מנצ'סטר יונייטד 2012/2013-יש אליפות!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏18/7/12.

1. פול סקולס Member

אם הבאתו של קגאווה (אגב, השדר האנגלי מהמשחק מול אייאקס קייפטאון אומר שהשחקן אמר לו כי מבטאים את השם עם הדגש על ההברה הראשונה, כלומר קא-גווה) בהכרח גורמת לנו לשחק עם חלוץ אחד, הרי שאני מודאג.

זה לא שציפיתי מהרננדז להיות טוב אתמול, אבל שוב הוא הוכיח כי הוא לא בנוי לתפקיד הזה, ושוב זו לא אשמתו. וגם וולבק וגם ברבאטוב לא טובים בתפקיד הזה.
    כמה אפשר לבנות על רוני כשיר ובכושר טוב?
    וקשר הגנתי ומגן שמאלי...

נו, שיעבור חודש כבר, נמאס לרשום ולקרוא את אותם הדברים בניסוחים שונים.

2. skyday20 Member

סר אלכס מגן על הבעלים של הקבוצה שמקבלים ביקורת רחבה בזמן האחרון.
    במהלך הסיבוב בדרום אפריקה, הוא התייחס לנושא. : Glazer family are 'great' for Manchester United.
    : תמיד עוזרים שצריך ואף פעם לא הייתה התנגדות, יש להם אינטרס להשקיע,
    כדי לשמור על הנכס שלהם
    http://www.guardian.co.uk/football/2012/ju...nchester-united

3. alexshw Member

הטיימס טוען שואן פרסי רוצה לעבור לשדים.

4. Mellow29 Kopite

פרגוסון מאשר את העניין בלוקאס מורה. מאוד לא אופייני לצאת ולדבר בתקשורת על מטרות, והקיץ הוא עושה את זה גם עם ואן-פרסי וגם עם מורה - ואי אפשר לומר ששניהם עונים על הצורך הדחוף ביותר של הקבוצה. מסך עשן לקשר מרכזי? סתם ברברת של פרגוסון? מתקשה להבין את זה.

5. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בהחלט לא מבין את זה. אני כן פוסל את תיאוריית מסכי העשן, אלה דברים שכולם מדברים עליהם מסביב ואף אחד לא באמת עושה. שטויות של אוהדים. במחשבה על שני השחקנים המסקנה שלי היא שפרגי זיהה בלוקאס את אחד מאותם כישרונות שהוא חייב לנסות לקנות בין אם הוא צריך אותו מיידית או לא. בנוגע לוואן פרסי, נשאר לי רק להניח שזה עניין של הזדמנות. זה לא שיש לנו צורך קריטי בחלוץ ובמצב אחר הוא אפילו לא היה מסתכל לכיוון, אבל יש פה שחקן פרמייר ליג מעולה ומוכח בשיא הקריירה כשסכום ההעברה לא יהיה מטורף בגלל מצב החוזה שלו (לא, לא דיברנו על השכר...), אז הוא מנסה...

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

פשוט מאוד לדעתי, בשני המקרים מדובר בשחקנים שקבוצות נוספות מעונינות בהם ולכן זה היה רק עניין של זמן עד שהקבוצות שלהם היו יוצאות לתקשורת ומגלים לא רק שאנחנו מעוניינים אלא גם בכמה כדי להעלות את המחיר של השחקן.
    ככה פרגוסון שולט בתזמון של ההודעה, באיך הידיעה יוצאת וגם בצורה שבה יוניטד יוצאת.

7. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

שתי הקבוצות כבר יצאו לתקשורת עוד קודם לכן. הדברים של סאו פאולו נשמרו על אש נמוכה בתקשורת האנגלית וארסנל עשתה את זה דרך בי בי סי וסקיי מבלי שזה יישמע כאילו זה יצא ממנה (אם כי הדבר היה ברור).

8. ELIRAN767 Member

מה שלא ברור לי, זה איך כל ילד ברזילאי קבוצות מוכנות לשלם מחירים פסיכים. אוסקר-25 מליון, יוקרב מורה 30 מליון. מילא לשלם על שחקנים מוכחים אבל על ילדים שמשחקים בברזיל.

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז יכול להיות שהדברים פשוטים יותר, פרגי מעוניין בשחקנים ואין לו בעיה להודות בכך.
    הרבה פעמים הדברים האלה מסובכים או נראים ככה בגלל שמעשה כזה או אחר יכול להעלות את המחיר של השחקן או להוסיף עניין מצד קבוצות אחרות, כניראה במקרה של ואן פרסי ומורה פרגי החליט שגם אם ידבר בתקשורת על כך שאנחנו מעוניינים בואן פרסי/מורה, הדברים לא ישתנו, ולכן הוא עשה זאת.
    לא כל דבר צריך להיות מסובך...

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/377675_412661508770635_746364117_n.Xxx

CLOSE ENOUGH http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/7/12
  10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

בארגנטינה מצוטטים ידיעה מהדיילי מירור שאתם מעוניינים באסקיאל סיריגליאנו של ריבר פלייט. בן 20, יכול לשחק כקשר אחורי או לצידו של אחד כזה. קטן פיזית אבל אגרסיבי ולוחם, טכניקה אישית לא רעה שהוא מציג ממנה יותר ויותר ככל שקיבל המשכיות ואיתה ביטחון. כישרון ששיחק בכל הנבחרות הצעירות ושאני מאוד אוהב, עושה רושם שיש לו אופי חזק בנוסף לכל, אבל אני לא יודע אם הוא לרמות האלו עכשיו אם בכלל.

