מנייה בטוחה או הימור מסוכן?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Fabio Junior, ‏24/7/07.

1. King Kenny Member

ניירה יכל גם להתאים להפועל, אבל אז באה הפציעה אחרי 95 דקות בהפועל וזה היה בלי משחק רשמי אחד.

2. New Comer Member

לאחרונה מסתמנת מגמה חדשה, ויותר ממחצית משוערי ליגת העל נהיו לזרים, עקב חוסר אמון בשוער הישראלי. האם באמת חסרים לנו שוערים ישראליים טובים, או שמא מדובר בזלזול שלא במקום בשוער הישראלי? המשימה להיות שוער ישראלי בהרכב של קבוצה מליגת העל נהייתה לקשה מאוד.

1. קאלה
    2. אניימה
    3. יבריץ'
    4. אינוגבה
    5. אג'יי
    6. פיטר מרליר
    7. מקסיץ' (או מאיר כהן, אם לא ימצא תקציב להביאו)

1. דוידוביץ'
    2. אוהד כהן
    3. שטראובר
    4. אלימלך
    5. אוהד לויטה

נערך לאחרונה ב: ‏1/8/07
  3. *הפועל-רעננה* Member

הוא שוחרר מנתניה באופן סופי?
    כי הוא הושאל לרעננה בחלון העברות שנפתח באמצע העונה ושיחק שני משחקים כמחליף והיה איום ונורא.
    אבל הכל בגלל הפציעה הקשה שהוא עבר, אני עדיין חושב שבליגה הלאומית הוא השחקן הכי טוב.
    מסכן, הפציעה גמרה לו את הקריירה... שחקן אדיר!

4. Love Is Red Member

אני יודע שזה סוטה מהנושא אבל לא רק שחצי או ליתר דיוק 60% משוערי ליגת העל הם זרים יש גם מגמה שלא לבטוח בכלל בשוערים ישראליים צעירים ולרעיה שרק קבוצה אחת בונה על שוער ישראלי צעיר

ד"א יש לי דווקא זר אחד שיכול להתאים לקבוצות מהליגה הלאומית והוא: רמיק יז'רסקי (קשר חלוץ) - רמיק עד לפני כשנתיים שיחק בסכנין ובמשחקים שהוא שיחק שמה היה לא רע וכמובן היה מצוין בהפועל באר שבע ולדעתי הוא יכול להתאים לקבוצות הליגה הלאומית כמו הפועל באר שבע, הפועל חיפה וכו'.
    ויש לי עוד זר שנזכרתי בו וגם הוא נראה לי זר לא רע והוא פטר אמולה: שהגיע לישראל כעסקת חבילה יחד עם איגבני יעקובו להפועל כפר סבא ובמהשך עלה עם כל מיני קבוצות מהליגה הלאומית ולדעתי (אם לא קרה לו משהו כמו פציעה וכו') הוא יכול לשחק בקבוצות מהליגה הלאומית כמו הפועל רעננה, הפועל חיפה, בני לוד, הפועל באר שבע וכו'.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/8/07
  5. Fabio Junior Member

על אף שלא הוכיח את עצמו בארץ, אני חושב שסוליס בן ה-34 שהגיע לנתניה ושוחרר יכול לחזק את רוב הקבוצות בליגה הלאומית שלנו ביניהם הפועל פ"ת, הפועל באר שבע, הפועל חיפה והכוח עמידר ר"ג. גם לקבוצות כמו קריית שמונה והרצליה הוא יכול להוסיף במידה ושכרו לא גבוה מדי.

6. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שאמולה כבר מבוגר מדי בשביל שני הליגות הראשונות או לפחות ליגת העל.

7. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

קימוקו קמארה

http://www.sportplus-guinee.com/typo3temp/pics/c315562205.Xxx

השוער הכי טוב שהיה בסכנין אי פעם, לא יאמן כמה אני מתגעגע לימים שבהם היה משחק אצלינו, הוא היה שוער גדול שהשתלב טוב מאוד עם האווירה בסכנין, הלוואי שיחזור אלינו כדי שישחק במקום מאיר כהן, הוא ללא ספק מתאים לסכנין.

