מנצ'סטר יונייטד 2019/20-ושוב השקר הזה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏27/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

ראשפורד כבר נמצא בשלב הוולבקי של הקריירה שלו.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  2. k_700 Member

בחיים לא,
    כמה לא מפתיע שזה מגיע ממך.
    וולבק בימים הכי טובים שלו לא היה טוב כמו בימים הבינוניים של ראשפורד.

נתחיל מזה שאין לו באמת רבע מהטכניקה של ראשפורד(למרות שכל הזמן האוהדים הטמבלים שלנו פמפמו את הטכניקה שלו כאילו שביחס לגובה ולתפקיד שלו הוא היה משהו יוצא דופן).
    כדור כמו במצב השני של ראשפורד וולבק אפילו לא מצליח להוריד שלא לדבר על להשתלט.
    הוא גם לא באמת מהיר וחד כמו ראשפורד ולא רבע מהאיום שראשפורד מביא לך במצבים חופשיים ופנדלים(אנחנו צוחקים על זה אבל ראשפורד עוד יביא לך הרבה שערים בפנדלים ומצבים חופשיים, היום היה קרוב מאוד).

ראשפורד לא טוב בימין, לא סוד.
    ידענו את זה גם לפני היום.
    ראשפורד נעצר בשנתיים וחצי מאוד מאוד קריטיות בשלב החיים שלו כחלוץ.
    זה פגע לו בעיקר באיכויות מול השער, בבטחון כחלוץ.
    לא דבר שלא ניתן לאיחוי והבסיס שם בגדול.

קצת לגבי היום-
    רוחו, אופציה לא רעה בכלל לשמאל בחלק מהמקרים.
    הרבה פחות מגביל את המשחק שלנו, בהגנה? תלוי על איזה יום נפלת איתו בערך כמו כל אחת מהאופציות האחרות.

אם דיברנו על קילריות והתאמה לאגף ימין? גרינווד זו נראה לי התשובה הכי טובה בסגל.
    עם כמה שהוא חסר נסיון הוא קילר ברמות, טכני ברמות וחצוף ברמות.
    מדהים שנתנו כל כך מעט דקות עד עכשיו כשמי שגונבים לו דקות זה מאטה, לינגארד, צ'ונג.
    לא רחוק היום שהוא ישתלט על המקום גבוה בהיררכיה כשאלה התחרויות שלו בסגל.

טוואנזבה, צריך כבר צ'אנס בהרכב ליד מגוויר.
    מריח לי כמו חיבור טוב מאוד שישלים טוב מאוד אחד את השני.
    ההשאלות עשו לו טוב.

פרד, גם כן צריך להתקדם בהיררכיה.
    לא כי הוא הראה כל כך הרבה עד לשנה הזאת, אלא כי בכל פעם שאתה שם את מאטיץ' ליד מקטומיני זה כאילו התחלת משחק ב10 שחקנים.

בסך הכל, צריך לקחת בפרופורציות את המשחק הזה.
    זמן ריצה להרכב שני שברובו שיחק בפעם הראשונה ביחד במשחק מקצועני.
    אני קורא כל מיני תגובות בפייסבוק כאילו הפועל באר שבע הייתה מתביישת בהופעה כזאת.
    מגוחך לדעתי, מעבר לזה שהמפעל הזה לא צריך להוציא מהאוהד הממוצע כל כך הרבה אמוציות וביקורת, ההופעה לא הייתה חלשה בכלל לנוכח כל הנסיבות.
    היינו שווים שם 2-3 שערים במחצית הראשונה שהיו מסיימים את הסיפור מוקדם.

גרינווד בשער נהדר, נקווה שעוד נזכה לראות כמה מהשחקנים האלה בסופש.
    השמיכה גם ככה קצרה.

