מנצ'סטר יונייטד 2019/20-ושוב השקר הזה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏27/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Sir Alex Las' Killa

2. Andrei Kanchelskis Member

אולי זה לטובה שכעת ההרכב יהיה הרכב טלאים(והתוצאות כנראה יהיו בהתאם) כי אני מעדיף לראות אותנו נכשלים עד סוף העונה כדי שסולשאר יעוף מאיתנו בוודאות ומי יודע אולי גם וודי הבלתי נסבל.

בהצלחה!!!

3. k_700 Member

אתם מתעסקים לי במה גארי נוויל חושב על וודרוד(כאילו אין פה יד מכוונת של הגלייזרים בלא להביא שום רכש בחלון הזה ) ולא במאמן הדפ"ר הזה שכמה שהוא פותח יותר את הפה שלו הוא רק מביך אותו ואותנו עוד יותר.

איזה חובבן.

Solskjaer says Rashford first voiced discomfort after the 2-0 win at Burnley on December 28 and was substituted as a precaution in the 4-0 thrashing of Norwich City on January 11. "He won't be fit for this game, that's for sure," Solskjaer said of the Wednesday night visit of Burnley. "He will be out for a while, he'll get the time he needs to recover.

"He's not had that injury before, no. He complained a little bit after the last time we played Burnley, he felt it the first time. And we managed him as well as we could then.

"He had some days off for treatment, he was taken off in games and didn't start every game and, suddenly, this was a new injury. So he didn't have any injuries before then, no.

פוגבה רצה לעלות לשחק פצוע והוא איפשר לו, פוגבה לא איתנו עד לסוף העונה.
    עם מגווייר זה עבד לא פעם אחת ובמזל הוא עדיין פה.
    את ראשפורד ומקטומיני הפסדנו בגלל הדביל הזה.
    אלוהים יודע למה הוא היה צריך להכנס מול וולבס כשהוא לא כשיר ועם כל העומס הזה שיש עליו העונה.

ניהול סגל ברמה של ניסו אביטן.

כתבתי אתמול שהדיווח הראשוני שזה חודשיים מריח לי כמו 3 חודשים בקלות, אני לא אתפלא אם מdouble stress fracture בגב הוא לא הולך באמת לחזור העונה.
    זו פציעה של סט בקים.

4. alexshw Member

יד מכוונת של הגלייזרים רק אם הם עומדים למכור אחרת לא מבין למה להם לפעול באופן מכוון בשביל כישלון מקצועי שיביא גם פגיעה בהכנסות.
    אי הגעה לליגת האלופות הפעם תביא את הפגיעה הכלכלית הכי גדולה.

יותר נראה שוודוורד עובד עליהם. מכשיל בכונונה מנג'ר שאיבד בו אמון עונה שנייה ברצף.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏21/1/20
  5. k_700 Member

תפסיק מתישהו עם התיאוריות קונספירציה שלך?

יותר הגיוני שהם מסתכלים על הסגלים של וולבס ולסטר ואומרים לו, גבר? השקענו בשבילך 150 מליון פאונד והעפנו מהסגל את מי שרצית שנעיף, אם הם יכולים להאבק על טופ 4 עם הסגלים שלהם+מסגרת התקציב שלהם, גם אתה יכול.

בסבירות גבוהה שהם סגורים על מנג'ר אחר בקיץ ומעדיפים לתת את הכסף למאמן הבא.
    לא מאמין שהם בכלל חושבים על מכירה.

המצב הוא כזה, לא צריך לעשות כל כך הרבה כדי להאבק עד הסוף על כרטיס או אפילו שניים לליגת אלופות העונה. הסטנדרט נמוך ממילא והם לא חושבים שחלוץ ב80 מליון פאונד או קשר ב82 מליון אירו(או גם וגם) ישנו בהרבה את הסיכויים שלהם ומתוך מחשבה שהם לא רוצים את המנג'ר הזה לעונה הבאה(אני אגב לא מצדיק אותם, את ברונו למשל הייתי מביא בלי קשר למצב שלנו בטבלה או לזהות המנג'ר הבא. מנג'ר שלא ידע להסתדר עם כשרון בסדר גודל שלו, יכול לחפש מקום עבודה אחר).

