מנצ'סטר יונייטד 2014/15

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏21/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

יש להם ניסיון מוצלח עם טושאק :)

2. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

גם כריס קולמן היה שם לכמה דקות. ציניות בצד, מגיעה לו מילה טובה שלפחות הוא מנסה אתגר חדש ולא חוזר לביצה של הווסט ברומיות למיניהן.

3. alexshw Member

מה ההבדל המהותי פרט למדינה?

4. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

האתגר של כדורגל אחר, בראש ובראשונה. אני ממש לא רואה איך הכדורגל שמזוהה עם מויס מתאים לספרד. השאלה אם הוא ינסה לכפות את עצמו או שיראה את היכולת לעשות משהו אחר.

5. alexshw Member

בסדר, גם מקלארן, מאמן אנגלי כושל לכל הדעות יצא לחו"ל ואפילו זכה באליפות הולנד.
    בכל מקרה בשני המקרים הם לא הולכים להתקרב לשום מועדון גדול באנגליה או מחוצה לה.

6. nwish Member

ובנושא אחר, דיווחים חוזרים ונשנים לאחרונה גורסים כי דויד דה חאה בדרכו לריאל מדריד כיוון שיונייטד תחתים את ויקטור ואלדס.
    אגב, דיווחים אמינים לא פחות גורסים כי הכסף ששולם על די מריה היה בשטרות של מונופול, שדה חאה יקרא לבנו הבכור "אריק" כמחווה לדג'מבה דג'מבה, ושוויין רוני הוא אכן שמינית חזרזיר מסבתא רבא שלו מצד אמא.

7. alexshw Member

תמורת מחיר הוגן מאוד הייתי מוכר את דה חאה אבל לא עבור ולדס, אלא פיטר צ'ך למשל.

8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

לא רואה מה הקשר בין הדברים. זה שאולי ריאל תקנה את דה חאה זה דבר אחד. הם כרגע במקום הרבה יותר גבוה מאיתנו והם תמיד יהיו הרבה יותר אטרקטיביים עבור שחקן ספרדי, אם הם יציעו סכום טוב זה יכול לקרות. אבל אין לזה שום קשר לואלדס, גם אם נחתים אותו זה לא בשביל להיות שוער ראשון וזה בעיקר, כמו שכבר כתבנו, ג'סטה של ואן חאל לשוער שהוא נתן לו הזדמנות ראשונה. אם דה חאה יעזוב נקנה שוער חדש בלא מעט כסף.

9. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

בין אם דה חאה יהיה ביונייטד עוד שנה או עוד עשר שנים, הקישור הזה לריאל לעולם לא ייגמר. זה מה יש. אני אפילו לא יודע אם הוא פתוח למעבר ליריבה הגדולה של אתלטיקו, ועוד בתקופה שאתלטיקו היא לא סתם עוד קבוצה אלא מתמודדת עם ריאל ראש בראש על תארים.

10. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אני מאמין שאם ריאל ירצו אותו בתור יורש ארוך-טווח לקסיאס, הוא, בפראפרזה לסטיב ברוס בזמנו, יהיה מוכן לזחול ממנצ'סטר למדריד ולשחות את החלקים הימיים. יש דברים שלא אומרים להם לא גם אם התחלת באתלטיקו.

11. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

היי חברים, אני בקרוב מאוד טס ללונדון לשבוע ויש לי יום או חצי יום להיות במנצ'סטר (סיטי באיירן).
    יש איזה שהן המלצות או מקומות שהם מאסט לשעות האלה?

12. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

במנצ'סטר נמצא מוזיאון הכדורגל הלאומי הבריטי. לא הייתי שם (הוא נפתח אחרי הפעם האחרונה שהייתי במנצ'סטר) אבל אמור להיות אופציה ראויה אם אתה צריך להעביר כמה שעות.

בעיקרון מנצ'סטר היא עיר עם הוייה תרבותית עצומה אבל בלי הרבה אטרקציות תיירותיות (מזכירה את תל אביב), המקום הכי מפורסם בעיר מלבד אולד טראפורד (שהוא לא באמת בעיר) הוא בית החולים לפגועי נפש "Strangeways". אז נשאר המוזיאון הנ"ל, או המוזיאון של יונייטד אם אתה מסוגל לדרוך שם כאוהד ארסנל.

Clock End Stand אוהב/ת את זה.
  13. Mellow29 Kopite

קצת כמוך, הייתי באנגליה בזמן המשחק של סיטי נגד רומא אז נסעתי למנצ'סטר לחצי יום.
    מוזיאון הכדורגל (ליד הקניון Manchester Arndale) הוא נחמד ומעביר שעתיים+- בכיף, כל אחד יכול למצוא שם פינה שהוא מתחבר אליה ולהיתקע עליה חצי שעה. חוויה די נחמדה בסך הכל. הכניסה חינם אז בסך הכל שווה לקפוץ.

אני יודע שיש שם עוד מוזיאונים (מוזיאון המשטרה?), קתדרלות ושופינג... לא משהו שלא תמצא בלונדון.

Clock End Stand אוהב/ת את זה.
  14. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת שלא, מתוך חמישה ימים מלאים בטיול, אני הולך להיות בשלושה משחקים ושלושה אצטדיונים שונים. נראה לי מספיק.
    הייתי מעדיף לספוג תרבות בשאר הזמן. nevertheless, מוזאון הכדורגל הלאומי נשמע מרתק.

15. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

המלצה קטנה: ליד מוזיאון הכדורגל נמצא קניון ארנדייל. עזוב שופינג, אתה גם בטח לא צריך דווקא את החנויות המנצ'סטריות (לא שהן שונות מאחרות), אבל באחת הפינות שלו יש דוכן של רשת Ditsch עם מאפים טריים - כל מיני בייגלים, פיצות וכו'. שווה לעצור שם.

Sir Alex Ferguson ו-Clock End Stand אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.