מנצ'סטר יונייטד 2017/18-מוריניו מכה שנית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏9/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. cheddar Member

פוצ' צריך להיות בעדיפות ראשונה אם רוצים כדורגל טוב, + איזה 2 כוכבים של ספרס שיגרור איתו.

alexshw אוהב/ת את זה.
  2. nwish Member

יאפ, אני פשוט לא חושב שזה יכול לקרות מתישהו.

מה שכן, אם הוא רוצה לבוא ולארגן איתם טרייד בין קיין ללוקאקו, אני לוקח את זה בעיניים הכי עצומות שהיו לי אי פעם.

3. alexshw Member

במה קיין יועיל לך יותר מלוקאקו?

גם בלי שיגרור אחריו כוכבים.

4. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא אנגלי והוא לבן.

והוא שחקן טוב יותר.

5. alexshw Member

הוא זכה לשחק אצל מאמן טוב יותר. קצת כמו מאנה - מיקי.
    אומרים שלוקאקו לא פוגע במשחקים גדולים. או קיי ואילו כלים המאמן שלו נתן לו בשביל להצליח יותר. למצות את התכונות הטובות שלו?
    אפילו המצב של יונייטד הוא מגיע לבעיטה ממצב יחסית קשה בהתקפה.

הרי ראינו גם את קיין חסר אונים אצל מאמן אידיוט (אידיוט גדול בהרבה ממוריניו מן הסתם). ככה שאני לא רואה סיבה שנרצה את קיין ביונייטד וכמובן הערכתי לאנגלי רבה.

6. Gass12 Member

הבוקר אור ליום רביעי ועדיין לא נרגעתי .ההפסד בדרבי כאב גם בגלל התוצאה אבל בעיקר בגלל הגישה כפי שכתבתי כבר.
    אמנם יש נסיבות מקילות (תירוצים להתבכיינות מטהרת) 2 טעויות שלנו שהובילו לשערים.פוגבה ובאאי החסרים ובלה בלה בלה
    ואז אחרי שניגבתי את הדמעות (במטאפורה בלבד.לא ממש )כתבתי שאלה לשאול את מוריניו.

במפעל איכותי שמייצר מוצר כלשהו (נניח סכיני גילוח )האם צרכן הקצה.רוצה לומר הלקוח שמקבל את המוצר אמור להרגיש שהמוצר נחות מכרגיל
    רק בגלל שסטיב או מייקל חלו בשפעת ונעדרו מהמשמרת?
    זו בדיוק הטענה שלי אליך.אצל פפ רואים איך המערכת עובדת כשיטה שבקצה שלה המוצר מוצלח. גם כשמייקל וסטיב ואפילו אדוארד נעדרו
    הוא העמיד סגל שנאמן לשיטה שלו לתפיסת העולם שלו ולכן מה שמנצח זו השיטה ולא הפרטים הבודדים שבתוכה ומשרתים אותה.

אצלך אדון מוריניו התפרים נפרמים כל אימת שאחד הברגים במכונה חסר. למה?כי השיטה שלך דפוקה ומחורבנת. כי בחירת הסגל שלך התבססה
    מראש על יכולת אישית של כוכב כזה או אחר. ולא על בניית מארג שימלא במדויק את השיטה שלך/ תפיסת העולם שלך.
    סליחה מכבודך לעלות בהרכב הגנתי שמוותר מראש על מרכז השדה ומניח ליריבה לעשות כל מה שבזין שלה עד לקו 30 המטרים האחרונים לא נקרא זהירות יתר אלא פחדנות!!!
    לבנות על כדורים ארוכים ללוקאקו (מסתבר שפפ מכיר אותך כי ציפה לזה וראיתי בדיוק איך פפ ניטרל אותו וגרם לו לתסכול) לא נחשב שיטה. כשנקלענו לפיגור וכבר לא היה לך מה להפסיד, לרגעים ראינו יונייטד שמעזה יותר ואת הסיטי הולכת לאחור. אבל,זה קרה רק לרגעים ספורים.