3. one united Member

הלוואי והאופטימיות שלך לגבי ראשפורד תתממש, אני בניגוד אלייך חושב שהוא קרוב מאד לתקרת הזכוכית שלו.הוא הפסיק להתקדם מזמן,ואני לא מסכים שזה רק כמו שטוענים כאן שזה בגלל המאמנים שהיו לו. הוא לא באמת מספיק מוכשר לרמות הגבוהות, מהיר כן אבל לא באמת טכני(מאבד המון כדורים בכידרור) ,בעיטות העונשין שלו ,שהוא מנסה לחקות את רונלדו-במקרה הטוב "הן כמעט" ובהרבה מקרים הן רחוקות מהמסגרת.הוא הולך לאיבוד בין התפקידים בהתקפה ואפילו ברמת הנבחרת בזמן שסטרלינג וסאנצ'ו מתקדמים כל הזמן הוא הולך להיות מחליף קבוע גם בנבחרת, כאשר הם ישחקו לצד קיין
    ......מסכים לגבי פרד וגרינווד(וגם גומז וצ'ונג), הם חייבים לקבל יותר דקות. מאטיץ לא צריך לראות דשא וגם מאטה,לצערי כבר לא סוחב. בשנה שאתה רואה מהמחזור הראשון שתלחם במקרה הטוב על 4-8, אז יאללה לפחות לשחק עם שחקני שדה שלא יפסיקו לרוץ וניגמל כבר מהמשחק הסטטי והדוחה. אפשר בקלות לשחק עם ההרכבים ששיחקנו באוסטרליה, שום נזק אמיתי לא יקרה ואולי גם נרוויח שחקן או שניים. לתת לגרינווד להכנס בדקה ה 85??? נו באמת

4. k_700 Member

גם אם מחר ראשפורד פורש כי הברכיים שלו ילכו הוא נגע בתקרה שוולבק אף פעם לא פגש.

מה זה תקרת זכוכית בגיל 21 ואחרי שנתיים תחת מוריניו? זה חלוץ שעוד מעצב את עצמו, אתה רואה שהוא עדיין לא הוצק לעמדה אחת אבל הוא בהחלט טוב בשתי עמדות.
    הוא שווה את ה-18 שערים לפחות לדעתי בעונה מלאה.

וולבק נראה לי עבר את ה10 שערים בעונה פעם אחת בכל הקריירה והוא זכה לשחק תחת המנג'ר הגדול בהיסטוריה שהאמין בו מאוד.

לא יודע על מה אתה מדבר על הבעיטות החופשיות שלו, הוא משתפר מזה ממשחק למשחק.
    והוא בטח לא צריך לקחת את כל הבעיטות החופשיות.
    הבעיטות הספציפיות האלה צרכות להלקח מטווחים ספציפיים שהרבה יותר קל להדביק בהם את הכדור לאיזור החיבורים.
    ברור שזה לא מתאים לכל מצב נייח.
    הוא צריך עוד זמן ובעיקר להתאקלם למה שאנחנו מנסים לשחק.
    אל תשכח שהשנה הכוונה הייתה לבנות את ההתקפה סביב מארסיאל בחוד ובום מארסיאל נפצע אחרי פחות מחודש ואליו הצטרפו לא מעט חיסורים בשני משחקים האחרונים.
    מארסיאל כרגע יותר מוכן למשחק כחלוץ, כי הוא קודם כל קילר יותר רציני ברחבה שצריך פחות הזדמנויות טובות כדי לייצר שער.
    זה לא אומר שלראשפורד אין לאן להשתפר עוד.
    גם אם יתפתח ללהיות המחליף הטוב של סטרלינג וסאנצ'ו אין פה שום דבר שמוריד מהערך.
    אתה מדבר פה- על מחליף לקיצוני שהוא טופ 3 בעולם ואחד אחר שהוא בפוטנציה בהחלט יכול להגיע לשם(וגם היום אתה יכול לשים אותו בטום 15).
    וולבק? אני לא צחקתי כשאמרתי לסטרטפורד אנד לפני 6 שנים שהוא לא יעשה קריירה ארוכה אפילו בקבוצת מרכז טבלה בליגה(ואוי האש שקיבלתי בגלל זה).
    מצחיק שעל וולבק עד גיל 27 דיברו איתי על פוטנציאל ומה הוא יכול להיות ושיחקו איתי במשחקים של איפה הוא היה אם לא הפציעות/לא היו מזיזים אותי בגיל צעיר מעמדת החלוץ(איזה טענה מגוחכת היא היום).

לא יודע אם אני זורק את גומז וצ'ונג כל כך מהר למשחקים בליגה.
    עם כל הכבוד לכוונות שלך למאבק על מקום 8 אני לא בטוח ששניהם בכלל מוכנים פיזית למשחקים תחרותיים.
    עם שני אלה צריך להיות עדינים.
    גומז סופר מוכשר אבל פשוט נראה שלא גדל מגיל 15, זה בעיה.

