מנצ'סטר יונייטד 2018/19-ימי סולשיאר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏22/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. k_700 Member

104 מליון פאונד?
    בקלות מסוגל לראות לפחות שלוש ששמות את זה.

2. alexshw Member

במקום בחודשים האחרונים לבנות את התשתית לחזרה לטופ, במועדון התחילו למכור סיפורים של חזרה לימי פרגי ולבנות את הכישלון של העונה הבאה. מקווה שהספונסרים יוציאו בקרוב כרטיס אדום לבנקאי כי נראה לי רק ככה עובדים הדברים במועדון הזה.

אמיר ע ו-EuropeGuy אוהבים את זה.
  3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאחרונה יש ירידה חדה ביכולת ובתוצאות וגם החילופים המאוחרים שמגיעים אחרי דקות רבות של התייעצות לא מוסיפים לביקורת שיש לי על אולה, ועדין, אני מסתכל על הסגל שלנו, הסגל שאולה לא בנה, והוא איום ונורא, לא פחות.

אין מגינים ראויים, יש רק בלם אחד ראוי (לינדלוף) כשהשני שאולי יכול להתפתח לבלם ראוי (באיי) נעדר המון בגלל פציעות ובלי קשר יש הרבה סימני שאלה סביבו, אין קשר אחורי איכותי אחד בכל הסגל, אין שחקן רע בקבוצה הזאת או מנהיג, יש רק את דה חאה שגם הוא חלש מאוד לאחרונה, אהה כן ויש כמה שחקנים עם כדורגל וכישרון (פוגבה, מרסיאל, ראשפורד, אולי לוקאקו) אבל כולם שחקנים נגררים, כשיש מומנטום הם יכולים להיות אדירים כשאין הם יכולים להשלים 90 דקות בלי לבוא לידי ביטוי אפילו פעם אחת. יש גם כמה שחקני בית שאולי ילחמו ויבעטו (מקטומאני, פראירה, לינגארד) אבל זה יכול להיות רק תוספת או לעבוד במשחק נקודתי כמו פריז בחוץ ולא משהו לבנות עליו את הקבוצה.

אנחנו נצטרך מהפכה בקיץ, לא יודע אם אולה האיש המתאים, אבל כן יודע שבסגל הנוכחי אי אפשר להצליח, לסיים בטופ 4 מול כישלונות אחרים כמו טוטנהאם, צ׳לסי וארסנל אולי, אבל זה לא להצליח עבור מועדון כמו שלנו, להצליח זה להיות ברמה של ליברפול וסיטי שנת 2019, ואת זה אי אפשר לעשות עם הסגל הנוכחי לא משנה מי יהיה בקווים.

4. oranfu Member

לא רואה אף אחד חוץ מכם שישים סכומים כאלה על סאנצ'ו הקיץ.

לסיטי הוא לא יחזור, ארסנל לא באזור חיוג הזה, צ'לסי עם עונש העברות ואני לא רואה אותנו שמים עליו כזה סכום כשהוא בכלל לא יהיה שחקן פותח אצלנו בשלב הראשון.

אני בכלל לא רואה מועדון לא אנגלי ששם עליו סכומים כאלה.

סמואל אטו ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  5. alexshw Member

יש גם סיכון. שוב בסכום כזה אתה רוצה שחקן בשל ברמה של טופ ויותר מנוסה שמוכיח יכולת גדולה במשך מספר עונות קבוע. סנצ'ו צעיר מדי להוכיח זאת.
    יש גם בעייתיות עם יוצאי דורטמונד באופן כללי ויש גם חשש שסכום כזה יצור עליו לחץ לא בריא.

6. k_700 Member

באיירן מינכן, יובנטוס(אם דיבאלה עוזב), ריאל מדריד בסיטואציות מסוימות.

כל אלה יכולות לשים את הסכום הזה ומן הסתם יסמנו אותו.
    פפה מצרפת מקושר לכל הגדולות באיזה 80 מליון,
    סאנצ'ו שחקן מוכח יותר ולא קרוב לתקרה שלו.
    אם הוא עושה קולות של עזיבה הקיץ, 100 מליון פאונד ממש לא יהיה הסכום שירתיע קבוצות עלית שממש צריכות שחקן בתפקיד שלו.

7. oranfu Member

באיירן לא תשלם 100 מיליון על סאנצ'ו, תהיה רציני. הוא לא גרמני, הוא עם חוזה ארוך בדורטמונד (שאין לה סיבה להתקפל) וזה סכום אדיר לשחקן בלי ערך מוסף.

הפעמיים היחידות שיובנטוס בכלל היתה באזור הזה של סכומים היתה על היגוואין ורונאלדו, 2 שחקנים סופר מוכחים. לא רואה אותם מוציאים כזה סכום על שחקן כמו סאנצ'ו.

