מנצ'סטר יונייטד 2017/18-מוריניו מכה שנית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏9/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

לא קשור למומנטום. קשור בבן אדם שבעמדת המנג'ר.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

2. k_700 Member

אין פה שום עניין של שינויי מומנטום.
    להיפך, אני מדבר איתך על חולי ועל דברים שהם הרבה מעבר לתוצאה במחזור נתון וכשאתה דווקא על הגל מבחינת נצחונות.

אין פה באמת שינוי כיוון.
    אתה לא תקח אליפות כששחקן כמו פלאיני כל כך גבוה בהיררכיה ואם הוא לא מחליף ראשון בכל משחק אז הוא פשוט בהרכב וזה יקרה בכל פעם שמאטיץ או פוגבה יעדרו לתקופה.

גם בעמדת המגן השמאלי, אין פה הפתעה.
    אכלו לנו את הראש פה בסוף הקיץ שמוריניו מעריך את שואו ושהוא יהיה הנומרו אונו שלו.
    שואו ויאנג חזרו מהפציעות שלהם באותו זמן, שניהם כשירים ואתה מבין כבר מה המדרג של כל אחד מהם.

כשככה אתה עולה לשחק אתה בכלל מופתע מרמת הכדורגל שלך? אין לך שום יכולת לבנות משחק כשאתה עם מאטיץ ופלאיני בקישור אחורי.
    זה עבד מול קבוצה מצחיקה בשלב בתים באלופות, אמרנו כבר שבליגה זה לא יחזיק מים.
    ואז אתה תלוי בהברקות של החלק הקדמי המאוד מוכשר שלך אבל זה לא יספיק במאבק מול קבוצות מאומנות יותר וכשלפחות לאחת מהן חלק קדמי מוכשר יותר.

לסיטי וצ׳לסי יהיו עוד תקופות רעות השנה, ברור.
    אבל גם לך(כלומר רעות עוד יותר מהחרא שראית היום).

3. סולשאאאר Member

לא צריך לנסות לשכנע אותי. אני לא מחסידי מוריניו. ואני לא משלה את עצמי לחשוב שמה שראינו היום זה חד פעמי.
    אנחנו ניראה ככה מול כל יריבה של טופ 6 באנגליה, וגם בחוץ מול קבוצות שהמגרש שלהן נחשב קשה- כמו סטוק וסאות'האמפטון.

כמו שאתה כותב, האינסטינקט הראשוני של מוריניו זה להגן. זה להכיל את ההתקפות של הקבוצה השנייה. הוא בחיים לא יעלה מול יריבה רצינית במטרה לכפות עליה את המשחק שלו. הוא רוצה לתפוס אותה עם המכנסיים למטה.

היום, בפעם האחת שהצלחנו לעשות את זה, הררה החטיא. ואם הוא היה מבקיע, כמובן שרוב האנשים היו מפרגנים למוריניו הרבה יותר כי 2-0 זה ניצחון חוץ הרבה יותר מרשים, אבל אני לא הייתי ביניהם.

כואב לי לראות את יונייטד משחקת ככה. אין לי בעיה להתגונן, כל עוד אנחנו כן מנסים לשחק כדורגל, כל עוד כן מנסים לצאת קדימה בהתקפות מתפרצות.

היום הרגשתי שהחל מהמחצית השנייה בקושי ניסינו.

וזה לא מפתיע עם מרכז מגרש של מאטיץ' ופלאייני. וכשהררה נכנס הוא לא הצליח לחולל שינוי.

אני לא מסכים איתך שאין ביונייטד שינוי.
    יש לנו כיום שחקנים טובים יותר שבתיאוריה מאפשרים למאמן שלהם לשחק את הכדורגל שהוא רוצה לראות. וההגנה שלנו נראית טוב יותר, אם כי גם נכון לומר שעוד לא פגשנו קבוצה רצינית שתעמיד אותנו ביותר מידי מבחנים.

אם מוריניו יצליח להפוך את יונייטד לקבוצה דומה לאינטר שלו, לצ'לסי שלו, אני אשמח. לא כל קבוצה טובה צריכה לשחק פוזשן פוטבול.

ובכל זאת, אני סקפטי. פוגבה לדעתי היה עושה הבדל גדול היום,

אבל מול ליברפול למשל, אם הוא יהיה כשיר, אני מסוגל לדמיין אותנו נראים בדיוק ככה גם איתו במקום פלאייני.

יש לי תחושה שמוריניו יצא היום מבסוט מהמשחק הזה, שכן זה היה הניצחון הכי "מוריניו-י" (mourinho-like) שלנו עד עכשיו. ואם התחושה שלי נכונה, זה מה שמדאיג. לא אם יש לנו או אין לנו סיכוי מול צ'לסי או סיטי.

4. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

5. alexshw Member

https://scontent.fsdv3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/21686323_10212850633632989_1129108573710439123_n.Xxx?oh=71ad0dd582bde1e02b62043ddeeb7b56&oe=5A3F174C

Sturridge ו-yonmu אוהבים את זה.
  6. סולשאאאר Member

חחח ענק!