עשה את הפריצה שלו בקבוצה הבוגרת העונה בליגה השנייה, אבל צפוי לשמור על מקומו גם בעונה הקרובה בליגה הבכירה (אם לא יעזוב). זכה להתעניינות מלא מעט קבוצות על סמך התקשורת, ידיעות יותר אמינות מזו היו כבר, יעדיף ככל הנראה את איטליה שם חי אביו.

לא נראה לי שהידיעה אמינה, אבל מדברים על כך שאתם מוכנים לשלם כ-7.5 מ' דולר תמורתו.

11. Sir Alex Las' Killa

כמה אירוני לשמוע זאת מאוהדי סיטי.

לאור הפרסומים האחרונים נראה לי שאפשר לומר בוודאות מוחלטת שלוקאס מורה יחתום אצלנו. אמנם הנשיא של סאו פאולו מנסה לחלוב אותנו קצת יותר אבל הוא גם נזהר לא לפוצץ את כל העסק. זה רק שאלה של זמן לדעתי. בכל מקרה, הולך להיות מעניין לראות את הילד הזה תחת פרגי. היכן הוא ישחק וכמובן איך. ממה שראיתי ביוטוב (אם אפשר להסיק משם משהו בכלל) הוא עובר שחקנים די בקלות עם הכדרור והמהירות שלו ויש לו בעיטה פשוט אדירה בשתי הרגליים.

ברבאטוב במשא ומתן עם מספר קבוצות. זה בהחלט הסוף שלו אצלנו :aaa021:

נערך לאחרונה ב: ‏25/7/12
  12. alexshw Member

אלירן צודק. גם לי העסקה נראת תמוהה, עם כל הכבוד לכישרון של לוקאס.

13. ELIRAN767 Member

מה תמוה, יש הבדל לשלם סכומים פסיכים על שחקנים שעשו משן, כמו טורה, טבז, אדא לבין ילדים בני 19 שאף פעם לא יצאו מברזיל

14. Sir Alex Las' Killa

האירוניה היא בגלל שא', לקבוצה שאתה אוהד יש קשר (במידה מסויימת אף אשמה) ישיר למצב שאתה מלין עליו. ב', אתה לא נמצא בעמדה שבה אתה יכול להעביר ביקורת על סכומים ''פסיכים''. אתם שילמתם סכום די ''פסיכי'' על רוביניו (32 מיליון ליש''ט) וגו' (18 מיליון ליש''ט) שעזבו את ברזיל אך ורק מבחינה טכנית. אתה לא חושב? מעבר לזה, בשוק של היום משלמים על פוטנציאל יותר מאשר על יכולת מוכחת. ככה זה היה עם רוני, נאני, ג'ונס, סמולינג וככה זה יהיה גם עם לוקאס מורה. ברור שכולנו רוצים לחזור לזמנים של מציאות זולות אבל זה לא הולך לקרות - ע''ע ונגר העקשן - מה ששוב מחזיר אותי לאירוניה שבתגובתך.

1-0 משחק מעולה ושער נחמד של קגאווה. הרגלים שלו נעות במהירות האור!

15. Muurad Member

העניין עם לוקאס הוא שמצד אחד הנשיא שלהם מפחד פחד מוות מלמכור אותו כי הוא בכהונה זמנית, והמטרה מספר 1 שלו צריכה להיות לשמח את האוהדים - ועם סגירת חלון ההעברות בברזיל, למכור את אחד השחקנים המשמעותיים שלו בלי האפשרות לחזק את הקבוצה, כשהם גם ככה כבר תקופה בלי זכייה בשום דבר משמעותי יכולה להיות הרסנית מבחינתו.

עניין נוסף הוא שסאו פאולו מקבלים רק 80% מהסכום, ככה שהסכום שהם דורשים גבוה מהרגיל כדי למלא את החסר. מה שכן, אני מבין שאם הוא לא יימכר בזמן הקרוב האחוזים שלהם יקטנו ל-70 אחוז, ככה שמבחינה כלכלית זה NO BRAINER למכור אותו בסכום כזה מופרז מלכתחילה - אז בטח ובטח אם הנתח שלהם יקטן אם זה לא יקרה בחודש הקרוב.

מצב לא פשוט בשביל הנשיא שלהם, אבל אם אני צריך להמר הם ינסו לסחוט אותכם עוד קצת וימכרו. ההצעה הזו זה OVERVALUE רציני בשבילו, עם כל הכבוד לכישרון, כי זה לא שאפשר להגיד שהוא פירק את כל מה שזז בדרום אמריקה עד עכשיו ושהוא אחד השחקנים הכי טובים ומשמעותיים בליגה בברזיל - כאמור לא הייתי אומר עליו שהוא הוכיח את עצמו בליגה עד עכשיו בבמה המרכזית.. הראה ניצוצות, אבל שום דבר עקבי.