מאטיץ' כרגע בסטטוס של שוונשטייגר ורוני אצלינו בסוףף כלומר נראה כמו איזה שחקן עבר שעולה למשחק צדקה.
    זה פשוט פתטי, זה להתחיל עם 10 שחקנים כל משחק במקרה הטוב(שאתה לא מרגיש אותו).
    לא חושב שיש לו מקום באף קבוצה בליגה, אין לו אוויר בריאות ל40 דקות במשחק ליגה אירופאית מול יריבה שאלוהים יודע מאיפה היא.
    שמח שמתחילים להבין את מה שהיה ברור לי לפני שנתיים וחצי איתו.
    "האס" של מוריניו עאלק, זה שיביא לנו קשיחות ונסיון של אלוף... אלוהים איך נותנים שופר לכל כך הרבה אוהדים שלנו במרכזים קריטיים בתקשורת.
    מאטיץ' זה שמאל חלש.
    אני צריך להביא איזה יונתן אוריך שיעביר את המסרים שלי באופן קצת יותר ברור.

5. alexshw Member

הדשדוש בו נמצאת יונייטד היום לא מעניין אותי אישית.
    השאלה אם לרשפורד יהיה מקום ביונייטד שתרצה לחזור לגדולה. לא יהיה אם קבלת ההחלטות שלו והסיומת לא ישתפרו.
    היום רשפורד נהנה מהעובדה שביונייטד מספרים סיפורים ושחקני בית משחקים בחסד. אין לו תחרות על ההרכב בכלל. זה לא בריא.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏21/9/19
    oranfu אוהב/ת את זה.
  6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

נותנים לראשפורד הנחות כל הזמן, אין לו תחרות על ההרכב זה לא בריא (איזה תחרות על ההרכב יש לסלאח? הייתה להזאר? הייתה לרוני אצלכם? וכו'), הוא ורסטילי ועוד לא נסגר על עמדה, הוא רק בן 21, הוא עבר אצל מוריניו.
    אולי הוא פשוט אובר רייטד?
    הבמה הוגשה עבורו העונה, אתה בהרכב של מנ יונייטד, תביא את הגולים. אני רואה אותו רק מחמיץ כל הזמן.
    תחילת העונה שלו פשוט רעה.

כמה נוח לעודד כשהכל מסודר ויש מאמן 30 שנה.
    נכנסת לדשדוש מהרגע שפרגוסון יצא מהכדורגל וכרגע לא נראה שתצא משם בקרוב.

7. alexshw Member

אין מה להשוות לשחקני טופ. רשפורד עוד לא שם וצריך להתקדם. אני לא כל כך רואה עכשיו את המוטיבציה בשבילו לעשות את זה.

29"]הדשדוש בו נמצאת יונייטד היום לא מעניין אותי אישית.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk[/QUOTE]

כמה נוח לעודד כשהכל מסודר ויש מאמן 30 שנה.
    נכנסת לדשדוש מהרגע שפרגוסון יצא מהכדורגל וכרגע לא נראה שתצא משם בקרוב.[/QUOTE]

לא נצא עד שזה לא יעבוד כפי שכבר כתבתי שצריך ולכן גם אני כל עונה מצמצם את כמות המשחקים של יונייטד שאני רואה. אין שם משהו מעניין ואין פה בסגל אף שחקן שמעניין אותי לראות אותו היום.
    נגמרו הימים שעשיתי סידור בעבודה כדי לראות את יונייטד.

יותר מזה אני חושב שיונייטד היום כמועדון הוא גוש החרא המסריח ביותר שקיים בכדורגל העולמי וטוב עבור הכדורגל יהיה אם זה יתרסק כליל.

8. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים עם גיל. אי אפשר שלא להתחיל להסתכל על ראשפורד כאוברייטד שהקמפיין הכי טוב שלו בקריירה היה 10 שערים בליגה. לצורך העניין, תמי אברהם כבר נמצא עם 7 שערים ב-5 משחקים בלבד; הוא היה צריך לבוא בטירוף לעונה הזו, וכרגע הוא נראה גרוע.

ורסטיליות לפעמים באה כטיעון להצדקה של שחקן בינוני בסגל (ע"ע ג'יימס מילנר). אבל בתאכלס ראשפורד לא מצטיין בשום אספקט של המשחק מלבד מהירות, אז ורסטיליות כשלעצמה לא שווה הרבה במקרה שלו. הוא לא שיפר שום דבר במשחק שלו מאז שסיים את שיעורי הבית בכימיה.