אדריאן פיטו

http://images.one.co.il/images/d/gg108452.Xxx

הוא שחקן כשרוני מאוד עם טכניקה מעולם אחר, הוא ללא ספק יכול לשחק בליגת העל, מספיק לזכור לו את השער נגד בית"ר.

8. Sergio Ramos Member

אגב פיטו...הוא הלך לנתניה, שם לא הצליח ונזרק משם, לאן הוא חזר, לסכנין?

9. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

חזר לרומניה

10. ReL Member

אחח ישמעאל אדו , כמה שאני מתגעגע לראות את הבחור , כמה שאהבתי אותו. הייתה לו תנועה וזריזות מדהימה , אבל ההחמצות המדהימות אוי ההחמצות.... בעונה הראשונה שלו בנתניה הוא היה פשוט תותח , חשבנו שהוא יהיה החלוץ מטרה שלנו לעונות הקרובות ופתרנו סוף סוף את בעיית החלוצים , אבל בעונה אחריה הוא נכנס לבצורת קשה ואינספור החמצות משוועות שאם רק חצי מהם היו נכנסות אולי היינו רצים בצמרת במקום לרדת ליגה.

עוד שחקן מפוספס הוא עבדול ראזאק שחזר מפציעה ונתניה שיחררה אותו , כל קבוצה בליגת העל תהנה ממנו. הכישלון של אלן מסודי בחיפה מהדהד , זה לא ייאמן שהשחקן הכי חם בעונה שעברה לא מעורר עניין השנה כשהוא אפילו לא מתוכנן לספסל של חיפה.

11. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שהמחיר שלו זה מה שמפחיד קבוצות לקחת אותו.
    אל תשכח שיש משכורת שהוא רגיל אליה ואני בספק אם בא לו לשחק בשביל חצי
    וגם חיפה לא מעוניינת לשלם את ההפרש.

12. Fabio Junior Member

את ראזאק ואדו כבר הזכרתי...
    ובנוגע למסודי, כל קבוצה שיש לה כסף ואין לחץ גדול כמו חיפה יכולה להנות ממסודי, שהוא שחקן נפלא רק לא הצליח להשתלב בחיפה. חיפה רוצה להשאיל אותו כמה שיותר מהר, אני לא מבין למה קבוצה כמו קריית שמונה, שיש לה כסף, לא קופצת על המציאה. גם אנדרסון שחקן מצוין שלא השתלב בחיפה, אבל הוא אפילו יותר יקר ממסודי אם אני לא טועה.. הוא כבר סיכם בקבוצה ברזילאית שאם אני לא טועה שיחק בה אבדי.
    ובנוגע למה שכתבתי על סוליס, הוא מחפש כעת קבוצה:
    http://www.sport5.co.il/Articles/Article.64.23533.html

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/8/07
  13. *הפועל-רעננה* Member

אחרי הבאת שלושת הזרים של קרית שמונה, עושה רושם שהשנה הגיעו לארץ זרים ברמה מאוד גבוהה עם רקורד לא רע באירופה.
    אתם מסכימים איתי?

14. Milevskiy Member

השנה באמת במספר קבוצות בליגה חושבים פעמיים לפני שמחתימים זרים, ועושה רושם שפחות או יותר רובם איכותיים אבל את זה נראה כבר כשתתחיל הליגה.
    לגבי שלושת הזרים החדשים של קרית שמונה והרקורד הנאה שיש לכל אחד מהם, לפי דעתי רק מטומו הבלם הוא מנייה בטוחה, שני האחרים לא יצליחו לפי דעתי.

15. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אופאיי קופור זה שחקן ששיחק לא מעט משחקים במדי אולימפיאקוס.