מנצ'סטר יונייטד 2019/20-ושוב השקר הזה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏27/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. k_700 Member

דה חאה טוב מאוד מתחילת העונה, שווה נקודות לא עולה לך בנקודות.
    מגוויר וביסאקה? מהטובים בליגה בתפקידם מתחילת העונה. לא ואן דייק וAA אבל מיד בלבל אחריהם, יציבים מאוד.
    לינדלוף- עם כל הירידות שלי עליו הוא צריך להיות מחליף ראשון/שני סביר ביותר. אצל 3 קבוצות שמתיימרות להגיע לטופ 4 אין באמת בלמים יותר טובים ממנו אחרי הבלם הכי טוב שלהם.
    שואו- מסכים עם הבעיה הזאת. הדבר שהיה צריך לעשות על העמדה הזאת היא לייצר לו תחרות טובה. נניח צ'ילוול או אפילו בן דייוויס(מעדיף את הראשון).
    אני התראתי ביום שיאנג נשאר פה וקיבל גם את הסרט שהוא הולך לשחק פה 40-45 משחקים העונה. זה על סולשאייר, זה הוא תכנן את זה ובידיעה שזה מה שיקרה.
    פוגבה- בולשיט. שנופחה טוב על ידי התקשורת מתחילת העונה.
    בפועל הוא טוב מאוד ברוב המשחקים, גם המשחק שלנו איתו הרבה יותר טוב ברוב הדקות שהוא על המגרש.
    ראיתי כבר שחקנים שרצו לעוף מהמקום שלהם בצורה הרבה יותר קיצונית ממנו ונתנו עבודה טובה על המגרש.
    אין לו תחליף, לוקח אותו בכל יום עם "החוסר חשק". בלעדיו לא רק שאתה לא תראה את הטופ 4 עם משקפת, אתה בסכנה לחלק תחתון מאוד בטבלה.

מקטומיני- הרבה יותר מחייל לדעתי.
    משהו שנע בין ציון 7-7.5 בכמעט כל המשחקים העונה למעט האחרון. הוא נותן לך תוצרת גם בצד ההתקפי שזה משהו שכמעט ולא קיבלנו ממנו למעט הבזקים בעונה שעברה. בהחלט שחקן טוב מאוד מתחילת העונה, לא נופל בתפוקה שלו משמות הרבה יותר גדולים אצל היריבות על הטופ 4.

לינגארד- לא חייל ולא כלום. הציון הכי גבוה שאני אתן למשחק הכי טוב שלו העונה זה 4-5. לא פרומיל מעל.
    עדות לעבודה הזוועתית של המנג'ר זה האמונה בשחקן הזה לא משנה כמה הוא גרוע.

ראשפורד- חלש מאוד. היה צריך לבוא עוד שחקן התקפה הקיץ הזה, מה שהיה משאיר אותו לשחק על הקו או לפחות כ10 מאחורי חלוץ.
    בסגנון שאין קישור אין לו מה לתרום. בהרכב החזק שלנו הוא יכול להיות איום טוב, כמו שהיה איום טוב אתמול כשהיו לידו שחקני כדורגל.
    שחקן מוביל שלוקח הכל עליו הוא לא כאן בשלב הזה(וזה ממש לא מתנגש עם התחזית שלי לזה שהוא יכול לתת עונה של 18-20 שערים).

ילדים- מאוד ברור מה גרינווד.
    אחד מהשחקנים הצעירים הכי טובים במדינה אנדר 20 ובעיקר מהאלה שהכי בשלים ללשחק קבוע.
    הוא לא משחק קבוע.
    כשהוא משחק קבוע הוא מבקיע, ככה פשוט.
    הוא פינישר יותר טוב מראשפורד היום והוא שווה ברוטציה של סולשאייר 10-15 דקות בסוף משחקים במקרה הטוב.
    מצחיק שהוא מדבר כל כך על הצעירים והצעיר שהוא ביי פאר הכי טוב במועדון מקודם בצורה כל כך בזיונית ולא משנה כמה פציעות יש.

דד ווד- בשום תחזית שלי לעונה הקרובה לא חשבתי שצריך לשחק עם השחקנים שציינת דקה אחת דפוקה(למעט פרד, שחשבתי שיכול להיות מחליף).
    השחקנים ששמת בדד ווד היו צריכים להיות מתים מהלכים בסגל, פרסונות נון גרטות בסגנון של דרמיאן בעונה שעברה.
    הם משחקים ואנחנו מפסידים, ככה פשוט.
    הם לא ברמה של פריימרליג יותר, חלקם נשארו כי אין להם שוק אפילו בטורקיה או בסין, אני יכול לקבל את זה.
    אבל המסר היה צריך להיות ברור במקרה שלהם, הם לא משחקים ולא משנה מה.