תגידו, המועדון יוצא בהצהרות כאלה כשהאוהדים שלנו קוראים לאוהדי ליברפול רוצחים? או כשצוחקים על טורס שנראה כמו נקבה? או על השיניים של סוארז? או כשקוראים לוונגר פדופיל?

עושה רושם שבעולם של היום, אנשים יעשו כל שביכולתם כדי לא לצאת גזענים, אבל כל השאר עובר חלק... מה הקטע?

נערך לאחרונה ב: ‏23/9/17
  7. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל, אלכס פרגוסון עצמו דיבר יותר מפעם אחת על עניין ונגר והפדופיל.

לצחוק על השיניים של סוארס זה לא בדיוק כמו לשיר משהו עם קונוטציות שאיך שלא תסובב את זה, רבים תופשים כגזעניות.

אני חושב שברגע שלוקאקו ביקש לא לשיר את זה, זה אמור היה להיגמר.

8. סולשאאאר Member

ברור כשמש שברגע שתגיד לחבורת גברים- שרבים מהם מפוצצים את עצמם באלכוהול בזמן משחק- לא לעשות משהו, הם יעשו אותו הרבה יותר, רק בשביל להתריס.

אני יודע שפרגוסון דיבר כמה פעמים כנגד הצ'אנט על וונגר הפדופיל. אבל אני מדבר יותר על התקשורת. מזיינים על זה את המוח הרבה יותר מאשר ממה שראוי, ולו רק כי הסיקור התקשורתי הזה משיג תוצאה הפוכה ממה ש"ראוי" היה לקרות.

אי אפשר לעשות את הכדורגל סטרילי. אני לא אומר שהשיר של לוקאקו צריך להיות מושר כל הזמן, ואני כמובן מבין שהוא נשען על הנחת יסוד גזענית,
    אבל אני לא מצפה מאוהדי כדורגל- רובם גברים לבנים מבוגרים- להיות משהו שהם לא.

ואם, כפי שנטען בציוץ בטוויטר שראיתי קודם לכן, הולכים להשתמש במצלמות CCTV, לזהות את מי ששר את השיר הזה ולהשעות אותו מהגעה למשחקים, אז לפחות שתהיה אחידות. שישעו ככה גם את כל מי ששר על הילסבורו, הייזל או מינכן. שישעו את כל מי ששר את השיר של פארק או וידיץ'.

9. גלץ Member

דבר אחד אני יודע: שבן אדם אחד עושה משהו רע לבן אדם שני והבן אדם השני סובל מזה ומבקש שיפסיק והוא לא מפסיק זה נקרא ביריונות.

אתם יכולים להסביר לי מה האוהדים האלה שרים על לוקאקו? לא ממש הבנתי

10. סולשאאאר Member

"Romelu Lukaku,

"He's our Belgium scoring genius,
    ,
    He's got a 24 inch penis

"Scoring all the goals,

"B*****d to his toes."

11. Sturridge Member

גם עם השיר של מוראטה היו בעיות (מצחיק איך הכל דומה איתם), כי כלל את המילה yids לאוהדי טוטנהאם. לא בטוח שזה הרבה יותר נורא מ- rent boys וכינויים אחרים, אבל גם כאן המועדון שיחרר הודעת התנערות והשחקן ביקש שיפסיקו. נראה לי שאצלנו היו יותר ממושמעים.

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבל שיש כאן כותבים שעדין שולחים הודעות על אוטומט, שלמרות פתיחה טובה של העונה עדין מחפשים את מוריניו בפינה.

צריך לדעת לנצח גם בהפרש של שער אחד, צריך לדעת לנצח גם משחקים כמו אתמול, צריך גם לצאת ממשחקים כשמה שאתה לוקח מהם זה עמידה הגנתית טובה מאוד ועוד משחק שהחלק האחורי נראה טוב מאוד (דרך אגב חלק אחורי, ג'ונס ממשיך להאכיל הרבה אנשים כובעים עם עוד משחק מצוין - 100 אחוז הצלחה במאבקים באוויר, 100 אחוז הצלחה בתיקולים, 90 אחוז הצלחה במסירות, 12 הרחקות מוצלחות).
    מי שצריך חיזוק, שיזכר בצ'לסי שבשנה שעברה ניצחה 14 פעם בהפרש של שער אחד בלבד, רבים מהמשחקים (ווסטהאם בבית, ווטפורד בחוץ, בורו בחוץ, ווסט ברום בבית, סנדרלנד בחוץ, פאלאס בחוץ, ווסט האם בחוץ, סטוק בחוץ) היו מול קבוצות שצ'לסי עדיפה עליהם בכמה וכמה דרגות, מול קבוצות שצ'לסי לא אמורה להתקשות מולם, ועדין בסופו של דבר צ'לסי ניצחו בהפרש שברירי. מישהו בסוף העונה התלונן על אותם ניצחונות? מישהו בכלל זוכר את אותם משחקים היום או מדבר עליהם?

