזה,לא עושים איתו כלום ואז מקבלים צ'ק ,ובאמת מיישמים את השיטה שלהם ואז תהיה תוצרת אולי אפילו בעונה ה-2 שלהם.
    כמו כן גם התנהלות טובה יותר בפאן של ניהול המשחק (וזה לא שהם חפים מטעוית כן ? פפ באופן שיטתי קובר את עצמו בנוק אאוט בצ'אמפיונס)

6. avdz7 Member

ראשפורד חזר לאימונים.

אם הוא יחזור בפורמה סבירה אני מניח שנראה את סנצ׳ו נדחק לאט לאט לרוטצייה עם השלישייה הקדמית, כאשר ראשפורד, גרינווד וכריסטיאנו יהיו בהעדפה ראשונה.

מקווה רק שלא יפריעו לגרינווד. תנו לילד כמה שיותר דקות.

7. Bruno Fernandes Member

האמת אני רואה אותו דוחק את ראשפורד\רונאלדיניו לספסל,הוא נראה חד בפעולות שלו.
    רונאלדיניו כבר פתח לא טוב את העונה, ולא בשמיים שיסבול מקשי התאקלמות.
    במצב של המשך הסרחת הדשא פשוט ראשפורד כשנחזור מכונת התעמולה ישחק בהרכב לצד גרינווד.
    בלי קשר-ראשפורד הוא עם התקרה נמוכה מבין שלושת השחקנים,סופר-אוברייטד.
    שמע avdz אם יביאו איזה מאמן כמו זידאן\קונטה אני בטוח שהוא לא רואה דקת הרכב,זה לא שחקן בשביל התארים הגדולים.

8. k_700 Member

״מכונת התעמולה״,
    אתה מדבר על שחקן שכבר כמעט שלוש שנים אחראי על 30 שערים ובישולים בעונה בלי לבעוט פנדלים, כן?

יש שלישייה מצוינת שתתחרה על 2 מקומות בהרכב(כשגרינווד מדי פעם ישחק גם חלוץ).
    בריא מאוד וזה לא בושה.

פודן לפעמים יושב על הספסל בסיטי, סילבה ומאירז גם.
    סטרלינג ישב בסוף העונה שעברה.
    קצת ספסל לא הרג אף אחד. אשרינו שהגענו ליום שבו אפשר להתדיין אם שחקן של 20 שערים בעונה ואיזה 12-13 אסיסטים צריך לשחק בהרכב.

אני מחזיק מאוד מאוד מסאנצ׳ו, לגמרי וורלד קלאס כשהוא בכושר. אבל אני גם תמיד חשבתי שראשפורד לא באמת נופל ממנו. הינה בכושר הנוכחי של סאנצ׳ו (שהרבה מזה תודות לטיפול של הקואץ׳) אפשר כבר לסמן שחקן ראשון שמיועד לספסל.

נערך לאחרונה ב: ‏16/9/21
    avdz7 אוהב/ת את זה.
  9. avdz7 Member

ברונו, לא מסכים איתך.
    בעיניי ראשפורד הוא עדיין שחקן עם פוטנציאל להיות בטופ.

אני אשפוט אותו כאשר הוא ישחק תחת מאמן נורמלי ולא תחת מאמן שבונה על יכולת אישית של שחקנים.
    בעונה שעברה היו לא מעט מצבים שהוא אשכרה הלך עם הראש בקיר וניסה לעבור בלמים ללא הרף.
    הוא צריך מישהו שינחה אותו מקצועית ויקדם אותו ברמה האישית.

הוא טרם עשה את קפיצת המדרגה המתבקשת, ואני בטוח שעם מאמן אחר נוכל לראות יותר ממנו.
    הוא הוכיח כבר שיש לו כדורגל, הוא פשוט צריך עוד ערך מוסף מבחינה מקצועית, עם מה שהוא מקבל היום אין מה לבוא אליו בטענות.

10. Bruno Fernandes Member

אמת לאמיתה,בסופו של דבר כמו שבשיטי מושיבים תותחים על הספסל גם אצלנו אפשר.

מה שקצת מדאיג אותי בקשר לסאנצו זה העניין שאין שיטת משחק שמתאימה לו,תראה מה קרה לקיצוניים של צ'לסי..
    בלי קשר לזה שפיזית הוא לא בעניינים,אפשר לראות שהוא לא מוצא את עצמו בשמאל (שואומברטו במקום לתת לו מסירה ולבודד אותו 1 על 1 מול המגן כאשר הוא עושה תנועה לאגף,מגביה כדור לצד ימין הנכה הזה,הרבה פעמים סאנצו ומוסר ומצפה לקבל דאבל פס כשהוא נכנס לרחבה).אלו דברים ששמתי לב,אגב רונאלדו הרי אוהב לבוא עם שמאל עם הפנים ובמצב הזה אשכרה הם נתקעים אחד בשני. זה היה מביך לראות חח רונאלדו כמעט דרס אותו.
    מה שעצוב שיש מאמן שלא קלט תדברים האלו על מנת להקל בשילוב השחקן.
    אבל ככה זה קונים ב75 מ ואללה באב אללה מה שיהיה יהיה.
    שחקן שהצטיין בימין או כחלוץ חוד ב532 שמים אותו בשמאל,איפה שלא שיחק כלל.
    בסוף קאריק יצא צודק ועינינו מלוות שחקן בדימוס..

11. oranfu Member

מי הצטיין כחלוץ חוד?

סאנצ'ו יכול לשחק בימין וגם שיחק שם הרבה בדורטמונד, אבל העמדה הטבעית שלו זה כנף שמאל.

12. alexshw Member

אמרו מלכהתחילה שרשפורד יחזור לשחק באוקטובר. לא יודע מה בדיוק התעמולה מספרת, אבל לפי מה שמדווחים היום אמור לשחק רק עוד מספר שבועות... קרי אוקטובר.

13. Bruno Fernandes Member

לא שיחק בשמאל כמעט אף משחק דורטמונד,יש לו 15-20 כחלוץ שני ששיחקו עם שלושה בלמים.
    וכל השאר בימין בטוח אני אומר לך,וגם העמדה הטבעית של ג'יני היא בהתקפה (נראה זוועה בפסז' אגב)

14. Bruno Fernandes Member

בטח כל הליגה מפחדת עכשיו.

15. oranfu Member

העמדה הטבעית של סאנצ'ו זה בשמאל, זה חד משמעית.
    זה שבדורטמונד הוא שיחק הרבה גם בימין זה נכון, כי הוא מגוון והוא יכול לשחק שם בלי בעיה (אם כי בסגנון שונה מאיך שמשחק בשמאל). אבל הוא גדל כשחקן כנף שמאל וזאת העמדה הטבעית והכי טובה שלו.

ואפשר אולי לחלטר איתו כחלוץ שני, אבל הוא לא חלוץ חוד.

מצב נושא:
הנושא נעול.