הבעיה היותר מדאיגה היא ניהול הסגל של סולשאייר והעובדה שהוא גם מאשר לכל מן דבעי לסמרטט איתו את הרצפה,להשתמש ולזרוק.
    הכל הוא מביא על עצמו.

6. alexshw Member

מה הקונספירציה? סבבה סגורים על מנג'ר הבא. אתה רק מחזק את דבריי. גלייזרים לא עוסקים בעניינים מקצועיים. הם לא מכירים את חוקי הנבדל. וודוורד זה שמקבל החלטות. הם מאשרים ומן הסתם גם קובעים מסגרת תקציב. הם לא קובעים לו תקנה X שחקנים עכשיו או אל תקנה.

לא אוהב פרופגנדה ושקרים. לא רואה הוכחות בשטח לתמיכה בסולשאר מה שאוהבים לפמפם.
    אותו ניהול סגל מחפיר והצבת שחקנים פצועים זה חלק מהעניין שהסגל של סולשאר קצר. לא מצדיק אותו, אבל זה גם ההשלכות.

לגבי פוגבה אומנם החמיר פציעה נגד רוצ'דייל, אבל כך לא מתנהל שחקן ששואף לשחק במועדון. הפציעה הכי קשה שלו זה בשריר החשק. במועדון הבא הוא יבריא באורח פלא.

7. k_700 Member

אתה אומר שוודרווד עובד עליהם.
    מה? מו? מי? מה עובד על מי? לא ברור לך שהם סגרו לו ולמאמן את השאלטר?
    אתה באמת מאמין שזה הכל וודרווד אהה.... עד כדי כך הפצע הנפשי גדול אצלך שאתה מאמין שהוא אשכרה איזה כל יכול שיש לו יד על השאלטר בכל נקודה ונקודה במועדון והוא גם לא באמת חייב דין וחשבון לאף אחד.
    הוא פשוט איבד אמון במנג'ר אז הוא מחליט להכשיל אותו במכוון ועל הדרך העולם שותק.

אני כבר מעדיף את התיאוריה המצוצה מהאצבע של דורפן שסולשאייר זה לא רכש שלו.

במשפט הראשון של נוויל בכתבה הוא בעצם מסגיר את האג'נדה שלו כשהוא אומר שלקרוא להחליף את הבעלים הוא לא יכול והוא חייב להמשיך לאונן על חבר שלו בתקשורת אז בוא נפטר את וודי הוא מקור כל הרוע בעולם הזה.
    זה הוא מכשיל בכלל את סולשאייר, לא המאמן האידיוט הזה ש80 אחוז ממשחקי הקבוצה מרכיב את פריירה(מבחירה ועל חשבון שחקנים טובים/חמים/טובים יותר/עם דופק אחרים) או זה הוא שגורם למאמן הזה לעלות לפחות 5 פעמים העונה עם שחקנים מרכזיים פצועים(3 מ4 מהשחקנים פחות או יותר סיימו את העונה בגלל זה).

וודי עושה עבודה איומה העונה, הוא בהחלט צריך לזוז אבל להקיא לי פה תיאוריות שהוא שולט בהכל והוא מכשיל פה בכוונה מנג'ר כי הוא איבד בו אמון..בוא..
    בינואר הזה לא מגיבים כי אנשים מעל וודרוד החליטו שלא יעזרו למנג'ר הזה, זה עד כדי כך פשוט ומובן.

8. alexshw Member

אין סיבה הגיונית מבחינת הגלייזרים להכשיל מקצועית ועוד כשהקנסות מספונסרים בדרך על אי העפלה לאלופות. זה קורה כבר עונה שנייה ברציפות.
    מכיר את האג'נדה שלהם, לא מבין איך זה מחזק אותה. שוב אלא אם הם בדרך למכור.

