מנצ'סטר יונייטד 2017/18-מוריניו מכה שנית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏9/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oranfu Member

לוקאקו סיפר בראיון שהוא כבר שנה וחצי יודע על ההתעניינות שלכם ושוחח על כך עם מוריניו פעמים רבות.

לא מבין למה לא היתה פה תלונה והתנצלות מביכה שלכם.

owen11111 אוהב/ת את זה.
  2. k_700 Member

ככה העולם עובד, תינוקות נולדים, ראיולה צד אותם ובסוף מגיעה מנצ'סטר יונייטד ומשלמת.
    כולם חיים עם זה טוב.

3. Sir Alex Las' Killa

קיבל את מספר 9.
    מספר 7 ו10 כרגע פנויים.

4. k_700 Member

ובצ׳לסי חושבים שהם מגניבים עם הילדה החננה שרוצה חולצה?

בתפקיד ד׳ר דרה- מינו ראיולה.
    שתבינו, אחרי לאבאר בול אנחנו מדברים פה על האבא הכי עסוק בקיץ.

5. Mellow29 Kopite

יש פה אנשים שגדלו על הליגה האנגלית של שנות התשעים עם גאונים כמו זולה, לה טיסייה, קאנטונה, שירר. אני גדלתי לתוך הפרמיירליג של אואן, הנרי, רציתי יום אחד לבעוט כמו גארי מקאליסטר...

בחיי שעצוב לי על ילדים שגדלים לתוך חרא כזה.

6. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואיי, זה כ״כ לא יוניטד שגדלתי עליה.

עריכה: מלו - ממש טלפתיה. בדיוק.

7. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם מבחינתך מאז שנולדת ליברפול לא זכתה באליפות ואתה הנאחס האולטימטיבי.

אני מניח שברגע שהתחילה נהירת הזרים דיברו אותו הדבר.

מה שהכי חשוב זה שהיום אוהדי יונייטד כבר לא יכולים לקשקש ולהטיף לכל שאר האוהדים. יונייטד בשני הקיצים האחרונים נראית הרבה יותר מגעיל מאשר צ׳לסי ב2004 או סיטי כשהערבים הגיעו. הפריימירליג הפכה להיות אוטופיה של גועל נפש.

Sent from my iPhone using Tapatalk

oranfu, Alta Tensione, אלעד ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  8. alexshw Member

יונייטד מבזבזת כסף שהיא הרוויחה בעצמה. שוב הגלייזרים לא שמו עד כמו אף פני במועדון וגם לא ישימו.
    סיטי וצ'לסי בנו את הקבוצה התחרותית נטו על בארות נפט. היום זה כבר יותר ביזנס, בפרט בצ'לסי.
    אבל באותם שנים זה היה ככה.

זה ההבדל העיקרי ושוב אני לא מפחד מתחרות או משהו כזה. אני פשוט רוצה להדגיש את ההבדל.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  9. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

גם בשנות התשעים תהיה בטוח שהיו מי שאמרו ״מה נהיה מהכדורגל, למה ראיין גיגס עושה פרסומות לריבוק, איפה הימים של שנות השבעים...״.

10. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלכס, אתה תמשיך להגיד את זה כל פעם שהנושא הזה עולה, כולם חוץ ממך ימשיכו לא להבין מה הקשר. זה שהכסף שלכם הגיע ממכירת חולצות לסינים ופרסומות מביכות של פוגבה ולוקאקו והכסף של סיטי הגיע מבארות הנפט של השייחים הופך את מה שאתם עושים לנכון וטוב יותר מבחינה מוסרית? איך לעזאזל?

שנים ישבתם על עץ מאוד מאוד גבוה וסיפרתם לכולם שאתם המועדון השפוי היחיד שנשאר, והבעתם דעות מאוד חזקות על צ'לסי וסיטי. אני זוכר אנשים פה באליפויות של סיטי מדברים על כך שאם אם היו אוהדי סיטי היה להם טעם חמוץ בפה וזה פחות מרגש מאליפות "אמיתית" כי הם קנו אותה בכסף.

