מכירים את זה ש...?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י שי, ‏2/4/11.

1. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מדינה מביכה יש לנו.

2. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

ואתה מכיר שהמקרה הפוך וגם יש רגיעה באוטו?

3. Igi Member

:aaarofl:

גדול...

4. עד שמצאתי כינוי... Member

איך אתם ישר מסיקים מסקנות.
    אולי הוא פשוט התכוון לזה שבגלל שהם מישוב ערבי, הם בטוח לא אנשים שהוא מכיר או קרובים אליו, ואז החרדה שמישהו קרוב אליך נהרג נעלמת.

זה כמו שמדווחים שהיה פיגוע רציני עם הרוגים, אבל אז אומרים שהפיגוע היה בעיראק. יש איזושהי אנחת רווחה, למרות שזה נורא בכל מקרה.

5. Bensh Member

http://forumsgallery.tapuz.co.il/ForumsGallery/galleryimages/medium/1047_120720041968.Xxx

6. לא מצאתי כינוי Member

מה לעשות, הבן אדם אמר משהו מאוד נכון - לפחות בקרב חלק לא קטן מהאוכלוסיה במדינה. לא יודע אם זה עצוב, שמח או איך שלא תקראו לזה, כל אחד מוזמן להביע את דעתו על הנושא הזה אבל עם העובדה הזאת אי אפשר להתווכח - הרבה מאוד אנשים במדינה בהלם ששומעים על אסון שהיה : תאונת דרכים, תאונת עבודה, מחלה קשה - ושהם שומעים שמדובר בערבים ישראלים הם אומרים באדישות : הא, ערבים? טוב...... למי איכפת. שוב, אני לא בא להביע שום דעה לכאן או לא, אני רק מציין עובדה יבשה, הבחור די צדק במה שהוא אמר.

7. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אתה בן אדם שמכיר את זה באמת שאתה צריך לבדוק את עצמך.

מה אתה מתלונן בכלל? הוא השכיח את הפאדיחה שלך עם הפעלת הדמיון בזמן ההשתנה(DUDE WTF?)

8. עד שמצאתי כינוי... Member

אני לא מתלונן ולא איכפת לי להיות לא פוליטיקלי קורקט.
    זה ברור וידוע לכולם בישראל שברגע ששומעים שקרה איזשהו אסון, והנפגעים הם ערבים, יש איזושהי אדישות למקרה.
    אז מה קרה שכשמישהו אומר את זה יש עליו עליהום כאילו כולם פה יפי נפש והם נמצאים באבל על כל בן אדם שמת.
    הדבר הזה הטריד אותי, אז הגבתי.

אגב, ממי יש לי להתפדח?
    אני לא מכיר פה אף אחד ואף אחד לא מכיר אותי. וגם אם כן, זה ממש לא איכפת לי. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/gives.Xxx

9. Bensh Member

כן, אני יודע שיש אנשים שנוהגים כך, אבל זאת לא סיבה לכתוב על זה בפלטפורמה ציבורית יחסית ופורום שיש בו גם כמה וכמה יוזרים ערבים... זה פשוט מטומטם וחסר כבוד

10. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

עד שמצאתי כינוי...,

אני לא רוצה שתהיה "יפה נפש", אבל גם לצחוקים יש גבול, יש דברים שגם אם הם נכונים כדאי להשאירם בפנים ולא להוציאם החוצה.

אגב, "יפה נפש", סופי ורשמי, זו המילה הכי מעצבנת בישראל, די עם זה, לא כולם שמאלניים. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

11. לא מצאתי כינוי Member

א. תהיה בטוח שאני לא מתבטא ככה
    ב. לבדוק את עצמי? זה לאו דווקא חברים שלי, זה פשוט כל כך הרבה אנשים מסביב, וחבל שזה ככה.
    שוב, אני רק ציינתי עובדה, בחיים לא הצדקתי את זה.

12. LIVERPOOL87 Member

היות והנושא הזה עורר כאן בלאגן שלם אני רוצה לתת את נקודת מבטי.
    מנושאים קודמית כאן בפורום, שחם אתה יכול להסתכל אחורה, אני יוצא נגד שנאת ערבים באופן קבוע.
    הייתי קרוב לקבל השעיה בגלל שלא הפסקתי להציק בנושא קהל על פוסט של מישהו שהעלה סרטוני שנאה בגאווה לסלים טועמה והערבים.
    אני שמאלני, גר בישוב מעורב, ושוב, אין לי שום דבר נגדם.

העלתי כאן בסה"כ משהו שקורה להמון אנשים שאני מכיר ורובם כמוני, שמאלנים מן השורה.

אני מצטער אם זה יצא מפרופורציה כל הסיפור הזה,
    יש דברים בתת מודע שהם מדהימים, למרות שלא תגיד אותם ברייש גלוי וכנראה זאת הייתה הטעות שלי.
    שוב, אם פגעתי בכמה חברה כאן, זאת ממש לא הייתה הכוונה וסליחה שנית.

13. עד שמצאתי כינוי... Member

מכירים את הקטע הזה במלונות, בארוחות בוקר/ערב אתם נכנסים למסעדה של המלון, מתיישבים, ומיד קמים כדי לקחת אוכל ומרגישים קצת טיפשים שלא עשיתם את זה מלכתחילה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

14. Ice Cream חסה

מכירים את ההתרגשות משומר המסך של הדיוידי שמגיע לפינה?
    מכירים את זה שבשיר "עיר מקלט" אתם תמיד שומעים "ירמי.. קלט" וחושבים על ירמי קפלן?

15. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מכירים את זה שצריך להביא הרב המאוד שקיות מקניות, ואתם אומרים לעצמכם שניקח כמה שיותר, אפילו 3-4 שקיות כל פעם, אבל תמיד בסוף תשאר השקית הזאת שתצטרכו לחזור לקחת רק אותה?