מנצ'סטר יונייטד 2019/20-ושוב השקר הזה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏27/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

היה מגן נהדר אבל מודה שתמיד היה לי קשה לחבב אותו, תמיד נראה כמו ליצן שמנסה בכוח להיות פרובוקטור או אהוב הקהל וזה יוצא מביך.

2. owen11111 Member

כתבה טובה ומעניינת.
    מעניין לקרוא את הדגש שסולשאר שם על האספקט הפיזי. מעניין לראות איך תראו על המגרש בעונה הבאה. אחרי 6 שנים בהן אימנו אתכם מאמנים עם גישה מאוד סקפטית לגבי כדורגל התקפי ודומיננטי, מעניין לראות איך זה יראה כשיש מאמן שמנסה לפתח צורת משחק חיובית אצלכם.

השמועות לגבי ברונו פרננדס קצת התגברו ביממה האחרונה. אם אכן יקרה, ולתחושתי אתם בסוף תחתימו אותו, הוא שחקן שיכול להוסיף להתקפה לא מעט פרמטרים שכרגע חסרים לה.

חלון בו תסיימו עם ואן ביסאקה, מגוויר ופרננדס הוא אומנם חלון מאוד יקר, אבל לשם שינוי חלון שכל אחת מהתוספות שלו היא מאוד ברורה.

3. DRORIKO Member

חחחחח עזרא? טוב זה חדש לי

4. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשיאו אחד המגינים הטובים באירופה. תמיד החזקתי ממנו, ואהבתי את המחויבות שלו. עשה יופי של קריירה.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  5. DRORIKO Member

מעבר לכל האליפויות והגביעים גם הגיע לגמר האלופות עם 3 קבוצות שונות, ובתור שחקן הרכב בכולן. לא יודע עוד כמה עשו את זה.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  6. cheddar Member

I love this game

7. k_700 Member

בשיאו המגן הכי טוב באירופה*.

הקטע שהשיא איתו היה להרבה מאוד מאוד שנים.

המגן הכי גדול ששיחק אצלנו, משני הצדדים.

מגווייר, ברונו וואן ביסאקה יהיו רכשים מצוינים אבל בלי קשר אחורי במקום מאטיץ' זה דריכה במקום.
    מצטער, לא רואה אותנו בשום מצב מפתחים משחק כדורגל מודרני ועוד כזה שמושטט על הבטים פיזיים, מהירות וכו כשמאטיץ' בהרכב 90 אחוז מהזמן.

אגב,
    רומאנו ואחרים אומרים שאנחנו מדברים עם לסטר על מגוויר וגם מגוויר פתאום "חולה".
    בקשר לפרננדס, אף כתב רציני לא אומר שאנחנו באמת פועלים בכיוון שלו.
    רובם גורסים שזה רק במידה ופוגבה נמכר.

EsheD אוהב/ת את זה.
  8. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אברה היה מצוין. אף פעם לא חשבתי שהוא הכי טוב באירופה כי לטעמי היה קול היה טוב יותר מסיבה פשוטה אחת - הוא היה חד ומדויק יותר בחלק ההתקפי.

בנוגע להעברות שלנו, אני די בטוח שפרננדש זה משהו שנע בין "יגיע רק אם פוגבה עוזב" ל"שטויות במיץ עגבניות, ועוד בלופים שמקורם בפורטוגל כמו עם גאיטן". אם היינו רוצים אותו בלי קשר לפוגבה, הוא כבר היה אצלנו. זו עסקה פשוטה יחסית וגם זולה יותר ממגווייר.

golding אוהב/ת את זה.
  9. k_700 Member

מסכים,
    מאוד יכול להיות שזה היחצנות שהייתה עם גאייטן בזמנו.

גם עתונאים רציניים מפורטוגל אומרים שאין באמת קונטאקט ביננו לבינם כל הקיץ כמו שמציירים את זה.

10. alexshw Member

11. אדום של פעם Member

United are close to an agreement with Leicester City for Harry Maguire. [Di Marzio]

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

12. Andrei Kanchelskis Member

אני מציע ליונייטד, מילאן,בורוסיה מנשנגלבאך,שטוטגרט,דפורטיבו לה קורוניה ומארסיי להקים ליגה משלהן שתיקרא "אימפריות שירדו מנכסיהן" או בשם מורכב יותר "יש עבר, אין הווה, אין עתיד"....

13. k_700 Member

שמועות שהיום אמורה להיות הכרזה על מגווייר.

יש כבר ציוץ על זה שגרר לייק גם מהסוכן שלו.

14. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

למרות המחיר המופרז,מגווייר רכש טוב.
    גם הוא וגם ביאסקה זה רכישות עם הפנים לעתיד.

15. one united Member

...........די נו, על מה אתה מבסס את דברייך שאין עתיד?? אני מכיר קבוצה מהצד המערבי של ה M6 שכבר כמעט 30 שנה לא זכתה באליפות ותראה איזה הווה יש לה, וכנראה גם עתיד לא רע,כדורגל כמו כל דבר בחיים זה מעגל עם עליות וירידות, כן היום אנחנו בחרא הכי גדול אבל יגע מאמן עם מעוף,הכל יכול יכול לחזור למה שהתרגלנו שנים

16. WellNeverDie Member

אם אני מסתכל על הדרך של סולשאר, מגוויר וואן ביסקה רכש טוב. רביעייה שלהם יחד עם שואו, לינדלוף ודה חאה אמורה להספיק לטופ 4 בפן ההגנתי, בתנאי שמאטיץ' הכבד הוא שחקן ספסל. גם אם מקטומיני יהיה הקשר האחורי הפותח, הוא עדיף על בכמה מונים ולו רק שהוא דינמי יותר.
    למכור את לוקאקו בהנחה שסולשאר רוצה לשחק כדורגל יותר מהיר ודינמי, גם טוב (אם נעזוב שניה שכל שנתיים יש מאמן אחר עם דרך אחרת. אבל אם זו הדרך של סולשאר, אז טוב שמקשיבים לו ונותנים לו את הכלים).

הבעיה היא להשאיר יאנגים רוחויים וסמולינגים למינהם, ומה לעזאזל יהיה בחלק הקדמי שלנו - מרסיאל , רשפורד ו? אין לנו שחקן אחד אפילו לכנף ימין אם אני באמת מחשיב את הילד רק לשחקן רוטציה. חלוץ פרט לרשפורד, מי יש? מי הגולר שלנו? מי משחק בצד ימין? מה קורה שם?
    מקווה שלא בונים על אלכסיס, או גרוע מכך - על פאקינג אשלי יאנג שיחזרו לחלק הקדמי. כבר הכל יכול לקרות לצערי.

אם נסתכל על ארסנל וטוטנהאם, יריבותינו למקום 3-4, המצב שלהם טוב משלנו בחלק הקדמי. לגבי צ'לסי, אני באמת חושב שהחוד שלנו עדיף. אבל זה לא מספיק.

מקווה שהרכש לא יגמר במגוויר ופרננדז בהנחה שאכן יגיעו, ואם לוקאקו עוזב חייבים מישהו כתחליף. כמה שהוא לא הרשים, הוא עדיין כבש לא מעט שערים ומישהו צריך למלא את החסר.

EsheD ו-owen11111 אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.