מנצ'סטר יונייטד 2017/18-מוריניו מכה שנית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏9/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Coutinho10 Member

לא נראה לי שיש מה להשוות בין מאטיץ׳ לפלאייני מבחינת טכניקה, השני הוא בערך הבלגי הכי פחות טכני בדורו.
    המוב הזה של מאטיץ׳ היה חולני תפסתי את הראש בלייב.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  2. alexshw Member

הפעם הקודמת ששחקן מחליף של יונייטד כבש ובישל במשחק פרמייר ליג - מרץ 2008

נערך לאחרונה ב: ‏14/8/17
    Rashford אוהב/ת את זה.
  3. one united Member

דרך אגב ,מצפייה במשחק בתוך המגרש, שיחקנו מבחינתי הרבה יותר 4:4:2 מכל דבר אחר כשמיקי משחק ממש קרוב ללוקאקו וראשפורד ומאטה באים מהצדדים, כאשר למאטה ניתנת הרשות לעשות את הכניסות פנימה כמעט מתי שהוא רוצה. מאטיץ שיחק באמת כקשר אחורי יחידי ופוגבה למרות שהיה אחד משני קשרים ולא שלושה יצא בתדירות גבוהה קדימה. אמרתי כבר, נגד 80 אחוז מהליגה זה צריך לעבוד ואין צורך בשליישית אמצע, למרות שבפורמט כזה הררה מאבד את המקום שלו (לא רואה את מוריניו מוציא את מאטיץ או פוגבה).

4. alexshw Member

5. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

עדיף לא לקנות אף אחד מאשר איזה פרישיץ'.

Rashford ו-alexshw אוהבים את זה.
  6. סולשאאאר Member

זה לא כזה אסון מבחינתנו. הוא שחקן שמבחינת המנטליות שלו אתה תמיד תרצה מישהו כמוהו בסגל שלך,
    והוא כלבויניק לא רע בכלל, אבל הוא לא מצטיין בשום דבר ספציפי.

הוא לא מספיק טוב כמספר 6 כדי להוות תחליף הולם למאטיץ',
    הוא לא מספיק טוב כמספר 8 כדי להוות תחליף הולם לפוגבה,
    והוא לא מספיק טוב כמספר 10 כדי להוות תחליף הולם למיקיטריאן/מאטה.

אני יודע שיש חלק לא מבוטל של אוהדי יונייטד שחושבים ששלישיית הקישור הכי טובה שלנו מורכבת מ מאטיץ'-פוגבה-הררה,

ובכלל, לא להחזיק מהררה זה לא ממש אופנתי בחוג האוהדים שלנו, אבל אני חושד שאם מוריניו יחזיר את הררה להרכב ע"ח מיקי/מאטה, אנחנו לא נצליח לשחזר את משחק ההתקפה שעבד כ"כ טוב ביום ראשון.

מיקי ומאטה הם שני כדורגלנים שכל אחד לחוד יכול לתסכל אותך לאללה כאוהד,

אבל כשהם ביחד על המגרש זה יוצר כאב ראש לא קטן מבחינת הקבוצה שמולנו עם המון חילופי מקומות ותנועה לשטחים מתים מאחורי הבלמים...

אין לי הרבה תקווה שמוריניו ישאיר את ההרכב שפתח מול ווסטהאם למשחק מול סוואנזי, כי בכל זאת מדובר במאמן שמרן יחסית שנוהג לעבות את האמצע במשחקי חוץ, אבל הייתי ממש שמח אם הוא היה חורג ממנהגו ונותן להרכב הזה לעלות עוד הפעם.

אמנם העדפה של מאטה על פני הררה גורמת לכך שנהיה רכים יותר באמצע, אבל היתרון שזה יוצר לנו במשחק ההתקפה מצדיק את זה בגדול.

זו דעתי לפחות...

7. one united Member

אני חושב שהוא לא ישנה את ההרכב נגד סוונסי, יצא ל"נהג אוטובוס" הרבה מזל בהגרלה,סוונסי רכה כמו ווסטהאם ומוריניו ישחק אותו דבר נגדם.
    המבחן שלו יגיע כאשר ניתקל בהתנגדות רצינית יותר במרכז, ואז הוא יצטרך להחליט אם הוא ממשיך כמו תמיד רק כ "מגיב", או שאולי יקבל סוף סוף קצת אומץ ויהפוך עצמו ל "יוזם" כאסטרטגיה ולא רק על פי המתנגד. אני סקפטי אבל הלוואי ואוכל את הכובע.

8. אדום של פעם Member

אין מצב שמוריניו יפתח ככה מול הגדולות כי זה חוסר אחריות. נגד קבוצות בינוניות ומטה זאת שיטה טובה אבל לא צריך להתאבד במשחקים גדולים.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  9. Guy_D Member

ומה מיקי המרגרינה יותר טוב?

שחקן עם הרבה כישרון ברגליים, אך נופל לדשא בכל פעם ששחקן יריב שם עליו גוף.