גם בנוגע לביקורת על הדקות שמקבלים פלאיני ויאנג, זה עדין מרגיש כמו ביקורת באוטומט. כולם יודעים את הדעה שלי גם על יאנג וגם על פלאיני, כתבתי אותה בצורה נחרצת בשנים האחרונות, וכתבתי גם בקיץ שאם אני מוריניו אני מוכר את שניהם ומחליף תחליפים.
    ועדין, נוצר מצב, בעקבות הפציעות של פוגבה ושואו, שאמורים על הנייר אם הם בריאים ובכושר לפתוח במרכז השדה ובאגף שמאל, ששחקני רוטציה, זה יכול להיות בלינד ודרמיאן כפי שראינו בעבר (שגם הם לא מגינים שמאלים טבעים) והררה וקאריק, וזה יכול להיות גם פלאיני ויאנג, יפתחו בהרכב בעקבות אותם פציעות.
    אז פלאיני ויאנג קיבלו את ההזדמנות במשחק של ליגת האלופות, והציגו יכולת טובה מאוד, ולכן המשיכו לקבל את הקרדיט ממוריניו, מה כאן הזוי או לא ראוי?
    בדיוק להפך, אולי אנחנו (ואני כותב אנחנו, כי גם אני כתבתי אחרי משחק ליגת האלופות שאני פותח עם הררה ודרמיאן/בלינד) אלה המקובעים על סטיגמות, ודווקא מוריניו שמרגיש את השחקנים באימונים ויכול להרגיש מומנטום חיובי צודק כשהוא נותן למי שטוב להמשיך לשחק?
    גם אתמול, יאנג בישל את שער הניצחון, כשפלאיני הוא גורם מרכזי בשער כשהוא נכנס לרחבה ובכך לוקח תשומת לב ומכריח את הבלמים של סאות'המפטון לחלק את השמירה בינו לבין לוקאקו. בלי פלאיני, לוקאקו היה זוכה לשמירה כפולה, ולכן גם אם היה מתגבר על הבלם הראשון, בטח אחרי ההדיפה של השוער, קשה לי להאמין שהיה זוכה להזדמנות שנייה. אבל כשפלאיני לוקח את תשומת הלב של הבלם השני, אז כבר מדובר במאבק אחד על אחד של לוקאקו עם הבלם שלו, וברגע שהוא מנצח אותו אז גם אחרי שהשוער הודף את הכדור הראשון שלו לוקאקו לבד על הריאבונד. ולא כתבנו מילה על הכדור שפלאיני הציל סמוך לקו השער לקראת הסיום.

אז ברור שלאורך זמן פלאיני ויאנג זה פלסטר ולא פיתרון קבוע, אבל די ברור שפלאיני לא יועדף על פני פוגבה כשהאחרון יחזור מפציעה, ולי גם ברור שאם שואו יתגבר על הפציעה ויחזור לכושר משחק, מוריניו יעדיף מגן טבעי על יאנג, אחרת אין סיבה כך שמוריניו החתים את שואו על חוזה חדש בקיץ.

אפשר לבקר את היכולת, אפשר פחות להתחבר לגישה של מוריניו שלפעמים הדרך מקדשת את כל האמצעים, אבל עד עכשיו העונה אנחנו עם פתיחת עונה טובה מאוד, עם כמה משחקים מרשימים מאוד, עם יחס שערים טוב מאוד, כלומר יש בסיס טוב מאוד להמשך הדרך. וכמעט שכחתי, אם נהיה כנים עם עצמנו, אם הררה כובש מהמצב הנפלא שלוקאקו סידר לו במחצית השנייה, ואנחנו עולים ל2-0 כשסאות'המפטון כבר עם מערך סופר התקפי, אז מרסיאל היה נכנס וסיכוים גבוהים ששוב היינו מגדלים את התוצאה לקראת הסיום, ואז אולי הביקורת על המשחק הייתה אחרת לגמרי.

13. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אתה צודק בפסקה האחרונה, אבל זה חלק מהבעיה-אתה לא יכול תמיד לסמוך על זה שבדקה ה-80 נהרוג את המשחק. כמו שה-4-0 על אברטון שיקר והמשחק ההוא היה מאוד קרוב ל1-1, ככה גם אתמול. בסוף יגיעו הקבוצות שישוו ל1-1.

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

וסטוק באמת השוו ל-2-2 וגרמו לנו לאבד 2 נקודות, מצד שני אנחנו עדין בפתיחת העונה, ולכן חשוב כרגע להשיג את הניצחונות ולצבור ביטחון ומומנטום, ולא להסתכל רק על השלילי.

15. Ryan Giggs11 Member

יש לי רק הסתייגות אחת לגבי מה שכתבת על החלק האחורי.
    דווקא במשחק הזה אני חושב שהחלק האחורי לא היה נראה בשיאו, או לפחות בכל הקשור למצבים נייחים, הרגיש שכל קרן נגדנו היא חצי גול.
    לגבי שאר ההודעה אני מסכים בגדול, אני חושב שרק הזמן יגיד האם יונייטד האמיתית היא זאת שלרוב תקבל את שער השיוויון ולא תנצח(כמו נגד סטוק)או שמא קבוצה שתדע גם ביתרון של 1-0 להמשיך ללחוץ על הדוושה ולנצח.

מצב נושא:
הנושא נעול.