מנייה בטוחה או הימור מסוכן?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Fabio Junior, ‏24/7/07.

1. Fabio Junior Member

אם בחיפה מיהרו לוותר ככה על דירסאו, יכול מאוד להיות שפאוליניו יהיה בין הקשרים האחוריים היותר טובים שנחתו פה בשנים האחרונות..

2. itzik zohar #20 Member

פאוליניו קשר שטוב בהגנה בעיקר, בהתקפה אי אפשר לסמוך עליו. אבל זה תפקיד של קשר אחורי, ואני מניח שהוא הולך להיות סטופר בהגנה. אי אפשר להגיד עדיין אם חיפה הפסידה או הרוויחה.

3. King Kenny Member

4. Fabio Junior Member

גם דירסאו לא סטאר גדול בהתקפה. פאוליניו יותר מהיר וכנראה שגם רמתו מבחינה הגנתית עולה על דירסאו. (על אף שאני לא בטוח שהוא יממש את זה בחיפה כמו שדירסאו הצליח)
    אחי, אנחנו מדברים על עמדת הקשר האחורי..
    ועוד זר שהייתי שמח להציע (אני רואה שאני היחיד http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx ) הוא ג'ף טוטואנה, אם הוא לא חתם באף קבוצה אחרת, (שיחק בעונה האחרונה בקפריסין אם אני לא טועה) יכול להתאים מאוד לקבוצות כמו הרצליה וסכנין.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/8/07
  5. שגיא Guest

התפקיד של קשר אחורי הוא לא להיות טוב התקפה, הוא צריך להיות טוב בהלרוס את התקפות היריב, חילוצי כדור ושחרור מהיר קדימה.

לשני השחקנים יש את זה, כנראה שרק דירסאו עושה את זה יותר מידי איטי, ורוני לוי רוצה מהירות, ואת זה פאוליניו אמור לספק לו.

6. itzik zohar #20 Member

פאוליניו לא מאט התקפות כי הוא לא זה שצריך לבנות את ההתקפות. אצל חיפה דירסאו מחזיק הרבה מאוד בכדור ולא משחרר אותו בזמן, פאוליניו שחקן שונה מדירסאו.

7. King Kenny Member

אם לא הבנת, את הציטוט השני אתה אמרת, משהו שדי נוגד את מה שאתה אמרת בציטוט הראשון.
    דירסאו טוב מאוד בהגנה אך בהתקפה לא משהו בכלל, בדיוק כמו פאוליניו. ההבדל היחידי ביניהם הוא המהירות (באופי של כל אחד מהם כשחקן, לגבי היכולת אני לא יודע).

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/8/07
  8. itzik zohar #20 Member

נו? אז מה כתבתי בהדועה הראשונה? שדירסאו מאט את ההתקפות של חיפה. פאוליניו ממש לא כזה, הוא משחרר את הכדור בזמן ולא אוהב להשתהות עם הכדור כמו דירסאו. עכשיו אתה מבין?

9. לא מצאתי כינוי Member

ואתה אומר את זה בתור אחד שראה את פאולינו משחק?
    אל תאמין לזבל עיתונאי טהור עד שאתה רואה אותו בעיניים שלך.

10. Patrice_Evra Member

בקשר לפאוליניו..אין דבר כזה מנייה בטוחה בלהביא זרים..דיברתי על זה עם חברים שלי לפני כמה זמן..ואין דבר כזה להיות בטוח במאה אחוז שהשחקן יבוא ויהיה טוב לא משנה כמה הוא היה טוב לפני..למשל שבצ'נקו שהיה במילאן היה החלוץ הכי טוב בעולם לדעתי וכולם ניבאו לו גדולות בצ'לסי אך הוא הגיע והתגלה כפלופ..

11. Fabio Junior Member

שבצנ'קו צריך מאמן שיעמיד אותו במקום, שיראה לו איך הוא משחק בקבוצה.
    רק בסגנון אחד שבצ'נקו משחק. אנצ'לוטי מאמן כמו ששבצ'נקו צריך, מוריניו לא.
    אבל בוא לא ניכנס לזה. הכוונה שאם אתה לוקח שחקן זר טוב ואתה יודע שהוא מתאים לשיטה שלך בול, אז הסיכוים שיפשל קטנים. זה שמנייה בטוח זר לא יכול להיות זה נכון, אף שחקן לא יכול להיות מנייה בטוחה. הכותרת של הנושא היא הגזמה בכדי שיבינו את נושא הנושא. (איזה משפט :aaa021: )

12. itzik zohar #20 Member

ראיתי אותו בסרטונים. הוא קטן, נייד ומהיר. ואל תגיד לי שסרטונים זה לא הכל, כי נכון זה לא הכל, אבל הוא ממש ממש לא מזכיר את דירסאו. במבנה גוף וביכולות.

13. Fabio Junior Member

דה ברונו עזב את לימאסול: "לא שילמו לי"
    הארגנטינאי של הפועל ת"א בעונה שעברה החליט לסיים את דרכו בקבוצה הקפריסאית, שנקלעה לקשיים כלכליים: "יש לי משפחה לפרנס. כואב לי לעזוב כי גוטמן הוא אחד המאמנים הטובים שהיו לי"
    http://www.sport5.co.il/articles.aspx?Fold...D=24103&lang=he
    דה-ברונו הזר בין הכי טובים שנחתו פה, טעותצ קשה של לזוון לא להשאיר אותו, לדעתי יכול להתאים לכל קבוצה בליגה, כולל בית"ר.

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מה זה דה ברונו אחד הטובים שהיו פה? בדיחה.
    הוא לא השאיר שום חותם, לא פתח יותר מ-3 משחקים רצוף, לא שמר על יכולת יציבה. אולי מבחינת הפוטנציאל שלו הוא שווה הרבה אבל בת'כלס לא ראינו ממנו יותר מדי והוא ממש לא אחד שנזכור אותו עוד חודש אפילו. עוד זר.

15. King Kenny Member

דה ברונו בהחלט שחקן טוב מאוד. הבעיה הייתה שהוא נפצע, ולאחר הפציעה הוא התקשה לשמור על יציבות, אם לא הפציעה לדעתי הוא היה תורם יותר להפועל.
    לוזון באמת עשה טעות כשהחליט לשחרר אותו.