מנצ'סטר יונייטד 2007/2008- משלימים דאבל ענק

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏31/5/07.

1. SeRgInHo Member

בסט, אני לא מזלזל בטבז, אבל לראות ארגנטינאי שנמצא כולה עונה אחת במועדון הכי גדול בעולם לובש את אחד המספרים הקדושים של הקבוצה לא עושה לי טוב.

אורי,
    1. האמת רציתי לרשום את רובסון, אבל לא הייתי בטוח במאה אחוז שהוא לבש את החולצה מס' 7.
    2. אני לא יודע מה רוניי אמר או לא אמר, אני רק כתבתי שהוא היחיד מבין כל השחקנים שראוי ללבוש את החולצה עם מספר 7.
    3. מבחינה מקצועית יש לבקהאם מקום בכל קבוצה בעולם, חבל מאד שהוא הלך להוליווד. הטאץ', התשוקה, הרצון האדיר ומסירות אל-ה סרגל תמיד ישארו לו, גם בגיל 40. איך שאני מתגעגע אליו, אחד השחקנים האהובים עלי (ביחד עם קינו)!
    ברור שהוא לא יחזור, אני רק אומר מהו החלום הרטוב שלי. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

2. THE STRETFORD END Member

כל עניין המספרים הוא בסך הכל פיקינטריה ובשנים האחרונות צבר סוג של חשיבות או מעמד מסויימים
    עם כל השינוי הצרכני של המשחק.
    פאולו רוסי הביא לאיטליה גביע עולם כשלבש חולצה מספר 4 והוא בכלל היה חלוץ,מישהו אז חשב משהו לגבי זה?

3. ארצ'י באנקר Member

לרונלדו הייתי נותן את המספר 69 זה היה הולם אותו יותר.

4. Stretford Ender Member

רונאלדו חתם באמצע השנה על חוזה לחמש שנים, כך שאם אכן נציע לו חוזה זה בטח לא כדי להעלות את המחיר שנקבל עבורו, כי הוא חתום כבר להרבה זמן.

נערך לאחרונה ב: ‏28/6/08
  5. AW forever Member

גם לי נראה שצפויה לנו עוד עונה של לצפות בליידי בוי מתרוצץ על המגרשים באנגליה. הסיטואציה הזו היא win-win (או lose-lose אם אתה אוהד יונייטד)- או שהוא נשאר מריר ועם גישה חשדנית של הקהל אחרי שהוא מרגיש שהוא מיצה, או שהוא עוזב ולמרות הכסף הגדול שיתקבל עליו המועדון יוצא לדרך חדשה. אני אוהב יותר את האופציה הראשונה, מה גם שאני בטוח שמספרים מפלצתיים כמו שהוא נתן העונה הוא לא ייתן שוב.

וכשירגע הבלאגן הזה- האם ברבאטוב/הונטלאאר/חלוץ אחר יגיעו ליונייטד?

6. THE STRETFORD END Member

לנו כקבוצה(ונשים רגע בצד את האוהדים ורגשות)יש את אופציית ה win-win,
    אם הוא נשאר אז השחקן הטוב בשטח כרגע ממשיך אצלנו,
    אם הוא עוזב אנחנו מקבלים בוחטה של כסף לחיזוק רציני בדמות כמה שחקנים.

אם הכותרות של היומיים האחרונים שמדברות על רונאלדו מתקפל אחרי שהוא מבין שלא משנה מה הוא יגיד
    יונייטד לא מוכרת אותו ועדיף לו לחזור בשקט ולהתנהג כמו ילד טוב ירושלים נכונות
    אז הבעיה הגדולה ביותר תהיה הוא ואנחנו - האוהדים,
    עם השחקנים לא תהיה לו שום בעיה,אף אחד שם לא מתערב שם בחוזה או בתנאים ובקריירה האישית של האחר,
    עם פרגוסון וקירוש,הם כ"הורים" והוא "כילד" שלהם ידעו כל אחד איך לעשות שלום בית.

