מנצ'סטר יונייטד 2007/2008- משלימים דאבל ענק

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏31/5/07.

1. George Best Member

וואו, היום שיחקתי כדורגל(אם קבוצות גדולות היו רואות איך שיחקתי, נשבע לכם שהייתי היום מופיע בכותרות), ואחרי שערים סטייל רוני(הקפצה מעל השוער) ווידיץ'(ראש), פתאום עלה לי לראש השם דוויד בליון.
    למישהו יש מושג איפה נמצא היום הצרפתי?אחת הפעולות היחידות שאני זוכר לו, זה השער אחרי פחות מדקה מול ארסנל בגביע הליגה לפני 3 עונות באולד טראפורד, באדיבות השוער המחליף של פרנסנל(אלמוניה?)
    נראה לי שבלעה אותו האדמה.

2. Pipe Member

ומה עם שער השיוויון באיווד פארק בדקה ה94, והשער מול אברטון בבוקסינג דיי שהתברר כשער הניצחון?(שני השערים אגב, דחיקות משני מטר לשער)
    הוא משחק בניס בצרפת, כבש 7 שערים ב30 משחקים.

3. George Best Member

לא באיווד פארק, בריבוק סטדיום(היינצה העלה אותנו ליתרון, הם הגיבו בשניים, אחד של נולאן אני חושב, ואז בליון השווה)..
    חח ותגיד שלא בדקת בויקיפדיה?(ולמה אני לא חשבתי ללכת לבדוק שם קודם!?).

4. Pipe Member

שכחתי גם את המשחק בריבוק(משחק הבכורה של היינצה גם). בכל מקרה, אני כמעט משוכנע שהוא כבש גם באיווד כמו שתארתי.(עוד מעט אני יכנס לגוגל לגוגל ונאמת/נפריך את זה).

ואני נראה לך כמו הביוגרף שלו? אני זוכר שהוא עבר לניס, נכנסתי לYAHOO ובדקתי את המאזנים שלו.

5. Scholes Member

אנלקה דווקא יכול להתאים לנו, יכול להיות חלוץ מטרה די טוב במחיר סביר, להבקיע הוא יודע זה מספיק.
    אני יודע שהוא לא נחשב ברמה הגבוהה באמת, אבל לא חייב חלוץ שיעלה לנו עשרות מיליונים אפשר להסתדר איתו, בבולטון הוא הבקיע כמות נחמדה ואצלנו אני חושב שהוא יבקיע יותר.

אל תשכחו את רונאלדו רוני גיגס ועכשיו גם נאני ואנדרסון שיודעים להבקיע יפה מאוד שערים ולייצר מצבים לחלוץ.

6. SeaN Member

חחח טוב שלא נזכרת באריק דג'מבה דג'מבה

7. פול סקולס Member

איזה כיף!!! סוף סוף דם חדש שירענן את השורות..

מעניין אם פרגוסון ישנה משהו בטקטיקה כדי להעלות את הארגריבס בהרכב או שהוא יקבל דקות על חשבון סקולס, או קאריק? אולי מישהו מכם יודע?

לא מכיר את השניים האחרים שהצטרפו, אבל הבנתי שהם להיט, נקווה לטוב..

אני ממש מתרגש כבר לדבר על העונה הבאה של יונייטד!!! בהצלחה לנו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

8. THE STRETFORD END Member

איזה כיף שה ART החליטו להחזיר את הערוץ של ה m.u.t.v
    עכשיו מראים לי את המשחק בחוץ נגד בולטון עם אולי פתיחת המשחק הטובה ביותר שלנו העונה בליגה.

9. Scholes Member

10. Pipe Member

די, באמת שנמאס.
    היה כתוב על זה בסאן היום בבוקר, לפני שבוע טענו באיזה עיתון מטומטם שגיגסי מחוזר ע"י טוטנהאם, זה כבר הופך ונהיה דבילי יותר.
    ועוד מה נכתב בכתבה בסאן, "סקולסי נדחק ברוטציה אחרי ההגעה של הרכישות האחרונות ואולי יענין אותו אתגר חדש". מה שיותר מצחיק הוא שאתמול הם פרסמו כתבה על חילופי הדורות בקבוצה ובה נאמר שתוך שנתיים הם יהיו מוכנים לרשת את סקולסי וגיגסי ובשנה הבאה רק ישמשו כשחקני ספסל וילמדו תחתיהם.