אין שום הבדל. שורה תחתונה, בא לכם לנצח ואתם לא אז אתם זורקים מאות מליונים על הבעיה עד שהיא תפתור את עצמה. זה מה שבמשך שנים כ"כ שנאתם בצ'לסי וסיטי, לכאורה, בזמן שאתם זכיתם בתארים עם ניהול שפוי וקידום של צעירים (לטענתכם). תפסיק להיות צבוע ותפנים למה המועדון הפך. אתם הריאל מדריד של הפרמיירליג - אפילו סיטי בשנים האחרונות מתנהלת בצורה יותר שפויה ומבוקרת מכם.

זה בהכרח משהו רע? לא. אבל חלאס עם הצביעות.

11. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, הנקודה שניסיתי להעביר

12. alexshw Member

הכסף של יונייטד מגיע מפעילות עסקית של המועדון נטו שבנה אותה בחוכמה רבה בשנות התשעים כשהכדורגל הפך לגלובלי והתחיל לגלגל באמת סכומים אדידים וכמובן מינף את ההצלחות שלו לכך.
    בסיטי וצ'לסי באו אנשים עם כיסים עמוקים וסתם הוציא כסף מהכיס שלו. חוכמה קטנה הרבה יותר. שוב אין לי שום בעיה עם תחרות.
    מי שלא מבין את ההבדל הוא עיוור. השייחים ורומן פשוט קנו אליפויות ראשונות שלהם מהכיס שלהם.

יונייטד לא הייתה הראשונה לפוצץ את השוק. רומן באמת היה זה ששינה את הכדורגל האנגלי ואולי במידה רבה את העולמי בכך שהתחיל לשלם סכומים אדירים בקיץ אחד.

ביונייטד בכלל הבעלים הנוכחיים רק מפריעים. אתם יודעים כמה כסף הלך לכיסוי הריבית במקום שילך להעברות?
    בסיטי וצ'לסי הבעלים הם המועדון ובלעדיהם אלה היו עוד קבוצות בינוניות בפרמייר ליג.

13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי יש הבדל, אם עשית את הכסף שלך ואז אתה מפזר אותו כמו מטורף זה עובר בגרון יותר חלק מאשר אם זכית בכרטיס לוטו (סיטי,צ'לסי) ואז אתה מפזר אותו כמו מטורף. אבל באמת שזאת התפלספות...לא נראה לי שמזיז למישהו איך הוא לוקח אליפות, אני מייחל לעצמי שייקנה אותנו שייח ושיגידו לי שאני רמאי.

בנוגע למי פוצץ ראשון את השוק, מנ יו פוצצה את השוק בזמנה אין בכלל ספק בכך. אני זוכר את החוזה השמן לרוי קין, את ואן ניסטלרוי ב28 וורון ב30, את ערב שישי הזה שאנדרסון ונאני (שני ילדים) מגיעים ב35-40 מ' פאונד. את פירדננד ורוני ב30 כל אחד.
    אתם פוצצתם את השוק כמה וכמה פעמים ועכשיו שוב עם פוגבה ולוקאקו.

oranfu, Scouser Tommy ו-Sturridge אוהבים את זה.
  14. alexshw Member

רוי קין וואן ניסטלרוי באו בקיץ אחד? גם פרדיננד ורוני באו בחלונות שונים.
    מה אתה משווה בכלל לקיץ 2003 או 2004 בצ'לסי.

יונייטד שברה שיאי העברות בריטים. גם יורק הייתה העברה גדולה, אבל הגעה של רומן הפכה פה את כל השוק בגלל קצב הרכישות הגדולות.

15. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבינים את ההבדל יא טרחן, רק מציינים שההבדל בין מה שהיה לפני שלוש עשרה שנה בצ׳לסי לא יותר מגעיל ממה שקורה עכשיו ביונייטד, וכל הזבל הזה שקורה שם עכשיו והאוהדים שלכם עדיין מדברים על רומן.

אלעד אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.