הקהל,זה עניין מורכב יותר,
    החיים כבר לא יחזרו להיות אותו הדבר,
    את הערכה כאדם הוא איבד,הוא בחיים לא יכול לשוב להיות בקטגוריה של פוטנציאל לאגדה אמיתית בקרב האוהדים,
    אני בטוח שהוא יקבל ולפחות בתחילה גם שריקות בוז,קללות והתקשורת תדאג לעשות מכל זה סלט אחד גדול
    והקבוצות היריבות כבר מתכננות שירים כאלה ואחרים,
    אבל עם הזמן וכשהעונה תתחיל לרוץ וכך גם השערים שלו על הדשא,רמת המתיחות שלנו כלפיו תדעך,
    אי אפשר לקלל שחקן או לרצות שהוא יכשל כשהוא משחק עם החולצה של יונייטד ולא משנה כמה חרא או כפוי טובה הוא,
    אנחנו נדע לעשות את ההפרדה בין שחקן שנותן הכל על הדשא(ורונאלדו מקצוען אמיתי,בלי קשר לכל המסביב
    הוא על המגרש נותן 100 אחוז)והתמיכה בו כשחקן בקבוצה בזמן משחק
    לבין שריקת הסיום והחיים מעבר למשחק נטו.
    האם ישירו לו שירי הלל בזמן המשחק?אני מניח שבשלב מסויים כן,
    לא יודע,לא חושב,מקווה שזה יהיה ברמות מטורפות כמו שהיה עד עכשיו,
    אני יודע שכשאני אהיה שם,אני לא אשיר לכבודו,אני לא אקלל ואני אשמח כשהוא יצליח על המגרש כשזה לטובת יונייטד,
    עכשיו אני/אנחנו נשתמש בו,הוא יהיה שכיר החרב שלנו ולא אנחנו שלו.

7. cantona#7 Member

הייתי נותן הכל בשביל לראות את בקס מסיים את הקריירה כשחקן יונייטד,אבל לצערי זה לא יקרה .
    מה שכן אפשרי לפחות לדעתי זה שבקהאם יחליף בעתיד את סר בובי צ'רלטון בתפקיד . לראות
    אותו שוב במועדון בכל תפקיד שיהיה,יהיה מרגש עד דמעות .

8. THE STRETFORD END Member

ונגר על סאגת רונאלדו:

Of Real Madrid's actions, Wenger said, 'It is not right. Someone should make a stand against them. Man United have come on strongly at the moment and said "No". I think Ronaldo will stay, because I cannot see Man United making the kind of statement they have made if they have no assurance from Ronaldo that he will stay. Once you say he stays, he stays and if he doesn't stay you are weak.

'If a club of that stature says he will stay, he will stay.'

9. Gass12 Member

בעניין רונאלדו.. סטרטפורד אני טוטאלי איתך. והייתי מתנסח באופן בוטה יותר
    כריסטיאנו הוכחת לנו האוהדים שאתה לא שונה באופן מהותי מאותן נערות הליווי שאתה כ"כ מת עליהן.
    אז אם יגזר עלינו (עלי באופן אישי) לסבול את נוכחותך עונה נוספת? אני מקווה שאתה יודע לעשות את העבודה. מצויין כמו הנערות דלעיל.. ושתעשה אותה כשכיר חרב. תמורת הכסף שאתה מקבל
    ואתה מקבל הרבה כסף מה שכן? בלי נשיקות איתנו האוהדים.. אין אהבה ביננו רק סקס נטו ללא רגשות.
    ככה שבסיום העונה אוכל בלב שלם לומר לך גברת כריסטיאנו רונאלדו .. תתלבשי ותלכי!!!

בעניין טבז. כאן הסיפור שונה .חברים יקרים .הבן אדם עם מחוייבות אבסולוטית למועדון. הוא בסה"כ רוצה
    יציבות איתנו . ולשם הוא לוחץ להגיע.. זו לא הבעת מחאה על רצונו לעזוב.ההיפך הוא הנכון.
    זו הבעת מחאה על רצונו להתחתן איתנו!!! כאילו רוצה לומר .למה אתם מתמהמהים עם אקט הרכישה.. מה שנתתי לא מספיק בעינכם. מן סוג של חרדת נטישה. חבר'ה תרכשו אותי . אני רוצה להרגיש שייך.

האם אפשר לבקש רמת מחוייבות גבוהה מזו?........... אם תהיה פה פאשלה בעניין טבז.
    היא תהיה מצד המועדון ולא מצידו.

נערך לאחרונה ב: ‏29/6/08
  10. THE STRETFORD END Member

גארי נוויל לוקח דוגמא מווס בראון:

"I've got a number of challenges ahead of me and the ultimate one is to try and get back into that team ahead of Wes.

