מנצ'סטר יונייטד 2012/2013-יש אליפות!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏18/7/12.

1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

ריס-האח-של-ווס בראון הושאל לקובנטרי.

2. skyday20 Member

שאלה: ברגע שפול סקולס יפרוש, יצטרכו לעשות לו עוד פעם משחק הוקרה מיוחד, נכון.?

------------
    Sir alex: We are the team to beat

הסקוטי מסתמך על היכולת של יונייטד 'לקפוץ בחזרה'.
    אחרי שנים קודמות בהם הקבוצה איבדה את התואר, והיא הצליחה לתקן.
    מאז 95 חוץ מפעם אחת, כל פעם שקבוצה אחרת לקחה את האליפות, שנה הבאה השדים באו ולקחו את התואר עוד פעם. http://soccernet.espn.go.com/news/story/_/...125820/?cc=4716

נערך לאחרונה ב: ‏20/7/12
  3. סדרו קייטע Member

הענין הוא לא אם יונייטד רוצים את ואן פרסי, אלא אם ארסנל ירצו למכור אותו דווקא ליונייטד.

ההיסטוריה מוכיחה שיונייטד היא הקבוצה האחרונה שונגר מעונין למכור לה שחקנים. אפילו האם בחירה שלו תהיה בין יונייטד וסיטי, יש סיכוי גבוה שהוא יבחר למכור אותו לסיטי.

4. Mellow29 Kopite

אני לא חושב שלונגר כ"כ משנה מי ירשום לו את הצ'ק. הוא מבין שלאבד את ההולנדי יהיה בלתי נמנע, ובמצב כזה מה שהוא צריך זה לדאוג למחליף ולא לדאוג מי תתחזק כתוצאה מהעזיבה. זה לא שאת סיטי, שלקחה לו את נאסרי בשנה שעברה באותו סגנון לאחר ששחקניה הרשו לעצמם לעשות tapping up, הוא מחבב יותר מאת מנ' יונייטד. בסופו של דבר אם ההצעות יהיו זהות, מי שיבחר יהיה השחקן ולא ונגר.

5. nadav dashti Member

אני כמו אמיר, מקווה "שההצעה" שלנו זה רק כדי שהשכנים שלנו יציעו יותר. מה שכן, זה מצחיק ששחקן שלא שווה כלום כמו לוקאס מורה יעלה כמעט פי 3 מאשר שחקן שהיה אחד הטובים באירופה בשנה האחרונה. לא חושב שנביא אותו, הוא לא נחוץ למערך שלנו ואולי שיפרסמו את ההרכב לפני המשחק זה יראה סקסי, אבל מישהוא מקאגוואה/רוני/ ואן פרסי הצטרך לפתוח על הספסל.

6. Sir Alex Las' Killa

אגב לוקאס מורה, היום ברבע ל22:00 הוא מול נבחרת בריטניה במדי ברזיל כמובן. יהיה מעניין.

נערך לאחרונה ב: ‏20/7/12
  7. Civil Anti Madridista

http://l3.yimg.com/bt/api/res/1.2/_csBWzR4rQaJQpO6QhrMeg--/YXBwaWQ9eW5ld3M7cT04NTt3PTYwMA--/http://media.zenfs.com/en_us/News/Yahoo/ept_sports_sow_experts-479587989-1271530439.Xxx

8. skyday20 Member

http://wpiqradio.com/RequestBreakfast/wp-content/uploads/2011/10/explanation.Xxx

9. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה יודע מה מצחיק, הייתי מאמין לכך יותר אם זה היה רק אחד מהשניים. שני האתרים = למישהו יש אינטרס לפזר מידע בין כלי התקשורת. ולא בהכרח מידע נכון. בארסנל נבונים מספיק כדי לדעת שאם הם יגידו "יונייטד יונייטד", זה ישפר את הסיכוי שבסיטי ישתגעו ויהיו מוכנים להציע יותר. כנ"ל לגבי הסוכן של ואן פרסי.

PrimeTime, אתה בעצמך מסביר למה אין שום היגיון בהעברה הזו. זה לא פיל ג'ונס, זה לא וויין רוני, זה לא קארים בנזמה ולא כריסטיאנו רונאלדו - שחקנים שפרגי רצה פשוט בגלל שהם צעירים ומוכשרים ושווה להשקיע בהם לטווח ארוך. ואן פרסי לא צעיר, וכל מה שאתה "חוסך" בדמי העברה של 25-20 מיליון פאונד, תשלם בחוזה של 200 אלף פאונד בשבוע. למנוע משחקן לעבור לסיטי לא יהיה שיקול עבורנו, עם כל הכבוד לסיטי או לכל מועדון. ולגבי ההתקפה האימתנית שלנו, יש לה לא מעט כבר עכשיו. אם רק היינו יכולים לגבות את זה עם קישור ראוי...

