מכבי Heat חיפה

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י MIG, ‏5/10/07.

1. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

מישהו ראה אתמול את המשחק ויכול לתת איזה סיכום קצר על מה הלך בדיוק, מי היו טובים, מי לא וכו'?

2. A. Arshavin Member

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כמו שכבר נאמר, משחק ראשון, קבוצה חדשה ועוד במשחק אולי הכי קשה בליגה. שבוע הבא מגיעה יוקנעם, והפעם תירוצים לא יתקבלו, קבוצה הרבה יותר חלשה.

בכל אופן גם אתם שמתם לב לקרס שאשכנזי גידל? יכול להיות שהוא במהלך שנת החופש שלו עבר במאפיית בורקסים ? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

ואיתי, אם מעניין אותך ולהבא ONE שידר את המשחק לייב, ולדעתי אפשר עדיין לראות שידור חוזר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/10/07
  4. Fabio Junior Member

עם כל הכבוד, הגבעה מועמדת מספר 1 לעלייה, כי שחקנים (לא משנה גילם) כמו משה ברנר ודרור כהן הם שחקנים לליגת הראשונה, וגם ירון להט, ליפשיץ, אסרף ורובסון שחקנים טובים מאוד. אבל זה דיון על מכבי חיפה, אז בוא לא נכס לזה.

5. A. Arshavin Member

:aaarofl:
    חביבי, די, אתה לא מכיר את הליגה הזאת, את הסגלים, את הכישרון, את הקהל, אז תעשה לכולנו טובה ותפסיק. שנה שעברה בלי בעיות מיותרות עברנו את נתניה, שהיא אומנם קבוצה מכובדת וחזקה, אבל יש גבול לכל תעלול, חלשה?!כן בטח.. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx
    המשחק הכי קשה שלכם?! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx לא נראה לי, הכי קשים אלה נגדנו(מגידו\ יקנעם) במשמר העמק, נגד נצרת בנצרת ונגד קריית אתא באתא

יש לנו את הסגל הכישרוני ביותר בליגה, וברגע שאסף דורי ושי ברוך חוזרים(וכן אני יודע שזה לא אומר לך הרבה)אז בכלל.
    בסיבוב הבא אני ממליץ לך להגיע ל"מבצר" בקיבוץ משמר העמק, ולראות מה זה קהל, למרות שאני מאמין שיגיע גם לחיפה בהמוניו ואני אישית מתכנן להיות שם. יום טוב לך.

ושוב, אני קורא לאיחוד הדיון יחד עם דיון הליגה הלאומית, כי אין טעם ל-2 דיונים שעוסקים בליגה אחת

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/10/07
  6. A. Arshavin Member

מחר חיפה מארחת את מגידו\יקנעם, משחק קשה מאוד שבוודאי יבשר רבות על המשך העונה. שידור בערוץ 98 בהוט וביס.

7. A. Arshavin Member

אחח אדון רוזנר, איך אמרת, "קבוצה חלשה"?, בלי 3 שחקני חמישייה מנצחת היום יקנעם מגידו את מכבי חיפה, לאחר סל ניצחון של לירון צ'רנה 0.3 שניות לסיום המשחק. צ'רנה ומוזס סונקו, וכמובן שחקני הבית שנלחמו על המגרש הקשה ברוממה מביאים את הניצחון, איזה משחק, למרות שהגעתי רק למחצית השנייה, פשוט היה תענוג!

לסיכום המשחק מאתר 'ספסל' ליחצו כאן

יאללה מגידו! :aaa025:

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/11/07
  8. A. Arshavin Member

חיפה חיפה חיפה... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

עוד הפסד, או אולי תבוסה, לעולה החדשה מיבנה שנראת כקבוצה לגיטימית לליגה. קבוצת הכוכבים של אשכנזי לא מחוברת, כלום לא עובד בינתיים, אבל עדיין אתם פייבוריטים לעלייה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

בנתיים ממה שהבנתי הבעיה היא לא בשחקנים אלא מאחורי הקווים. עם כל אחד שדיברתי שראה את הקבוצה בלייב דובר על קבוצה לא מאומנת שלא יודעת מה לעשות על הפרקט.