"That's going to be hard for me given the way Wes performed last season. I would say he was in our top two or three most consistent players. He was fantastic throughout the season and deserved all the success he got.

"I can talk about my injuries and being out for 12 months, but Wes has had two cruciate ligament injuries and been out for 12 months twice. I know now where he was during those years and I appreciate how difficult it is. And even though Wes is younger than me, he is a great example to me of how you come back into the team after an injury."

"Pre-season is hugely important for every player but this time it's massive for me as I try to break into a team that's won the Double. And it's an even greater challenge than normal for the team as we try to repeat the success of last season."

11. ארצ'י באנקר Member

Gass12 וסטרטפורד
    לצערנו בסוגיה(רונלדו) יש מי שחושב אחרת מוונגר , מיונייטד ומכל מי שזוג עיניים
    בראשו ואינו מונע משנאה עיוורת. קוראים לו מישל פלטיני
    הלאה הכדורגל, יחי העסקנות.

נערך לאחרונה ב: ‏29/6/08
  12. Jack Wilshere Member

ונגר מבין שהקול שלו הוא יחסית בודד במערכה, ולכן הוא מנסה ליצור מעין אופוזיציה להתנהלות של החלאות מקטלוניה, מדריד ומילאנו וכיוצא באלו. הוא ממש מתעקש שאדאביור ישאר בקבוצה, מבלי לפתוח לו את החוזה, בדומה לסיטואציה עם רונאלדו. מענין יהיה לראות איך סאגת רונאלדו ואדא תיגמר.

13. THE STRETFORD END Member

צעיר נוסף,לי מרטין,מבין כנראה שאין לו עתיד ביונייטד :

"I'm still at United and it's a matter of going back on the first of July and speaking to the gaffer. It's all up in the air and nothing has been said yet. It's a bit weird and just a waiting game at the minute. I enjoyed my time at Sheffield United and would definitely go back if an offer came in. But it's out of my hands."

"They definitely have a great chance. I think they have got one of the strongest squads in the Championship and with the gaffer, Kevin Blackwell, they've got a really talented manager. It's a massive club which belongs in the Premiership. They know they have to get there next season and after such a strong finish under Kevin they will fancy their chances."

פרגוסון כבר מתחיל לדבר לקראת העונה הבאה:

"The European Championship derails transfer activity. Nothing really happens when the championships are on. Obviously, now that is all over, people settle down. Managers are back at their clubs and you can get some dialogue now if they are interested, but I wouldn't think any more than one player."

"We are looking at one or two things. People think it's easy to buy players nowadays, but it's not because money plays a big part first of all. Clubs with ambitions don't want to sell their best players, so it's not as easy as you'd think and we tend to look for younger ones."

14. ManUtd Fan Member

עוד סיבה למחשבה למה כדאי למכור את רונאלדו,
    יש בי מן הרגשה שכזאת שהוא כבר הגיע לתחושת מיצוי באולד טראפורד, ובהתחשב בזה שהוא כבר היה כאן 5 שנים וזכה עם הקבוצה בכל התארים אז זה לגיטימי לגמרי, לכן זה עוד סיבה שצריך לחשוב עליה במידה ומשאירים אותו. יש לי הרגשה שהעונה הבאה, ובמידה ואכן ישאר, תהיה מאכזבת בשבילו ובשבילנו. אפשר לקחת לדוגמה את בן ארצו דקו, שלפי מה שהבנתי נתן עונה מאכזבת בברצלונה, כנראה בגלל תחושת המיצוי שלו שם ובעונה הבאה כמעט בטוח שבברצלונה הוא לא יהיה.

אני אומר לקחת את הכסף של ריאל ורונאלדו החוצה.

15. yonmu Member

כמו ManUtd Fan מעלי, גם אני חושב שמנצ'סטר תרוויח ממכירת רונאלדו.
    תסתכלו על בארסה - לפני 4 עונות - לקחו עונה אחת אליפות, ובעונה אחרי זה דאבל תוך כדי הצגת הכדורגל הטוב באירופה. נשמע מוכר? מה קרה אחרי זה? המנהיג של הקבוצה בקושי שיחק, והקבוצה נפלה לבור של שנתיים (בינתיים), ועכשיו הם רוצים למכור את הכוכב, אחרי הנזק שנעשה.