לתת לו חוזה של 250K בשבוע (כולל בונוסים) זה טירוף קלאסי של יונייטד של השנים האחרונות.

oranfu ו-one united אוהבים את זה.
  9. alexshw Member

היום לפני 25 שנים לבכורה של פול סקולס בבוגרים של מנצ'סטר יונייטד. זה קרה במשחק חוץ מול פורט וייל במסגרת גביע הליגה. סקולס חגג את הבכורה עם צמד שערים

https://pbs.twimg.com/media/Cs3jOS0WEAA-dyW.Xxx

סקולס שלישי בהופעות במועדון בכל הזמנים ועשירי במבקיעים.

יחד עם סקולס ערכו בכורה באותו משחק שמות נשכחים מהאקדמיה של יונייטד כמו סיימון דיוויס וג'ון אוקיין.
    הקשר הוולשי סיימון דיוויס, גם הוא חבר קלאס 92, שוחרר לבסוף מיונייטד ב - 1997 אחרי 20 הופעות ושער אחד בבוגרים (דווקא בליגת האלופות בניצחון ביתי 4:0 על גלטסראי בדצמבר 1994). הוא שיחק בליגות נמוכות באנגליה ובעונת 2002/03 זכה בתואר שחקן העונה של הפרמייר ליג הוולשית.
    עבד במשך שנים מבחלקות צעירות של סיטי ובקיץ האחרון קומפני גרר אותו לאנדרלכט שיהיה העוזר שלו. למעשה מהר מאוד קומפני הודיע שיתרכז בלשחק ולכן דיוויס הוא מאמן אנדרכלט בפועל וחווה פתיחת עונה איומה ונוראה.
    המגן ג'ון אוקיין אגדת רוטור וולגוגרד הרוסית. באותו משחק המפורסם ששמייכל כבש שער, פרגי נאלץ לפתוח עם האנגלי הצעיר בגלל אילוצי פציעות ולמעשה הוא די נמחק אחרי ההופעה הרעה שלו שתרמה רבות להדחה. אגב חודש לפני אוקיין גם שותף במשחק ה - YOU CAN"T WIN ANYTHING WITH KIDS. בסופו של דבר כמו רבים וטובים הוא עזב לאברטון תמורת לא פחות ממיליון פאונד, אחרי 7 הופעות ביונייטד(רק שתיים מתוכן בפרמייר ליג). באברטון הוא הוסיף עוד 14 הופעות פרמייר ליג כאשר הקבוצה ניצלת מירידה ברגע האחרון ומשם המשיך לליגות נמוכות ופרש ב - 2006 בנון ליג.

10. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מאמין מאוד בראשפורד, מאמין מאוד בפוטנציאל שלו, בתקרה גבוהה שיש לו, וחושב שהוא (כמו מרסיאל) סבל מאוד ממה שקורה במועדון בשנים האחרונות, מתנאים פשוט לא טובים לפיתוחו של שחקן צעיר. בעצם, התנאים אצלנו לא היו טובים לאף שחקן - לא לשחקן בוגר להביא את המיטב שלו ולא לשחקן צעיר להתפתח.

אבל עכשיו יש הרבה פחות תירוצים. אמנם אין ערבות שהצוות המקצועי שיש לנו כרגע הוא כן בסיס טוב לפיתוח שחקנים, אבל לראשפורד יש את החופש לעשות את הדברים שלו וזה כבר שיפור גדול. זו שנת המבחן מבחינתו, אין ספק, עם החלק הקדמי הדליל שלנו. כרגע זה לא נראה משהו בכלל, אבל העונה רק התחילה. עוד מוקדם לשפוט. נראה בעוד כמה חודשים לאן זה יילך.

נקודה לגבי המצבים הנייחים של ראשפורד: זה לא נראה טוב כרגע, אבל זה לגמרי מסוג הדברים שאפשר לעבוד עליהם באימונים ואני בטוח שהוא בועט במשחקים כי הוא עובד על זה באימונים. גם רונאלדו קיבל אצלנו בשנים הראשונות ים אשראי לבעוט למרות שהתוצאה לא היתה טובה. עד שהיא כן נהייתה טובה.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  11. oranfu Member

ראשפורד אולי עוד ישתפר, אבל אם ביונייטד באמת חושבים שהוא חלוץ של מועדון צמרת זה חדשות טובות לשאר הליגה.

אני לא שולל את הפוטנציאל שהוא פתאום ישתפר ויהיה שחקן טוב מאוד, אבל זה נראה יותר כמו משאלת לב של יונייטד מאשר משהו שיש לו סימנים בשטח.
    אחוז ניצול המצבים שלו גרוע, הוא לא שחקן חכם במיוחד. יש לו מהירות מצוינת וטכניקה טובה מאוד בבעיטה אבל ספק רב אם זה מספיק.
    הוא לא השתפר בשיט מאז שעלה לבוגרים אצלכם. סיבות ותירוצים אפשר למצוא עד מחר.