ואכן בקצב הזה אני לא בטוח שנשרוד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx
    מקווה שאשכנזי יתחיל לקחת את עצמו בידיים ולא נותר רק לקוות שמהר מאד ימצאו תחליף לפני שהרכבת תיסע.

10. a.m Member

חבל על פתיחת העונה גרועה, 4 הפסדים לעומת ניצחון אחד, אבל לא נורא, זו קבוצה חדשה, בלי שום שלד מהעונה שעברה, היה את גרינוולד אבל הוא פרש עקב פציעה, לאט לאט הקבוצה תתרומם ותצא מהמשבר, חשבנו שהרכש והכסף יבנה כאן אימפריה אבל זה דבר שלוקח זמן, לא נורא אם השנה לא נעלה, לשרוד אני בטוח שנשרוד כי הסגל שלנו חזק.

11. 13.11.1997 Member

הם צריכים שחקן שיחליף את מקיני, שחקן צעיר ואני חושב זר.

12. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

יאללה, בואו נעיר את הדיון הזה...

ובנסיבות די מבאסות, אחרי הפסד סופר-מרגיז להפועל ירושלים בבית בו למרות משחק בינוני למדי של ירושלים לא הצלחנו לנצח. בעטנו בדלי פעם אחר פעם וקטענו כל שביב מומנטום שנפל לכיווננו, במיוחד ברבע האחרון כשההגנה שלנו הצליחה להשאיר אותנו במשחק עם כמה דקות מדהימות של חטיפות וכפיית צעדים ואופנסיב אבל בהתקפות שאחרי האיבודים לא הצלחנו לייצר שום דבר. בעמדות הגארדים עמדנו מול ירושלים שווה בשווה, אבל בצבע הם רצחו אותנו, במיוחד ווטסון במצ'אפ מול ברוקס סיילס החלש. כבר ברבע הראשון הפסקתי לספור כמה אופנסיב ריבאונד הם לקחו עלינו, הם קיבלו במתנה יותר מדי הזדמנויות שניות ובדרך כלל גם הענישו בהזדמנות השנייה. גם בהתקפה לא היה לנו משחק גבוהים מסודר והסתמכנו בעיקר על שחקני החוץ. סיילס בכלל לא הרשים אותי מתחילת העונה, אני חושב שאם חושבים על להחליף זר הוא צריך להיות המועמד הראשון.

היום היה המשחק הראשון שלי ברוממה העונה והיה נהדר. מגרש מלא, אווירה נהדרת גם בפיגור (מקווה שזה גם עבר לבית, אני פשוט ישבתי או ליתר דיוק עמדתי בג' ליד הקופים אז שמעתי את העידוד חזק), הכדורסל חוזר לחיפה. אני מקווה שהתקופה הפחות מוצלחת שעוברת על הקבוצה עכשיו לא תוציא את האוויר מהמפרשים של האוהדים.

13. Villarreal Member

מה שכן ג'ף רוזן דופק מחירים,מול חולון פתיחת העונה עלה 55 נוער,היום עלה 70 ולמבוגר 110.

14. SeRgInHo Member

פףףףףף, ביזיון.

הקבוצה שאליה משווים את חיפה, הפועל חולון של עונה שעברה, במחיר הזה היה אפשר לקנות מנוי בשנה שעברה (אני זוכר בשיא העונה הכרטיס מול מכבי עלה 10 שח!).
    בקשר לנושא, קבוצה נחמדה, לא יותר. לא אופתע אם היא לא תגיע לפיינל פור. ההשוואות לחולון תלושות מהמציאות.

15. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

נוער עלה היום ברוב היציעים 45... שזה קצת יקר, זה המחיר שלוקחים בקרית אליעזר ביציע 5 על כרטיס נוער, אבל זה בטח שלא מוגזם או בזיוני. הקהל הצביע בעד ברגליו.