ריאל יכולה, כמובן. אבל בסכום כזה הם כנראה יכולים לקבל את הזאר והזאר טוב מסאנצ'ו.

רשמתי פה לפני כמה שבועות בדיון עליו שמועדונים אנגליים עשויים לשים כזה סכום עליו. הערך המוסף הוא שהוא אנגלי וזה משהו שלא יעניין ענקיות משאר היבשת. הוא כישרון ענק, והסכומים בשנתיים האחרונים משתוללים, אבל לשים עליו סכום כזה זה או מועדון בעמדה אדירה שישקיע בעתיד שלו וחושב שסאנצ'ו זה פרנצ'ייז פלייר (נגיד, ליברפול) או מועדון בפאניקה מוחלטת (יונייטד). אני ממש לא רואה את ליברפול עושים את זה ולחלוטין לא מאמין שמועדונים לא בריטיים יהיו מוכנים לשלם כזה סכום על שחקן לא הכי מוכח כשהם יכולים בסכומים האלה להביא מישהו שיהיה הימור בטוח יתר.
    ריאל ספציפית כבר שמו הרבה כסף על ויניסיוס לעמדה הזאת וגם על רודריגו. קשה לי מאוד להאמין שיפוצצו סכום כזה על שחקן בגיל דומה באותן עמדות.

פייר? אני לא אתפלא אם השם של ריאל נזרק לאוויר על ידי גורמים שיש להם עניין לשמן אתכם לקראת ההוצאה של ה120+ עליו.

סמואל אטו ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  8. one united Member

סאנצ'ו לא יגיע לליברפול גם כי לא יהיה לו מקום מובטח בהרכב , וגם כי ליברפול לא תתחזק בשחקן ברמה של השלישיה הקידמית, אני מניח שהם יחפשו מישהו ברמה נמוכה יותר כתחליף לאוריגי וסטארידג'. וגם זה רק אחרי שיביאו בלם וקשר קידמי קודם.
    ביונייטד כמובן המקום בהרכב מובטח לו (לא חוכמה) וכשחקן צעיר אני חושב שהוא יעדיף את האופציה הזו ולא להיות שחקן רוטציה.

9. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

כל שחקן בעל פוטנציאל, במיוחד שחקן התקפה, צריך להיות ממש דביל או ממש רודף בצע או שניהם כדי להגיע ליונייטד.

10. alexshw Member

בוקר טוב, את רוב השחקנים מנחה הכסף

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  11. oranfu Member

בגלל שבליברפול הוא לא מספיק טוב (לפחות כרגע) בשביל להיות שחקן הרכב, אני לא רואה אותם שמים כאלה סכומים עליו.

אלא אם כן הוא ממש רוצה להגיע ליונייטד\לעזוב את דורטמונד, אני לא חושב שהוא ימהר לעזוב הקיץ.
    אולי דביל, אבל אני מניח שאם ביונייטד יגידו לו שהם בונים עליו קבוצה והוא יקבל את החולצה מספר שבע וארגזים של כסף - זה יכול לשכנע אותו.

12. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

הוא ירוויח בסופו של דבר יותר אם הוא לא יהיה Has Been בעוד שנתיים.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש מערכות ששווה או לא מופרך להאמין בהם.
    מניח שהיו כאלה שלא הבינו איך ואן דייק הולך לליברפול בזמן שאם היה ממתין קצת קבוצות כמו סיטי, ריאל וברצלונה היו הולכות עליו, אבל כשמדובר במועדון ענק עם הרבה כסף תמיד יש את האמונה שפגיעה באיש המקצוע הנכון ובשחקני הרכש הנכונים לאור ההשקעה הכספית והמועדון יראה אחרת לגמרי.

14. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

א. ואן דייק-ממש לא אותה סיטואציה. ליברפול שלפני הגעתו הייתה מועדון בעלייה, קבוצה בעלייה, עם בעיה נקודתית בהגנה שהביאו אותו כדי לפתור. רחוק מאוד מהמצב שלנו.
    ב. אתה בדיוק מצביע על שורש הבעיה-"האמונה שיגיע המאמן הנכון". בינתיים החתמנו לשלוש שנים את המאמן הלא נכון, ובכל מקרה האיש שיצטרך למצוא את המאמן הנכון הוא אותו בנקאי חסר מושג שהביא את כל המאמנים האחרונים. לופ של כישלונות שאין באמת סיכוי לצאת ממנו. שחקן שנותן אמון ושם את עתידו במערכת הרקובה הזאת הוא פראייר שדופק לעצמו את הקריירה.

סמואל אטו ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  15. alexshw Member

אין גבול לשיווק

אגב בעניין הזה שמתי לב לאחרונה

משום מה בסמל של סיטי השנה שהם הסבו את שם המועדון לשם הנוכחי. לא מבין את זה.
    ביונייטד תמיד סופרים מ - 1878 ולא מ - 1902.

מצב נושא:
הנושא נעול.