מסכים עם גיל, הסגל הזה שווה תחרות על 3-6. יש בו חסרנות ברורים ברמת העומק(בהתקפה ובקישור בעיקר) אבל יש פה עבודה שהיא במקרה הטוב 30 אחוז ממה שאפשר לעשות עם הסגל הזה.
    יש פה מאמן שלא משנה, לא מביא מיליגרם של יצירתיות שאתה רואה שמאמנים טובים אחרים שהתמודדו עם הרבה יותר פציעות מביאים לשולחן.

למשל, אני ממזמן כבר הייתה מנסה את ראשפורד כ10 במקרה שאתה פותח עם פוגבה מאחורה וכשגרינווד חלוץ מקדימה.
    ליד פוגבה הייתי אפילו מנסה לשים את מקטומיני ואולי אפילו טוואנזבה כגרזנים שאמורים לנקות.
    קצת להפתיע את היריבה, קצת לשנות.
    הכל צפוי והתקרה של המהלכים שלו ברורים. 0 יכולת לייצר משהו בהתקפה.
    ההגנה מעט יותר טובה מהעונה שעברה כי יש שני שחקנים שהם בטופ של התפקיד שלהם בליגה אבל כשאין לך יכולת לייצר משהו בהתקפה והמאמן שלך משחק עם כל כך הרבה דד ווד אתה בסוף תספוג מהמצב-2 שמגיעים מולך בכל מחצית.

2. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפשר לדבר ולנתח את הסגל עד מחר, וברור שיש לו חולשות. ברור שהציפיות מוגבלות. רק פאק איט - הוא באמת מספיק חלש כדי שנשחק נגד ניוקאסל האומללה והמצב היחיד שניצור יהיה מקרן? הוא באמת מספיק חלש כדי שנפסיד לווסטהאם כל כך בקלות? הוא באמת מספיק חלש כדי שנגרד ניצחונות על רוצ'דייל (בפנדלים) ואסטנה? אנחנו מתמודדים מול קבוצות שהיו משתוקקות למה שיש בסגל החלש שלנו, ובמקרה הטוב מנצחים אותן בקושי. במקרה הרע, גם זה לא.

כן, הסגל לא משהו, אבל מה שעושים איתו הוא הרבה פחות לא משהו.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  3. alexshw Member

מספיקים 3-4 חודשים כדי להבין מה שווה מאמן. איזה כדורגל הוא משחק, אם יש לו פילוסופיה או אין.

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

שיהיה לנו בהצלחה.

5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

העיקר שהתירוץ מוכן.
    אתם נגד צ'לסי זה ממש משחק בליגת המילואים.

6. alexshw Member

רוב הפצועים של יונייטד בגלל עבודת אימון לקויה. לא בגלל חוסר מזל.
    יוצאים מן הכלל באיי, דה חאה, ואן ביסאקה, פוגבה. למרות גם עם האחרון לא ברור למה סולשאר שיתף אותו 90 דקות בגביע הליגה מה שהחמיר את הפציעה.

לא הייתי לוקח את הצוות המקצועי הזה למכבי חיפה אפילו. להעיף את כולם, כולל הצוות הרפואי. לוקח לשחקנים יותר מדי זמן לחזור גם מפציעות קלות.

לא פוסל שבהנהלת יונייטד מחכים להפסד לליברפול ובכוונה לא פיטרו את סולשאר אחרי ניוקאסל.

נערך לאחרונה ב: ‏17/10/19
  7. Raulito Madridista

באתר Goal המשיכו עם בניית הרכב העשור של הקבוצות הגדולות והפעם הרכב העשור של מנצ'סטר יונייטד. ואלה שמות: דויד דה חאה, אנטוניו ולנסיה, ריו פרדיננד, נמניה וידיץ', פטריס אברה, מייקל קאריק, אנדר הררה, חואן מאטה, נאני, ויין רוני ורובין ואן פרסי.