נעבור לדברים יותר אמיתיים.
    http://home.skysports.com/list.aspx?hlid=4...+link&channel=&

זה מטריד. אחרי המירור והגארדיאן עכשיו גם הפראנס פובטול, ואם זה הגיע לסקיי(לא מקור שלהם אך הם לא מפרסמים כל שטות של צהובונים) אז כנראה שיש בזה משהו.
    אני עדין מתעקש-לא צריכים שחקן שפרגי ישקם אותו, צריכים את המוצר הצעיר יותר והקרוב יותר ללהיות המוצר המוגמר, העונה לשם הנטאלאר!

11. George Best Member

די נו באמת, כמה שטויות אפשר לכתוב?
    כן, קין מציע 2 מליון על סקולס.
    א' - אני בטוח שיונייטד תסכים.בלי שום ספק, הרי אנחנו צמאים לסכום המטורף הזה, וסקולס בשבילנו הרי סתם שחקן מיותר, אז למה לא למכור?
    ב' - אני בטוח שסקולסי נלהב לעבור לסנדרלנד.
    ג' - אני בטוח שקינו כל כך טיפש כדי לחשוב שסעיפים א' וב' נכונים.

די לשמועות, החודשים האלה יוני יולי וחצי אוגוסט(עד שמתחילה העונה) פשוט מגעילה.

12. THE STRETFORD END Member

לא יודע למה חלק פה כל-כך אנטי אנלקה,
    הוא לא צריך שיקום הוא צריך אתגר חדש,אמיתי,כזה שמתאים לרמה שלו,לא בולטון ובטח לא שיטי.
    אומנם הבדל עצום מבחינת המצב אבל ואן ניסטלרוי שסיפק את הסחורה ביונייטד גם בעונה האחרונה שלו אבל היה כבוי,במיוחד מבחינה מוראלית,הרבה פה כבר חשבו וטענו שזהו,הוא גמר,לא מסוגל לספק את הסחורה,מעבר לשיא,כבר לא מספיק טוב,
    טענתי שהוא צריך אוויר נשימה שונה והוא יפרח,הוא קיבל זאת במדריד,אתם יודעים לבד את התוצאות.

אנקלה יכול להתאים לנו כמו כפפה ליד בחלק ההתקפי,הוא מהיר ולחשוב שגם הוא יהיה במתפרצות המטורפות לצד רוניי ורונאלדו..זה יכול להיות לא רע בכלל,
    מעבר לזה ובשונה מסאהה הוא לא חלוץ שנפצע כל יומיים,
    הרזומה שלו מראה שהוא כובש בכל מקום אליו הוא מגיע,
    יש לו בעיות בראש...אין יותר טוב מפרגוסון שיודע איך לסובב את הבורג הנכון לטובת יונייטד.

אי אפשר שכל רכישה תהיה עם דגש לעתיד הרחוק יותר,כמו במקרה של נאני ואנדרסון,
    צריך מישהו עם קבלות של כאן ועכשיו,צריך לקחת בחשבון שמין הסתם האשראי של הרכש ירד בכמה מיליונים טובים ואנלקה יכול להיות מתאים גם מהבחינה הזו.

נערך לאחרונה ב: ‏2/6/07
  13. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנלקה חלוץ אדיר, אבל הוא לא היה הרבה שנים בקבוצה גדולה באמת, מאז רכבות השחקנים שחצו את אנפילד עבר הרבה זמן, אבל אם פרגוסון יחליט להחתים אותו אני מאמין שהאינסטינקטים שלו אומרים לו משהו.
    יש סיכוי לא קטן ל-clearout בחוד של יונייטד. סאהה בסימן שאלה, אלן סמית' מוזכר בהקשר שלנו בימים האחרונים כחלוץ שיגיע במקום דפו.

14. Pipe Member

סטרטפורד,
    מספר דברים מפריעים לי באנלקה. הראשון הוא הרקורד המשמעתי שלו. הוא ידוע כשחקן פרובלמטי עם מזג, ואני לא חושב שיהיה נבון להוציא 8 מיליון ליש"ט על משימת שיקום(למרות שאם יש מישהו שיכול לסדר אותו זה פרגי), וזה עוד לפני שהזכרנו את הרקורד המקצועי שלו, והעובדה שהוא לא משחק בטופ כבר קרוב ל5 שנים.
    נכון, אולי יהיה חמדני מצידי לצפות לשחקן בסדר הגודל של ברבאטוב או הנטאלאר שיעלה 20 מיליון ליש"ט, אך הסיכון שבהבאה שלהם הוא נמוך פי כמה, וכידוע על איכות צריך לשלם.