פרישיץ לא שווה 50 מיליון וטוב שלא הסכמנו לסחטנות של אינטר, לכן גם לא נראה לי שהעסקה הזאת תתממש.
    אך שחקן מהסוג הזה יכול היה להוסיף לנו קצת קשיחות לרכות של מיקי ומאטה.

10. Rashford Member

אף פעם לא החזקתי כל כך מהררה
    לדעתי עדיף ככה כשהוא אחלה גיבוי להרכב של עכשיו מאשר הוא בשלישיית קישור עם פוגבה ומאטיץ׳.
    כביכול אם הררה פותח אז יש יותר קשרים במרכז המגרש ואז יש יותר שליטה בכדור, בפועל לדעתי תהיה פחות שליטה איתו מאשר עם מאטה.

11. WellNeverDie Member

הררה לטעמי אחד השחקנים הטובים שיש לנו בסגל, וצריך להיות מובטח. אגב, אפשר לשחק גם 4321 כמו נגד ווסטהאם שפוגבה הוא מס' 10 ולשחרר אותו ממשימות של קשר מרכזי, שבמלא הוא לא עושה מי יודע מה בצורה טובה.

בתכלס מה שיקרה, במשחקים קשים ונגד אמצע חזק הוא יעלה עם מאטיץ הררה פוגבה. במשחקים כמו נגד ווסטהאם, או קבוצות שיצופפו, הוא יעלה עם שניים מ- מאטה/מרסיאל/ראשפורד על חשבון אנדר, בהנחה שהמקום של לוקאקו ומיקי מובטח. זה יכול להיות אחלה סידור, הבעיה שברוטציה, הברוש, אני מפחד, יקבל את הקרדיט לפני הררה.

ולדעתי חבל. הררה גם התקפית יכול לתת המון, ככה היה כשיחק בספרד. הגנתית הוא רמה מעל פוגבה, משחק הלחץ שלו נהדר, הוא מוסר מעולה. האמת, הייתי מעדיף אותו עכשיו גם על חשבון פוגבה, שנראה כמו שלשול רוב המשחק, נותן 2 דריבל ופס אחד מרשים, אבל מאבד 10 כדורים בתמורה. נגד קבוצות אנימיות מהליגה האירופית זה נראה טוב, נגד קבוצות פריימרליג ממוצעות נענש על זה כמו בעונה הקודמת.
    ברור לי שלצרפתי תקרה הרבה יותר גבוה מהררה, אבל כרגע זה נראה המשך למשחק הלא אחראי שלו מהעונה הקודמת. תנו להררה לשחק , גם על חשבונו, בתקווה שיתאפס.

12. nwish Member

יש מצב שאתה האוהד היחיד שלנו שחושב שהררה צריך לשחק לפני פוגבה, וזה כשאני מת על הררה.

במשחקים הגדולים הוא יהיה שם כדי למלא את השטח שבין פוגבה למאטיץ', ופוגבה יקבל יותר חופש לרוץ קדימה עם השלישייה ההתקפית (שבטח תהיה לוקאקו, ראשפורד ומרסיאל\מחיטריאן), ובתכל'ס זה נשמע מעולה. לא שאתנגד לראות אותו מחליף את פוגבה ועולה עם מאטיץ' כצמד בקישור אם הצרפתי צריך מנוחה באיזה משחק נוח, אבל להגיד שאתה מעדיף אותו כאופציה ראשונה זה קצת מוגזם.

וא-ג-ב -
    לא ראיתי אף אחד כותב את זה - אבל מי היה מאמין שכולה שנה אחרי ההעברה של פוגבה מיובנטוס, פתאום 89 מיליון ליש"ט ייראה כמו מחיר של צ'יפס וקולה? ניימאר נקנה במאתיים ומשהו מיליון, עוסמאן דמבלה שווה (לפי דורטמונד) 150 אחרי שנה אחת בבונדסליגה, ופתאום סכום ההעברה ששילמנו נראה לא רק סביר אלא מעולה.

כאילו, זה צירוף של נסיבות הזויות שהובילו לשוק הזוי לא פחות, אבל גאד דאמיט זה מרגיש טוב.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  13. alexshw Member

היום לפני 5 שניםhttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20170817/5ecd7cd9b393b5e29a3dfc6220207a4f.Xxx

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

14. WellNeverDie Member

כרגע, לזמן מוגבל.
    פוגבה לא ראה ספסל גם שחירבן לנו משחקים. 2 3 משחקים עם התחת על הספסל יאפסו אותו. הוא עושה המון שטויות ומאבד כדורגל
    ברמה הכללית ברור שהוא עדיף על הררה.

אבל שוב, מה שמטרי אותי יותר שברוטציה מוריניו מעדיף יותר את הברוש על פניו.

אגב, מסכים עם מה שאמרת לגבי המחירים.

15. alexshw Member

מוריניו מועמד לתואר מאמן השנה של פיפ"א. ברור שאין סיכוי שיזכה אבל עצם המועמדות אומרת הכל על דרך הבחירה.

oranfu אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.