בקיצור אדון מוריניו תהיה ווינר.אתה מזמן לא כזה .אני מוכן להפסיד פעמיים בחודש לסיטי ובתנאי שארגיש שגרמתי להם להזיע בתחת בשביל לנצח אותי. כשבסופו של הקרב כשהקאונטרים יאמרו שחטפתי 122 אגרופים לפרצוף אטען, נכון! אבל החטפתי 116 שכאבו להם מאוד.
    הייתי ממליץ לך לקרוא את ספרו של של בני גאון ז"ל -רק המעז מנצח.

alexshw אוהב/ת את זה.
  7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מספרים שפרגוסון במשך כל ההיסטוריה שלו כמנג'ר שלנו החמיץ שני משחקים, הראשון בגלל החתונה של הבן שלו, השני כי טס לספרד לראות את דה חאה (ואז החליט כבר במחצית הראשונה שהוא יהיה השוער שלנו להרבה מאוד שנים).
    בהתחלה תקפו את דה חאה מכל כיוון אפשרי, שאלו הרבה מאוד שאלות על ההתאמה שלו למועדון כמו מנצ'סטר יונייטד ולרמה שאנחנו שואפים לה, עד שהוכיח משהו שרלוונטי תמיד, לפעמים בכדורגל הסבלנות משתלמת -

Eric Cantona אוהב/ת את זה.
  8. Andrei Kanchelskis Member

חבל רק שבניגוד לשלושה שוערי עבר אגדיים שלנו(אלכס סטפני,שמייכל ו-ואן דר סאר)שעמדו אצלנו בשלוש מן התקופות הגדולות בהיסטוריה שלנו נפל דה חאה על אחת מתקופות השפל הגדולות ביותר שלנו.

אבל בכל זאת אי אפשר להתעלם ממאזן התארים הייחודי של דה חאה אצלנו עד כה- אליפות אחת,גביע אחד,גביע ליגה אחד וגביע אופ''א אחד.

9. alexshw Member

אחרי שמועות שיברח לדורטמונד, אנחל גומס חותם סוף סוף על חוזה מקצועני ראשון שלו במועדון

סולשאאאר אוהב/ת את זה.
  10. k_700 Member

לא היה שום סיכוי שהיה בורח לדורטמונד.
    כבר מזמן היה שמועות שזה קרוב לסיכום.

הכשרון הכי גדול במערכת מday 1 , החוואי ושנה הבאה עם מנג׳ר אחר הוא גם יהיה חלק מהרוטציה.
    ההתקדמות שלו מפחידה.

11. alexshw Member

אז עכשיו ישתפו אותו במילואים?

12. k_700 Member

לא אם מספיק חכמים בעסק הזה אצלינו יוציאו אותו להשאלה בהולה בפולהאם.

cheddar אוהב/ת את זה.
  13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז אחרי 9 נקודות שצברנו (שמעמידות את הפער מהמקום הרביעי ל-7 נקודות) כשההפסד הוא כמובן למכונה של סיטי, צריך לשאול מי ניחש נכונה והאמין בקבוצה בארבעת המשחקים האחרונים? הבנתי שהפרס למי שלא הצליח לנחש נכונה הוא כובע אכיל :)

14. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אני באמת לא מבין איך אתה במצב רוח כל כך טוב. סבבה, גירדנו ניצחון וליברפול וארסנל איבדו נקודות. עדיין אנחנו נראים זוועה, אווירת דיכאון באולד טראפורד, עוד לא התאוששנו מהמפלה בדרבי (המשחק היום קצת הזכיר את המשחקים שאחרי ה6-1, גם אז גירדנו כמה 1-0ים קטנים אבל היה ברור שהקבוצה באווירת נכאים). אפילו ברד קאפה אף אחד לא מסתנוור מהניצחון, רק אתה.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד ניצחון, עוד ביטחון, ג׳ונס חזר, עוד משחק בדרך לחזרה של באיי ופוגבה, שואו חוזר לרוטציה, עוד ילד מהאקדמיה שמקבל דקות בהרכב הפותח של הקבוצה הבוגרת, לוקאקו חוזר לכבוש, בעונה אחרת שסיטי לא מנצחת בה בלי הפסקה ה-9 נקודות שלקחנו לא רק היו פותחים פער מאלה שמאחורינו אלא גם מצמצים את הפער מזאת שמעלינו.

יש עוד הרבה לשפר, יש עוד דרך ארוכה לעבור, אבל רק דרך עוד ניצחון ועוד ניצחון ועוד ביטחון נוכל אולי להגיע למקומות טובים יותר.

מצב נושא:
הנושא נעול.