ואני שוב אומר, כל עוד ברבאטוב במועדון עם חוזה 100 אלף הפאונד שלו, לא רואה איך יוחתם חלוץ. כל חלוץ, ואן פרסי או ואן דר שטריימל מדה חראפשחאפ בשני שקלים. אנחנו מועדון שמחשב את מהלכיו פיננסית. כדי שנחשוב בכלל להביא אחד, אחד צריך גם ללכת.

לגבי מה שאמר סדרו קייטע, אני לא חושב שהקטע הזה של "לא למכור שחקנים ליונייטד" באמת רלוונטי. אולי זה יכאב יותר לוונגר, כמה שהדבר מטופש - לעזאזל, הוא יודע מי אלופה, שאין לו בעיה 'לחזק' את סיטי? - אבל בסופו של דבר אם שחקן יגיע שהוא רוצה לעזוב והוא רוצה לעבור רק למועדון א', הוא יסיים במועדון א'.

10. Mellow29 Kopite

באופן פרדוקסלי, הדבר פורסם גם באתר הרשמי שלכם. אלכס פרגוסון יוצא ומודה בגלוי שהוא הציע הצעה על רובין ואן פרסי. זה כבר מעבר לארסנל ולסוכן. למה הוא עשה דבר כזה? האם באמת הוא רוצה לגרום למנ' סיטי לשלם יותר על ואן פרסי? מה הוא מרוויח מכך?
    אני זוכר שכתבתי כאן בקיץ הקודם, בחצי בדיחות, שליברפול צריכה להעלות את ההצעה שלה על פיל ג'ונס כדי שבלקבורן תחלוב ממנ' יונייטד עוד קצת כסף. פסלת זאת על הסף בטענה שמועדונים רציניים לא מתעסקים בזוטות כאלה. המצב שונה כאן? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

11. מזגן Member

אולי לא מועדונים. לך תדע אולי היריבות בין פרגי וונגר היא לא יותר מיריבות על המגרש נטו. וונגר עשה טלפון לפרגי ואמר לו "בחיאת תן איזה הודעה בתקשורת שאתה מעוניין, חסר לי כמה מליונים"

12. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

על זה נאמר, fuck me sideways.

לא יודע מה הסיפור. לא מאמין לרגע שוואן פרסי יגיע ליונייטד, לא מאמין שיונייטד תשקיע את הסכומים הנדרשים בעסקה כזו, לא מאמין שיונייטד יכולה להרשות לעצמה לעשות את זה כל עוד אנחנו משלמים גם לברבאטוב את המשכורת שלו. כמובן שלגרום לסיטי לשלם יותר לא יעזור לנו בגרוש וספק אם מדובר בטובה לוונגר...

אני תמיד צוחק על אנשים שמזהים מסכי עשן (smokescreen) בכל מדבר, אבל זה הדבר היחיד שנראה לי הגיוני. או שארסנל יצרה ספין ופרגי החליט לרכוב על הגל כדי שאנשים יתרכזו בסיפור הזה, או שהגשנו הצעה נמוכה יחסית מתוך הנחה שזה לא יתקבל אבל הסיפור יתגלגל ואנשים יתרכזו בסיפור הזה. לא מאמין שזה קורה.

13. סדרו קייטע Member

הבעיה עם הקונספירציה הזו היא שאין ליונייטד שום אינטרס להעלות את המחיר של ואן פרסי.

הרי אין באמת מחיר שירתיע את סיטי. להפך, ככל שהמחיר עולה, כך יורד הסיכוי של ואן פרסי להגיע ליובה, שזו אופציה עדיפה ליונייטד בהשוואה לאפשרות שהוא יגיע ליריבה העירונית. זה גם לא בדיוק אינטרס של יונייטד שארסנל ירוויחו יותר.

בקיצקוץ, לפעמים מה שנובח כמו כלב הוא באמת כלב. כנראה שיונייטד רוצים את ואן פרסי.

14. PrimeTime Member

אתה סתם תקוע על קטע של דימיטאר בארבטוב, הוא יעזוב, הוא רוצה דקות והוא יודע שהוא לא יקבל אותן וכולם כבר השלימו עם העובדה שהוא יעזוב.
    עכשיו הקטע זה פשוט לאיזה מועדון, ואני בטוח שייקחו אותו עבור 5-10 מיליון פאונד.

15. alexshw Member

אני מבין שברבאטוב מנהל מו"ם עם גלטסראי