בנוסף, הוא בן 28, כשבניגוד לשחקנים אחרים שאתה יכול להגיד שהם מגיעים לשיאם בגיל הזה, השיא כבר מזמן מאחוריו. בגיל 21 הוא נראה כמו הדבר הבא בכדורגל העולמי. כיום הוא בבולטון ו5 שנים משוטט לו בקבוצות כמו סיטי ופנר ואחרי זה לחזור לרמה הגבוהה ביותר, ועוד למנצ'סטר יונייטד, עם כל כך הרבה ציפיות על הגב, זה לא קל מנטאלית.

בכל רכישה של שחקן, וביחוד זר, יש אספקט של הימור. גם אם נרכוש את הנטאלאר יש סיכוי הוא יצא פלופ.
    אם אנלקה יגיע, יכול להיות שמה שאני אומר עליו כעת יתברר כנכון, אך מצד שני יכול להיות שהוא יפרע רשתות ואני יאכל את הכובע. בשורה התחתונה-לטעמי הסיכוי לתרחיש א' גדול יותר מהסיכוי לתרחיש ב',ומכאן שהוא לא הימור ששוה לקחת.

ובקשר למקרה של רוד,למרות שהוא נראה בדאון לאורך כל העונה הוא עדין הבקיע 21 שערים ובנוסף רוד הוא סקורר טבעי,הוא יבקיע בכל מקום בו הוא ישחק ואפשר לסמוך על כך בעיניים עצומות. זה היה ברור(לי אישית) שהוא יבקיע את ה20+ שערים שלו בריאל. אנלקה לא חלוץ ברמה שלו.

באשר לתקציב הרכש שלנו, דייויד גיל אמר בראיון הזה לפני יומיים שאם פרגי ימצא שחקן שהוא משוכנע שיתרום לקבוצה, הוא יקבל את המימון. מה שאומר שפרגי יקבל את מי שהוא רוצה.
    בהנחה שהרכישה של הרגריבס מומנה מהתקציב של שנה שעברה(אז על פי הפרסומים הוקצו לפרגי 40M, והוא השתמש רק ב20, והרכישה כעת של הרגריבס הגיעה מהתקציב הזה באיחור של שנה), העונה על פי הפרסומים יש לפרגי תקציב של 50M, ממנו הוא ניצל "רק" 31, מה שמשאיר בדיוק את הכסף לחלוץ מהטופ.
    אולי אני קצת אופטימי במספרים, אך לטעמי זה נשמע מאוד הגיוני, ביחוד לאור הההכנסות הלא מבוטלות שלנו מהאליפות, ההגעה לחצי גמר ליגת האלופות וכמובן חוזה זכויות השידור המשופר.

15. THE STRETFORD END Member

הרקורד המשמעתי שלו איפה?על המגרש...אין לו בעיה כזו,
    מחוצה לו...אני לא זוכר שערוריות שלו מחוץ למגרש.
    שחקן עם מזג...אין לי בעיה עם זה,זה יכול להוסיף,חוץ מזה גם סמית וגם רוניי ואפילו סקולס הם כאלה,
    פרגוסון יודע איך להתסדר עם זה,זה מעולם לא הפריע לו עם פסיכים אחרים ששיחקו אצלנו.

הוא משחק בפריימיר ליג,זה במה מספיק טובה לשחק בשנים האחרונות.

הוא הגיע לשיא...לא חושב,חוץ מזה מקרים כאלו זה לא מנעו מפרגוסון להביא את לארסן העונה כשהוא חשב שהוא יכול להוסיף ולתרום,
    אפשר להסתכל על זה גם מהצד השני של המטבע,הוא סופר מנוסה.

בארבטוב משחק בסגנון אחר ממנו ככה שאי אפשר להשוות בין רכישה של הבורקס לבין הצפרדע.

מספרים על אנלקה שהוא אנטיפת,לא מתחבר עם אחרים,שחצן,
    לא מפריע לי,כמובן שהייתי רוצה שבחדר הלבשה אוטופי שכולם חברים טובים של כולם,שכולם אוהבים את כולם,שכולם מבלים ביחד לאחר כל אימון,אבל אין דבר כזה,
    אבל אם על הדשא התוצאות מספקות..זה מה שקובע וחשוב.

נערך לאחרונה ב: ‏2/6/07