9. k_700 Member

מה לא ברור לך?
    מבחינתם אתה עדיין במשחק.
    אתה 5 נקודות מצ'לסי שעכשיו פוגשת בארסנל, אתה מחר בבית מול ברנלי זה יכול לרדת ל2 אחרי 24 מחזורים.
    מבחינתם המנג'ר הזה יכול להסתדר עם הסגל הזה כמו שוולבס ולסטר מסתדרות ונמצאות גם כן בתמונה ובנינו למרות שאני לא מסכים עם הגישה הזאת בעונה כזאת חלשה של הטופ 4 יש פה המון חיזוקים לטובתם.
    הם לא מרגישים שהם צריכים עכשיו להוציא 200 מליון פאונד על מנג'ר כושל שמבחינתם יש לו את הכלים לעשות טופ 4.
    אתה אומר שזה הכשלה מקצועית הם יגידו לך שמחר אתה יכול להיות 3 נקודות מטופ 4 והכל פתוח, אם וולבס יכולים גם אתה יכול.

עם קצב של פחות מ60 נקודות לעונה אתה יכול לעשות פה טופ 4.

גם עם הקיצוצים של אדידס(שלפי מקורות פנימיים אגב זה הרבה פחות דרמטי ממה שמפרסמים בMEN כבר שנתיים) הם עדיין עושים פה רווח יפה מאוד ובכל עסקת מכירה בעתיד הנראה לעין הם יתמחרו את המועדון הרבה יותר מהדלתא של ההכנסות בשנה האחרונה גם ככה(למה? ככה, כמו כל עסק ספורט טופ 10 בעולם מבחינת שווי שנמכר בעשור האחרון).

אין להם שום סיבה למכור, לא מאמין שהם באמת שוקלים את זה באפיק של שנתיים קדימה.

10. alexshw Member

זה לא התחיל מינואר. איך אתה יודע להעריך בקיץ בדיוק את טיב היריבות על טופ 4.
    מה גם שאין לגלייזרים שום כלים כאלה של ניתוח כזה.

11. k_700 Member

אוקי, אין להם שום כלים לניתוח ווודי לא יודע מה זה נבדל(והוא השטן שבעצם עובד עליהם), עייפתי מהמחיזורית.
    תהנה.

12. alexshw Member

וודי אולי למד מה זה נבדל אבל הוא מקבל החלטות מקצועיות.
    ושוב לא הבנתי איפה התמיכה בסולשאר?

13. k_700 Member

אתה שוב מתכתב עם עצמך.
    כשאתה אומר לי איפה התמיכה בסולשאייר אתה יוצא מנקודת הנחה שאני נכנס לראש הקונספרטיבי שלך שוודי מחליט הכל והוא האיש שיחליט מי יקבל הכל, מי יקבל קצת או מי לא יקבל כלום.
    מצטער, גדול עליי, אני לא במשחק הזה.

ברור שאין תמיכה מלאה, סביר להניח שכל הגורמים בהנהלה מבינים שזה לא המאמן לעונה הבאה אלא אם יעשה משהו שיראה מבחינתם כהישג מינימאלי לעונה הבאה ומבחינתם התמיכה בו היא בעצם היותו עדיין פה ועוד מבלי שידליפו כל יומיים ידיעות על הראש שלו על זהות המנג'ר הבא(ואנחנו הרי יודעים לעשות את זה יפה מאוד כשבא לנו לבשר לעולם שהמוח של המנג'ר על הגריל).

מבחינת הגלייזרים והאנשים הנאמנים להם אתה במרחק סביר מטופ 4 ואם וולבס ולסטר יכולות גם אתה יכול, תתמודד.
    אני נגד הגישה הזאת אבל סולשאייר נותן לי מעט מאוד סיבות לסנגר עליו.
    בא לי גם לעבור לצד של אלה שיגידו לו שיאכל את הדייסה שהוא בעצמו בישל.

14. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך כן מתנהל שחקן שרוצה לשחק במועדון? כאילו, אם הוא "לא היה פצוע בשריר החשק" אז הוא כן היה משחק בחודשים האחרונים? קל לומר את זה בלי שום ביסוס. אולי גם למקטומיניי ולראשפורד יש פציעה בשריר החשק.

15. DRORIKO Member

ההבדל הוא שאת פוגבה ראינו במקומות אחרים ואנחנו יודעים מה יש לו ברגליים. האם זה שריר החשק או קבוצה לא מתפקדת שמורידה אותו לרמה שלה? את זה אנשים שמבינים יותר ממני יגידו.

מצב נושא:
הנושא נעול.