מנצ'סטר יונייטד 2014/15

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏21/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. פול סקולס Member

עם סגל השחקנים שיש לנו היום, נראה לי שכולנו כאן מבינים מה לואי מנסה לעשות מבחינת ייצוב ההגנה שלנו. זה נראה קצת יותר טוב, וברור לכולנו שזה לא פיתרון ארוך טווח (אם זה ברור לוואן חאל אני לא יודע).

אבל אף אחד לא מצליח להבין מה ואן חאל רוצה מהשחקנים שלו מבחינת ההתקפה, כשהכדור ברגליים שלנו. אנחנו באמת סופגים פחות מאז המשחק מול לסטר (אם כי, חלק מזה תודות לחלוצים שמשחקים נגדנו, שלא השכילו לנצל אפילו חצי מהמתנות שג'וני אוואנס ושאר החבר'ה מחלקים להם בכזאת נחמדות), אי אפשר להכחיש את זה. אבל המחיר שאנחנו משלמים על היציבות ההגנתית הזאת הוא פשוט עצום, בלתי נתפס.

ההבדל מהשנה שעברה הוא שנראה שיש לנו תכנית (לפחות בחלק מהאספקטים של המשחק). אני לפעמים חושב שאני מבין אותה, אני אף פעם לא מסכים איתה, אבל היא לפחות קיימת, בניגוד לאפס רעיונות שככל הנראה היו לדיוויד מויס.

האמת שאני חצוי בדעתי;
    אם האנטי-כדורגל הזה ממשיך עד סוף העונה, מבחינתי הוא יכול ללכת הביתה, טופ 4 או לא. אבל מצד שני, ואפילו שיש לי הרבה מאוד ביקורת על ההתנהלות שלנו בקיץ האחרון, מסקרן אותי לראות איך ייראה הסגל שלנו בסוף הקיץ הבא, בהנחה שהוא ממשיך לקבל גיבוי.

אני בכלל לא בטוח שאני סומך עליו בקשר לשחקנים שהוא יביא, אבל אני חושב שאני כן סומך עליו בקשר לשחקנים שהוא ישחרר. זה גם חשוב מאוד, אולי הכי חשוב שיש. ה deadwood בסגל מושך אותנו למטה כבר יותר מידי זמן.
    אם הוא משחרר אותנו מעולם של ולנסיה, אוואנס, אנדרסון, אם הוא לא קונה את פלקאו, אם הוא משיג לנו מחיר טוב על נאני והרננדז (יש להם בהחלט מקום בסגל שלנו אבל הם רוצים לשחק בקביעות ומי אנחנו שנעמוד בדרכם..)... אם גם ג'ונס הולך אני לא אתייפח...

ואז אם מסתכלים על מי שהוא הביא בקיץ, גם אם זה לא ממש קידם אותנו, הוא הביא 4 שחקנים (שואו, בלינד, די מאריה, הררה) שכל מנג'ר בעולם היה שמח לעבוד איתם. וכמה שהרקורד שלו בנושאי העברות הוא לא מי יודע כמה, אם הוא ממשיך בסטטיסטיקה הזאת,
    אני אדע לשבח אותו על זה.

אפילו אם בתום שנה-שנתיים-שלוש השינוי היחיד שוואן חאל יביא זה באיכות ובאיזון הסגל שלנו, זה גם משהו, אפילו שהציפייה הראשונית (והאולי מוטעית) שלי ממנו הייתה גבוהה הרבה יותר.

בסוף, אם יהיה לנו סגל מצוין, יהיה פחות קשה למצוא מנג'ר שידע להוציא ממנו כדורגל מצוין. כבר כמה שנים טובות שאין לנו סגל כזה (הפעם האחרונה הייתה ב 2009 וגם אז הכדורגל לא תמיד היה top notch)

2. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אני לא בטוח כמה ואן חאל היה מעורב ברכש. על שואו והררה שהיו הראשונים הוא בעצמו אמר שהרעיון היה של וודוורד והוא רק נתן את הסכמתו. זה לא פרגוסון.

3. Sir Alex Las' Killa

מה קורה לואן-פרסי ופלקאו? שני חלוצים שעושים גול מכלום מתקשים כבר המון זמן לסיים. אנחנו מבקרים את ההגנה והקישור לרוב, אבל הם מחמיצים יחסית הרבה מצבים.

4. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

ואן פרסי עדיין מלך השערים שלנו, ולא כל כך מזמן זה היה שהוא ניצח לנו משחק מזעזע בסאות'המפטון בשני גולים מכלום. לגבי פלקאו-זה די ברור שהוא לא חזר לעצמו מהפציעה. אבל בסדר, לקחנו איתו סיכון מחושב, ניפרד בקיץ ולא קרה שום אסון ארוך-טווח.