אני גם מזכיר שהוא אף פעם לא נחשב לאיזה עילוי, גם לא בנוער. הוא קיבל הזדמנות בבוגרים עקב סיטואציה שנוצרה ומאז הוא "רוכב" על זה (שחקן בית, מועדון פחות תחרותי, מאמנים כושלים שמשתמשים בשילוב צעירים כעלה תאנה...).

כדורים חופשיים זה לגמרי משהו שיכול להשתפר ולראשפורד יש פוטנציאל להיות טוב בזה.
    אבל רונאלדו אף פעם לא היה בועט טוב. נהפוך הוא אפילו. פשוט כל פעם שהוא מבקיע בחופשית כולם עושים מזה רעש. שורה תחתונה אחוז המצבים הנייחים שהוא הבקיע מהם הוא רע מאוד.

Michael Carrick ו-alexshw אוהבים את זה.
  12. alexshw Member

יונייטד עצמה עצרה את התקדמותו עם החתמה של זלאטן.
    במועדון טרם החליטו גם מה העמדה שלו. פעם באגף, פעם 9.
    הכל ביונייטד מזויף. זה לא נובע מתכנון או ידע מה הם עושים. אחרי שסולשאר יפוטר יהיו זמירות אחרות.

13. oranfu Member

תראה, מה זה עצרה את ההתקדמות שלו? הוא עדיין שיחק המון.
    יכול להיות שהוא פשוט לא כזה טוב. התער של אוקהם.

הוא לא מספיק יצירתי, חכם ובעל דריבל ברמה בשביל לשחק באגף\קשר התקפי והוא לא פינישר מספיק טוב בשביל לשחק חלוץ.

מלבד מהירות\אתלטיות, אין לו שום היבט שהוא באמת מצטיין בו.

14. alexshw Member

לשחק לא אומר דווקא לעזור להתקדם.
    תלוי במאמנים גם ומי משחק לידו. אם נוח לשחקן או לא.
    איך שלא תסובב הכל עקום ביונייטד וחסר קשר בין דבר אחד למשנהו.

15. k_700 Member

ועם כל זה הוא עדיין בן 21, זה גיל שכמעט כל חלוץ בעולם מגיע עם חסרונות וחוסר יעילות מול השער.

תמי אברהאם עכשיו בדקות הראשונות שלו כחלוץ במועדון נעוריו, ראשפורד נתן את אותו הייפ בגיל 18 אצלינו.
    חכו רגע שהוא ישלים עונה ואז יפתח עוד עונה ויפגוש קצת את קיר הציפיות .
    אני עדיין בדיעה שאברהם למשל זה חלוץ מאוד מוגבל שפשוט נמצא בכושר מפחיד שרוכב גם על ההייפ ההפתעה של מישהו שהרגע פרץ.

אין ספק שזו שנת מבחן לראשפורד, השנה מצפים ממנו למספרים ורשמתי את זה בקיץ.

לא יודע מה זה אוברייטד, יש שם כשרון גדול מאוד להתפתח לחלוץ טוב מאוד.
    כמה טוב? גם אם זה חלוץ שיתן לך מנות קבועות של 20 שערים זה כוח טוב מאוד, בטח כשזה מישהו שגדל אצלך.
    ברור שלא לעולם חוסן ואם הוא לא יוכיח את עצמ ו בתנאים שיש לו העונה אז גם ממנו צריך להמשיך הלאה.

בקשר לכדורים החופשיים שלו,
    שימו לב שכשנותנים לו לבעוט מטווחים יחסים רחוקים וכשזה לא ממש מול השער הוא מגיע קרוב מאוד לחיבורים.
    משחק קודם הדביק יפה למשקוף.

הוא לא צריך להיות בועט חופשיות קבוע ובקבוצה שיש לה מומחה כזה הוא לא צריך לבעוט בכלל.
    אבל-
    אין לנו באמת בועט חופשיות מומחה שצריך לשחק קבוע. מאטה בועט מצוין אבל בחייאת, מי רוצה לראות אותו בהרכב? אולי אורן.
    הבעיה שאצלינו אין סדר, יתנו לו לבעוט עכשיו את כל הבעיטות החופשיות, כולל כאלה שצריך להגביה או בעיטות מקו הרחבה.

מצב נושא:
הנושא נעול.