כמובן שזה נתון לפרשנות אבל קשה לי לחשוב על שחקן גדול שנותר בחוץ (סליחה, פוגבה) וכמעט אפשר להתבלבל לחשוב שזה הרכב של העשור הקודם. פרדיננד ו-וידיץ' ירדו ברמתם כבר בסיום 2010/11, דה חאה היה השחקן היציב שרשם שם באמת יותר מעונה אחת בטופ (עונת הבכורה של ואן פרסי ועוד שנתיים אני חושב של ויין רוני). נאני אמנם נכלל בהרכב אבל לא עמד בציפיות, לדעתי היה שחקן מגוון באמת יותר מולנסיה ואשלי יאנג. היו לו מהירות, דריבל, ידע לתת גולים, לא עשה הרבה מאז הצמד נגד באיירן בעונה ההיא.
    אגב, לגבי רשימת הקניות האפשרות בינואר - לא נפלתי מהכיסא. מנדז'וקיץ' לוחם אמיתי והוא צריך לשנות אווירה אבל הוא יביא את הישועה? סאול לא רלוונטי, מדיסון? שלא יפילו עליו יותר מדי.

8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

זה ממש פתטי לעשות סיכומים חגיגיים לעשור הזה ביונייטד. אבל אם כבר, הייתי שם את גיגס במקום נאני. זה שהוא התרסק תדמיתית בכל החזיתות בעשור הזה לא גורע מהתרומה שלו גם בסוף הקריירה, בעיקר ב-2010/11.

9. k_700 Member

לוקח בינואר את ערן זהבי לפני מנדזוקיץ׳(תכלס גם בדיוק לעמדה שממש חסרה לנו שם שחקן, מתחת לחלוץ).

יש דווקא לא מעט אופציות מעניינות בינואר הזה.

רובן דיאז של בנפיקה , ברונו פרננדס וחלוץ והסגל יראה הרבה יותר טוב.

10. Cup of Tea Liverpool, UK

רובן דיאז, ברונו פרננדס וחלוץ... רק עוד 140-160 מיליון פאונד (+ה140 ברוטו מהקיץ) בשביל סיכוי טוב יותר להבטיח ליגת אלופות בעונה הבאה. ברצינות, אתם עוברים עכשיו דברים לא פשוטים, אבל יש לכם כסף כמו זבל אז לא למזלכם לא תצטרכו להחתים איזה יובאנוביץ' בהחתמה חופשית וקונצ'לסקי מווסטהאם. שזה עדיין מצליח לבאס אותי.

11. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אה, כן, ברור, בקיץ החליטו במודע לחסוך כסף ולצאת לעונה בלי קישור ועם חלוץ ורבע, אבל בינואר יגיעו מלא שחקנים טובים. הגיוני לחלוטין.

12. alexshw Member

ושוב שאלות פשוטות: מי יהיה המאמן ביונייטד בינואר? איזה כדורגל רוצים לשחק? מה הפילוסופיה?
    מי יחבר את הפאזל? אותו אדם שלא מצליח 6 שנים?

מנצ'סטר יונייטד חייבת השקעה רצינית מאוד כדי לחזור להתחרות על משהו רציני ואולי אפילו כדי סתם לחזור לליגת האלופות. האם יש את הכסף? כן. חוץ מזה הם יצטרכו שינוי אירגוני רציני. האם הגלייזרים מוכנים לכל זה? כבר לא בטוח. האם זה הזמן לצאת מהמשחק עבור בעלים כאלה? אני חושב שכן.

13. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

הם לא יצאו כי הפרה ממשיכה לחלוב. לנו זה נראה מוזר שהקבוצה הכי כושלת בעולם תרוויח כל כך הרבה כסף אבל המספרים מוכיחים שזה עדיין עובד והכישלונות על הדשא לא משנים כלום.

14. alexshw Member

אני בדעה שללא השקעה רצינית ושינוי חשיבה, החליבה לא תתאפשר כפי שהייתה. לדעתי נגמר העידן של סחיטת הלימון על גב הצלחות עבר של פרגי.
    מוכיחים עדיין כי המועדון פחות או יותר קבוע הגיע לאלופות. כבר הסברתי את זה. מה גם שכשיש כישלון מתמשך אז יש שחיקה במותג ויש נזק לטווח בינוני וארוך.
    לא מוצא הגיון כלכלי בניהול הרסני שכזה סורי.

נערך לאחרונה ב: ‏18/10/19
  15. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אתה אומר שלדעתך נגמר העידן אבל המציאות מראה ההפך. שוב אנחנו מרוויחים הכי הרבה ולפי הפרסומים הולכים לחתום על הסכם אימוץ שובר שיאים במקום שברולט.

מצב נושא:
הנושא נעול.