5. alexshw Member

הקטע שיונייטד הייתה צריכה ללכת על משהו בטוח יותר במצבה. פייר אני לא מבין למה היה נחוץ כל כך להפטר מצ'יצ'ריטו.

6. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנחנו לא מייצרים מספיק מצבים כדי לבוא בטענות לחלוצים. יכול להיות שאפשר לדרוש מהם קצת יותר חדות, אבל תכל'ס, כמות השערים שלנו במשחקים האחרונים משקפת את איכות הכדורגל ויצירת המצבים.

7. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

צ'יצ'אריטו היה זוועה בעונה שעברה, והיה קונצנזוס שהוא חלק מה-DEADWOOD בסגל. סה"כ זה גם טוב בשבילו להיפרד.

בכל אופן, בשיטת המשחק שלנו אנחנו מגיעים לכל כך מעט מצבים שזה שיש לואן פרסי ולרוני שמונה שערים כל אחד, זה כמו 20 בשנים של פרגי.

8. alexshw Member

זוועה? הוא בקושי שיחק. הליצן הסקוטי קיזז לו את הדקות באופן משמעותי, מה גם שבאופן כללי רמת המשחק ירדה בקבוצה.
    הוא פינישר שתלוי בקישור שהיה איך לומר לא במיטבו בעונה החולפת בגלל הפילוסופיה הארכאית של מויס.

לא מבין במה היה פחות טוב ממה שפלקאו מציג. להיפך הוא הראה חדות טובה ממנו

9. פול סקולס Member

אבל כמו שאתה אומר, גם הוא לגמרי תלוי בקישור שמאחוריו.

בצורת המשחק שלנו, רק חלוץ שיכול ליצור לעצמו מצב משום דבר יכול להצליח.

10. alexshw Member

לדעתי הוא היה מפיק יותר שערים העונה מפלקאו שגם סבל מפציעות חוזרות העונה

11. Bon Argumentum Ad Hóminem

המקסיקני הוא חלוץ מזן שכמעט ולא קיים יותר היום. חלוץ קילר שיסתנן מאחורי כל הגבוהים מעליו וידע להיות במקום הנכון ובזמן הנכון.
    אם היה נמכר בזמן - בשיאו - היה יכול להתברר כבינגו אמיתי של פרגי, רק הוא יכל היה למצוא איזה ילד עם טכניקה מביכה מאמצע שום מקום ולגרום לו לעלות כמו שעלה בשיאו.

12. alexshw Member

כן זה קרה בדיוק לפני שני עשורים. קנטונה קיבל אדום אחרי פגיעה בשחקן קריסטל פאלאס ריצ'רד שואו במשחק שנערך בסלהרסט פארק והסתיים בתיקו 1:1. בעיטת קונג פו המפורסמת שלחה לעברו של אוהד פאלאס מתיו ויליאמס. קנטונה שלח לתא מעצר שם העביר 3.5 שעות ואחר כך קיבל 120 עבודות שירות. הוא הושעה מכדורגל ל - 8 חודשים וגם שילם 20 אלף פאונד

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2015/01/23/00EE3E0F00000190-2923849-image-m-40_1422040233509.Xxx

כמובן צעקה גדולה קמה בעקבות האירוע וכולם דרשו מיונייטד למכור אותו. אינטר נכנסה לתמונה אך בחודש אוגוסט פרגוסון דחה את כל הטענות והכריז שקנטונה נשאר. למרות שהאירוע עלה ליונייטד באופן מובהק בעונה ללא תארים, בסופו של דבר פרגי לקח פה החלטה גדולה ובכלל ניהל את המשבר ביחד עם כל המועדון באופן מופתי.
    המלך חזר ב - 1.10 במשחק הביתי מול ליברפול והיה הגורם הכריע בדאבל באותה עונה ועוד אליפות אחר כך.

וידוי אישי: הציפיה לחזרת קנטונה הולידה אצלי אהדה של ממש ליונייטד.
    המקרה הזה רק גרם לי להעריץ יותר את השחקן הזה.

כתבה על האירוע:
    Eric Cantona's kung-fu kick on Crystal Palace fan Matthew Simmons, as remembered by key witnesses | Daily Mail Online

13. פול סקולס Member

דווקא מוראטי אומר שזה מה שגרם לאינטר לא לקנות אותו (לכל הפחות, לא להגיש הצעה.. כאילו שהיינו מוכרים אותו). הוא היה שם באותו משחק בדיירקטורס בוקס או מה שזה לא יהיה, וזה טרף את כל הקלפים מבחינתו

14. Mellow29 Kopite

15. פול סקולס Member

האמת שזה די משעשע :D

אני מריח הפתעה בגביע השנה. משהו בנוסח קבוצה מליגה נמוכה שזוכה בגביע.

מצב נושא:
הנושא נעול.