מנצ'סטר יונייטד 2014/15

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏21/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

כל מנג'ר שהוא לא פפ או מוריניו יהיו בחזקת הימור מסוים. גם למינוי של ואן חאל עצמו היו סיכונים אם כי כמובן מחושבים ולא כמו במקרה של מויס.

2. Andrei Kanchelskis Member

גם על אנצ'לוטי וסימאונה אפשר להגיד שהם לא עונים על ההגדרה של הימור.
    המאמן היחידי שהייתי מוכן לקחת סיכון במינוי שלו זהו רונלד קומאן שעושה השנה קסמים בסאות'המפטון ועשה את אותו דבר גם קודם לכן בפיינורד דלת האמצעים. לעומת זאת על מאמנים כמו יורגן קלופ(שנכשל השנה בגדול)ופרנק דה בור(שעדיין לא הוכיח את עצמו מחוץ לליגה ההולנדית) לא הייתי מהמר, לפחות לא בעונה הבאה.

3. alexshw Member

קומאן היה מפוטר סדרתי. אז עכשיו יש לו חצי עונה ענקית וגם זה בקבוצה ללא לחץ אבל זה עדיין לא אומר שהוא ראוי ליונייטד

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה צודק בחלק הראשון וטועה בחלק השני.
    בהחלט יתכן שאם נגרד את המקום לליגת האלופות והיכולת לא תהיה טובה, ואן חאל לא ימשיך.
    מצד שני, אם לא נגיע לליגת האלופות, גם אם היכולת תהיה יותר טובה מהיכולת הנוכחית, ואן חאל לא ימשיך.
    זה הקושי בלעבוד במועדון גדול. אתה נבחן בשני מישורים, גם מבחינת תוצאות וגם מבחינת יכולת.
    הרף הראשון הוא רף התוצאות, והשאלה עד כמה אתה מצליח בו קובעת עד כמה הדגש על רף היכולת גדול.

אני לא מסכים. אני חושב שגם קלופ וגם סימאונה הם מאמנים מעניינים שראוים לצאנס בקבוצה כמו שלנו במידה וואן חאל לא יעמוד במטרות אצלנו.

5. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו, והרי מה זה אם לא flavour of the month? הקריירה של קומאן באמת מצדיקה בחירה בו יותר מקלופ?

אנחנו צריכים להבין שנגמר עידן פרגוסון, נגמר עידן ההצלחות הבטוחות, העידן שבו גם אם העונה הזו היתה קצת מאכזבת, סביר מאוד שהבאה תהיה כבר שונה. יהיו טובות יותר ויהיו טובות פחות, יהיו מאמנים שיצליחו וכאלה שלא. והתוצאות יהיו בהתאם.

משה, אני מניח שזה עניין של גישה. אני הגעתי לעונה הזו כשאני חושב יותר על סגנון המשחק ובניית יסודות לעתיד מאשר על ליגת האלופות. דעתי לא השתנתה ובגלל זה התוצאות הן לא חזות הכל בשבילי. הכדורגל מטריד אותי יותר כרגע.

6. alexshw Member

העונה הגעתי למסקנה שקלופ הוא ונגר גרמני. זה לא סוג מאמנים שיונייטד צריכה

7. Sir Alex Las' Killa

לא מדוייק, גם על השאלות אנחנו מקבלים כסף.

8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

כבר שנים שהאנשים האלה הם אבן מאבניו של המועדון, הגיע הזמן לדעת מי הם:

alexshw אוהב/ת את זה.
  9. פול סקולס Member

http://www.manchestereveningnews.co.uk/sport/football/football-news/daley-blind-manchester-united-
    midfielder-8492192

משפט המפתח של בלינד: "חשוב לשמור על הכדור ולעייף את היריב. לא חייבים לנצח משחק כדורגל במחצית הראשונה. אפשר לחכות למחצית השנייה".

בעוד שאני מבין את ההיגיון מאחורי הניסיון לעייף את היריב, אנחנו צריכים גם למצוא מישהו שידע לנצל את זה, לעשות את הפעולה הבלתי צפויה שתכריע את ההגנה העייפה שנגדנו.

די מאריה יכול לעשות את זה. בעונה שעברה, היה נראה שיאנזאי היה יכול לעשות את זה. העונה אף אחד לא עושה את זה. לא בעקביות, בכל אופן

10. Wazza Member

Most attempted long balls across Europe's top 5 leagues this term:
    Man Utd (1460)
    Burnley (1437)
    Southampton (1317)
    QPR (1309)
    Metz (1294)

פשוט עצוב שאנחנו ביחד ברשימה, שלא לדבר בטופ שלה, עם הקבוצות האלה.

alexshw אוהב/ת את זה.
  11. פול סקולס Member

כתבה של הטלגרף:

נערך לאחרונה ב: ‏23/1/15
  12. פול סקולס Member

אגב,

אנדר הררה מסתמן כאחת ההחתמות ההזויות שלנו אי פעם. 30 מיליון ליש"ט על שחקן שלא פותח גם נגד קיימברידג' בגביע?

13. alexshw Member

עדיין החתמות של פלאיני וזאהה הזויות יותר בעיניי

14. פול סקולס Member

כן, יש בזה משהו. אני תמיד מכחיש לעצמי שזאהה עלה כ"כ הרבה כסף.

הקטע הוא, שהשניים שציינת, על שניהם אפשר בסך הכל להסכים שהם לא ברמה אליה אנחנו שואפים בסופו של יום.
    הררה בהחלט כן ברמה הזאת, גם אם יש חסרונות במשחק שלו, אבל הוא נראה כשחקן ה"שנוא" על ואן חאל בסגל שלנו, תהיה הסיבה אשר תהיה.

... וכמה שזה מטומטם לא לפתוח איתו בהרכב, לפעמים האימפקט שהוא מביא מהספסל הוא כל כך גדול, החל מהשנייה הראשונה... אולי הוא מיועד לתפקיד הסופר סאב, game changer, איך שלא נקרא לזה?

נערך לאחרונה ב: ‏23/1/15
  15. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

יכול להיות שהבעיה עם הררה היא שהוא שחקן שמחפש לשחק לעומק ולקחת סיכונים וזה נוגד את הכדורגל של החזקת הכדור של ואן חאל? לשחקנים כמו בלינד, פלאיני ובמידה פחותה קאריק לא תהיה בעיה להתמסר לנצח בפסים קצרים, חלקית בגלל שהם לא שחקנים שמשחקים הרבה כדורים מסוכנים.

לא יודע. אני יכול להבין את מה שעומד מאחורי ההחלטות של ואן חאל. הן בעניין המערך, שהוא מחפש קודם כל משהו שנותן לו יציבות הגנתית, והן מבחינת הררה, שהוא אולי לא פיזי מספיק לטעמו בצורה שאנחנו מנסים לשחק (ב-4-3-3 הוא יכול להיות קלאסי בשלישיית מרכז שדה אמיתית, לטעמי). אני פשוט לא מסכים עם הדברים.

מצב נושא:
הנושא נעול.